четвер, 25 липня 2024 г.

Українська делегація зустрілась з фахівцями однієї з найповажніших газет світу у рамках “Діалогу про майбутнє: Україна-США”

Українська делегація зустрілась з фахівцями однієї з найповажніших газет світу у рамках “Діалогу про майбутнє: Україна-США”

В рамках “Діалогу про майбутнє: Україна-США” відбулася зустріч української делегації з представниками однієї з найпопулярніших та найвпливовіших газет світу “The Wall Street Journal”. Провідні фахівці з “The Wall Street Journal” наголосили, що через внутрішьнополітичну ситуацію в Україні, яка нині склалася, багато американських спеціалістів почали розуміти, що Україна не буфер між Росією і США, а самодостатній та окремий гравець у міжнародній політиці, не дивлячись на те, що Росія намагається подати Україну в погану світлі.

Про це KV стало відомо з релізу організаторів “Діалогу про майбутнє: Україна-США”.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Українська делегація зустрілась з Алланом Каллісоном, який є журналістом, публіцистом та провідним оглядачем The Wall Street Journal. Він має понад 20-річний досвід роботи в цій газеті. Аллан також працював на керівних посадах в інформаційних агентствах Associated Press та Dow Jones.

Модератором дискусії була Катерина Одарченко – очільник української делегації, політичний експерт, президент Інституту демократії та розвитку Polita, ініціатор створення політичної партії “Національна платформа”.

Аллан Каллісон наголосив на тому, що раніше американські ЗМІ повторювали заголовки та зміст великих таблоїдів, не заглиблюючись у внутрішньополітичну та зовнішньополітичну ситуацю в Україні. Натомість Аллан завжди керувався лише власними висновками, оскільки він неодноразово бував в Україні та збирав матеріал прямо з місця подій. На його думку, це непрофесійно  робити шаблонні висновки та створювати матеріал, не розбираючись в темі.


Журналіст-міжнародник Андрій Бузаров разом з Оленою Сібіряковою – фахівцем у галузі громадських комунікацій і медіатехнологій порушили питання стосовно гібридної інформаційної війни Росії проти України, методів її проведення, щоб дізнатися, як на це дивиться Вашингтон.

Аллан Каллісон підкреслив, що російська пропаганда є досить ефективною, тому що працює через різні канали: від телебачення до соціальних мереж , що дозволяє успішно розповсюджувати пропаганду та доносити її до великої кількості людей. У соціальних мережах, на відміну від традиційних ЗМІ, досить мало часу приділяється перевірці правдивості інформації. Завдяки чому дезінформація швидко поширюється серед людей. На його думку, за допомогою підтримання ізоляції Росії вдається контролювати думку громадськості та впливати на її рішення на свою користь. Він також зазначив, що проблема зовнішнього втручання у вибори зі сторони Росії також мала місце у США. Аллан наголосив, що інформаційна та кібербезпека є стовпами, на яких тримається відкрите демократичне суспільство.


Також Аллан Каллісон, у відповідь на запитання екс-депутата Київської міської ради Миколи Легези, поділився цікавою інформацією щодо стереотипів навколо України і як американці сприймають українців. Зазначивши, що до цього часу досить невелика частина американців взагалі розумілися, де знаходиться країна. І не відрізняли її від Росії, однак на фоні нещодавного скандалу Україна в очах американського суспільства набуля об’єктності в сприйнятті, хоч і в такому негативному ракурсі.

Важливе питання порушив український журналіст Роман Бочкала, яке стосувалося механізму захисту прав журналістів, на що американські медійники відповіли, що основоположним чинником існування громадянського суспільства та плюралізму є незалежні ЗМІ, і захист їх професійної діяльності має бути однією з головних задач держави.


Нагадуємо, Діалог про майбутнє:Україна-США – це двосторонній українсько-американський експертний неурядовий форум, який впродовж 01-05 березня проходив у США під егідою Інституту демократії та розвитку Polita", а також консалтингової компанії SIC Group Ukraine.

Офіційним партнером заходу є BASE Capital Management, офіційним перевізником – Міжнародні авіалінії України (Ukraine International Airlines).

Читайте: Радник Президента США Дональда Трампа Майкл Капуто підтримує налагодження неформального українсько-американського діалогу

Фото: надані організаторами “Діалогу про майбутнє: Україна-США” 

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киева, новини києва, мнение, думка, сенат сша, конгрес сша, діалог, майкл капута

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій