п'ятниця, 22 листопада 2024 г.

Навесні у Києві відбудеться SuperHeroes Festival

Навесні у Києві відбудеться SuperHeroes Festival

Наприкінці весни 2021 року в Києві пройде Благодійний фестиваль інклюзії та мистецтва дружби України та Італії SuperHeroes Festival, який об’єднає художників, скульпторів, фотографів, поетів, дизайнерів, співаків, музикантів з України, Італії та інших країн світу. Захід відбудеться під керівництвом київської художниці Уляни Сторожилової, першої української тетрамоделі Оксани Кононец, української актриси Марії Ткачик та київської фотографині Катерини Крючкової.

Як KV розповіли організатори, SuperHeroes Festival є продовженням Міжнародного мистецького інноваційного проєкту культурного відродження та художньої революції “Вічне мистецтво поза часом Timeless Immortal Art”, що започаткований всесвітньо відомим художником маестро Лоренцо Чіннічі та його сином Франческо Чіннічі.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Власне Лоренцо та Франческо Чіннічі, які надихнули українських митців на продовження Timeless Immortal Art в Україні у вигляді SuperHeroes Festival, будуть найпочеснішими гостями київського фестивалю.

В рамках SuperHeroes Festival жителі та гості Києва вперше зможуть побачити виставу “Лавр” Київської театральної майстерні та режисерки Олени Лазович. Її особливість у тому, що це не просто вистава, а подія, в якій можно доторкнутися до смислу як до живої матерії. В “Лаврі” часу не існує. Це історія про кохання, справжню дружбу, шлях від грішної людини до святої, де тонко переплітаються слов’янська та італійська культури. Особливу актуальність “Лавру” надає те, що всі події відбуваються у 16 столітті у період пандемії чуми.

Взяти участь у київському SuperHeroes Festival виявили бажання художники та архітектори з 36 країн світу. Серед них Чжен СяоТонг (Китай), Крейг Уорік (Англія), Фаріда Саба (Саудівська Аравія), Патрік Сміт (Сполучені Штати Америки), Аліса Битєва (Росія), Доріна Ніколета Крису (Румунія), Крістін Блени (Франція), Ільдо Домінгос (Бразилія), Жаклін Шеффер (Південна Африка), Агнешка Віолетта Мелер (Польща), Джузеппе Горга (Італія), Інгрід Г. Г. Пегге (Голландія), Боян Євтич (Сербія), Ізабелла Янг (Нова Зеландія), Джованні Гаргано (Італія), ЛУ Мей (Китай), Альберто Урбано Морено Монтурке (Іспанія), Адріана Антідін (Аргентина), Франческа Майо (Італія), Луна Сміт (Шотландія), Брюс Чидоворі (Зімбабве), Невен Зорічич (Хорватія), Сальваторе Кузімано (Італія), Міріт Бен-Нун (Ізраїль), Павел Мендрек (Австрія), Ніколь Муссер (Канада), Ніколо Гаррасі (Італія), Лілівет Пена Еченмендія  (Куба), Усама Імам Ель-Лейті (Єгипет), Агатіно Фурнарі (Італія), Брайан Дженніннінгс (Ірландія), Джузеппе Мессіна (Італія), Айдас Ритіс Василія uskas (Литва), Девід Кент (Англія), Димитрій Салонія (Італія), А. Тинне Веерек (Бельгія), Лінда Шипани (Італія), Руи Мануєль де Суса Лоренко (Португалія), Шаді Абу Саді (Сирія), Анна Грей Андерсен (Данія), ДУ Шушенг (Китай), Люсі Лаго (Росія), Піно Морена (Італія), Хелен Мортімер (Австралія), Сальваторе Імбезі (Італія), Тара Вахаб (Канада), Вінченцо Кампо (Італія), Олена Руднєва (Україна), Франческа Лікарі (Італія), Аділ Ес-Сафі (Марокко), Джанмарія Лафранконі (Італія), Чжан Джиганг (Китай), Мікела Велардіта (Італія), Джо Купер (Галлес), Мел Алексенберг (Ізраїль), Роберто Ді Костанцо (Італія) і Кенти Леон Хаясі (Японія).

Інноваційний проєкт культурного відродження Timeless Immortal Art був ініційований у березні 2020 року міським головою міста Мері (Сицилія, Італія) Філіппо Бонансінгою, його радником з питань культури Кармело Аркорачі та Лоренцо і Франческо Чіннічі. Мета проєкту – зв‘язати людей з мистецтвом під час пандемії COVID-19.

Презентація Timeless Immortal Art в мерії міста Мері

Timeless Immortal Art представляє собою позачасову виставку під відкритим небом навколо центральної площі міста Мері (Сицилія), яка офіційно відкриється 4 квітня 2021 року. Ця виставка подарує безсмертя 60 художникам з усього світу, у тому числі і з України.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

До участі у Timeless Immortal Art були відібрані два художні твори українських митців: "Музичне потрясіння" Олени Руднєвої (Черкаси) та “Мелодійність релігій” Уляни Сторожилової (псевдонім Ulitta, Київ).

Олена Руднєва, "Музичне потрясіння" 

Уляна Сторожилова (Ulitta), “Мелодійність релігій” 

Твори всіх митців – учасників Timeless Immortal Art, у тому числі і українських художниць, будуть представлені у вигляді мікропам’ятників на теракотовій плитці з інсталяціями. На кожному мікропам'ятнику буде розміщено ім'я автора та коротка біографічна довідка про нього.


Наразі проєкт Timeless Immortal Art розвивається та поширюється. Незабаром, його продовження очікується у Китаї, а потім в Україні.


В Україні проєкт буде реалізовано під керівництвом київської художниці Уляни Сторожилової (Ulitta), української актриси, сценаристки та ведучої Марії Ткачик (перша на фото), першої української тетрамоделі, засновниці та директорки благодійного фонду “Нескорені” Оксани Кононець (друга на фото) та київської фотографині, організаторки благодійних та соціальних фотопроєктів Катерини Крючкової (третя на фото).

Фото: надано організаторами

КиевVласть

Георгій Палуєв

Теги: новости киева, фестиваль, SuperHeroes Festival, Мери, Катерина Крючкова, Timeless Immortal Art, Лоренцо Чинничи, Франческо Чинничи, Ульяна Сторожилова, Мария Ткачик, Оксана Кононец

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.