Поліцейський офіцер на Бучанщині повернув батькам зниклу дитину
![Поліцейський офіцер на Бучанщині повернув батькам зниклу дитину](/project/resources/2022/05/resized/two_column_oIdo0Xbq.jpg)
На Бучанщині місцеві жителі помітили на узбіччі блукаючу самотню дитину та звернулися до поліції. Місцевий поліцейський офіцер знайшов 2-річну дитину та повернув її батькам.
Про це KВ стало відомо з повідомлення Поліції Київської області.
Інцидент трапився у селі Шевченкове. Місцеві жителі помітили самотню 2-річну дівчинку, яка блукала узбіччям. Люди повідомили про дитину поліцейському офіцеру Білогородської громади Дмитру Литовченку. У підсумку виявилось, що дитина живе у тому ж селі, її повернули до батьків й наразі вона у безпеці.
"Шановні громадяни, не залишайте малолітніх дітей без нагляду! Пам’ятайте, їхня безпека та добробут передусім залежить від вашого піклування",- звертається поліція Київщини.
Нагадаємо, що в низці міст Київщини відновили свою роботу центру обслуговування “ДТЕК Київські регіональні електромережі”.
![Азартна зрада?!](/project/avatar/64/1000/cOe6712ojuMd.png)
![“Я очень рада” або “helsi care” по-українські](/project/avatar/64/1000/rZxkyIyVpAH3.png)
![Війна технологій: треба негайно вживати радикальних засобів!](/project/avatar/64/1000/u0NE3eRkyKuI.jpg)