понеділок, 6 травня 2024 г.

Шевченківський райсуд Києва вважає, що честь та гідність голови партії “Слуга народу” Олени Шуляк не мають значного суспільного інтересу

Шевченківський райсуд Києва вважає, що честь та гідність голови партії “Слуга народу” Олени Шуляк не мають значного суспільного інтересу

Шевченківський районний суд Києва відхилив клопотання стосовно розгляду позовної заяви лідерки партії “Слуга народу” Олени Шуляк (на фото ліворуч) про захист її честі та гідності зі спрощеного провадження в загальне. Мотив суду – захист честі та гідності не має значного суспільного інтересу.

Про це KВ стало відомо з допису на Facebook-сторінці експерта з аналізу конфліктних забудов Георгія Могильного, на якого з позовом про захист честі, гідності та ділової репутації звернулась до Шевченківського райсуду Києва лідерка партії “Слуга народу” Олена Шуляк.

Підписуйтесь на “КиївВладу”
 

“Ніщо так не здатне принизити [Президента Володимира] Зеленського з його командою, як голова його власної партії “Слуга народу” Олена Шуляк і "гнучкі" судді. Отримав ухвалу по позову Шуляк до мене. Суддя [Василь] Волошин із Шевченківського райсуду Києва відхилив клопотання про розгляд справи в загальному позовному провадженні, бо на його думку честь, гідність та ділова репутації голови правлячої президентської партії є малозначним питанням і не становить значний суспільний інтерес”, – написав Георгій Могильний. 

“Вам не здається, що якщо честь та гідність топових правлячих політиків є малозначним питанням, то це дуже невтішний діагноз для нашої країни?”, – резюмував експерт.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Нагадаємо, Олена Шуляк, яку 13 грудня 2022 року була призначено головою комітету Верховної Ради (ВР) з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, є лобісткою інтересів великих забудовників. Її ключовим “партнером” в цьому лобізмі є секретар комітету ВР з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Дмитро Ісаєнко (на фото праворуч) – віцепрезидент Конфедерації будівельників України та фактичний власник групи девелоперських компаній “Perfect Group”, обраний до парламенту за списком “ОПЗЖ” (т. зв. “квота Медведчука-Столара”).

Читайте: Будівельний союз “Слуги народу” та “ОПЗЖ”

Крім того, Олена Шуляк досі є співвласницею в девелоперських ТОВ "Мідленд Девелопмент Україна" та ТОВ "Кріейтор". Сьогодні ці дві компанії Олени Шуляк та її старої подруги Ольги Заремби заробляють здачею в оренду об’єктів нерухомості, які залишись їм у спадок від російського мільярдера Едуарда Шифріна (“Група “Запоріжсталь”, звідки також вийшли великі підприємці з російським корінням Василь Хмельницький і Андрій Іванов).

В інтересах великих забудовників Олена Шуляк просуває законопроєкт №5655, який, завдяки голосам “ОПЗЖ”, було прийнято в другому читанні 13 грудня 2022 року (228 голосів). Петиція до Президента з вимогою ветувати цей законопроєкт за шість годин зібрала необхідні 25 тис. голосів.

Читайте: Законопроєкт №5655: схематозний покруч, який вдарить по кожному

Олена Шуляк, яка судиться з експертом про захист своєї честі та гідності, всупереч цим самим честі та гідності, в грудні минулого року вдерлась до військового шпиталю, де звинуватила бійця Олега Симороза, який втратив обидві ноги на війни з росією, у замовній кампанії проти її лобістського законопроєкту №5655. 

З 19 грудня законопроєкт перебуває на підписі у Президента Володимира Зеленського.

Читайте: Містогвалтівний законопроєкт №5655: Президент Зеленський може ветувати або “загубити” цей законопроєкт

Фото: KВ

КиївВлада

Олексій Алтинов

Теги: новини україни, війна росії проти україни, володимир зеленський, президент україни, олена шуляк, дмитро ісаєнко, вето, законопроєкт №5655, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, судовий позов, партія слуга народу, голова комітету вр з питань організації державної влади, шевченківський районний суд києва, голов апартії, честь та гідність

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.