пятница, 5 марта 2021 г.

КиевVласть стала інформаційним партнером SuperHeroes Festival

КиевVласть стала інформаційним партнером SuperHeroes Festival

Відтепер інформаційно-аналітичне видання КиевVласть є інформаційним партнером Благодійного фестивалю інклюзії та мистецтва дружби України та Італії SuperHeroes Festival, який відбудеться у Києві наприкінці весни. Партнери впевнені у ефективності співпраці та переконані, що SuperHeroes Festival буде одним з найяскравіших подій 2021 року у сфері вітчизняної культури та міжнародного співробітництва.

Шеф-редактор КиевVласть Ігор Дармостук зазначив, що для КиевVласть завжди було і буде приоритетним інформаційно підтримувати нестандартні творчі масштабні проєкти, особливо ті, які спрямовані на зміцнення міжнародних зв'язків між Україною та іншими країнами.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“Наша місія як інформаційно-аналітичного видання освітлювати всі важливі події, які відбуваються у Києві та столичному регіоні. Особливо ті, які позитивно впливають на імідж нашої країни у світі, забезпечують визнання її здобутків у культурі, освіті та науці, демонструють потенціал видатних українців – наших сучасників. SuperHeroes Festival обов'язково стане майданчиком для зустрічі видатних людей з різних країн світу, завдяки якому українські митці розкажуть про себе і свою творчість світові та в черговий раз підтвердять імідж України як культурної держави”, – зазначив Ігор Дармостук.

“Впевнена, що SuperHeroes Festival стане унікальною подією 2021 року для України, так як фестиваль об'єднає багато творчих людей від художників, скульпторів, поєтів, письменників, фотографів до акторів і музикантів. І все це наші сучасники, митці з усього світу, які своєю творчістю змінюють світ”, – зазначила одна з організаторів SuperHeroes Festival, художниця Уляна Сторожилова.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Вона відмітила, що SuperHeroes Festival об'єднає митців з понад 60 країн світу. А також розказала, що до проекту постійно приєднуються нові учасники, завдяки чому можливе розширення тематики. Наприклад, нещодавно підтвердили участь у фестивалі президент Асоціації культурного обміну G&Y та директорка з управління персоналом Сен-Гобен Азіатсько-Тихоокеанського регіону Емма Сінгі Ванг (Китай) та психолог, автор 8 книг, лектор Джорджі Гіоргі Гіоргашвілі (Грузія), який відомий у всьому світі своїми лекціями “Мова тіла та ефективне спілкування”, “Читаємо думки і емоції без мікровиразів”, “Формула успіху”, “Лідерство, успіх і щастя” та іншими.

Тепер стежити за підготовкою та ходом заходу можна на сторінці SuperHeroes Festival в Фейсбук та у публікаціях КиевVласть.

Нагадаємо, SuperHeroes Festival є продовженням Міжнародного мистецького інноваційного проєкту культурного відродження та художньої революції “Вічне мистецтво поза часом Timeless Immortal Art”, який започаткований всесвітньо відомим художником маестро Лоренцо Чіннічі та його сином Франческо Чіннічі в Італії. 

SuperHeroes Festival в Києві буде реалізовано під керівництвом київської художниці Уляни Сторожилової (Ulitta), української актриси, сценаристки та ведучої Марії Ткачик, першої української тетрамоделі, засновниці та директорки благодійного фонду “Нескорені” Оксани Кононець та київської фотографині, організаторки благодійних та соціальних фотопроєктів Катерини Крючкової.

Читайте: Навесні у Києві відбудеться SuperHeroes Festival

КиевVласть - успішний медіа-ресурс про життя столиці і столичного регіону, який на 80% складається з унікального інформаційного контенту, підготовленого професійною командою журналістів та редакторів.

Аудиторія КиевVласть охоплює всі верстви населення столичного регіону та Києва безпосередньо. Читачами сайту є активні громадяни: підприємці, працівники різних установ, організацій та фірм, активісти, громадські діячі, творча інтелігенція, студентство, пенсіонери, аграрії, керівники малих, середніх та великих підприємств столичного регіону, політики, депутати, державні службовці.

Фото: KV, SuperHeroes Festival 

КиевVласть

Георгій Палуєв

Теги: фестиваль, проект, новини києва, партнерство, Ігор Дармостук, КиевVласть, SuperHeroes Festival, Катерина Крючкова, інформаційне партнерство, Уляна Сторожилова, Марія Ткачик, Оксана Кононець

пятница, 5 марта 2021 г.
07:15
Планові відключення електроенергії в Київській області 5 березня 2021 року (повний список населених пунктів)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 5 марта 2021 года
четверг, 4 марта 2021 г.
14:30
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
20:45
В пятницу, 5 марта, ярмарки пройдут в восьми районах Киева (адреса)
20:26
В ТРЦ Gulliver открылась художественная выставка “Наука - это она”
20:14
В ночь на завтра столичные трамваи №1 и №3 будут работать в сокращенном режиме
20:04
Апарт-комплекс в Пуще-Водице готов на 90%
19:43
В Киеве 5 и 6 марта из-за официального визита главы парламента Турции возможны ограничения движения
19:30
В Киеве будут судить жителя столицы по обвинению в захвате земли на берегу озера Серебряный Кол
19:13
Александр Густелев: Киев становится удобным для велосипедистов
19:02
У метро “Харьковская” коммунальщики начали демонтаж торговых роллетов в подземном переходе (фото)
18:47
Виталий Кличко: Дорожный сезон в Киеве начали с обновления Индустриального моста и капремонта ряда дорог
18:36
В Киеве в ночь на 5 марта будет сокращен режим работы трамваев №14
18:24
Валентин Мондриевский: В столичном бюджете предусмотрено 1,6 млрд грн на подготовку к новому учебному году
18:12
Stolitsa Group визнали одним із найбільших забудовників
18:03
Киевсовет не стал забирать землю у музея Ивана Марчука
Календарь событий