пятница, 5 марта 2021 г.

Навесні у Києві відбудеться SuperHeroes Festival

Навесні у Києві відбудеться SuperHeroes Festival

Наприкінці весни 2021 року в Києві пройде Благодійний фестиваль інклюзії та мистецтва дружби України та Італії SuperHeroes Festival, який об’єднає художників, скульпторів, фотографів, поетів, дизайнерів, співаків, музикантів з України, Італії та інших країн світу. Захід відбудеться під керівництвом київської художниці Уляни Сторожилової, першої української тетрамоделі Оксани Кононец, української актриси Марії Ткачик та київської фотографині Катерини Крючкової.

Як KV розповіли організатори, SuperHeroes Festival є продовженням Міжнародного мистецького інноваційного проєкту культурного відродження та художньої революції “Вічне мистецтво поза часом Timeless Immortal Art”, що започаткований всесвітньо відомим художником маестро Лоренцо Чіннічі та його сином Франческо Чіннічі.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Власне Лоренцо та Франческо Чіннічі, які надихнули українських митців на продовження Timeless Immortal Art в Україні у вигляді SuperHeroes Festival, будуть найпочеснішими гостями київського фестивалю.

В рамках SuperHeroes Festival жителі та гості Києва вперше зможуть побачити виставу “Лавр” Київської театральної майстерні та режисерки Олени Лазович. Її особливість у тому, що це не просто вистава, а подія, в якій можно доторкнутися до смислу як до живої матерії. В “Лаврі” часу не існує. Це історія про кохання, справжню дружбу, шлях від грішної людини до святої, де тонко переплітаються слов’янська та італійська культури. Особливу актуальність “Лавру” надає те, що всі події відбуваються у 16 столітті у період пандемії чуми.

Взяти участь у київському SuperHeroes Festival виявили бажання художники та архітектори з 36 країн світу. Серед них Чжен СяоТонг (Китай), Крейг Уорік (Англія), Фаріда Саба (Саудівська Аравія), Патрік Сміт (Сполучені Штати Америки), Аліса Битєва (Росія), Доріна Ніколета Крису (Румунія), Крістін Блени (Франція), Ільдо Домінгос (Бразилія), Жаклін Шеффер (Південна Африка), Агнешка Віолетта Мелер (Польща), Джузеппе Горга (Італія), Інгрід Г. Г. Пегге (Голландія), Боян Євтич (Сербія), Ізабелла Янг (Нова Зеландія), Джованні Гаргано (Італія), ЛУ Мей (Китай), Альберто Урбано Морено Монтурке (Іспанія), Адріана Антідін (Аргентина), Франческа Майо (Італія), Луна Сміт (Шотландія), Брюс Чидоворі (Зімбабве), Невен Зорічич (Хорватія), Сальваторе Кузімано (Італія), Міріт Бен-Нун (Ізраїль), Павел Мендрек (Австрія), Ніколь Муссер (Канада), Ніколо Гаррасі (Італія), Лілівет Пена Еченмендія  (Куба), Усама Імам Ель-Лейті (Єгипет), Агатіно Фурнарі (Італія), Брайан Дженніннінгс (Ірландія), Джузеппе Мессіна (Італія), Айдас Ритіс Василія uskas (Литва), Девід Кент (Англія), Димитрій Салонія (Італія), А. Тинне Веерек (Бельгія), Лінда Шипани (Італія), Руи Мануєль де Суса Лоренко (Португалія), Шаді Абу Саді (Сирія), Анна Грей Андерсен (Данія), ДУ Шушенг (Китай), Люсі Лаго (Росія), Піно Морена (Італія), Хелен Мортімер (Австралія), Сальваторе Імбезі (Італія), Тара Вахаб (Канада), Вінченцо Кампо (Італія), Олена Руднєва (Україна), Франческа Лікарі (Італія), Аділ Ес-Сафі (Марокко), Джанмарія Лафранконі (Італія), Чжан Джиганг (Китай), Мікела Велардіта (Італія), Джо Купер (Галлес), Мел Алексенберг (Ізраїль), Роберто Ді Костанцо (Італія) і Кенти Леон Хаясі (Японія).

Інноваційний проєкт культурного відродження Timeless Immortal Art був ініційований у березні 2020 року міським головою міста Мері (Сицилія, Італія) Філіппо Бонансінгою, його радником з питань культури Кармело Аркорачі та Лоренцо і Франческо Чіннічі. Мета проєкту – зв‘язати людей з мистецтвом під час пандемії COVID-19.

Презентація Timeless Immortal Art в мерії міста Мері

Timeless Immortal Art представляє собою позачасову виставку під відкритим небом навколо центральної площі міста Мері (Сицилія), яка офіційно відкриється 4 квітня 2021 року. Ця виставка подарує безсмертя 60 художникам з усього світу, у тому числі і з України.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

До участі у Timeless Immortal Art були відібрані два художні твори українських митців: "Музичне потрясіння" Олени Руднєвої (Черкаси) та “Мелодійність релігій” Уляни Сторожилової (псевдонім Ulitta, Київ).

Олена Руднєва, "Музичне потрясіння" 

Уляна Сторожилова (Ulitta), “Мелодійність релігій” 

Твори всіх митців – учасників Timeless Immortal Art, у тому числі і українських художниць, будуть представлені у вигляді мікропам’ятників на теракотовій плитці з інсталяціями. На кожному мікропам'ятнику буде розміщено ім'я автора та коротка біографічна довідка про нього.


Наразі проєкт Timeless Immortal Art розвивається та поширюється. Незабаром, його продовження очікується у Китаї, а потім в Україні.


В Україні проєкт буде реалізовано під керівництвом київської художниці Уляни Сторожилової (Ulitta), української актриси, сценаристки та ведучої Марії Ткачик (перша на фото), першої української тетрамоделі, засновниці та директорки благодійного фонду “Нескорені” Оксани Кононець (друга на фото) та київської фотографині, організаторки благодійних та соціальних фотопроєктів Катерини Крючкової (третя на фото).

Фото: надано організаторами

КиевVласть

Георгій Палуєв

Теги: новости киева, фестиваль, SuperHeroes Festival, Катерина Крючкова, Timeless Immortal Art, Мери, Лоренцо Чинничи, Франческо Чинничи, Ульяна Сторожилова, Мария Ткачик, Оксана Кононец

четверг, 4 марта 2021 г.
14:30
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
20:45
В пятницу, 5 марта, ярмарки пройдут в восьми районах Киева (адреса)
20:26
В ТРЦ Gulliver открылась художественная выставка “Наука - это она”
20:14
В ночь на завтра столичные трамваи №1 и №3 будут работать в сокращенном режиме
20:04
Апарт-комплекс в Пуще-Водице готов на 90%
19:43
В Киеве 5 и 6 марта из-за официального визита главы парламента Турции возможны ограничения движения
19:30
В Киеве будут судить жителя столицы по обвинению в захвате земли на берегу озера Серебряный Кол
19:13
Александр Густелев: Киев становится удобным для велосипедистов
19:02
У метро “Харьковская” коммунальщики начали демонтаж торговых роллетов в подземном переходе (фото)
18:47
Виталий Кличко: Дорожный сезон в Киеве начали с обновления Индустриального моста и капремонта ряда дорог
18:36
В Киеве в ночь на 5 марта будет сокращен режим работы трамваев №14
18:24
Валентин Мондриевский: В столичном бюджете предусмотрено 1,6 млрд грн на подготовку к новому учебному году
18:12
Stolitsa Group визнали одним із найбільших забудовників
18:03
Киевсовет не стал забирать землю у музея Ивана Марчука
17:44
Завтра, 5 марта, завершается регистрация на ВНО-2021
17:32
Нардеп Задорожный ищет приемную в Днепровском районе
Календарь событий