субота, 25 червня 2022 г.

Команда Кличко несподівано почала демонтувати в Києві законні кіоски та створила критичну протестну ситуацію

Команда Кличко несподівано почала демонтувати в Києві законні кіоски та створила критичну протестну ситуацію

Президент Володимир Зеленський постійно закликає бізнес працювати в умовах воєнного стану. В той же час в Києві радник мера Дмитро Білоцерковець, директор Департаменту міського благоустрою Київської міськдержадміністрації (КМДА) Тимур Ткаченко та в.о. директора комунального підприємства (КП) “Київблагоустрій” Микола Бойко чинять перепони в роботі малому бізнесу – вони почали масово демонтувати законні тимчасові споруди (ТС, кіоски, МАФи) і не чіпають незаконні кіоски, які з'явилися під час війни з росією. Підприємці звернулись до офісу Президента, Уряду, Київської міської воєнної адміністрації (КОВА), Міністерства оборони, народних депутатів та депутатів Київради, Офісу генерального прокурора, МВС, СБУ, ДБР та НАЗК з вимогою негайно втрутитись в ситуацію, щоб не доводити до протестів. Самі підприємці жодним чином не хочуть ніяких протистоянь під час війни, але команда Віталія Кличка спонукає їх до цього.

Про створення критичної ситуації в сфері малого бізнесу столиці KВ стало відомо з допису в Facebook-групі “Малий бізнес Києва” адміністратора групи Тетяни Петренко.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

Петренко попередила, що через дії радника мера Києва Дмитра Білоцерковця,  директора Департаменту міського благоустрою Тимура Ткаченка та в.о. директора КП “Київблагоустрій” Миколи Бойка, які демонтують законні кіоски та не чіпають незаконні кіоски, що виникли в Києві під час воєнного стану, в столиці можуть розпочатись протести малих підприємців.

“Виглядає все так, ніби команда Кличко робить все аби підприємці не могли працювати, не мали можливості допомагати ЗСУ, ТРО і жителям у розбитих містах і селах. І навіть більше, команда Кличка провокує малий бізнес до конфліктів в столиці України! На це не можна не реагувати! Поки всі працюють для спільної перемоги, перемоги України – їх (малий бізнес в столиці, – КВ) б'ють і знищують в тилу недолугі чиновники і політики Києва!”, – написала від імени малих підприємців Києва Тетяна Петренко.

Читайте: Одноклассники рулят: Кличко назначил нового руководителя КП “Киевблагоустройство”

“В столиці можуть початись протести! Передаю настрої малого бізнесу столиці, які спровоковані діями команди Віталія Кличка! Сьогодні (19 квітня, – KВ) знову були демонтажі і знищення бізнесу! Президент України сказав: “ВЕСЬ БІЗНЕС МАЄ ПРАЦЮВАТИ!”. А команда міського голови почала відбирати, знищувати, демонтувати бізнес, який має ОФІЦІЙНІ ДОКУМЕНТИ і завжди наповнював місцевий і державний бюджет! Звертаюсь від імени і за дорученням біля 2 тис. малих підприємців столиці, які створили понад 20 тис. робочих місць! Прошу негайно звернути увагу на цю ситуацію!”, – написала Тетяна Петренко.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

“Ніхто із малого бізнесу не хоче у військовий час конфліктів всередині столиці! Але люди хочуть працювати, а їх лишають без хлібу”, – звернулась Тетяна Петренко до Президента України Володимира Зеленського, керівника офісу Президента Андрія Єрмака та його заступника Кирила Тимошенка, секретаря РНБО Олексія Данілова та прем'єр-міністра Дениса Шмигаля.

“Команда Віталія Кличка виправдовує такі дії, нібито, дорученням голови КОВА Миколи Жирнова. Тобто, доручення відбирати бізнес, знищувати робочі місця в столиці у військовий час, в час економічних складнощів, надала воєнна адміністрація, але листи підписує заступник голови КМДА”, – наголосила Тетяна Петренко, звертаючись до Міністра оборони Олексія Резнікова та Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.

В коментарі KВ Тетяна Петренко уточнила, що під відповідними документами стоїть підпис заступника голови КМДА Андрія Крищенка.

Також Петренко наголосила, що малий бізнес в Києві не має віри ані до Віталія Кличка, ані до конкретних виконавців злочинних дій по відношенню до малого бізнесу – радника мера Києва Дмитра Білоцерківця, директора Департаменту міського благоустрою Тимура Ткаченка та в.о. директора КП “Київблагоустрій” Миколи Бойка.

Читайте: Предприниматели опасаются, что люди Андрея Ермака оперативно монополизируют в Киеве “киосковый рынок”

Зараз їхні дії, на переконання Тетяни Петренко, яка висловлює позицію 2 тис. малих підприємців Києва, мають декілька вкрай негативних наслідків:

  1. Провокують людей на протести в Києві – коли почалась друга хвиля наступу на Україну з боку росії.

  2. Порушують наказ Президента України про те, що “бізнес має працювати”. “За час війни в Києві встановили багато незаконних тимчасових споруд, а законні, замість того, щоб їх перенести, демонтують”, – пояснила Тетяна Петренко.

  3. Команда ВІталія Кличка демонтує тимчасові споруди, які завжди мали офіційні документи, постійно та регулярно наповнювали міський і державний бюджети. “Не зачіпають лише тих, хто змушений був взяти в "долю" членів команди Кличка чи працівників міського благоустрою”, – підкреслила Тетяна Петренко.

  4. Сприяють мародерству. “Під час демонтажу кіосків завжди є два етапи їх пограбування: перший – коли при перевезенні крадуть товар; другий – коли при передачі на штрафплощадки викрадають кондиціонери, ролети, інше обладнання”, – написала Тетяна Петренко.

Від імени 2 тис. малих підприємців Києва Тетяна Петренко просить Офіс генерального прокурора, МВС, СБУ, ДБР та НАЗК звернути увагу на дії посадових осіб, що можуть мати в собі ознаки злочинів, а також персонально на окремих посадовців, що можуть бути колаборантами або виконувати доручення колаборантів, провокуючи людей на протести.

Також Тетяна Петренко від імені малих підприємців Києва звернулась до нардепів-мажоритарників Києва (всі – від “Слуги народу”)  Мар`яни Безуглої, Ганни Бондар, Романа Грищука, Артема Дубнова та Лесі Забуранної, яка також є керівником столичного осередку “Слуги народу” із проханням втрутитись в дії команди Віталія Кличка. “Ми розуміємо, що “зараз не до цього”, але людей, які в перші дні віддали весь товар киянам, яких не могла забезпечити міська влада, які в перші тижні віддали всі накопичення на бронежилети, каски, тепловізори та інше, людей, які з перших днів стали волонтерами – лишають бізнесу! Незаконно! Безпідставно! І нічого не пояснюючи!”, – написала Тетяна Петренко.

З таким же проханням вона звернулась до депутатів Київради від “Слуги народу” Андрія Вітренка, Лілії Пашинної, Михайла Присяжнюка, Владислава Трубіцина, Георгія Зантараї та Миколи Конопелька: “Ви, як ніхто знаєте, наскільки об'єднаний малий бізнес, і який конфлікт триває з міською владою вже кілька років. Просимо донести до керівництва партії і держави, інформацію про ситуацію, яка склалась. Для малого бізнесу Кличко з його командою – ворог! І люди хочуть і будуть від них захищатись!”.

Нагадаємо, за місяць до початку повномасштабної війни росії проти України, 27 січня, KВ повідомляла, що визначенням Шевченківского райсуду Києва від 2 серпня 2021 року (в у справі №761/26774/21, наразі ЄРДР закритий, - KВ) на уповноважену особу СБУ було покладено зобов`язання внести до ЄРДР відомості про кримінальне правопорушення за ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада) на колишнього директора КП “Київблагоустрій” Івана Кліпу, ватажком та натхненником якого був і залишається Дмитро Білоцерковець – екс-директор Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА, екс-нардеп ВР, а зараз депутат Київради від “УДАРу” та радник мера Києва Віталія Кличка зі стратегічних питань.

Зазначимо, Олексій Шевчук, який деякий час працював радником Віталія Кличка із правових питань, 25 січня 2022 року заявив, що за рік роботи в команді мера Віьалія Кличка вдалося виявити агентів ФСБ рф та змусити СБУ розслідувати ці обставини. “Ці люди роками зливали інформацію країні-агресору, їздили на окуповані території, тощо. Навіть зараз на посадах комунальних підприємств залишилася люди, в яких є громадянство рф”,- наголосив він.

Як раніше повідомляла KВ, колишній мешканець Севастополя Дмитро Білоцерковець є настільки близькою до Кличка людиною, що в 2020 році мер Києва особисто свідчив на його користь в Вищому антикорупційному суді у справі про можливе незаконне збагачення Білоцерковця.

Читайте: Прокуратура занялась коррупционными схемами “Белоцерковца-Клипы”

“Військовий час – це час згуртуватись та об’єднатись заради підтримки країни та бізнесу, а точно не час для розборок. Моя позиція, і її підтримують багато підприємців з нашої галузі, найближчим часом необхідна зустріч з керівництвом міста і відкритий діалог. Якщо місту потрібні певні рішення – ми готові піти на зустріч, але це має бути спільна зрозуміла позиція. На жаль, на сьогоднішній день все виглядає таким чином, ніби представники одної з політичних сил продовжують свою боротьбу за контроль над бізнесом в галузі МАФів, яку почали ще в минулому році, прикриваючись війною. Тому відвертий діалог потрібен якомога швидше, щоб ми не пройшли точку неповернення. І це, в першу чергу, потрібно меру Києва, бо певні персонажі можуть виконати політичне замовлення і піти з Києва, а відповідальність залишиться на Віталії Кличко”,- прокоментував KВ ситуацію глава "Асоціації мобільних кав'ярень" Олексій Бусаєв

За інформацією KВ, Олексій Бусаєв зараз несе службу в Теробороні Деснянського району Києва.

Читайте: “Компромисс реален, и мы должны его найти”, – Алексей Бусаев о столичной реформе размещения временных сооружений

Фото: коллаж КВ

КиївВлада

Алексей Алтынов

Теги: сбу, новини києва, демонтаж, Віталій Кличко, війна росії з україною, Київ, розслідування, тс, підприємці, державна зрада, дмитро білоцерковець, тетяна петренко, протести, кіоски, іван кліпа, олексій бусаєв

субота, 25 червня 2022 г.
18:40
російські окупанти пошкодили ядерну підкритичну установку “Джерело нейтронів” у Харкові, - Держатомрегулювання
18:05
Вночі Україна була атакована 60-ма ракетами російських агресорів, - Сапожко
17:12
На столичному Печерську виявили тіло чоловіка з вогнепальним пораненням в голову
16:07
У одному з районів Києва зафіксовано випадок сказу в куниці
15:10
Поблизу села Борщів на Київщині ремонтують міст через Трубіж
14:35
Комендантська година на Київщині продовжена до 3 липня
14:05
На Київщині відбудеться фестиваль повітряних зміїв
13:43
Мери Берліна та Мадрида поговорили з фейковим Кличко
13:02
Реактивні системи залпового вогню M142 HIMARS вже працюють в інтересах оборони України, - Залужний (відео)
12:33
Ракетні удари з території Білорусі – провокація РФ з метою втягнення Білорусі у війну, - ГУР України
12:15
У Київському зоопарку до літнього вольєру вийшли велетенські черепахи (фото)
11:38
Внаслідок збройної агресії рф в Україні загинули 339 дітей, понад 611 отримали поранення
11:05
Армія рашистів втратила в Україні 217 літаків та 184 гелікоптери, - Генштаб ЗСУ
10:45
За минулу добу на Київщині знешкодили 319 вибухонебезпечних предметів
10:14
Київська прокуратура викрила організатора схеми по збуту неякісних бронежилетів для ЗСУ
09:28
У суботу, 25 червня, ярмарки пройдуть у восьми районах столиці (адреси)
Календар подій
Киянам та гостям столиці: “перемикатись з війни” треба в міру - без пияцтва у публічних місцях та мажорів за кермом
14 червня 2022 г. 10:15
Не всім, можливо, це сподобається, але мушу написати. Мене дещо шокує той карнавал веселощів, безтурботно-радісного настрою, який спостерігається на вулицях Києва, особливо у вихідні. Парапет у парку Слави перетворили в розпивочну – пивом і шампанським увесь залитий. Голосно кричать, регочуть, нецензурні слова через одне. Мажори гасають на великих швидкостях по вулицях, їхні динаміки гупають на усю силу. Патрульної поліції не видно. Але ж адміністративну відповідальність за таке нахабство за кермом, лихослів'я, куріння та вживання алкоголю в громадських місцях ніхто не скасовував.