четверг, 23 сентября 2021 г.

На Київщині будують 35 сільських амбулаторій за програмою “Велике будівництво”

На Київщині будують 35 сільських амбулаторій за програмою “Велике будівництво”

Київська ОДА оприлюднила черговий звіт про хід реалізації програми "Велике будівництво". Цього разу -  у напрямку медичної інфраструктури. У квітні-травні в опорних лікарнях Київщини запрацюють п'ять приймальних відділень. Їхня модернізація обійдеться в понад 38 млн гривень. Також понад 297 млн гривень витратять на будівництво 35 сільських амбулаторій.

Про це KV стало відомо за результатами онлайн-брифінгу заступника голови Київської обласної державної адміністрації Андрія Лісовика.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Приймальні відділення

"Із 12-ти проєктів ми завершили всі будівельні роботи на семи об'єктах, шість – вже ввели в експлуатацію. Це - Білоцерківська № 2, Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування, а також Броварська, Вишгородська, Макарівська та Миронівська центральні районні лікарні. Іванківська ЦРЛ готує документи для подачі в ДАБІ на введення в експлуатацію", – розповів Андрій Лісовик.

Також він зазначив, що ще чотири відремонтовані приймальні відділення в Білоцерківській лікарні № 2, а також відділення Бориспільської, Броварської та Макарівської лікарень готують до встановлення специфічного медичного обладнання, яке не входило до складу проєктів будівництва. Роботи тривають ще на п'яти об'єктах, а саме: триває модернізація приймальних відділень у Переяславській та Фастівській ЦРЛ. При цьому ступінь будівельної готовності Ірпінської міської та Обухівської і Тетіївській ЦРЛ складає від 94 до 99%.

Він також зазначив, що орієнтовно фінансування у 2021 році цих об'єктів обійдеться в понад 38 млн гривень. Із них область має вже 20 млн, решту обіцяють надати найближчим часом.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Лісовик зауважив, що модернізацію приймального відділення Ірпінської лікарні планують завершити наприкінці квітня, але відкриття цього об'єкту очікується у вересні, коли введуть в експлуатацію весь п'ятиповерховий корпус лікарні. В Обухівській ЦРЛ – також наприкінці квітня. Вцілому тут залишилися лише коригувальні роботи, але відділення приймає пацієнтів з коронавірусом, і це уповільнило будівельно-монтажні роботи. На кінець квітня мають завершити й оновлення приймального відділення Тетіївської ЦРЛ. Тут аналогічно тривають додаткові коригувальні роботи. Роботи по Переяславській та Фастівській ЦРЛ – орієнтовно до травня року.

Сільські амбулаторії

У рамках програми на Київщини триває і розбудова мережі сільських амбулаторій за майже 297 млн гривень, з них понад 263 – за рахунок коштів субвенції з державного бюджету. Загалом це 35 проектів будівництва: 31 об'єкт-  нове будівництво три – реконструкція, один – капітальний ремонт. 

"Ми завершили будівництво 27 амбулаторій і вже отримали 19 декларацій про введення в експлуатацію. По ще п’яти об'єктах подали документи в ДАБІ, по решті трьох займаємось підготовкою документів. У 2021 році ми продовжуємо будівництво восьми сільських амбулаторій на Київщині. Шість із них зводимо з нуля, одну реконструюємо, а ще по одній проводимо капітальний ремонт. Їхня будівельна готовність становить від 50 до 90%. Орієнтовний термін їх завершення – 2 квартал 2021 року" – резюмував він

Нагадаємо, що за програмою "Велике будівництво" в столичному регіоні в цьому році на ремонт автомобільних доріг спрямують понад 1 млрд гривень. Також обласна влада уклала масштабні угоди про співпрацю з європейськими компаніями. В рамках меморандуму з турецьким холдингом відремонтують дві міжнародних автодороги, а за допомогою кредитної програми від Європейського інвестбанку – три соціальні об'єкти.

Читайте: На Київщині розбудують дорожню та соціальну інфраструктури за рахунок іноземних інвестицій

Нагадаємо також, що відремонтовані і реконструйовані у рамках програми президента “Велике будівництво” приймальні відділення українських лікарень отримають у 2021 році 4656 одиниць медичного обладнання на суму понад 6 млрд гривень.

Усього у 2021 році на Київщині у рамках держпрограми планують реалізувати ще 18 об'єктів за 318 мільйонів гривень. Сума перевищує минулорічні витрати на понад 100 млн гривень. Проєкти стосуються розвитку медичної, спортивної та освітньої сфер життя Київщини.

Читайте: КОДА відзвітувала про реалізацію програми “Велике будівництво” на Київщині

Фото: коллаж KV

КиевVласть

Інна Міхно

Теги: новости киевской области, новости киевщины, мнение, белая церковь, власть киевщина, кода, фастов, обухов, василий володин, переяслав, большая стройка, андрей лесовик, црб, приемное отделение, сельская амбулатория

четверг, 23 сентября 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 24 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:26
Аэропорт “Борисполь” занял четвертое место в Европе по эффективности в своей категории
20:02
Стипендии Киевсовета получат 100 одаренных столичных детей
19:50
Подольское управление образования и Киевское строительное училище подвергнут аудиту
19:37
Киевсовет снова отказался объявлять озеро Вырлица ландшафтным заказником
19:24
На Киевской таможне обнаружили в конструкторе каннабис стоимостью более 200 тысяч гривен (фото)
19:03
Столичные спецдома для ветеранов собрались реорганизовать
18:55
“Укрзализныця” назначила на выходные дополнительный рейс Интерсити+ во Львов
18:42
В Киеве создадут Карту доступности
18:29
На внеочередную сессию ВР, созванную спикером Разумковым почти никто не пришел
18:15
В Киеве откорректируют проект реконструкции трамвайных путей по улице Дмитриевской
18:01
Святошинскую РГА попросили отремонтировать школу-сад “Интел”
17:47
В Киеве полиция “закрыла” интернет-магазин по продаже наркотиков, конфискован “товар” на 700 тысяч гривен (фото, видео)
17:28
Понад 300 дітей в Обухові навчатимуться в сучасному дитсадку завдяки “Великому будівництву”
17:05
“Новостройки” о ЖК “Милос”: совершенствование Троещины
16:48
К 80-й годовщине трагедии Бабьего Яра во всех школах страны пройдет урок памяти
Календарь событий