середа, 15 січня 2025 г.

Володимир Шалімов: “Є лише одна партія — це Бориспіль”

Володимир Шалімов: “Є лише одна партія — це Бориспіль”

Лідер Бориспільської міської партії “Наш Край”, соратник Анатолія Федорчука, відомий політик з 15-річним досвідом, який не на словах знає, як підняти економіку міста та працювати на благо громади, голова правління будівельної компанії “Агробудмеханізація”, заслужений будівельник України Володимир Шалімов розповів про розбудову та розвиток Бориспільської громади та про те, яким, на його думку, повинен бути очільник міста, якого громада обиратиме 17 січня.

— Володимире Іллічу, як ви оцінюєте інфраструктуру Бориспільської громади, міста та сіл? Що потрібно зробити для добробуту Бориспільської громади?

— Необхідно максимально залучити інвестиції в місто. На периферії, на пустирях та околицях повинні бути побудовані заводи. Одним із основних напрямків роботи покійного Анатолія Соловйовича Федорчука було залучення інвестицій у місто.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

— Що заважає розвиватися нашому місту та селам ОТГ?

— Для того, щоб регіон був привабливими для інвесторів, потрібно забезпечити стабільне безперебійне електропостачання. Але наразі його немає. Оскільки енергетична компанія ПрАТ “Київобленерго” — приватна структура ДТЕК, ми не маємо на них жодного впливу. І коли приходить інвестор і розуміє, скільки коштів доведеться сплачувати за електропостачання, він приймає рішення, що йому це не вигідно. Це створює проблему з інвестиціями у Борисполі та селах.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

— Що першочергово потрібно Бориспільській громаді?

— Є потреба в сортувальному заводі та двох об’їзних дорогах. Це багатомільярдні об’єкти, кошти на які не закладено в бюджет ОТГ, проте є шанс їх втілити в життя, взявши в області субвенції. Хто буде відстоювати це право — питання відкрите.

— Що порадите депутатам для злагодженої роботи?

— Потрібно відкинути особисті політичні вподобання, припинити розколи та війни і робити те, що обіцяли людям на виборах. Працювати заради громади, а не догоджати власним амбіціям. Серед депутатів не повинно бути розподілу на партії. Є лише одна партія — це Бориспіль.

— Чого більше за все ви не любите як в політиці, так і в житті?

— Критиканів та популістів, які нічого не роблять. Адже мій основний принцип — потрібно чесно працювати там, де ти знаходишся. Колишній голова Анатолій Соловйович Федорчук завжди радів, коли у місті будувалося щось нове. А більшість критиканів нічого не створюють. Вони не зацікавлені щось робити для міста.

Впевнений, за таких людей виборці не будуть голосувати, оскільки бачать їхній популізм та марні слова без конкретних справ. Вони лише знищують критикою створене іншими. Звісно, потрібен конструктив, але по справі та для вирішення проблем.

Анатолій Федорчук виграв вибори на голову Бориспільської ОТГ від нашої політсили “Наш Край”. Ми з Анатолієм Соловйовичем 15 років пліч-о-пліч пропрацювали на благо міста. Рішення про участь у виборах було для нього дуже важким, але він безапеляційно переміг. Шкода, що через коронавірус пішов з життя.

— Яким має бути очільник Бориспільської громади?

— Патріотом громади, який працює на благо громади. Це основне.

— Як вважаєте, хто може стати гідною заміною Анатолію Федорчуку?

— Вся наша фракція проголосувала за Владислава Байчаса на посаду секретаря міськради, тому саме його бачимо на посаді голови Бориспільської ОТГ.

— У яких питаннях та ставленні до роботи схожі Анатолій Федорчук та Владислав Байчас?

— Владислав Байчас працював головою районної ради та був однодумцем Анатолія Соловйовича. Вони були у дуже гарних професійних стосунках. Працювали в тандемі у співпраці міста та району та під час ремонту Бориспільської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування.

Вони завжди були патріотами свого краю, які прагнуть працювати для людей. Це їхня спільна риса. Вони обидва вболівали за покращення життя мешканців міста та району.

— Що хочете сказати бориспільцям, які голосували за Анатолія Федорчука? Та що можете побажати всім виборцям, які прийдуть 17 січня обирати нового очільника Бориспільської громади?

— Дивіться на людину, яка щось зробила та може зробити для громади. Якщо ви будете голосувати за кандидата, який до цього лише кричав, бігав, галасував, ображав та принижував інших — це проблема. Адже, на мою думку, така людина не зможе бути обличчям нашого міста, не зможе бути ефективним міським головою. Адже голова ОТГ по суті своєї роботи повинен бути управлінцем та господарником, а не займатися власним піаром та популізмом. Судити людину потрібно за її справами — так говорить християнська мудрість. Тому обирайте людину за справами – от і все.

Фото: надане пресслужбою партії

Алексей Алтынов

Теги: новости киевской области, новости киевщины, местные выборы, політична агітація, Владислав Байчас, новости борисполя, владимир шалимов, выборы головы борисполя

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.