понедельник, 19 апреля 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 3 березня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 3 березня 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 3 березня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському і Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ

Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків

Вид планових робіт

Час проведення

Баришівський

Веселинівка: Б.Хмельницького

Капітальний ремонт

з 8 по 17 год

Баришівський

Веселинівка: Горького, Б.Хмельницького, Пирогова

Капітальний ремонт

з 8 по 17 год

Баришівський

Баришівка: Київський шлях, Яблуневий, Київський, Ломоносова, Нагорянська, Комарова, Пушкіна, Пасічний

Капітальний ремонт

з 8 по 16 год

Білоцерківський

Олiйникова Слобода: Білоцерківська, Набережна

Чистка траси

з 8 по 18 год

Білоцерківський

Озерна: Новоселівська, Лесі Українки, Незалежності, Липки

Чистка траси

з 8 по 18 год

Білоцерківський

Фурси: Петра Запорожця, Лугова, Шевченка, Ярослава Мудрого, 8 Березня

Капітальний ремонт

з 9 по 17 год

Богуславський

Іванівка: Центральна, Садова, Васильківська

Реконструкція

з 8 по 17 год

Богуславський

Богуслав: Сонячна, Лугова, Чехова, Ватутіна, Толстого, Толстого пров., Ярова, Корольова

Чистка траси

з 8 по 17 год

Бориспільський

Бориспіль: Військове містечко, Бабкіна пров., Пушкіна, Островського, Косогона, Київський Шлях, А.Солов’яненка, Козацька, Лугова, Поштова, Сергія Жигалка, Старокиївська, Нахімова, Пушкіна пров., 2 Польовий, 3 км. автодороги Бориспіль – Дніпропетровськ, Сосюра, Каховська, Ціолковського, Василя Лукашевича, Каховський, Чернишевського, Герцена, Незалежності, Сковороди, Березовського, Сірова пров., Сірова, Березовського пров., Вересая, Остапа Вересая, Польовий, Спортивна, Розумовського, Лісова, Теплична, 2 Лютневий, Валентина Лисиці, Польова, Покровська, Франка, Ціолковського пров., Академіка Шульги пров., Герцена пров., Академіка Шульги, Князя Бориса, 5 км автошляху Бориспіль-Золотоноша, Глібова, П.Верни, Драгоманова, Стефаника, Булгакова, Вересая пров., Білоозерська, Амосова, Кутузова, Лобановського, Р. Окіпної пров., Раїси Окіпної

Рогозiв: Центральна, Іванківська, Котляревського, Перемоги, Березняки, Івана Богуна пров., Соборності, Вишнева, Тарасівська, Соборності пров., Малишевського, Вітчизняна, Степана Разіна, Садова, Садовий, Незалежності, Глибоцька, Комарова, Дружби, Незалежності пров., Калинова, Озерна, Набережна, Гагаріна, Польова, Лугова, Галавурівська, Головурівська, Зоряна, 13 км автодороги Бориспіль-П.Хмельницький, Яблунева, Вороньківська

Городище: Центральна, Соборна, Волошкова, Степова, Привітна, Чубинського, Проліскова, Лугова, Кірова, Слави, Свободи, Травнева, Райдужна

Проліски: Промислова

Гнідин: Героїв, Невизначена, Заводська

Глибоке: Центральна, Полковника Радієвського, Героїв Майдану, Польова

Капітальний ремонт

з 6 по 17 год

Бориспільський

Рогозiв: Вітчизняна, Центральна, Гарматний, Шаруна, Братуся, Озерна, Набережна, Галавурівська, Лісова, Довженка, Сонячна, Леніна, Тракторна, Л.Українки, Суворова, Яблунева, Старинська, Ломоносова, Зоряна, Старинський, Братів Шкандурів, Гагаріна, Малишевського, Дачна, Зоряний пров., Тарасівська

Процiв: Дружби

Капітальний ремонт

з 6 по 17 год

Бориспільський

Рогозiв: Вітчизняна, Франка

Капітальний ремонт

з 6 по 17 год

Бориспільський

Кириївщина: Пушкіна, Шевченка, Прорізна, Молодіжна, Дзержинського, Покровська

Бориспіль: М. Цветаєвої

Рогозiв: Березняки, Вітчизняна

Іванків: Харківська

Капітальний ремонт

з 6 по 17 год

Бориспільський

Мала Олександрівка: Лісова

Рогозiв: Суворова, Центральна

Капітальний ремонт

з 6 по 17 год

Бориспільський

Бориспіль: Остапа Вишні, Григора Тютюнника, Яновського, Багряного, Молодіжна, Яновського пров., Б.Іванова, Севастьяна, В.Стуса, Крапивницького, П.Грабовського, Севастьяна пров., Ясна, Юрія Яновського, В.Стуса пров., Князя Бориса, Сулими

Мала Олександрівка: Мічуріна

Капітальний ремонт

з 8 по 17 год

Бориспільський

Бориспіль: Дем`яна Кошмана, Гришинський пров., Гришинська, Марка Вовчка, Олексія Потапенка, Радянська, Глибоцька, Квітневий, Верхній Вал, Шолом-Алейхема, Героїв Небесної Сотні, Братуся, Ботанічна, Павла Дришлюка, Репіна, Котляревського, Чехова, Київський Шлях, Коцюбинського, Крилова

Васильки: Польова

Процiв: Веселкова

Капітальний ремонт

з 8 по 17 год

Бориспільський

Воронькiв: Українська, Першотравнева

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Бориспільський

Бориспіль: Запорізька

Капітальний ремонт

з 9 по 16 год

Бородянський

Качали: Шкільна, Лесі Українки

Бондарня: Шевченка

Чистка траси

з 8 по 17 год

Броварський

Заворичі: Каштанова, Жовтнева, Зарічна, Широка, Прорізна, Шевченка, Шевченка пров., Калиновий

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Броварський

Заворичі: Каштанова, Жовтнева, Зарічна, Широка, Прорізна, Шевченка, Шевченка пров., Калиновий

Капітальний ремонт

з 8 по 17 год

Броварський

Погреби: Соборна, Центральна, Яблунева, Шевченка, Малишка, Некрасова, Ватутіна, Лесі Українки, Єдності, Гончара, Молодіжна, Грушевського, Тополина, Солов'їна, Зарічна, Франка, Берегова, Європейська, Весняна, Гоголя, Лугова, Масив "Кругла", Городецького, Чкалова, Суворова, Тепличний пров., Майданівська, Кутузова, Гайдара, Горького, Каштанова, Теплична, Різдвяна, Горького пров., Дубрівський шлях, Масив "Діброва", Погребський шлях, Незалежності, Завбірська, Нова, Світанкова, Мічуріна, Вишнева, Суворова пров., Покровська, Софіївська, Терникова, Польова, Київська, Столична, Пухівська, Озерна, Рибальська, Старосільська, Висока, Старосільський, Масив "Залющина", Гайова, Осіння, Промислова, Райдужна, Прорізна, Садова, Лідіївська, Ратушного, Пасіченка, А. Пасіченка, Гагаріна, Кодацька, Стародеснянська, Деснянська, Чижика О.

Зазим'є: Промислова, Лісова, Київська, Залізнична, Деснянський, Польова

Пухівка: Деснянська

Рудня: Лебідська, Шкільна

Семиполки: Київське шосе

Бровари: Ступака

Гоголів: Шевченка

Рожни: Молодіжна

Реконструкція

з 12 по 14 год

Васильківський

Калинівка: Залізнична, Б.Хмельницького, Шевченка, Володимирський, Пушкіна, Калинівський, О.Романенка, Шкільний, Макаренка, Калинівська, Центральна, Київська, Франка, Чкалова, Набережна, Лісова, Олега Кошового, Індустріальна, Кільцева, Степова, Зарічна, Суверенна, Вулиця невизначена

Кожухівка: Молодіжна, Газова, О.Понежди, Кільцева, Джерельна, Набережна, Михайлівська, Незалежності

Данилівка: Молодіжна, Данилівське шосе

Глеваха: Нова

Плесецьке: Центральна

Капітальний ремонт

з 8 по 17 год

Васильківський

Глеваха: СТ "Промінь", СТ "Глеваха-1", СТ "Глеваха-3", Учительська, СТ "Глеваха-4"

Дзвінкове: Запорізька

Данилівка: СТ "Наука"

Кожухівка: СТ "Мрія", СТ "Овочівник", СТ "Дружба", СТ "Калиновий гай"

Технічне обслуговування

з 8 по 16 год

Васильківський

Калинівка: Залізнична, Б.Хмельницького, Шевченка, Володимирський, Пушкіна, Калинівський, О.Романенка, Шкільний, Макаренка, Калинівська, Центральна, Київська, Франка, Чкалова, Набережна, Лісова, Олега Кошового, Індустріальна, Кільцева, Степова, Зарічна, Суверенна, Вулиця невизначена

Кожухівка: Молодіжна, Газова, О.Понежди, Кільцева, Джерельна, Набережна, Михайлівська, Незалежності

Данилівка: Молодіжна, Данилівське шосе

Глеваха: Нова

Плесецьке: Центральна

Капітальний ремонт

з 8 по 16 год

Васильківський

Васильків: Польова, Польовий, Комарова, Декабристів, Тракторна, 2 Польовий

Глеваха: Ватутіна

Залізне: Васильківська

Борисів: Комарова

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Васильківський

Калинівка: Короленка, Польова, Героїв України, Луговий, Паркова, Центральна, Залізнична, Залізничний

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Васильківський

Васильків: Середи Валерія пров., Тракторна, Ольги Кобилянської, Юрія Литвина, Декабристів, Піщаний, Володимира Винниченка, Підгірний, Червоногвардійська, Ярослава Мудрого пров., Щорса, Дніпрельстан, А.Дармостука

Реконструкція

з 10 по 16 год

Васильківський

Васильків: А.Дармостука, Щорса, Кошмана, Кошмана пров.

Реконструкція

з 10 по 16 год

Васильківський

Гвоздів: Ярова, Шевченка, Київська

Капітальний ремонт

з 10 по 18 год

Вишгородський

Нові Петрівці: Набережно – Дніпровська, Леніна, Кірова, Межигірська, Святослава Князя, Гречка

Чистка траси

з 8 по 18 год

Вишгородський

Нові Петрівці: Межигірська, Ворошилова, Шевченка, Островського, Урочище “Княжне”

Вишгород:

Чистка траси

з 8 по 18 год

Вишгородський

Лютіж: Нефьодова, 50 років СРСР, Леніна, Миру, Цвілія, Комарова, Б.Хмельницького, Пушкіна, Петрова, Гагаріна

Воропаїв: Молодіжна

Реконструкція

з 9 по 17 год

Вишгородський

Новосілки: БВ "Арсеналець на Десні", СТ "Наука", БВ "Зелений бір", Центральна, Лучиста, СТ “Зелений самшит”, БВ "Транссигнал", СТ "Електрик", СТ "Ветеран", Урочище “Резерв” №3, СТ "Урожай-2", Ост-Вест-Експрес, Київська, Оболонська, Польова, Урочище “Плитила”, Урочище "Плитила-10", Урочище “Чаплище”, Деснянська, Лісова, Урочище “Селище”, Райдужна

Старі Петрівці: Леніна, Польова

Хотянівка: Садова, Валова, Леніна, Котовського, Молодіжна, Валовий, Лісова, Київська, СТ "Росинка", Вишгородська, Деснянська, Деснянський, Чехова пров., Гагаріна, Лугова, Луговий, Котовського пров., Павлова, Чехова, Павлова пров., Жовтнева, СТ "Глядин", Чапаєва, Костянтина Непопа, Вишнева, Піщана, СТ "Енергетик – 04", Лісовий, Шевченка, Урочище Чаплище, Урочище Біля Десни, Баштанна, Урочище Баштан, СТ “ПОЛЕ”, Троїцька, ТОВ "Міжріччя"

Осещина: Лугова, Дворовий, Київська, Шевченка, Космонавтів, Леніна, Урочище Дубовиця, Набережна, Прорізна, Вишгородська, Садова, Нова, СТ "Побутовик", Озерна, Луговий, Урочище Гирло річки Десна, Масив “Дубовиця”, Урочище Гряда, СТ "Десна", Українська, Молодіжна, Квітнева, Прирічна, Урочище Плесо

Вишгород: Шолуденка, ОЗЖМ "ГАЕС Межигір'я", Мазепи

Нижча Дубечня: Київська, Григорія Савченка, Корольова, Садова, Клименка

Лебедівка:

Реконструкція

з 9 по 17 год

Вишгородський

Лютіж: Петрова, Цвілія, Трофімова

Реконструкція

з 9 по 17 год

Вишгородський

Нові Петрівці: Блюхера, Жовтнева, Шкільна, Петровського, Куйбишева, Ватутіна

Реконструкція

з 9 по 18 год

Вишгородський

Лютіж: Ватутіна

Реконструкція

з 9 по 17 год

Володарський

Капустинці: Леніна, Гагаріна, Горького, Набережна

Чистка траси

з 8 по 18 год

Згурівський

Згурівка: Незалежності, Київська, Вишнева, Українська, Першотравнева, Залізнична, Заводська, Героїв Майдану, Шевченка, Чкалова, Юності, Коцюбинського, Шевченка пров., Грушевського, Набережний, Тракторна, Набережна, І. Кирія, Заліснянська, Лесі Українки, Український, Пушкіна, Шкільна, Берегова, І.Кирія площа

Чистка траси

з 8 по 17 год

Згурівський

Згурівка: Незалежності, Київська, Вишнева, Українська, Першотравнева, Залізнична, Заводська, Героїв Майдану, Шевченка, Чкалова, Юності, Коцюбинського, Шевченка пров., Грушевського, Набережний, Тракторна, Набережна, І. Кирія, Заліснянська, Лесі Українки, Український, Пушкіна, Шкільна, Берегова, І.Кирія площа

Реконструкція

з 10 по 16 год

Іванківський

Зелена Поляна: Гагаріна, Озерний, Шевченка, 1-го Травня

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Іванківський

Рудня-Тальська: Жовтнева, Шкільна, Тальська

Рокитна Слобода: Лісова, 8 Березня

Білий Берег: Дружби, З.Космодем'янської

Триліси: Незалежна

Воропаївка: Вінницька, Миру, Рокітна, Шевченка, 1-го Травня

Шпилі: Шкільна, Калиновий, 1-го Травня, Миру, Шевченка, Зарічна, Шевченка пров., К.Фещенко

Р.Шпилівська: Зарічна, Дружби

Зимовище: Миру, 1-го Травня

Леонівка: Київська, Курловича, Шевченка, В.Кібенка пров., В.Кібенка

Феневичі: Ланова

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Ірпінський

Буча: Водопроводна, Кірова

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Ірпінський

Буча: Будівельна, Будівельний Тупик, Кірова

Гостомель: Кірова

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Ірпінський

Буча: Вокзальний, Водопроводна, Центральна, Садова, Кірова

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Ірпінський

Буча: Я.Мудрого, Антонія Михайловського, Вокзальна, Яснополянська, Кірова, Шевченка, Малиновського

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Ірпінський

Буча: Толстого пров., Шота Руставелі, сім’ї Красовських, Дніпровська, Толстого, Миколи Гамалія, Ворошилова пров., Старояблунська, Дмитра Вишневецького, Гамалія

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Ірпінський

Буча: Я.Мудрого, Інститутська

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Ірпінський

Буча: Комсомольська, Нове шосе, Енергетиків, Польова

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

К.-Святошинський

Музичі: Набережна, Долиногірська, Підгірна, Підлісна, Першотравнева, Урожайна, Ватутіна, Прорізна, Космічна, Енгельса, Надозерна, Космічний, Леніна, Лугова, Шевченка, Приозерна, Літня, Гагаріна, Щорса, Польова, Затишна, Молодіжна, Ентузіастів, Ярова, Чорноморська, Севастопольська, Київська, Центральна, Підлужна, Перспективна, Проектна, Народна

Шпитьки: Леніна

Лука: Центральна, Вавілова, Лесі Українки, Польова, Шевченка, Теплична, Лісна, Стуса, Вишнева, 1,4 км в сторону Музичів, Прибережна, Святкова, Музичанська, Толстого, Пісенна, Паркова, Лука, Лука-2

Гореничі: Гайдая, Цвіткова

Неграші: Зелена, Будівельна, Петрівського, Затишна

Тарасівка: Шевченка, Шкільна

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

К.-Святошинський

Гатне: Амбулаторна, Свободи, Шевченка, Київська

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

К.-Святошинський

Гатне: Шевченка, Свободи, Амбулаторна, Шевченка пров., Франка, Амбулаторний, Грушевського, Київська, Космонавтів

Білогородка: Калініна

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

К.-Святошинський

Чабани: Квіткова, Польова, Виноградна, Квітковий, Польовий, Нова, Проектована, Південна, Кірова, Аграрний, Одеське Шосе, Покровська, 17 км автошляху Київ-Одеса, Автодорога М-05 Київ-Одеса км 16+570

Боярка: Іркутська, Соборності, 33 лінія Геолог

Крюківщина: Лісна, Гайова

Петропавлівська Борщагівка: Щорса

Юрівка: 40 років Перемоги, Лісна, Північна, Південна, Кооперативна

Гатне: Лісна, СТ "Гевея", СТ "Машинобудівник-1", СТ "Взуттєвик", СТ "Верстатобудівник", Юності, СТ "Турист", Автодорога М-05 Київ-Одеса в межах земель Гатненської СР, Оболонська, Перспективна, поле

Віта-Поштова: Боярська, СТ "Дружба", Лісна, Кар'єрна, Вулиця невизначена, СТ "Лісне", Одеська

Чапаївка: Лєснічна

Гвоздів: Садова-Алоє

Святопетрівське: Грушевського

Мила: Європейська

Реконструкція

з 10 по 17 год

Кагарлицький

Переселення: Площа Миру, Молодіжна, Київська

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Кагарлицький

Стайки: Польова, Озерна, Ставкова

Ржищів: Радіаторна

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Кагарлицький

Демівщина: Ворошилова, Леніна, Воровського, Лесі Українки

UA/13052: UA/42590

Капітальний ремонт

з 9 по 19 год

Макарівський

Гавронщина: Миколаївська, Товстолеская, 1 Травня

Бишів: Садова

Чистка траси

з 8 по 18 год

Миронівський

Миронівка: Красилівська, Заслонова, Аверіна, Залізнична, Набережна, Толстого, Франка

Владиславка: Центральна

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Миронівський

Карапиші: А.Даниленка, Широка, Тиха, Святомихайлівська

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Миронівський

Пустовіти: Незалежності, Вишнева, Зарічна, Гагаріна, Свободи пров., Нова

Капітальний ремонт

з 8 по 17 год

Миронівський

Миронівка: Красилівська, Заслонова, Аверіна, Залізнична, Набережна, Толстого, Франка

Владиславка: Центральна

Капітальний ремонт

з 9 по 16 год

Обухівський

Григорівка: Леніна, Лесі Українки, Радянська, Колгоспна, Лермонтова, Заводська, Віті Коробка, Гагаріна, Біла Вежа, Щаслива, Молодіжна, Героїв Майдану, Соборна, Садова

Козин: Огородній, Лугова, Козацька

Гусачівка: Лесі Українки, Радянська, Добрий шлях, Слави, Слави пров., Перемоги, Шевченка, Лермонтова, Лісова Пісня, Миру, Космонавтів, пров. Космонавтів

Нові Безрадичі: Набережна

Плюти: Невизначена

Підгірці: Київська

Обухів: Чумацький шлях, Київська

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Обухівський

Обухів: Волошкова

Підгірці: Лісова, Лісна, Піщана

Романків: Лісова, Соснова, Розкішна

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

П.-Хмельницький

Переяслав-Хмельницький: Разіна Степана, Чайковського, Лермонтова, Невського Олескандра, Міщанська, Толстого пров., Толстого, Міцкевича Адама, Лермонтова пров., Потапенка Ярослава, Ярослава Мудрого, Пасічна, Героїв Чорнобиля, Тетері Павла, Гагаріна, Корнійчука, Лесика, Короленка, Глінки

Капітальний ремонт

з 8 по 16 год

П.-Хмельницький

Переяславське: Лесі Українки, Польова, Горького, Привокзальна, Переяслівська, Центральна

Капітальний ремонт

з 8 по 17 год

Рокитнянський

Житні Гори: Висока, Центральна, Першотравнева, Островського, Високий, Польова, Верхній пров., Гайова, Вишнева, Гагаріна

Савинці: Грубого, Вишневий, Садова, Набережна, О.Кобильченко пров., Шкільна, Поповича, Сухецького, 8 Березня, Жовтнева, Українська, Першотравнева, Південна, Київська, Глиняної пров., Жовтневий, Польова

Рокитне: Польова, Вокзальна, Залізнодорожна, Телешівська, Петра Запорожця, Волі

Ольшаниця: Горянська

Першотравневе: Господарство

Капітальний ремонт

з 8 по 17 год

Сквирський

Самгородок: Шевченка, Центральна, Набережна, Садова, Кооперативна, Шкільна, Промислова, Лісова, Замкова, Молодіжна, Зарічна, Берегова, Н.Фастівська

Шапіївка: Ювілейна, Лугова, Сквирське Шосе, Лісова, Ювілейний, Леніна, Чапаєва, Чапаєва пров.

Токарівка: Гагаріна, Садова, Лісовий

Рибчинці: Горького, Лугова, Шкільна, Щорса

Сквира: Самгородоцька, Некрасова, Лесі Українки

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Сквирський

Безугляки: Шевченка

Пищики: Надрічна, Шевченка, Лісова

Фурси: Урочище "Товста", квартал

Чистка траси

з 8 по 18 год

Ставищанський

Богатирка: Шевченка, Любчанська, Кільцева, Юзефа-Богдана Залєського

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Ставищанський

Богатирка: Шевченка, Любчанська, Кільцева, Юзефа-Богдана Залєського

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Ставищанський

Гостра Могила: Центральна, Клубний

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Ставищанський

Гостра Могила: Центральна, Клубний

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Ставищанський

Ставище: Нагаївського Георгія, Сумська, Вишнева, Ювілейна, Пушкіна, Берегова

Реконструкція

з 11 по 17 год

Таращанський

Лука: Шевченка, Заводська, Світанкова, Лучанська, Гоголя, Київська, Видний пров., Гнатова

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Таращанський

Тараща: Миру, Свободи, Франка, Степова, Меліораторів, Сікевича Володимира, Володимира Великого, Івана Мазепи, Колгоспна

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Тетіївський

Тетіїв: Центральна, Визволителів, Лермонтова, Волошкова, Космонавтів, Михайла Грушевського, Шкільна, Прорізна

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Тетіївський

Степове: Б.Хмельницького, Червоний кут, Набережна, Шевченка

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Тетіївський

Степове: Молодіжна, Будьоного, Перемоги, Площа Слави, Жовтнева, Людвіга Свободи, Дружби, Ватутіна, Набережна

Денихівка: Колгоспна, Набережна, Космонавтів, Молодіжна, Садова, Лиса Гора, Радянська

Високе: Бевзюка, Леніна, Прорізна, Шевченка, Жовтнева, Садова

Горошків: Центральна, Молодіжна, Шкільна, Польова, Жовтнева, Кругла, Заводська, Ярова, Лантушенко, Нагірна, Надії пров., Поповича, Шевченка, Садова, Франка, Нова

Ріденьке: Польова

Одайпіль: Миру

Кашперівка: Чумацький шлях, Шкільна

Технічне обслуговування

з 9 по 19 год

Фастівський

Дмитрівка: Шевченка, Некрасова, Некрасова пров., Садова

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Фастівський

Борова: Лугова, Суворова, Іванкова, Соколова

Мала Солтанівка: Шевченка пров.

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Фастівський

Фастів: Пушкіна

Борова: Небесної Сотні пров., Пушкіна, Польова, Сковороди, 1 Грудня, Залізнична, Сосюра, Червоних Троянд, Сковороди пров.

Мотовилівка: Шкільна

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Фастівський

Кощіївка: Садова, Набережна, Лісова, Ковальського, Савченка, Шкільний, Шкільна

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Фастівський

Кощіївка: Шкільна

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Фастівський

Дмитрівка: Шевченка, Некрасова, Некрасова пров., Садова

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Фастівський

Кощіївка: Шкільна

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Фастівський

Кощіївка: Садова, Набережна, Лісова, Ковальського, Савченка, Шкільний, Шкільна

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Фастівський

Мала Офірна: Пушкінська, Перемоги, Лісна, Лісний, Першотравнева

Реконструкція

з 10 по 17 год

Чорнобильський

Чорнобиль: Без назви, Радянська

Паришів: Невизначена

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Яготинський

Ничипорівка: Гагаріна, Виноградна, Кутузова пров., Козацька, Молодіжна, Нова, Гагаріна пров., Першотравневий, Козацький, Андрія Бобира

Чистка траси

з 8 по 17 год

Яготинський

Фарбоване: Паризької Комуни

Чистка траси

з 8 по 17 год

Яготинський

Фарбоване: Піонерська, Лесі Українки, Вишнева

Чистка траси

з 8 по 17 год

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 2 березня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com


Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, новости киевщины отключения электроэнергии

понедельник, 19 апреля 2021 г.
13:46
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
18:41
“Велике будівництво”: У Чорнобильській зоні оновлюють 40 км доріг
18:29
В ЖК “Радужный” заканчивают кладку и проводят сантехнические работы
18:12
Сегодня в столице начались прививки вакциной Pfizer обитателей и сотрудников интернатов для пожилых людей - Валентина Гинзбург (фото)
18:01
“Слуги народа” предлагают Раде введение свободного трудового договора для малого и среднего бизнеса
17:52
В аэропорту “Борисполь” собираются построить автостанцию в футуристическом стиле (фото)
17:35
Валентин Мондриевский: пробное ВНО-2021 в столице состоится 15 мая
17:26
Департамент соцполитики КГГА изучает возможность выплатить 5 600 киевлянам разовую матпомощь
17:02
Опыт развития smart city Эстонии можно воспроизвести в Украине, - Юрий Назаров
16:45
Кличко распорядился до конца июня рекламировать службу в Нацгвардии
16:24
Status Group возводит начальную школу на Осокорках
16:07
Почти 50 тысяч киевлян получат материальную помощь по случаю 35-й годовщины Чернобыльской катастрофы
15:42
Нардеп Качура просит Киевводоканал разъяснить причину закупку услуги у КК “ЦКС” на более чем 60 млн грн по переговорной процедуре
15:24
Власти Славутича решили завершить отопительный сезон с 21 апреля
15:14
Голова Бучанської райради Андрій Нагребельний передав в управління корпоративні права в своїх компаніях
15:01
Святошинскому нардепу Николаю Тищенко грозит штраф за ресторанную вечеринку в честь дня рождения его жены
Календарь событий