вівторок, 28 травня 2024 г.

В Києві за 160 млн гривень відремонтують покриття Північного мосту та мосту через Десенку

В Києві за 160 млн гривень відремонтують покриття Північного мосту та мосту через Десенку

В КП “Київавтошляхміст” вирішили, що зараз саме час витратити 160 млн бюджетних гривень на заміну покриття Північного мосту через Дніпро та мосту через Десенку. Відповідний договір без проведення торгів було укладено з ТОВ “Сучасна транспортна інфраструктура". Ця компанія належить  Валерію Сировацькому (на колажі по центру) – куму та багаторічному партнеру директора Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Олександра Рувіна (на колажі ліворуч). Також відомо, що “Сучасна транспортна інфраструктура" є субпідрядником скандального будівництва Подільсько-Воскресенського мосту. Фінансування на будівництво останнього минулого тижня Київрада збільшила на 133 млн гривень, на що вже жорстко відреагувала прокуратура Києва. 

Як стало відомо KВ з оголошення електронної системи ProZorro, 17 жовтня 2022 року КП “Київавтошляхміст” (*) уклало з ТОВ “Сучасна транспортна інфраструктура" (**) договір на проведення відновних робіт на Північному мосту через Дніпро та мосту через Десенку. Ціна договору склала 160,6 млн гривень.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

Згідно з договором, ТОВ “Сучасна транспортна інфраструктура"  до 16 листопада 2022 року повинно фрезерувати асфальтобетонне покриття на обох мостах, очистити поверхні, нанести гідроізоляційний матеріал та улаштувати нове асфальтобетонне покриття.

Вказану закупівлю КП “Київавтошляхміст” провело за спрощеною процедурою – без проведення аукціону. Це обгрунтували, зокрема, розпорядженням Кабміну від 28 лютого 2022 року №169 про здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

Нагадаємо, що у разі подання у спрощеній процедурі закупівлі однієї пропозиції, ця закупівля одразу переходить на стадію розгляду цієї пропозиції, а не відміняється, як у відкритих торгах. Для участі у закупівлі на проведення відновних робіт на Північному мосту через Дніпро та мосту через Десенку пропозицію подало тільки ТОВ “Сучасна транспортна інфраструктура”, з яким “Київавтошляхміст” й уклав договір.

Відзначимо, що виділення 160 млн гривень на ремонтні роботи Північного мосту та мосту через Десенку – не єдині значні витрати на об'єкти дорожньої інфраструктури столичної влади останнім часом. Так, 13 жовтня 2022 року Київрада збільшила обсяги фінансування в 2022 році робіт з будівництва Подільсько-Воскресенського мостового переходу – з 1,07 млрд гривень до 1,2 млрд гривень. 

Читайте: Київрада “докинула грошенят” на будівництво Подільсько-Воскресенського мостопереходу

Вже 19 жовтня 2022 року на таке рішення Київради відреагувала столична прокуратура. Керівник Київської міської прокуратури попросив мера Києва винести на розгляд сесії Київради питання про відміну такого рішення та направлення цих коштів на більш нагальні потреби столиці.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Раніше КВ неоднократно повідомляла, що будівництво Подільсько-Воскресенського мостового переходу вважається одними з “найкорупційніших” проєктів у новітній історії Києва. Цим будівництвом за замовленням КП "Дирекція будівництва дорожньо-транспортних споруд" (КП "ДСДТС") займається ТОВ "Еко-Буд-Трейд" – компанія з орбіти одіозного бізнесмена, екс-співголови фракції "Блоку Леоніда Черновецького" VI скликання Дениса Комарницького, якого експерти і політики називають "смотрящим Києва".

Читайте: КГГА снова сняла финансирование со строительства метро на Виноградарь и направила на “проекты Комарницкого”

На реалізацію проекту будівництва Подільсько-Воскресенського мосту столична влада виділяє колосальні кошти, при цьому роботи постійно супроводжуються кримінальними провадженнями. Зокрема, рамках кримінального провадження №42021100000000170 від 12 березня 2021 року правоохоронці вже вручили підозри у скоєнні різних “бюджетних злочинів” кільком посадовцям КП “ДСДТС” та компанії-підрядника.

Читайте: Как Нацполиция расследует “бюджетные распилы” на строительстве Подольско-Воскресенского мостоперехода

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, ТОВ “Сучасна транспортна інфраструктура" зареєстровано в 2018 році в Києві. Статутний капітал – 2,37 млн гривень. Основний вид діяльності – будівництво доріг і автострад. Засновники – Олександр Приступов (20%) та Валерій Сировацький (80%). Директор – Валентин Гончаренко.

За інформацією Bihus.info, ТОВ "Сучасна транспортна інфраструктура" з 2019 року є субпідрядником скандального будівництва Подільсько-Воскресенського мосту, а Валерій Сировацький – кум та багаторічний партнер Олександра Рувіна – директора Київського науково-дослідного інституту судових експертиз (КНДІСЕ). За інформацією видання, саме це ТОВ пролобіювало зміни до проекту будівництва Подільсько-Воскресенського мосту. Тоді фірма заявляла, що укладене попередніми підрядниками асфальтове покриття мосту є неякісним, і вона його замінить.

Читайте: Кличко помог сохранить должность Рувину, чьи родственники задействованы в схемах Подольского моста, – СМИ (видео)

За даними Clarity Project, в результаті участі в публічних закупівлях ТОВ "Сучасна транспортна інфраструктура" уклало 81 договір на 679,72 млн гривень. Найбільший замовник – Департамент регіонального розвитку Київської облдержадміністрації, від якого отримано 6 підрядів на 276,66 млн гривень.

Нинішній договір на проведення відновних робіт на Північному мосту через Дніпро та мосту через Десенку є першою співпрацею ТОВ "Сучасна транспортна інфраструктура" з КП “Київавтошляхміст”. Разом з тим, в грудні минулого року ця компанія отримала замовлення на 69 млн гривень від КК “Київавтодор”, якій підпорядкований “Київавтошляхміст”, на проведення капремонту вул. Татарської.

Читайте: За 69 млн гривен в Киеве должны капитально отремонтировать улицу Татарскую

КП “Київавтошляхміст” засновано Київрадою в 1992 році. Основний вид діяльності – допоміжне обслуговування наземного транспорту. З листопада 2019 року підприємством тимчасово керує Богдан Кобернюк.

КП “Київавтошляхміст” входить в структуру КК “Київавтодор”, обов'язки директора якої виконує Олександр Федоренко.

Нагадаємо, з квітня 2015 року по лютий 2020 року КК “Київавтодор” очолював Олександр Густелев. На цій посаді він неоднократно ставав фігурантом корупційних скандалів, однак це не завадило голові Київської міськдержадміністрації (КМДА) Віталію Кличко назначити його в лютому 2020 року своїм заступником. Вже в листопаді минулого року Віталій Кличко заявив про звільнення Олександра Густелева з посади заступника КМДА, звинувативши його у затягуванні робіт із завершення будівництва вищезгаданого Подільсько-Воскресенського мостового переходу.

КК “Київавтодор” підпорядкована Департаменту транспортної інфраструктури КМДА, яким з 1 вересня 2021 року керує Руслан Кандибор (на колажі праворуч). Діяльність Департаменту транспортної інфраструктури КМДА направляє, координує та контролює голова КМДА Віталій Кличко. 

Як повідомляла КВ, в серпні цього року КП "Київавтошляхміст" за 134,7 млн гривень без проведення торгів замовило ремонтні роботи 23 об'єктів транспортної інфраструктури столиці – 12 шляхопроводів, 6 естакад, 4 мостів та однієї транспортної розв'язки. Серед цих об'єктів, зокрема – Північний міст та міст через Десенку, де, згідно з договорами, повинні замінити гідроізоляцію та торкетувати бетонні поверхні.

Читайте: “Київавтошляхміст” роздав майже 135 млн гривень на ремонти столичних мостів

* КП “Київавтошляхміст” (код ЄДРПОУ: 03359018) 

** ТОВ “Сучасна транспортна інфраструктура" (код ЄДРПОУ: 42229523)

Фото: колаж KВ

КиївВлада

Альона Момот

Теги: новини києва, prozorro, закупівлі, київавтодор, руслан кандибор, YouControl, київавтошляхміст, богдан кобернюк, північний міст, сучасна транспортна інфраструктура, подільсько-воскресенський міст, олександр рувін, міст через десенку, олександр приступов, валерій мировацький, валентин гончаренко

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій