среда, 21 апреля 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 5 березня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 5 березня 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 5 березня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Миронівський, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському та Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни та причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Березань: ЖМ "Садовий", Садовий, Яблуневий, Дородніцина, Героїв Небесної Сотні, Садова, Польова, Кийка, Святкова Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Баришівський Баришівка: Червона, Бажана, Гетьмана Дорошенка, Шевченка, Липняцька, Ентузіастів, Привокзальна, Шевченка пров., Будівельників, Калинова, Богдана Хмельницького, Софіївська, Червоний, Маяковського, Соборна, Суворова, Центральна, Київський шлях, Коцюбинського, Лугова, Паркова, Некрасова, Луговий, Молодіжний, Штанька, Парковий, Болотна, Новоселів, Воздвиженська, Банний пров., Радужний, Софіївський пров., Чехова, Цвілія, Миру пров., Новий, Гагаріна, Шахтарський, Добра, Добра пров., Вишневий, Мирний, Центральний, Березанська, Зерова, Військовий, Котляревського, Чайковського, Космонавтів, Лесі Українки, Набережна, Садова, Затишна, Ватутіна, Коцюбинського пров., Філатова, Князя Володимира, Горького, Донецька, Соборний, Стадіонний, Клубний, Поповича, Мічуріна, Мічуріна пров., Липняцький, Бажана пров., Сагайдачного пров., Гоголя, Софіївська-34, Шахтарська, Одеська, Яблуневий, Зарічна, Черняховського, Незалежності, Трубіжська, Ярова, Шкільна, Торфяна

Пасічна: Черняхівська

Дернівка: Березанський шлях

Чистка траси з 8 по 15 год
Баришівський Поділля: Покровська, Козацька, Молодіжна, Пушкіна, Хуторська, Гагаріна Капітальний ремонт з 8 по 16 год
Баришівський Поділля: Лугова, Козацька, Ринкова, Мисливців, Хліборобська, Покровська, Чкалова Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Білоцерківський Фурси: Колгоспна, Кільцева, Петра Запорожця, Лугова, Шевченка, Ярослава Мудрого, 8 Березня, Підгірна, Лісова, Європейська, Горіхова, Затишна, Дачна, Дачний, Вулиця невизначена, Червона, Надрічна, Молодіжна, Ювілейна, Сіркова, Богдана Хмельницького, Соснова, Грушевського, Обручева пров., Алмазний, Сонячний, Княгині Ольги, Янтарна, Янтарний пров., Геологічна, Космічна, Нова, Кам'янська, Садова, Польова

Чмирівка: І.Франка, Луценка

Біла Церква: Яблунева, УЧГОСП

Бугаївка: Їдальня, Ферма, Котельня

Реконструкція з 8 по 20 год
Білоцерківський Сухоліси: 30 років Перемоги, Набережна, Польова, Центральна, Польовий Реконструкція з 8 по 17 год
Білоцерківський Олiйникова Слобода: Білоцерківська, Набережна Чистка траси з 8 по 18 год
Білоцерківський Озерна: Богдана Хмельницького, Шкільна, Невизначена, Свободи, Прибережна Чистка траси з 8 по 18 год
Богуславський Іванівка: Центральна, Садова, Васильківська Реконструкція з 8 по 17 год
Богуславський Богуслав: Чумацький шлях, Святотроїцький узвіз, Богуславка, Чайковського, Бородіна, Молодіжний, П.Запорожця пров., Лесі Українки, Українки Лесі пров., Молодіжна Чистка траси з 8 по 17 год
Бориспільський Гнідин: Сагайдачного, Соборна, Жукова, Українська, Нова, Берегова, Анни Хаткіної, Кузбасова, Буркута Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Рогозiв: Суворова, Яблунева, Центральна, Братуся, Старинська, Ломоносова, Зоряна, Старинський, Братів Шкандурів, Гагаріна, Тракторна, Малишевського, Довженка, Дачна, Зоряний пров., Тарасівська Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Квітневий, Гришинська, Марка Вовчка, Репіна, Весняний Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Броварський Заворичі: Каштанова, Жовтнева, Зарічна, Широка, Прорізна, Шевченка, Шевченка пров., Калиновий Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Броварський Заворичі: Каштанова, Жовтнева, Зарічна, Широка, Прорізна, Шевченка, Шевченка пров., Калиновий Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Броварський Рудня: Київська, Козацька Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Броварський Рудня: Шевченківська, Шкільна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Васильківський Мала Солтанівка: Гагаріна, Південна, Садова Реконструкція з 8 по 18 год
Васильківський Крячки: Кривова, Авіаторів, Енергетиків, Матросова, Центральна, Прорізна, Центральний, Кленова, Святкова, Сосновий, Паркова, Народна, Верхня, Межова, Березанська

Васильків: Декабристів, Радянська, Волошкова, Маяковського, Миколи Бурки пров., Комарова пров., Космонавтів, Волошковий пров., Миколи Бурки, Польова, Комарова, Пилипа Орлика, В/М 11, Маяковського пров., Тракторна, Бурки

Березанщина: Трипільська, Бузкова, Народна, Щаслива, Озерний пров., Радгоспна, Кривова, Миру, Ковшевацького, Набережна, Лісова, Київська, Сонячна, Пархоменка, Весняна, Науки, Львівська, Яблунева, Васильківська, Яблуневий пров., Львівський

Путрівка: Софіївська, Траса Київ-Одеса, Вулиця невизначена, Путрівська, Польова, Підлісний, Ковшевацького, Бульварний

Глеваха: Південна

Калинівка: Залізнична

Кобці: Ковшевацького, Зелена, Спортивна, Злагоди, Лісова, Сонячний

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Васильківський Васильків: Середи Валерія пров., Тракторна, Ольги Кобилянської, Юрія Литвина, Декабристів, Піщаний, Володимира Винниченка, Підгірний, Червоногвардійська, Ярослава Мудрого пров., Щорса, Дніпрельстан, А.Дармостука Реконструкція з 10 по 16 год
Васильківський Васильків: А.Дармостука, Щорса, Кошмана, Кошмана пров. Реконструкція з 10 по 16 год
Васильківський Гвоздів: Ярова, Шевченка, Київська Капітальний ремонт з 10 по 18 год
Вишгородський Димер: Гоголя, Народна

Катюжанка: Заводська

Литвинівка: Лесі Українки, Тараса Шевченка

Нові Петрівці: Леніна

Рикунь: Гагаріна, Петра Сагайдачного

Старі Петрівці: Грушевського

Лісовичі: 40 років Перемоги

Чистка траси з 8 по 18 год
Вишгородський Нові Петрівці: Богдана, Леніна, Вишгородська, Свято-Покровська, Богдана пров., Валківська, Ярова, Боженка

Вишгород: Ромашкова

Чистка траси з 8 по 18 год
Вишгородський Нові Петрівці: Корольова, Леніна, Ново – Київська, Н.Прорізна, Дачна, Вишгородська, Валківська, Корольова пров., Богдана Чистка траси з 8 по 18 год
Вишгородський Лютіж: Нефьодова, 50 років СРСР, Леніна, Миру, Цвілія, Комарова, Б.Хмельницького, Пушкіна, Петрова, Гагаріна

Воропаїв: Молодіжна

Реконструкція з 9 по 17 год
Вишгородський Лютіж: Петрова, Цвілія, Трофімова Реконструкція з 9 по 17 год
Вишгородський Ясногородка: Колективна, Приморська, Калинова, Дніпровська, Митова, Жовтнева Реконструкція з 9 по 18 год
Володарський Косівка: Ужвенка Чистка траси з 8 по 18 год
Згурівський Згурівка: Маяковського, Українська, Тракторний стан, Московська, Слов`янський пров., Братів Бригинських, Петровського, Толстого, Сонячна, Чернігівська, Поліська, Перемоги, Котовського, Південна, Большака, Молодіжна, Дружби, Островського, Прилуцька, Сумська, Лесі Українки, Нова, Полтавська, Український, Садова, Садовий, Залізнична, Заможний пров., Зоряний, Вулиця невизначена, Молодіжний, Хорольська, Лохвицька, Гагаріна, Миргородська, Лубенська, Будівельників, Миру, Корольова, Котляревського

Черевки: Шкільна

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Іванківський Максимовичі: Кузьменка, Молодіжна Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Ірпінський Буча: Вокзальна, О.Тихого, Н.Яремчука, О.Олеся, Гоголя, Антонія Михайловського, Водопроводна, пров. Тихого Олекси

Ірпінь: Павленка

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Буча: Києво-Мироцька, Революції, Революції пров., Пушкінська, Миколи Гамалія

Ірпінь: Миру, Северинівська

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Буча: Горького, Тюменцева-Хвилі, Трудова, Михайла Гориня, Трудовий пров.

Ворзель: Будівельна

Боярка: Лінійна

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Буча: Кірова, Будівельний Тупик, Будівельна, Яблунська Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Буча: Воїнів Інтернаціоналістів, Євгена Гребінки, Євгена Гребінки пров., 11-лінія, 12-лінія, Авіаторів, Євгена Патона, Дачна, Степова Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Буча: Зої Гайдай, Миколи Носова, Мельниківська, Вокзальна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Буча: Шевченка, Полтавська, Пушкінська, Революції пров., Революції Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Буча: Центральна, Гагаріна, Лугова, Гагаріна пров., Садова, Водопроводна

Ірпінь: Центральна

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Буча: Урожайний, Києво-Мироцька, Вишнева, Урожайна, Пушкінська, Новаторів, Лесі Українки, Нове шосе, Чкалова, Євгена Патона, Євгена Гребінки, Євгена Гребінки пров.

Коцюбинське: Пономарьова, Будівельна

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Буча: Енергетиків, Островського, Центральна

Ворзель: Лісовий

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Буча: Євгена Патона, Першотравнева, Мічуріна, Вишнева Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Буча: Ватутіна, Пушкінська Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Буча: Патріотів, Гоголя Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Буча: Шевченка, М.Вербицького, О.Олеся, І.Багряного, Леоніда Глібова, Марка Вовчка, Гоголя, Антонія Михайловського, Інститутська, Патріотів, Гоголя пров., Некрасова

Гостомель: Бучанське Шосе

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Ворзель: Курортна, Тюльпанова, Франка, Молодіжна, Стражеска Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Ворзель: Березова, 8 Березня, Тургенєва, Чернишевського пров., Чернишевського, Чкалова, Борщагівська Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Ворзель: 1-го Травня, Європейська, Шевченка, Лесі Українки Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Кагарлицький Кагарлик: Ватутіна, Франка, Полтавська, Поповича, Олеся Бердника, Франка пров., Ватутіна пров. Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Кагарлицький Кагарлик: Зеленського, Папаніна, Медова, Білоцерківська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Кагарлицький Кагарлик: Тітова, Лугова, Тюленіна, Саксаганського, Горького, Лісова, Лісовий, Довженка, Барвіновка, Садова, Гаркуші, Нектарна

Бурти: Спеціалістів, Шевченка, Молодіжна, Тутукіна, Вільхова, Леніна, Комсомольська, Жовтнева, Гірська

Кадомка: Волошка, Михайлова, Олексіїнка, Смілкової

Жовтневе: Київська

Очеретяне: Садова, Стогова, Новікова, Овчаренка

Ліщинка: Леніна

Зорівка: Садова

Шубівка: Фалкова

Демівщина: Ворошилова, Леніна, Воровського, Лесі Українки

UA/13052: UA/42590

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Кагарлицький Демівщина: Ворошилова, Леніна, Воровського, Лесі Українки

UA/13052: UA/42590

Капітальний ремонт з 9 по 19 год
Кагарлицький Ржищів: Незалежності

Халча: Виселкове

Реконструкція з 9 по 18 год
Кагарлицький Ржищів: Комарова, Соборна, Незалежності, Лісна

Кагарлик: Котляревського

Капітальний ремонт з 10 по 17 год
К.-Святошинський Шпитьки: Шевченка, Леніна, Лермонтова, Щорса, Механізаторів, Центральна, Лугова, Галицька

Круглик: Вітянська

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
К.-Святошинський Тарасівка: Високовольтна, Зелена, Зелений, Червона, Абрикосова, Лісна, Південна

Боярка: Коцюбинського

Хотів: Б.Хмельницького

Петропавлівська Борщагівка: Леніна

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
К.-Святошинський Шпитьки: Леніна, Паркова, Шмідта, Гагаріна

Дмитрівка: Молодіжна

Хотів: Паширова

Мила: Комарова

Боярка: Хрещатик

Гореничі: Леніна

Гнатівка: Заводська

Гатне: Озерна

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Миронівський Маслівка: Незалежності, Польова

Козин: Зарічна

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Миронівський Владиславка: Центральна, Набережна Технічне обслуговування з 8 по 16 год
Миронівський Микитяни: Микитяни Технічне обслуговування з 8 по 16 год
Миронівський Маслівка: Незалежності, Польова

Козин: Зарічна

Технічне обслуговування з 8 по 16 год
Миронівський Микитяни: Микитяни Капітальний ремонт з 9 по 17 год
Обухівський Германівка: Дніпровської Чайки, Невідомих Партизанів, Виговського, Олени Ковальчук, Б.Хмельницького Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Обухівський Обухів: Миру, Чумацький шлях, Молодіжна, Київська

Красна Слобідка: Шевченка

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Обухівський Германівка: Уварова, Б.Хмельницького, 30 років Перемоги, Войтенка Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Обухівський Обухів: Волошкова

Підгірці: Лісова, Лісна, Піщана

Романків: Лісова, Соснова, Розкішна

Реконструкція з 10 по 18 год
Обухівський Жуківці: Горького, Гладуша, Юності, Горностаєва, Шевченка, П. Шинкаренка

Трипілля: Кобзаря

Реконструкція з 10 по 18 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Міщанська, Лесика, Гагаріна, Потапенка Ярослава, Підварський, Петропавлівська, Квітки Основ'яненка, Авраменка Віктора, Гаяринська, Городищенська, Козацька, Леонтовича Михайла, Корнійчука Капітальний ремонт з 8 по 15 год
Рокитнянський Рокитне: Незалежності, Лісна, Смоляна, Круговий, Вокзальна, Князя Володимира, Виноградна, Першотравнева Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Сквирський Сквира: Кобзаря, Слобідська, Hовоселецька, Яблуневий, Соборна, Толстого пров., Річний, Новоселицький Чистка траси з 8 по 18 год
Сквирський Безугляки: Шевченка

Пищики: Надрічна, Шевченка, Лісова

Фурси: Урочище "Товста", квартал

Чистка траси з 8 по 18 год
Ставищанський Кривець: Шевченка, Садова, Кооперативна, Стадіонна, Зарічна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Ставищанський Гостра Могила: Центральна, Луговий, Ставкова Реконструкція з 9 по 18 год
Таращанський Тараща: Б.Хмельницького, Софіївська, Паркова, Героїв Чорнобиля, Кооперативна, Ломана, Гаражний, Пролетарська, Володимира Великого, Січнева Реконструкція з 8 по 19 год
Таращанський Тараща: Софіївська, Лисогірська, Санаторна, Батюка, Левади, Штельмаха, Маяковського, Навроцького, Чехова, Бажана, Дачна Реконструкція з 8 по 19 год
Таращанський Лука: Шевченка, Заводська, Світанкова, Лучанська, Гоголя, Київська, Видний пров., Гнатова Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Таращанський Плоске: Центральна, Садова, Кузенного, Молодіжна, Шевченка Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Тетіївський Григорівка: 8 Березня, 50-річчя ВЛКСМ, Київська, Горького, Скибенецька, Комсомольська

Скибинці: Леніна, 70 років Жовтня, Лісна, Гоголя, Шевченка, Шкільна, Зарічна, Перемоги, Миру, Гагаріна, Комсомольська, Одеський, Одеська, Лугова, Польова

Високе: Леніна

Кашперівка: Київська, Новаторів, Шкільна, Короленка, Нова, Хлібодарна, Великий шлях, Садова, Ленінградська, Космонавтів, Максима Рильського, Ярослава Мудрого пров., Миру, Польова

Чистка траси з 8 по 17 год
Фастівський Борова: Тітова, Поповича, Леоніда Барановського, Українська, Свободи, 8 Березня, Пушкіна

Фастів: Українська

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: Київська, Тітова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Борова: Тітова, Поповича, Леоніда Барановського, Українська, Свободи, 8 Березня, Пушкіна

Фастів: Українська

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Мала Офірна: Пушкінська, Перемоги, Лісна, Лісний, Першотравнева Реконструкція з 10 по 17 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви, Радянська

Паришів: Невизначена

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Яготинський Яготин: Зарічанська

Тужилів: Калитянська, Сонячна, Київський, Непорожнівська

Кулябівка: Сонячна, Зарічна, Київська, Миру, Шевченка

Шевченкове: Шевченка

Чистка траси з 8 по 17 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення KV повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

У вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 4 березня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Сергей Албул

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

вторник, 20 апреля 2021 г.
14:25
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
20:45
На одном из корпусов Киевского политеха французский художник создал мурал с изображением абстрактных атомов (видео)
20:26
В Киеве чиновника Миграционной службы задержали на взятках за легализацию иностранцев в Украине
20:04
В Киеве 15 мая состоится масштабный экстремальный забег с препятствиями Race Nation
19:46
Семья директора Департамента финансов КГГА Владимира Репика сумела в прошлом году приумножить сбережения
19:31
ЖК “Озерный Гай Гатное” начал сотрудничество с “Кредобанком” в рамках программы “Доступная ипотека 7%”
19:25
На площади Победы в Киеве повысят безопасность движения и обустроят велодорожки и велопарковки
19:02
Постепенная стабилизация ситуации с заболеваемостью COVID-19 в Киеве является следствием сурового карантина - Анна Старостенко
18:42
Валентин Мондриевский: В Киеве запустили первое радио для школьников
18:26
В Минздраве объяснили, когда вакцинироваться второй дозой вакцины Covishield/AstraZeneca
18:04
Киев первый в Украине закупил соцуслугу стационарного ухода для лиц с инвалидностью с психическими расстройствами
17:44
В Ракитнянском районе в результате пожара в частном доме погиб мужчина
17:27
Столичная горгосадминистрация переоформила ГБР землю на улице Телиги, 8
17:03
Столичные власти планируют переоборудовать три остановки в Днепровском районе
16:48
“Свобода” требует, чтобы Кличко прекратил дерибаны Комарницкого и уволил Оленича, Свистунова и Тация - Кирилл Сазонов
16:42
Столичные власти объявили конкурс на должность директора Департамента транспортной инфраструктуры КГГА
Календарь событий