пятница, 5 марта 2021 г.

Приєднання нових клієнтів до електромереж – обов’язок “ДТЕК Київські регіональні електромережі”

Приєднання нових клієнтів до електромереж – обов’язок “ДТЕК Київські регіональні електромережі”

Підключення нових клієнтів до мереж оператора системи розподілу – такий же обов’язок оператора системи розподілу, як і надійне електропостачання клієнтів та обслуговування ліній електропередачі.

Про це KV повідомили у відділі з комунікацій компанії “ДТЕК Київські регіональні електромережі”.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Згідно Кодексу систем розподілу**** оператор системи розподілу, зобов’язаний виконати замовлення на приєднання до електромереж приватної особи чи підприємця за умови виконання клієнтом всіх технічних заходів, передбачених технічними умовами. “ДТЕК Київські регіональні електромережі” надає вільний безперешкодний доступ до електромереж для всіх клієнтів, за умови виконання ними необхідних дій для приєднання.

Якщо новий клієнт має бажання підключитись до мереж ОСР – він може звернутись з переліком необхідних документів до ЦОК ДТЕК Київські регіональні електромережі за місцем проживання або подати заяву онлайн на сайті компанії. Після цього заключити договір на приєднання та сплатити повну вартість послуги. Для визначення орієнтовної вартості послуги приєднання є калькулятор НКРЕКП для стандартного приєднання та калькулятор НКРЕКП нестандартного приєднання.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

В компанії наголошують, що оператор системи розподілу не встановлює вартість для стандартного* та нестандартного** приєднання до електромереж. Вартість приєднання затверджується державним регулятором НКРЕКП***.

Вартість нестандартного приєднання складається з 2 показників – вартості підстанційної складової (потужності приєднання) та лінійної складової (вартості ліній та енергообладнання для приєднання клієнта). Вартість підстанційної складової визначає НКРЕКП з розрахунку на кожен кВт приєднання. Вартість лінійної складової розраховується індивідуально – на основі проектно-кошторисної документації (до речі, цей проект Замовник може замовити самостійно, головне щоб проектні рішення відповідали сучасним нормам проектування) з урахуванням об’ємів робіт для приєднання клієнта, кількості обладнання, відстані до точки розподілу тощо.

Також в компанії зазначили, що у 2020 році до мереж “ДТЕК Київські регіональні електромережі” виявили бажання і подали заявки на приєднання більше 16 тисяч клієнтів – на 20% більше ніж у минулому 2019 році. Серед них – Загальноосвітня середня школа І-ІІІ ступенів по вул. Робоча-Банківська та Амбулаторія загальної практики сімейної медицини, вул. Київський шлях, буд. 158-Б.

На даний час тривають роботи по приєднанню заводу з виробництва мехатронних виробів (замовник – ТОВ “Костал Україна”, що є частиною міжнародного холдингу KOSTAL GROUP), а також ряду інших комерційних об’єктів.

*Стандартні приєднання – нові підключення до мереж оператора системи розподілу, не перевищують 300 метрів по прямій лінії від місця забезпечення потужності(підстанція) до місця приєднання і не більше 50 кВт включно. Як правило, замовниками стандартних приєднань є побутові споживачі, яким потрібні нові або додаткові потужності для невеликих будинків, приватних будинків і квартир.

**Нестандартне підключення – підключення вище заданих значень стандартного. Це переважно бізнеси (від будь-якого кафе-ресторану до багатоповерхівки, заводу). При нестандартному приєднанні ставка вартості складається з двох складових – підстанційну складову затверджує НКРЕКУ, лінійна складова визначається з фактичного відстані нового приєднання.

***ПОСТАНОВА НКРЕКП від 23.12.2020  № 2700 “Про затвердження ставок плати за стандартне приєднання на 2021 рік”; ПОСТАНОВА НКРЕКП від 23.12.2020  № 2701 “Про затвердження ставок плати за нестандартне приєднання потужності та ставок плати за лінійну частину приєднання на 2021 рік”.

**** ПОСТАНОВА НКРЕКП від 14.03.2018 № 310 “Про затвердження Кодексу систем розподілу”

Зазначимо, що цю інформацію відділ з комунікацій компанії “ДТЕК Київські регіональні електромережі” надав КВ у відповідь на інтерв'ю лідера Бориспільської міської партії “Наш Край” Володимира Шалімова, де він, відповідаючи на запитання журналіста КВ, заявив, що розвитку Бориспільскій ОТГ нібито заважає відсутність стабільного безперебійного електропостачання.

Читайте: Володимир Шалімов: “Є лише одна партія — це Бориспіль”

Фото: відкриті джерела.

КиевVласть

Олексій Вєтров

Теги: новини київщини, новини київської області, позиція, дтек, ДТЕК Київські регіональні електромережі, електромережі, підключення

пятница, 5 марта 2021 г.
07:15
Планові відключення електроенергії в Київській області 5 березня 2021 року (повний список населених пунктів)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 5 марта 2021 года
четверг, 4 марта 2021 г.
14:30
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
20:45
В пятницу, 5 марта, ярмарки пройдут в восьми районах Киева (адреса)
20:26
В ТРЦ Gulliver открылась художественная выставка “Наука - это она”
20:14
В ночь на завтра столичные трамваи №1 и №3 будут работать в сокращенном режиме
20:04
Апарт-комплекс в Пуще-Водице готов на 90%
19:43
В Киеве 5 и 6 марта из-за официального визита главы парламента Турции возможны ограничения движения
19:30
В Киеве будут судить жителя столицы по обвинению в захвате земли на берегу озера Серебряный Кол
19:13
Александр Густелев: Киев становится удобным для велосипедистов
19:02
У метро “Харьковская” коммунальщики начали демонтаж торговых роллетов в подземном переходе (фото)
18:47
Виталий Кличко: Дорожный сезон в Киеве начали с обновления Индустриального моста и капремонта ряда дорог
18:36
В Киеве в ночь на 5 марта будет сокращен режим работы трамваев №14
18:24
Валентин Мондриевский: В столичном бюджете предусмотрено 1,6 млрд грн на подготовку к новому учебному году
18:12
Stolitsa Group визнали одним із найбільших забудовників
18:03
Киевсовет не стал забирать землю у музея Ивана Марчука
Календарь событий