четверг, 23 сентября 2021 г.

Володимир Шалімов: “Є лише одна партія — це Бориспіль”

Володимир Шалімов: “Є лише одна партія — це Бориспіль”

Лідер Бориспільської міської партії “Наш Край”, соратник Анатолія Федорчука, відомий політик з 15-річним досвідом, який не на словах знає, як підняти економіку міста та працювати на благо громади, голова правління будівельної компанії “Агробудмеханізація”, заслужений будівельник України Володимир Шалімов розповів про розбудову та розвиток Бориспільської громади та про те, яким, на його думку, повинен бути очільник міста, якого громада обиратиме 17 січня.

— Володимире Іллічу, як ви оцінюєте інфраструктуру Бориспільської громади, міста та сіл? Що потрібно зробити для добробуту Бориспільської громади?

— Необхідно максимально залучити інвестиції в місто. На периферії, на пустирях та околицях повинні бути побудовані заводи. Одним із основних напрямків роботи покійного Анатолія Соловйовича Федорчука було залучення інвестицій у місто.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

— Що заважає розвиватися нашому місту та селам ОТГ?

— Для того, щоб регіон був привабливими для інвесторів, потрібно забезпечити стабільне безперебійне електропостачання. Але наразі його немає. Оскільки енергетична компанія ПрАТ “Київобленерго” — приватна структура ДТЕК, ми не маємо на них жодного впливу. І коли приходить інвестор і розуміє, скільки коштів доведеться сплачувати за електропостачання, він приймає рішення, що йому це не вигідно. Це створює проблему з інвестиціями у Борисполі та селах.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

— Що першочергово потрібно Бориспільській громаді?

— Є потреба в сортувальному заводі та двох об’їзних дорогах. Це багатомільярдні об’єкти, кошти на які не закладено в бюджет ОТГ, проте є шанс їх втілити в життя, взявши в області субвенції. Хто буде відстоювати це право — питання відкрите.

— Що порадите депутатам для злагодженої роботи?

— Потрібно відкинути особисті політичні вподобання, припинити розколи та війни і робити те, що обіцяли людям на виборах. Працювати заради громади, а не догоджати власним амбіціям. Серед депутатів не повинно бути розподілу на партії. Є лише одна партія — це Бориспіль.

— Чого більше за все ви не любите як в політиці, так і в житті?

— Критиканів та популістів, які нічого не роблять. Адже мій основний принцип — потрібно чесно працювати там, де ти знаходишся. Колишній голова Анатолій Соловйович Федорчук завжди радів, коли у місті будувалося щось нове. А більшість критиканів нічого не створюють. Вони не зацікавлені щось робити для міста.

Впевнений, за таких людей виборці не будуть голосувати, оскільки бачать їхній популізм та марні слова без конкретних справ. Вони лише знищують критикою створене іншими. Звісно, потрібен конструктив, але по справі та для вирішення проблем.

Анатолій Федорчук виграв вибори на голову Бориспільської ОТГ від нашої політсили “Наш Край”. Ми з Анатолієм Соловйовичем 15 років пліч-о-пліч пропрацювали на благо міста. Рішення про участь у виборах було для нього дуже важким, але він безапеляційно переміг. Шкода, що через коронавірус пішов з життя.

— Яким має бути очільник Бориспільської громади?

— Патріотом громади, який працює на благо громади. Це основне.

— Як вважаєте, хто може стати гідною заміною Анатолію Федорчуку?

— Вся наша фракція проголосувала за Владислава Байчаса на посаду секретаря міськради, тому саме його бачимо на посаді голови Бориспільської ОТГ.

— У яких питаннях та ставленні до роботи схожі Анатолій Федорчук та Владислав Байчас?

— Владислав Байчас працював головою районної ради та був однодумцем Анатолія Соловйовича. Вони були у дуже гарних професійних стосунках. Працювали в тандемі у співпраці міста та району та під час ремонту Бориспільської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування.

Вони завжди були патріотами свого краю, які прагнуть працювати для людей. Це їхня спільна риса. Вони обидва вболівали за покращення життя мешканців міста та району.

— Що хочете сказати бориспільцям, які голосували за Анатолія Федорчука? Та що можете побажати всім виборцям, які прийдуть 17 січня обирати нового очільника Бориспільської громади?

— Дивіться на людину, яка щось зробила та може зробити для громади. Якщо ви будете голосувати за кандидата, який до цього лише кричав, бігав, галасував, ображав та принижував інших — це проблема. Адже, на мою думку, така людина не зможе бути обличчям нашого міста, не зможе бути ефективним міським головою. Адже голова ОТГ по суті своєї роботи повинен бути управлінцем та господарником, а не займатися власним піаром та популізмом. Судити людину потрібно за її справами — так говорить християнська мудрість. Тому обирайте людину за справами – от і все.

Фото: надане пресслужбою партії

Алексей Алтынов

Теги: новости киевской области, новости киевщины, местные выборы, політична агітація, Владислав Байчас, новости борисполя, владимир шалимов, выборы головы борисполя

четверг, 23 сентября 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 24 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:26
Аэропорт “Борисполь” занял четвертое место в Европе по эффективности в своей категории
20:02
Стипендии Киевсовета получат 100 одаренных столичных детей
19:50
Подольское управление образования и Киевское строительное училище подвергнут аудиту
19:37
Киевсовет снова отказался объявлять озеро Вырлица ландшафтным заказником
19:24
На Киевской таможне обнаружили в конструкторе каннабис стоимостью более 200 тысяч гривен (фото)
19:03
Столичные спецдома для ветеранов собрались реорганизовать
18:55
“Укрзализныця” назначила на выходные дополнительный рейс Интерсити+ во Львов
18:42
В Киеве создадут Карту доступности
18:29
На внеочередную сессию ВР, созванную спикером Разумковым почти никто не пришел
18:15
В Киеве откорректируют проект реконструкции трамвайных путей по улице Дмитриевской
18:01
Святошинскую РГА попросили отремонтировать школу-сад “Интел”
17:47
В Киеве полиция “закрыла” интернет-магазин по продаже наркотиков, конфискован “товар” на 700 тысяч гривен (фото, видео)
17:28
Понад 300 дітей в Обухові навчатимуться в сучасному дитсадку завдяки “Великому будівництву”
17:05
“Новостройки” о ЖК “Милос”: совершенствование Троещины
16:48
К 80-й годовщине трагедии Бабьего Яра во всех школах страны пройдет урок памяти
Календарь событий