четверг, 13 мая 2021 г.

На Київщині на будівництво освітніх і спортивних закладів витратять понад 343 млн гривень

На Київщині на будівництво освітніх і спортивних закладів витратять понад 343 млн гривень

Київська ОДА відзвітувала про хід реалізації програми "Велике будівництво" у напрямку покращення соціальної інфраструктури. На Київщині упродовж року планують реалізувати 18 об’єктів на загальну суму в понад 343 млн гривень. Серед ключових – будівництво дитячого садка в Згуровці, школи – в селі Проців та центру з надання адміністративних послуг – у Білій Церкві.

Про це KV стало відомо за результатами онлайн-брифінгу заступника голови Київської обласної державної адміністрації Андрія Лісовика.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

"Реалізація президентської програми є одним із пріоритетних напрямків Київської облдержадміністрації. Ми активно працюємо над розбудовою соціальної інфраструктури нашого регіону", – розповів Андрій Лісовик.

Він, зокрема, нагадав, що цього року на Київщині реалізується 18 об'єктів. Серед них дитячі садки, школи, спортивні локації та центр надання адміністративних послуг. Загальна вартість робіт по всім проєктам складає понад 343 млн гривень.

По дев'яти об'єктам заключили договори з підрядниками, тож будівельники вже почали працювати над будівництвом трьох садків, двох шкіл та чотирьох спортивних локацій. Так, у порівнянні з минулим тижнем, будівельна готовність дитсадка в Згуровці, де триває капітальний ремонт, зросла вже на 40%. 

За словами заступника голови КОДА, за цей рік планується повністю завершити всі роботи. Йдеться про внутрішнє та зовнішнє оздоблення, облаштування внутрішніх мереж водопостачання, електропостачання та опалення. І, звісно, проведення благоустрою території. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

"У результаті після капітального ремонту у дитячому садку не тільки покращаться умови, а й з'являться додаткові 35 місць для дітей", – говорить він.

Ще один проєкт, над яким зараз працюють – реконструкція школи в селі Проців Бориспільського району. Так, по цьому об'єкту будівельна готовність підвищилася до 30%. Зараз будівельники продовжують працювати над внутрішнім і зовнішнім оздобленням, а також проводити благоустрій навколишньої території. Усі роботи планують завершити до кінця року. 

"Завдяки цьому нам вдасться вирішити важливу проблему. Якщо зараз близько 200 дітей із села Проців змушені навчатися у школах прилеглих населених пунктів, то після завершення реконструкції ми створимо для них якісні та комфортні умови для навчання вдома, і, разом з цим, розвантажимо навколишні освітні заклади", – додав Лісовик. 

Також він розповів про проєкти, по яким ще не розпочалися фактичні роботи. Так, по двом об'єктам готуються документи для оголошення тендерів, а ще по семи проводяться тендерні процедури.

Зокрема, він зауважив, що працюють в області і над створенням нового центру адміністративних послуг у Білій Церкві. Для цього буде реконструйовано одну з нежитлових будівель, яка розташовується у місті по вул. Театральна. 

Крім того, покращать умови і для навчання дітей. У планах капітальний ремонт Пашківської школи Макарівської громади, дитсадка "Малятко" у селі Студеники, а також дитсадка "Веселка" – в Обухові. Також буде проведено термомодернізацію опорного навчально-виховного комплексу в селі Жоравка Яготинської громади.

Лісовик зауважив, що попрацюють в області і над розбудовою спортивної інфраструктури. Йдеться про будівництво з нуля стадіону поруч з навчально-виховним комплексом імені Героя України Руслана Лужевського в селі Волошинівка Баришівської громади, а також про капітальний ремонт стадіону "Колос" в Сквирі.

Нагадаємо, що Київська ОДА оприлюднила черговий звіт про хід реалізації програми "Велике будівництво". Цього разу -  у напрямку медичної інфраструктури. У квітні-травні в опорних лікарнях Київщини запрацюють п'ять приймальних відділень. Їхня модернізація обійдеться в понад 38 млн гривень. Також понад 297 млн гривень витратять на будівництво 35 сільських амбулаторій.

Читайте: На Київщині будують 35 сільських амбулаторій за програмою “Велике будівництво”

Також за програмою "Велике будівництво" в столичному регіоні в цьому році на ремонт автомобільних доріг спрямують понад 1 млрд гривень. Також обласна влада уклала масштабні угоди про співпрацю з європейськими компаніями. В рамках меморандуму з турецьким холдингом відремонтують дві міжнародних автодороги, а за допомогою кредитної програми від Європейського інвестбанку – три соціальні об'єкти.

Читайте: На Київщині розбудують дорожню та соціальну інфраструктури за рахунок іноземних інвестицій

Нагадаємо також, що відремонтовані і реконструйовані у рамках програми президента “Велике будівництво” приймальні відділення українських лікарень отримають у 2021 році 4656 одиниць медичного обладнання на суму понад 6 млрд гривень.

Усього у 2021 році на Київщині у рамках держпрограми планують реалізувати ще 18 об'єктів за 318 мільйонів гривень. Сума перевищує минулорічні витрати на понад 100 млн гривень. Проєкти стосуються розвитку медичної, спортивної та освітньої сфер життя Київщини.

Читайте: КОДА відзвітувала про реалізацію програми “Велике будівництво” на Київщині

Фото: коллаж KV

КиевVласть

Інна Міхно

Теги: новости киевской области, новости киевщины, власть киевщина, школа, кода, василий володин, стадион, садик, социальная инфраструктура, большая стройка, андрей лесовик

среда, 12 мая 2021 г.
15:00
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
20:45
В четверг, 13 мая, ярмарки пройдут в шести районах Киева (адреса)
20:23
Правоохранители проводят обыски в Департаменте соцполитики КГГА из-за хищений в 13,5 млн гривен при закупке медизделий
20:03
Таможенники изъяли “фонящие” часы в аэропорту “Борисполь”
19:44
Столичная прокуратура проводит обыски у подрядчика строительства Подольского мостового перехода
19:31
Забудова Мінського масиву: Побоювання громадськості та реалії
19:26
“Киевский метрополитен” переведет часть работников на четырехдневную рабочую неделю из-за нехватки средств
19:04
Прокуратура и ГФС подозревают сотрудников КП “Киевгорсвет” в получении денег от подрядчиков
18:41
Стало известно, когда смогут вакцинироваться ждущие прививки по листу ожидания
18:24
“Киевавтодор” заказал проект реконструкции путепровода на пересечении ул. Строителей с Броварским проспектом
18:10
Кабмин внесет в Раду законопроект по борьбе со “скрутками” и уклонением от налогов большого бизнеса
18:03
На Оболони появятся три новых детских садика и школа
18:01
“Мы это проходили во времена Януковича”: Артур Палатный прокомментировал обыски у себя дома
17:46
Нардеп Шуляк требует от Свистунова объяснить почему застраивают участок на перекрестке улиц Львовская и Живописная
17:39
Кадры Кабмина: свежие правительственные назначения
17:21
Следователи ГФС и городской прокуратуры пришли с обысками в офис “Киевавтодора”
Календарь событий