среда, 20 октября 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 4 березня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 4 березня 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 4 березня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться у: Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Миронівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищанському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни та причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків Вид планових робіт Час проведення
Миронівський Пії: Лугова, Підгірна, Західна Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Миронівський Пустовіти: Шкільна, Івана Франка, Мирний пров., Богдана Хмельницького, Польова, Кузьми Дриги пров., Шевченка Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Миронівський Миронівка: Корсунська, Будівельників

Владиславка: Корсунська, Берегова

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Миронівський Карапиші: Ситника, Мирна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Миронівський Пустовіти: Шкільна, Івана Франка, Мирний пров., Богдана Хмельницького, Польова, Кузьми Дриги пров., Шевченка Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Миронівський Пії: Лугова, Підгірна, Західна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Фастівський Фастів: Житомирська, Генерала Пількевича, Генерала Пількевича пров., Савченка, пров. Савченка Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Фастівський Мотовилівка: Козацька

Борова: Фастівська, Квіткова, Шовковична, Щасливий, Кожедуба, Озерна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: Ковпака, Якубовського, Буйка, Прорізна, І.Карася Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Дідівщина: Шевченка Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Велика Димерка: Бобрицька, Ніколаєва, Гоголівська, Поповича, Зеленого, Пугачова, Озерна, Богданівська, Городня, Котляревського, Пушкіна, Парникова, Соборна, Промислова, Паркова, Щорса, Шевченка, Польова, Південний, Південна, Вокзальна, Покровська, Котовського, Степана Разіна, Морозова, Некрасова, Берегова, Калинова, Курчатова, Є.Безсмертної, Вереснева, Пархоменка, Заліська, Мічуріна, Освітня, Літківська, Гагаріна, Докучаєва, Березнева, Січнева, Ситюкова, Щорса пров., Леніна пров., Броварська, Лесі Українки, Євтушенка, Поштова, Горького

Богданівка: Горького

Пухівка: Лугова

Літки: Гагаріна

Семиполки: Лесі Українки

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Іванківський Рудня-Тальська: Жовтнева, Шкільна, Тальська

Рокитна Слобода: Лісова, 8 Березня

Білий Берег: Дружби, З.Космодем'янської

Триліси: Незалежна

Воропаївка: Вінницька, Миру, Рокітна, Шевченка, 1-го Травня

Шпилі: Шкільна, Калиновий, 1-го Травня, Миру, Шевченка, Зарічна, Шевченка пров., К.Фещенко

Р.Шпилівська: Зарічна, Дружби

Зимовище: Миру, 1-го Травня

Леонівка: Київська, Курловича, Шевченка, В.Кібенка пров., В.Кібенка

Феневичі: Ланова

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Іванківський Максимовичі: Кузьменка, Молодіжна Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Таращанський Тараща: Б.Хмельницького, Софіївська, Сікевича Володимира, Ломана, Бурляя Миколи Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Фастівський Фастів: Житомирська, Генерала Пількевича, Генерала Пількевича пров., Савченка, пров. Савченка Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: Ковпака, Якубовського, Буйка, Прорізна, І.Карася Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Дідівщина: Шевченка Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Вишгородський Нові Петрівці: Леніна, Пушкіна, Жовтнева, Ворошилова, Ворошилова пров., 50 років Жовтня, Петровського, Соборна, Постишева, Бузкова, Аптечна Чистка траси з 8 по 18 год
Вишгородський Димер: Гоголя, Народна

Катюжанка: Заводська

Литвинівка: Лесі Українки, Тараса Шевченка

Нові Петрівці: Леніна

Рикунь: Гагаріна, Петра Сагайдачного

Старі Петрівці: Грушевського

Лісовичі: 40 років Перемоги

Чистка траси з 8 по 18 год
Богуславський Іванівка: Центральна, Садова, Васильківська Реконструкція з 8 по 17 год
Ставищанський Гостра Могила: Центральна, Клубний Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Кагарлицький Кагарлик: Ватутіна, Франка, Полтавська, Поповича, Олеся Бердника, Франка пров., Ватутіна пров. Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Кагарлицький Стайки: Вербна, Зелена, Шевченка, Пушкіна, Дніпровський, Нагорна, Шкільна, Лесі Українки, Соборна, Амбулаторна, Берегова, Озерна, Київська, Свободи Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ставищанський Гостра Могила: Центральна, Клубний Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Таращанський Калинове: Гайдамаківська, Набережний, Нестерівка пров., Гончара пров., Калиновий, Набережна Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Таращанський Плоске: Центральна, Садова, Кузенного, Молодіжна, Шевченка Капітальний ремонт з 8 по 18 год
К.-Святошинський Білогородка: Жовтнева, Свердлова, Левадна, Нова, Слов'янська, Георгіївська, Слав'янська, Круча Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви, Радянська

Паришів: Невизначена

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Тетіївський Григорівка: 8 Березня, 50-річчя ВЛКСМ, Київська, Горького, Скибенецька, Комсомольська

Скибинці: Леніна, 70 років Жовтня, Лісна, Гоголя, Шевченка, Шкільна, Зарічна, Перемоги, Миру, Гагаріна, Комсомольська, Одеський, Одеська, Лугова, Польова

Високе: Леніна

Кашперівка: Київська, Новаторів, Шкільна, Короленка, Нова, Хлібодарна, Великий шлях, Садова, Ленінградська, Космонавтів, Максима Рильського, Ярослава Мудрого пров., Миру, Польова

Чистка траси з 8 по 17 год
Ірпінський Ворзель: Затишна, Стражеска, Кичеївська

Михайлівка-Рубежівка: Європейська, Зарічна, Вишнева, Садова, Зелена Долина, Шевченка, Чубинського, пров. Чирвин, Чирвин Яр, Василькова

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Богуславський Богуслав: Чумацький шлях, Святотроїцький узвіз, Богуславка, Чайковського, Бородіна, Молодіжний, П.Запорожця пров., Лесі Українки, Українки Лесі пров., Молодіжна Чистка траси з 8 по 17 год
Баришівський Масківці: Польова, Тиха, Шкільна, Шевченка, Молодіжна, Весняна, 1-го Травня Чистка траси з 8 по 16 год
Рокитнянський Житні Гори: Висока, Центральна, Першотравнева, Островського, Високий, Польова, Верхній пров., Гайова, Вишнева, Гагаріна

Савинці: Грубого, Вишневий, Садова, Набережна, О.Кобильченко пров., Шкільна, Поповича, Сухецького, 8 Березня, Жовтнева, Українська, Першотравнева, Південна, Київська, Глиняної пров., Жовтневий, Польова

Рокитне: Польова, Вокзальна, Залізнодорожна, Телешівська, Петра Запорожця, Волі

Ольшаниця: Горянська

Першотравневе: Господарство

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Сквирський Великополовецьке: Садова, Новоселиця, Андріївка

Андріївка: Андріївська

Чистка траси з 8 по 19 год
Згурівський Вознесенське: Гагаріна, Українська, Жовтнева, Запоріжська, Мелітопольська

Гречана Гребля: Гр.Гребля, Незалежності

Пайки: Пайки

Горбачівка: Горбачівка

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Міщанська, Лесика, Гагаріна, Потапенка Ярослава, Підварський, Петропавлівська, Квітки Основ'яненка, Авраменка Віктора, Гаяринська, Городищенська, Козацька, Леонтовича Михайла, Корнійчука Капітальний ремонт з 8 по 16 год
П.-Хмельницький Козлів: Піщана, Польова, Касяни, Лої Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Броварський Бровари: Мейса Джеймса, Павлова, Лісова

Калинівка: Ігорева, Чернігівська

Пухівка:

Рожівка: Слави, Стуса, Залізнична, О.Довженка, Г.Чорнобиля, І. Франка, Я. Мудрого, Щаслива, Княгині Ольги, Каштанова, Київська, Шевченка, Б.Хмельницького, Прорізний, Броварська, Грушевського, Польова

Велика Димерка:

Перемога: Березнева, Яблуневий, Яблунева, Зелена, Грушевського, Зелений, Франка, Садова, Корольова, Гайдамацька, Броварський, Травнева

Зазим'є: Богуна

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Броварський Велика Димерка: Франка, Макаренка, Лесі Українки, Горького, Євтушенка, Макаренка пров. Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Дем`яна Кошмана, Гришинський пров., Гришинська, Марка Вовчка, Олексія Потапенка, Радянська, Глибоцька, Квітневий, Верхній Вал, Шолом-Алейхема, Героїв Небесної Сотні, Братуся, Ботанічна, Павла Дришлюка, Репіна, Котляревського, Чехова, Київський Шлях, Коцюбинського, Крилова

Васильки: Польова

Процiв: Веселкова

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Ревне: Українська, Квартальна, Шкільна, Радгоспний, Солідарності, Садова, Виноградна, Вишнева, Шевченка, Будівельників, Гагаріна, Польова, Бориспільська, Жовтнева, Бригадна, Горького, Новонарізна, Новопрорізна, Радгоспна, Медова, Паркова, Центральна, Миру, Столична, Смарагдова, Ягідна, Волошкова, П.Зубаня, Молодіжна, Дружби, Новоселів, Яблунева, Київська, Полунична, Соснова, Малинова, Персикова, Смородинова

Щасливе: Фестивальний

Кийлiв: 1 Рудяківська

Процiв: Дружби, Хутірська, Пролісок

Петропавлівське: Центральна

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Білоцерківський Олiйникова Слобода: Білоцерківська, Набережна Чистка траси з 8 по 18 год
Сквирський Сквира: Лесі Українки, Максима Рильського, Короленка, Слободянський, Горького, пров. Горького Чистка траси з 8 по 18 год
Білоцерківський Озерна: Новоселівська, Лесі Українки, Незалежності, Липки Чистка траси з 8 по 18 год
Володарський Косівка: Ужвенка Чистка траси з 8 по 18 год
Миронівський Миронівка: Корсунська, Будівельників

Владиславка: Корсунська, Берегова

Капітальний ремонт з 9 по 16 год
Кагарлицький Демівщина: Ворошилова, Леніна, Воровського, Лесі Українки

UA/13052: UA/42590

Капітальний ремонт з 9 по 19 год
Вишгородський Лютіж: Нефьодова, 50 років СРСР, Леніна, Миру, Цвілія, Комарова, Б.Хмельницького, Пушкіна, Петрова, Гагаріна

Воропаїв: Молодіжна

Реконструкція з 9 по 17 год
Вишгородський Лютіж: Петрова, Цвілія, Трофімова Реконструкція з 9 по 17 год
Вишгородський Нові Петрівці: Блюхера, Жовтнева, Шкільна, Петровського, Куйбишева, Ватутіна Реконструкція з 9 по 18 год
Білоцерківський Чепеліївка: Паркова, Кооперативна, Жовтнева, Тараса Шевченка, Садова Реконструкція з 9 по 17 год
Кагарлицький Демівщина: Ворошилова, Леніна, Воровського, Лесі Українки

UA/13052: UA/42590

Реконструкція з 9 по 19 год
Кагарлицький Ржищів: Незалежності

Халча: Виселкове

Реконструкція з 9 по 17 год
Баришівський Селище: Урочище Сосна, Козацька, Шкільна, Паризької Комуни, Київська, Лесі Українки, Б.Хмельницького, Першотравнева, Набережна, уроч. Бірки, З.Космодем'янської, Буковинська, Ужгородська, Трубізька, Лівобережна, Космонавтів, Чкалова, Трубіжський, Вереснева, Ватутіна, Ватутіна пров., Черновицька, Польова, Молодіжна, Польовий, Халаїма Григорія

Березань: Шевченків шлях

Реконструкція з 9 по 15 год
Таращанський Ківшовата: Ярослава Мудрого, Б.Хмельницького, Ярослава Мудрого пров., Вишнева Реконструкція з 9 по 18 год
Ставищанський Гостра Могила: Центральна, Луговий, Ставкова Реконструкція з 9 по 18 год
Згурівський Згурівка: Залізнична, Заводська, Медова, Героїв Майдану, І.Кирія площа, І. Кирія, Українська, Островського, Мічуріна, Свободи, Прорізна, Польова

Безуглівка: Парковий, Комунарська, Лесі Українки, Сінний, Крикуна, Учительська, Паркова, Набережна, Леніна, Б.Большака, Шахтарська, Супій, Тракторний стан, Козачий, Чапаєва, Постишева пров., МТФ, Травневий

Супоївка: Нова

Свобода: Леніна, Польова, Садова, Космонавтів, Шевченка

Реконструкція з 10 по 16 год
Васильківський Васильків: Середи Валерія пров., Тракторна, Ольги Кобилянської, Юрія Литвина, Декабристів, Піщаний, Володимира Винниченка, Підгірний, Червоногвардійська, Ярослава Мудрого пров., Щорса, Дніпрельстан, А.Дармостука Реконструкція з 10 по 16 год
Фастівський Мала Офірна: Пушкінська, Перемоги, Лісна, Лісний, Першотравнева Реконструкція з 10 по 17 год
Васильківський Гвоздів: Ярова, Шевченка, Київська Капітальний ремонт з 10 по 18 год
Броварський Пухівка: Каштановий, Леніна, Молодіжна, Нова, Котовського, Радгоспна, Садова, Липова, Радянська, Лісова, Микала, Миру, Каштанова, Комсомольська, Лугова, П. Мирного, Яблунева, Ялинкова, Лісовий, Журавлина, Шевченка, Гагаріна, Деснянська, Мисливська, Шевченка пров., Пархоменка, Лесі Українки, Дубрівська, Сагайдачного, Космонавтів, Хуторська, Соколина, Рожівська, Червоноармійська, На березі Десни, Набережна, Пасічанська, Озерна, Окружна, Зазимська, Проліскова, Тиха, Рибальська, Першотравнева, Ватутіна, Поштова, Піонерів, Сонячна, Солов'їна, Леніна пров., Вишнева, Польова, Світанкова, Волошкова, Піщана, Комарівська, Берегова, Блакитна, Північна, Старонаводницька

Жердова: Лугова

Рожни: Вербіна, Дружби, Травневий, Кільцева, Левадна, Хуторський, Хуторська, Шевченка, Придеснянська, Дачна, Дубрівська, Свободи, Травнева, Нова, пров. Вербинний, Свободи пров., Старе село, Річна, Стрілецька, На березі Десни, Луговий, Пролетарська, Рибальська, Космонавтів, Партизанська, Пушкіна, Коцюбинського, Франка, Огородня, Франка пров., Партизанський пров., Лісова, пров. Проїздний, Пушкіна пров., Незалежності, Лівобережна, Деснянська, Козацька, Возз'єднання, Щаслива, Сонячна, В. Стуса, Зарічна, Ярослава Стецька

Бровари: Бульвар Незалежності, Київська, Батуринська

Велика Димерка: Шевченка

Погреби: Ватутіна, Мічуріна, Гагаріна, Світанкова, Єдності, Пасіченка, Грушевського, А. Пасіченка

Реконструкція з 10 по 16 год
Ставищанський Гостра Могила: Центральна, Луговий, Ставкова Реконструкція з 10 по 11 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення KV повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

У вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 3 березня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

вторник, 19 октября 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 20 жовтня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:24
Кличко объявил дату начала отопительного сезона в Киеве
20:03
Решение Верховного Суда о незаконности отчуждения зданий завода “Большевик” является окончательным, - ФГИ
19:44
На Площади Звезд возле ТРЦ Gulliver открыли три звезды украинским спортсменам (фото)
19:26
Яготинский горсовет потратит почти 4 млн гривен на капремонт городского дома культуры
19:15
Перший місяць роботи ДІАМ: 99% звернень опрацьовуються протягом 24 годин
19:01
Хулиган устроил погром в приемной депутата Киевсовета Лилии Пашинной (фото, видео)
19:01
Неэффективное управление, убыточность и непрозрачная деятельность с признаками коррупции - результаты аудита коммунальных предприятий столицы, - Трубицын
18:45
Сучасний садок на місці нежитлової будівлі з'явиться на Київщині в рамках “Великого будівництва”
18:38
Дом №6 жилого комплекса “Нивки Парк” получил свой почтовый адрес
18:34
ВР намерена упростить назначение перевыборов местных голов, чьи полномочия досрочно прекращены
18:31
Рада собирается упростить доступ к получению земли под “мобильные вышки”
18:26
“Общины Киевщины могут остаться без бюджета развития”, - Ассоциация городов Украины
18:26
Фонд госимущества попытается продать на аукционе столичный завод “Электронмаш”
18:06
Рада приняла пакет законов о реформе НБУ
18:04
Гроші на погашення заборгованості для медиків Кагарлицької лікарні є, - Василь Володін
Календарь событий
“Киевзеленстрой” мешает следствию определить размер хищений при реконструкции парка “Наталка”
19 октября 2021 г. 15:00
“Киевзеленстрой” мешает следствию определить размер хищений при реконструкции парка “Наталка”
Следователи Нацполиции как минимум до января 2022 года планируют расследовать факт возможного присвоения бюджетных средств при реконструкции парка “Наталка” (Оболонский район Киева). В основу соответствующего производства легли результаты аудита, который проводили сотрудники профильного подразделения КГГА: в 2019 году они выяснили, что за два года на указанных работах были “потеряны” и неэффективно использованы около 20 млн гривен бюджетных средств. В КО “Киевзеленстрой”, которое выступало заказчиком реконструкции, похоже, пытаются воспрепятствовать справедливому расследованию: недавно коммунальщики пытались обжаловать в судебном порядке выемку документов, необходимых для проведения экспертиз, которые могут показать реальные масштабы вероятного “распила”.