середа, 10 серпня 2022 г.

Национальная опера Украины открывает свой театральный сезон грандиозным гала-концертом

Национальная опера Украины открывает свой театральный сезон грандиозным гала-концертом

В ближайшее воскресенье, 1 сентября, Национальная опера Украины торжественно открывает свой 152-й театральный сезон грандиозным гала-концертом. В нем собраны лучшие фрагменты из самых знаковых постановок театра.

Об этом KV сообщили в Нацопере.

В программе гала-концерта самые яркие фрагменты опер и балетов в исполнении солистов театра при участии Симфонического оркестра и хора Национальной оперы.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Концерт откроют увертюрой к опере “Запорожец за Дунаем”. Только в первом отделении можно будет услышать дуэт Одарки и Карася из этой же оперы, адажио из балета “Лесная песня”, арию Дона Базилио из оперы “Севильский цирюльник”, арию Ренато из оперы “Бал-маскарад” и многое другое.

Во втором отделении зрителю предстоит услышать Te Deum из оперы “Тоска”, монолог Чио-чио-сан из одноименной оперы, романс Неморино из оперы “Любовный напиток”, концертино для 4-х тромбонов и увидеть па де де из 3-го действия балета  “Лебединое озеро”.

Постановочный состав гала-концерта: главный режиссер – Анатолий Соловьяненко; главный дирижер – Николай Дядюра; главный художник – Мария Левитская; художественный руководитель балета – Анико Рехвиашвили; главный хормейстер – Богдан Плиш; дирижеры – Алла Кульбаба, Виктор Олейник, Алексей Баклан, Герман Макаренко, Аллин Власенко.

Читайте: Браво, Фигаро!

Фото: Нацопера

КиевVласть

Георгий Палуев

Теги: новости киева, опера, национальная опера украины, балет, анатолий соловьяненко, анико рехвиашвили, гала концерт, Николай Дядюра, театральный сезон, Мария Левитская

вівторок, 9 серпня 2022 г.
20:45
В Ірпені перекриють для транспорту вулицю Підгірна
20:28
Правоохоронці викрили дует зловмисників з села Семиполки на Броварщині
20:05
Гідрослужби столиці очищають зливостоки в кожному районі, - КМДА
19:47
В Броварах через аварію на електромережах без світла районна лікарня
19:47
У Бундестазі закликають розглянути введення безпекової місії ООН на ЗАЕС та позбавити сили право вето РФ у Радбезі
19:45
У Бородянці на відновлення понівечених дахів витратять 10 млн гривень
19:23
Ворог, за підтримки авіації, намагається вести штурмові дії на Бахмутському та Авдіївському напрямках, - Генштаб ЗСУ
19:05
“Центр комунального сервісу” проводить в Києві звірку номерів квартирних лічильників
18:47
Правоохоронці Києва затримали шахрая-іноземця, який відкрив фіктивний обмінник
18:23
Вибухи в Криму: КВ зібрала найяскравіші відео
18:05
Київські виші очолили рейтинг університетів України
17:43
Комунальним закладам Вишгорода передали 80 тисяч літрів палива
17:26
Столична влада створила Vcentri HUB у Голосіївському районі
17:03
У Броварах зафіксовано один випадок підозри на лептоспіроз
16:45
На Київщині власники елітних автомобілів сплатили 4,1 млн гривень транспортного податку
16:30
У Сенаті Франції закликають негайно запровадити спеціальну місію безпеки ООН на ЗАЕС
Календар подій
Відкритий лист члена Оргкомітету Київського форуму волонтерів Президенту України Володимиру Зеленському
3 серпня 2022 г. 09:00
Шановний Володимире Олександровичу! 15 липня 2022 року у Києві відбувся перший масштабний Київський Форум волонтерів, в якому взяли участь більше 120 волонтерських спільнот і волонтерів. На форумі було обрано його координаційний орган, покликаний сприяти вирішенню проблем волонтерського руху та його взаємодії з державою –  Оргкомітет. Членом Оргкомітету обрали і мене. Серед багатьох проблем руху, що розглядалися на форумі за участю запрошених представників державних органів, постало питання податкових ризиків для значної кількості волонтерів, діяльність яких йде не через офіційно зареєстровані неприбуткові організації. Впевнений, що Ви у повній мірі обізнані щодо обсягу допомоги армії, вимушеним переселенцям та постраждалим в результаті окупації, що з 2014 року, а тим більше після початку повномасштабної війни, надає волонтерський рух. На жаль, органи влади – Верховна Рада, Кабінет міністрів та інші виконавчі органи в законодавчому та організаційному плані часто не встигають відповідати викликам, що стоять перед країною та волонтерською спільнотою. Тому, розуміючи важливу роль волонтерського руху для національної безпеки і оборони держави та виходячи зі статті 106 п.17 Конституції України від імені волонтерської спільноти прошу Вас як Верховного Головнокомандуючого Збройних сил України розібратися у проблемі і, виходячи з Ваших можливостей як Президента країни знайти механізми її вирішення.