четвер, 28 березня 2024 г.

Президент уволил Андрея Богдана с поста главы Офиса президента и назначил на эту должность Андрея Ермака

Президент уволил Андрея Богдана с поста главы Офиса президента и назначил на эту должность Андрея Ермака

Владимир Зеленский уволил Андрея Богдана (на фото слева) с должности руководителя Офиса президента (ОП) и назначил на эту должность своего помощника, друга и соратника Андрея Ермака (на фото справа), которого называют главным переговорщиком президента на международной арене.

Об этом KV стало известно из указа президента 48\2020 от 11 февраля 2020 года.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

"Назначить Ермака Андрея Борисовича Руководителем Офиса Президента Украины", – говорится в тексте указа.

Перед этим двумя указами – №46\2020 и 47\2020 от 11 февраля 2020 года президент Владимир Зеленский уволил Андрея Богдана с должности руководителя ОП и Андрея Ермака с должности помощника президента.

Андрей Ермак родился 21 ноября 1971 в Киеве.

В 1995 году окончил Институт международных отношений Киевского национального университета имени Тараса Шевченко, получил степень магистра по международному частному праву.

Ермака называют главным внешнеполитическим переговорщиком Зеленского – он проводил переговоры как представитель президента в нормандской четверке и возглавлял координационную группу по обмену пленными.

Отметим, что ранее в СМИ прошла информация о конфликте между тогда еще главой ОП Андреем Богданом и советником Зеленского Андреем Ермаком из-за которого якобы первый даже не пришел на церемонию прощания с погибшими в авиакатастрофе в Иране.

Напомним, что информация об уходе с поста главы ОП Андрея Богдана появилась еще вчера вечером – об этом сообщили несколько СМИ, ссылаясь на свои источники как из окружения Владимира Зеленского, так и самого Богдана. По их утверждению заявление написано, причем "на этот раз официально".

Глава ОП свою отставку также обсуждал со своими заместителями. 

Напомним, что 1 августа, Богдан подавал президенту Зеленскому заявление об увольнении с занимаемой должности по собственному желанию. 

Ряд СМИ опубликовали фрагмент якобы заявления, но на нем не было видно ни даты составления заявления, ни подписи Богдана.

Впоследствии Зеленский объяснил, что такие заявления на увольнение написали все члены его команды.

Как информировала KV, президент Украины Владимир Зеленский назначил главой Администрации Президента Андрея Богдана указом № 304 от 21 мая 2019 года.

При этом, Богдан не мог занимать государственные должности по закону о люстрации, так как занимал различные должности в правительстве Николая Азарова, скрывающегося на территории РФ. 

“Да, действительно, я люстрированный, но я не вижу в этом ничего плохого. Мне нечего стыдиться. В Кабмине было 7 правительственных уполномоченных – по вопросам инвалидов, по вопросам СНГ, по вопросам взаимодействия с Россией, по правам человека и еще там. Но внесли только одного меня, и этот закон в какой-то довольно значительной части был прописан обо мне друга”, - прокомментировал ситуацию сам Андрей Богдан.

Читайте: Андрей Богдан заявил, что не прочь побороться за пост мэра Киева

Фото: коллаж KV

КиевVласть

Олег Розуменко

Теги: новости киева, новости украины, верховная рада, владимир зеленский, отставка, андрей ермак, андрей богдан

четвер, 28 березня 2024 г.
18:06
Донори крові з Києва - у топі серед команд DonorUA for Teams
17:46
Новий міжнародний залізничний маршрут з Києва до Кошице планують запустити вже цього року
17:21
“Українська команда” передала батальйону “Свобода” велику партію дронів-літаків, – Палатний
17:03
Український гідрометцентр попередив про небезпечні метеорологічні явища на Київщині
16:46
Ювенальні прокурори зафіксували загибель 537 дітей внаслідок збройної агресії рф
16:26
У президентській резиденції на Липській вирішили відремонтувати каналізацію
16:06
Зеленський представив нового голову Служби зовнішньої розвідки
15:46
Для Голосіївського району столиці збираються накупити цибулин тюльпанів та нарцисів на 1,4 млн гривень
15:24
У Києві вручили нагороди переможцям конкурсу стартапів ProIT Startup Toloka
15:15
На Харківщині під черговим обстрілом рф загинула щонайменше одна людина, є поранені
15:05
На Київщині без електропостачання наразі 300 точок обліку, – Міненерго
14:45
СБУ затримала високопосадовця Київської ОВА, який збирався шпигувати на користь рф
14:24
В “Інтергал-Буд” діють 2% знижки для військових та медиків на купівлю житла
14:06
Освітяни Козина замовили сухофрукти у ФОПа дорожче, ніж ринку
13:45
100 Волинська бригада ТрО запрошує на службу в підрозділах бригади
13:25
Перший рейс здійснив поїзд Прага — Чоп
Календар подій
На Київщині триває скандал щодо будівництва кінологічного центру
28 березня 2024 г. 13:00
На Київщині триває скандал щодо будівництва кінологічного центру
У столичному регіоні розробка Детальних планів території (ДПТ) все частіше використовується місцевими владами для легалізації самочинних будівництв через зміну цільового призначення земельних ділянок. Приклад – будівництво кінологічного центру біля села Рославичі на території Феодосіївської громади, яке явно без жодних дозвільних документів триває вже більше двох років і наразі активно підтримується керівництвом громади всупереч позиції місцевих мешканців. Громадські активісти наголошують на тому, що такий об'єкт матиме серйозний негативний вплив на екологію: створить ризик зараження людей різними хворобами через відсутність місця для утилізації собачих фекалій та загрозу для розташованого поруч ландшафтного заповідника “Васильківські карпати”. В Київській облраді, схоже, з цим згодні, але нічого зробити не можуть. Що стосується обурених громадян, то, якщо у Феодосіївській сільраді їх “не почують”, вони збираються звертатись до правоохоронців і суду.
Точка забруднення: мешканці Обухівського району обурені розливом мастил на місці свердловини питної води
26 березня 2024 г. 09:00
Точка забруднення: мешканці Обухівського району обурені розливом мастил на місці свердловини питної води
В Таценках на Обухівщині – скандал навколо підприємства, що планує займатися розливом мастил та оливи. Місцеві жителі вказують, що на земельній ділянці, де будуються виробничі потужності підприємства, розташована свердловина питної води, а поряд — житлова забудова і бювети. На думку мешканців, така наближеність створює ризик забруднення хімією навколишніх джерел. Люди налякані не тільки екологічними ризиками, а й воєнними: росіяни вже неодноразово доводили свій інтерес до підприємств нафтової галузі. Заручившись підтримкою місцевої влади, активісти дійшли аж до Міністерства екології. Однак, підприємство й досі продовжує здійснювати свою роботу. Чого прагнуть мешканці, чи дійсно підприємство загрожує екології села та як у ситуацію планують втручатись владні органи, – дізнавалася КВ.