воскресенье, 18 апреля 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 6 березня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 6 березня 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 6 березня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться у: Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Броварському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Ставищанському, Таращанському, Тетіївському та Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків Вид планових робіт Час проведення
Тетіївський Кашперівка: Богдана Хмельницького, Лісова, Радгоспна, Кошового, Франка Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Іванківський Максимовичі: Кузьменка, Молодіжна Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Макарівський Мар'янівка: Залізнична, Агробудівельна, Бродівська, Леніна, Пролетарська, Кірова, Львівська Чистка траси з 8 по 18 год
Богуславський Побережка: Ярослава Мудрого, Лесі Українки, І.Франка, Пушкіна, Новоселиця, Боярська

Красногородка: Боярська

Богуслав: Польова

Чайки: Центральна

Мисайлівка: Центральна

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Вишгородський Демидів: Київська, Фастова, Стовпова

Димер: База стільникового зв'язку

Чистка траси з 8 по 18 год
Вишгородський Димер: Народна, Лугова, Садова, Ярослава Мудрого, Революції, Глибочицька Чистка траси з 8 по 18 год
Вишгородський Савенки: Лісова, Травнева, Лугова, Молодіжний пров. Чистка траси з 8 по 18 год
Білоцерківський Сухоліси: 30 років Перемоги, Набережна, Польова, Центральна, Польовий Реконструкція з 8 по 17 год
Обухівський Халеп'я: Шевченка, Садовий, Вознесенська, Садова, Молодіжна

Мала Вільшанка: Садова

Нещерів: Косіора

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Обухівський Григорівка: Леніна, Лесі Українки, Радянська, Колгоспна, Лермонтова, Заводська, Віті Коробка, Гагаріна, Біла Вежа, Щаслива, Молодіжна, Героїв Майдану, Соборна, Садова

Козин: Огородній, Лугова, Козацька

Гусачівка: Лесі Українки, Радянська, Добрий шлях, Слави, Слави пров., Перемоги, Шевченка, Лермонтова, Лісова Пісня, Миру, Космонавтів, пров. Космонавтів

Нові Безрадичі: Набережна

Плюти: Невизначена

Підгірці: Київська

Обухів: Чумацький шлях, Київська

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Кагарлицький Кагарлик: Каштанова, Став`янка, Загородня, Городецька, 1-го Травня, Лісова, Гагаріна пров., Надзаводська, Гагаріна, Кагатна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ставищанський Кривець: Шевченка, Садова, Кооперативна, Стадіонна, Зарічна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Таращанський Круті Горби: Тараса Шевченка, Сергія Циганка, Гагаріна, Козаченка, Б.Хмельницького, Лесі Українки, Набережна Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Таращанський Ріжки: Лугова, Центральна Капітальний ремонт з 8 по 18 год
К.-Святошинський Малютянка: Травнева, Ювілейна, Декоративна, Садова, Польова, Річкова, Б.Хмельницького, Шевченка

Крюківщина: Дружби, Польова, Я.Мудрого

Ходосівка: Островського

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви, Радянська

Паришів: Невизначена

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Тетіївський Григорівка: 8 Березня, 50-річчя ВЛКСМ, Київська, Горького, Скибенецька, Комсомольська

Скибинці: Леніна, 70 років Жовтня, Лісна, Гоголя, Шевченка, Шкільна, Зарічна, Перемоги, Миру, Гагаріна, Комсомольська, Одеський, Одеська, Лугова, Польова

Високе: Леніна

Кашперівка: Київська, Новаторів, Шкільна, Короленка, Нова, Хлібодарна, Великий шлях, Садова, Ленінградська, Космонавтів, Максима Рильського, Ярослава Мудрого пров., Миру, Польова

Чистка траси з 8 по 17 год
Ірпінський Ірпінь: Тургенівська

Буча: Енергетиків, Героїв Майдану пров., Санаторний, Польова, Комсомольська, Києво-Мироцька, Нове шосе, Чкалова, Шевченка

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Буча: Польова Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Тетіївський Бурківці: Козуба, Старинці, Леніна, Надводського, Дромарецького пров.

Кошів: Жовтнева, Шкільна, Механізаторів, Шевченка, Космонавтів, Братів Красіїв, Садова, Кочубея

Тетіїв: Лисенка пров., Заводська, Бульвар Північний, Борщагівська, Автомобілістів, Центральна, Лісова

Чистка траси з 8 по 17 год
Ірпінський Буча: Учительський, Миру, Лугова, Південна, Садовий, Учительська, Садова, Волгоградський, Січових Стрільців пров., Січових Стрільців, Заводська

Ірпінь: Миру

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Буча: Набережна, Комарова, Максима Ридзанича, Радянська, І. Франка, Максима Ридзанича пров. Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Буча: Чкалова Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Буча: Склозаводська, Стадіонна, Кірова Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Буча: Винахідників, Малькова, Дачна, Новаторів, 4 Лінія, Калинова, 5 Лінія, Воїнів Інтернаціоналістів, Чкалова

Ірпінь: Дачна

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Буча: Кірова, Романа Шухевича, Суворова, Вокзальна, Вокзальний, Гагаріна, Грушевського, Яблунська

Гостомель: Кірова

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Буча: Грибоєдова, Тургенєва, Некрасова, Інститутська, Тургенєва пров., Сілезька

Ірпінь: Українська

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Буча: Перемоги, Кірова, Перемоги пров., О.Тихого, Романа Шухевича, Н.Яремчука, Вокзальна, Алли Горської Технічне обслуговування з 8 по 17 год
К.-Святошинський Святопетрівське: Янтарна, Красний Пахар, Володимирська, Петрівського Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Богуславський Богуслав: Святогірська, Шевченка, Громадянська, Я.Мудрого, Святотроїцький узвіз, Орлика Пилипа, Шолом-Алейхема, Трудова, Корсунський, Ковалів пров., Лісна, Тиха, Лісовий, Коцюбинського, Корольова пров., Корольова, Мисайлівська, Ярова, Польова, Приринкова площа, Шевченка пров., Вулиця невизначена, Острів Чистка траси з 8 по 17 год
К.-Святошинський Боярка: Хрещатик, Лісна, Паркова, Лісний, Садова, Парковий, О. Ткаченко пров., Михайла Грушевського, Сєдова, Леніна, Молодіжна, Світлогорська, Житомирський

Лісники: Ватутіна, Козача, Суворова, Кільцева

Тарасівка: Гоголя пров., Боженка, Леніна

Крюківщина: Виноградна, Сагайдачного

Софіївська Борщагівка: Соборна, Весняна, Шевченка, Садова, Волошкова

Любимівка: Київська

Петропавлівська Борщагівка: Шевченка

Чайки: Грушевського

Вишневе: Промислова

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
К.-Святошинський Боярка: Вокзальна, Притвірський, Михайла Грушевського, Криворізький, Кібенка, Вокзальний, Криворізький Тупик, О. Ткаченко пров., Кримський, Січових Стрільців, Самійленка, Пролетарська

Дмитрівка: Молодіжна

Гореничі: Леніна

Хотів: Паширова, Лікарняний

Вишневе: Європейська

Нове: Тарасівська

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Баришівський Поділля: Молодіжна, Шевченка, Гагаріна, Гайова, Рибацька, Вербна Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Баришівський Поділля: Шевченка, Миру, Чкалова, 1-го Травня, Рибацька

Паришків: Нова

Бзів: Зоряна

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Броварський Велика Димерка: Котовського, Степана Разіна, Садова, Покровська, Бобрицька, Бобрицький, Волошкова Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Баришівський Поділля: Козацька, Польова, Шевченка, Мисливців, Молодіжна, Миру Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Броварський Велика Димерка: Котовського, Степана Разіна, Садова, Покровська, Бобрицька, Бобрицький, Волошкова Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Броварський Велика Димерка: Гагаріна, Бобрицька, Богданівська, Докучаєва, Березнева, Січнева, Заліська, Городня Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Згурівський Гречана Гребля: Гр.Гребля, Незалежності Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Згурівський Гречана Гребля: Гр.Гребля Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Броварський Велика Димерка: Гагаріна, Бобрицька, Богданівська, Докучаєва, Березнева, Січнева, Заліська, Городня Технічне обслуговування з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Разіна Степана, Чайковського, Лермонтова, Невського Олескандра, Міщанська, Толстого пров., Толстого, Міцкевича Адама, Лермонтова пров., Потапенка Ярослава, Ярослава Мудрого, Пасічна, Героїв Чорнобиля, Тетері Павла, Гагаріна, Корнійчука, Лесика, Короленка, Глінки Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Броварський Велика Димерка: Гагаріна, Бобрицька, Богданівська, Докучаєва, Березнева, Січнева, Заліська, Городня Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Броварський Велика Димерка: Гагаріна, Бобрицька, Богданівська, Докучаєва, Березнева, Січнева, Заліська, Городня Технічне обслуговування з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Козлів: Піщана, Польова, Касяни, Лої Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Броварський Велика Димерка: Котовського, Степана Разіна, Садова, Покровська, Бобрицька, Бобрицький, Волошкова Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Броварський Велика Димерка: Котовського, Степана Разіна, Садова, Покровська, Бобрицька, Бобрицький, Волошкова Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Яготинський Жоравка: Кравченка Чистка траси з 8 по 17 год
Яготинський Жоравка: Першотравнева Чистка траси з 8 по 17 год
Яготинський Богданівка: Коцюбинського Чистка траси з 8 по 17 год
Бориспільський Любарцi: Шевченка, Шевченка пров.

Глибоке: 2-га О. Курбаса

Вишеньки: Шевченка

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Білоцерківський Озерна: Богдана Хмельницького, Шкільна, Невизначена, Свободи, Прибережна Чистка траси з 8 по 18 год
Володарський Городище-Косівське: Червоноармійська, Демченка, Мельника, Нечипоренка Чистка траси з 8 по 18 год
Вишгородський Лютіж: Нефьодова, 50 років СРСР, Леніна, Миру, Цвілія, Комарова, Б.Хмельницького, Пушкіна, Петрова, Гагаріна

Воропаїв: Молодіжна

Реконструкція з 9 по 17 год
Вишгородський Лютіж: Петрова, Цвілія, Трофімова Реконструкція з 9 по 17 год
Вишгородський Жукин: Українська, Радянська Капітальний ремонт з 9 по 15 год
Макарівський Завалівка: Шевченка, Олі Токар, Сонячна, 1 Травня, Солов'їна

Юрів: Шкільна, Садова, Грушевського, Вишнева, Зарічна, Механізаторів, Шевченка, Зарічанська

Копіївка: Радгоспна, Пилипа Орлика, Івана Франка, Лесі Українки, Шевченка, Лісова, Вишнева, Набережна, Зарічна, 70 років Жовтня, Леніна

Фасівочка: Володимирська, Полтавська

Червона Слобода: Лесі Українки, Лісовий, Заводська, Дружби, Садова, Лісова

Пашківка: Шевченка

Ситняки: Миру, Луговий, Київська

Чорногородка: Ірпінська

Технічне обслуговування з 10 по 17 год
Обухівський Великі Дмитровичі: Підгірна

Нові Безрадичі: СТ "Медик"

Підгірці: Піщана

Капітальний ремонт з 10 по 18 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення KV повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 5 березня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

воскресенье, 18 апреля 2021 г.
12:09
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
15:01
На улице Липковского в Киеве в ДТП пострадал пассажир маршрутки (видео)
14:02
В Киеве за сутки зафиксировано 480 новых случаев COVID-19
13:08
Главу Дарницкой РГА и начальника столичной полиции просят ликвидировать стихийную торговлю возле универсама “Позняки”
12:05
Минулої доби на Київщині COVID-19 виявили в більш ніж 500 жителів
11:03
“Укрзализныця” увеличила количество дополнительных поездов к Пасхе и майским праздникам
10:06
Антимонопольный комитет начал рассмотрение дел против “Приватбанка” и “Ощадбанка”
09:02
В Украине за сутки зафиксировано 250 смертей от коронавируса
07:15
Планові відключення електроенергії в Київській області 18 квітня 2021 року (повний список населених пунктів)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 18 апреля 2021 года
суббота, 17 апреля 2021 г.
18:05
Антимонопольный комитет разрешил связанной с россиянами компании взять под контроль две столичные гостиницы
17:05
СБУ поймала еще одного киевского полицейского при получении взятки (фото)
16:04
За сутки в столице умерло более полусотни больных коронавирусом
15:05
В Калитянській ОТГ реалізовуватимуть унікальний проєкт зі створення соціального шкільного підприємства
14:07
Пробное ВНО для киевских школьников перенесено на середину мая
13:19
Минулої доби серед жителів Київщини зафіксовано 965 нових носіїв коронавіруса
Календарь событий