п'ятниця, 26 квітня 2024 г.

Опорні лікарні регіону обладнали новою цифровою медтехнікою

Опорні лікарні регіону обладнали новою цифровою медтехнікою

У рамках програми "Велике будівництво" на Київщині триває оновлення інфраструктури регіону за кількома напрямками. В опорних медзакладах з'явилися нові комп'ютерні томографи, апарати ультразвукової діагностики і цифрові рентгенапарати. Завершилися ремонтні роботи і на трьох об'єктах дорожнього господарства. Відбувся перший аукціон – приватизовано нежитлову будівлю у Броварах на сумму в 5,5 млн гривень. 

Про це KV стало відомо за результатами онлайн-брифінгу заступника голови Київської обласної державної адміністрації Андрія Лісовика.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Брифінг Андрій Лісовик розпочав із оголошення новини, що стосувалася медичної сфери. Зокрема, для дев’яти приймальних відділень, що було збудовано чи реконструйовано у рамках програми "Велике будівництво", закуплено нові комп'ютерні томографи.

"Уже одержали нове обладнання опорні медзаклади, які розташовані у Вишгороді, Обухові, Переяславі, Миронівці, Іванкові, Ірпені, Макарові та Тетієві. Приймальне відділення Білоцерківської міської лікарні №2 наразі очікує на поставку. Комп'ютерна томографія є високо інформативним методом обстеження, яка дозволить проводити високоякісні обстеження, щоб оперативно і максимально точно встановлювати діагноз пацієнтам і направляти їх, у разі потреби, на подальше лікування", – розповів Лісовик.

Також він додав, що для пацієнтів реалізація програми "Велике будівництво" є значною позитивною зміною ще й тому, що дасть можливість зекономити час і кошти на поїздку до більш віддалених медзакладів. 

За його словами, закупівлю томографів проводило Міністерство охорони здоров'я України. Крім того, департамент охорони здоров'я Київської ОДА за кошти субвенції з держбюджету придбав для опорних закладів регіону 11 апаратів ультразвукової діагностики і 10 цифрових рентгенапаратів.

Ремонт доріг

Розповів заступник голови і про позитивні зміни у питанні ремонту доріг. Станом на 25 травня завершено будівельно-монтажні роботи на трьох об'єктах дорожнього господарства області. Це – поточний середній ремонт на ділянці автомобільної дороги Глибока-Городище та капітальний ремонт вулиць Шевченка та Піщаної в селі Трушки.

Зауважив він, що за кілька тижнів на Київщині був відремонтований автошлях до Чорнобильської зони – автомобільна дорога Іванків-Радомишль. 

"Поточний середній ремонт на цьому об'єкті також виконаний в рамках програми президента України Володимира Зеленського "Велике будівництво". Керівництво облдержадміністрації, на чолі з головою Василем Володіним, активно працює над розвитком Чорнобильської зони як туристичного магніту. Тож оновлення дорожньої інфраструктури в цьому напрямку грає ключову роль. Роботи на цьому об'єкті виконувалися за кошти обласного бюджету і загальна вартість склала 16 мільйонів гривень. Підрядники влаштували вирівнюючий шар заввишки 6 см, уклали узбіччя та з'їзди, а також нанесли розмітку. Зазначу, що ремонт зроблено якісно та у визначений термін", – говорить Лісовик.

Крім того, триває капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення Трипілля-Верем'я. Як зауважив чиновник, проєкт розрахований на 3 роки і його загальна вартість складає понад 108 мільйонів гривень.

"Таким чином ми продовжуємо з'єднувати села Київщини якісними дорогами. І в рамках програми президента України Володимира Зеленського "Велике будівництво" ми маємо можливість робити це паралельно на низці об'єктів. Вже розпочаті та  ведуться будівельно-монтажні роботи ще на 29 дружніх об'єктах області". 

Приватизація

Триває в області і кампанія з приватизації. Зазначено, що головна мета держави в цьому питанні  – це пошук нових власників об'єктів нерухомості, можливість дати їм нове життя, оновити або ж просто ефективно використовувати.

Лісовик нагав, що продаж об'єктів відбувається в онлайн-системі "ProZorro. Продажі", що гарантує доступ до аукціонів всіх охочих та виключає можливість маніпуляції. 

"20 травня відбувся аукціон з приватизації одноповерхової будівлі у місті Бровари. За право власності змагалися шість учасників. У ході торгів вони збільшили ціну на нерухомість у два з половиною рази із стартових близько 2 млн гривень. У результаті до держбюджету мають надійти понад 5,5 мільйонів гривень. Тепер переможець має підписати протокол про результати, укласти договір купівлі-продажу і здійснити розрахунок. після цього процес приватизації об'єкту вважатиметься офіційно завершеним. Нагадаю що взяти участь в аукціонах може кожен охочий. Вся інформація про перелік доступних для приватизації об'єктів є на сайті Фонду державного майна України.

Всього на аукціони планують виставити 24 нежитлові будівлі.

Читайте: На Київщині пустять з молотка понад 20 об’єктів державного майна

Триває у регіоні і розбудова спортивної інфраструктури на Київщині у рамках програми "Велике будівництво". Цьогоріч  у Бучанській громаді заплановане відкриття Академії спорту, а у Миронівській – фізкультурно-оздоровчого комплексу. 

Читайте: У двох громадах Київщини будують потужні спортивні об’єкти

Крім того, цієї весни тривали роботи в опорних лікарнях Київщини. Зазначалося, що їхня орієнтовна вартість – понад 38 млн гривень. Також понад 297 млн гривень витратять на будівництво 35 сільських амбулаторій.

Читайте: На Київщині будують 35 сільських амбулаторій за програмою “Велике будівництво”

За програмою "Велике будівництво" в столичному регіоні в цьому році на ремонт автомобільних доріг заплановано спрямувати понад 1 млрд гривень. Обласна влада уклала масштабні угоди про співпрацю з європейськими компаніями. В рамках меморандуму з турецьким холдингом відремонтують дві міжнародних автодороги, а за допомогою кредитної програми від Європейського інвестбанку – три соціальні об'єкти.

Читайте: На Київщині розбудують дорожню та соціальну інфраструктури за рахунок іноземних інвестицій

Фото: коллаж KV

КиевVласть

Інна Міхно

Теги: новости киевской области, новости киевщины, кога, кода, власть киевщина, ремонт дорог, василий володин, приватизация, социальная инфраструктура, большая стройка, андрей лесовик

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.