среда, 21 апреля 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 30 січня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 30 січня 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 30 січня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Сквирському, Ставищенському, Таращанському і Тетіївському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населённый пункт/Название улиц и номера домов Вид планових робіт Час проведення
Білоцерківський Іванівка: Першотравнева, Центральна, Миру

Степок: Миру

Чистка траси з 8 по 18 год
Богуславський Побережка: Ярослава Мудрого, Лесі Українки, І.Франка, Пушкіна, Новоселиця, Боярська

Красногородка: Боярська

Богуслав: Польова

Чайки: Центральна

Мисайлівка: Центральна

Чистка траси з 8 по 15 год
Богуславський Бране Поле: Центральна, Подільська, Садова, Остапа Вишні, Квітнева, 30 років Перемоги Чистка траси з 13 по 18 год
Бориспільський Сеньківка: Миру, Гагаріна, Шевченка

Бориспіль: Завокзальна

Мартусівка: Бориспільська, Заводська

Чистка траси з 8 по 17 год
Бориспільський Кiрове: Чапаєва

Лебедин: Чапаєва, Сулими Івана

Кучаків: Івана Франка, Чапаєва

Чистка траси з 8 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Мальовнича, Урожайна, Гостинна, Набережна, Чорнобильська, Марії Приймаченко, Павла Тичини, Прип’ятська, Павла Тичини пров., Бориспільська, Євгена Гребінки, Каштанова, Кленова, Прип'ятський пров., Райдужна

Лозівка: Ленінського Комсомола, Прип'ятська, Урожайна, Набережний, М.Рильського, Райдужна, Тичини, Прип'ятський, Лозова

Сеньківка: Шевченка

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Сеньківка: Миру, Гагаріна, Набережна Чистка траси з 8 по 17 год
Бориспільський Головурiв: Нова, Карташова, Польова, Дружби, Шевченка, Горького, Паркова, Квітнева

Мирне: Покровська

Чистка траси з 8 по 17 год
Броварський Зазим'є: Нова, Лісова, ТОВ "Обрій", Заплавна, Стуса, Березівка, Лесі Українки, П. Дорошенка, Джерельна, Пролетарська, Радченка, Тростянецька, Сагайдачного, Вишнева, Дубрівка, Берегова, Молодіжна, Осіння, Пухівська, Савичанська, Садова, Мельника, Ватутіна, Деснянська, Кірова, Новоселиця, Травнева, Київська, Придорожна, Підлісна, Н.Барбон, Залізнична, Східний, Лугова, Деснянський, Шевченка, Марущака, Гагаріна, Стара Гать, Осинки, Незалежності, Ковалевська, Богуна, Довженка, Приозерна, Грушевського, Квітнева, Райдужна, Березова, Терешкової, Озерна, Озерний, Яблунева, Будівельників, Щорса, Липнева, Новий, Каштанова, Михайлівська, СТ "Зазим'я -18", Мирний, Троїцька, Мистецька, Слов’янська, Гута Лісова, Промислова, Зарічна, Зелена, Затишна, Польова

Погреби: Садова, Гагаріна, А. Пасіченка, Лугова, Теплична, Мічуріна, Польова

Пухівка: Радгоспна, Деснянська, Щорса, Леніна, Леніна пров., Шевченка, Лісовий, Промислова

Семиполки: Шевченка

Калита: Малинова

Красилівка: Привітна

Реконструкція з 10 по 16 год
Васильківський Плесецьке: Польова, Вишнева, Центральна, Павлова, Соборна, Володимирська, Соборний пров., Павлова пров., Чкалова, Хоменка, Лісна, Чорноморська, Райдужна, Варовицька, Одеська, Морський, 1-го Травня, Шевченка

Калинівка: Олега Кошового

Глеваха: траса Київ-Одеса, 1231 км

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Вишгородський Вища Дубечня: Жовтнева, Лугова, Леніна, Перемоги, Київська, Лісова, Соборна, Лісовий, Шевченка, Визволителів, Прибережна

Пірново: Київська

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Демидів: Радянська, Доценка Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Володарський Володарка: Кооперативна, Підгірна, Шкільна, Садовий, Волі, Гагаріна, Миру, Парковий, Загородня, Коцюбинського, Травневий, Шевченка, Польовий пров., Калинова, Будівельна, Молодіжна, 30-річчя Перемоги, Польова, Перемоги, Перемоги пров., Житній

Логвин: Червоноармійська, Армійська, Набережна, Шевченка, Гагаріна

Пархомівка: Молодіжна

Петрашівка: Шевченка

Чистка траси з 6 по 20 год
Згурівський Любомирівка: Шевченка, Поштова, Набережна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Іванківський Соснівка: Хутірська, Клеківська, Центральна, Шевченка, Лісна

Феневичі: Поліська, Миру, Київська, Затишний пров., Шевченка, Ланова, Соборна, Молодіжна, Набережна, Семененка, В.Кібенка, Дружби народів, Будівельників

Жміївка: Лісова

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Ірпінський Ірпінь: Степанівська, Північна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Ірпінський Ірпінь: Ломоносова, Героїв, 9 Лінія, Варшавська, Львівська, Северинівська, Лесі Українки Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Ірпінський Коцюбинське: Пономарьова, Залізнична

Ірпінь: Стельмаха

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
К.-Святошинський Боярка: Зелена, Декабристів, М.Гирявця пров., Некрасова, М.Шляхового, Калинова, Білогородська, Франка, Шевченка Технічне обслуговування з 8 по 18 год
К.-Святошинський Шевченкове: Березова, Всеславська, Святославська, Лікарська, Освітянська, Княгині Ольги, Санаторна Реконструкція з 9 по 18 год
К.-Святошинський Шевченкове: Березова, Княгині Ольги, Санаторна

Білогородка: Санаторна

Чайки: Панаса Мирного

Нове: Дружби Народів

Реконструкція з 9 по 18 год
Кагарлицький Слобода: Шевченка, Молодіжна, Гагаріна, Кулініченка Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Макарівський Мотижин: В.Довгича, Слобода, Горького

Макарів: Б.Хмельницького

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Обухівський Нові Безрадичі: Набережна, Березова

Березове: Березова

Старі Безрадичі: Березова

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Обухівський Великі Дмитровичі: Підгірна

Нові Безрадичі: СТ "Медик"

Підгірці: Піщана

Реконструкція з 9 по 18 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Хмельницького Богдана, Хмельницького Богдана пров., Магдебурзького права, Покровська, Червоноармійців

Переяславське: Горького

Чистка траси з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Строкова: Колгоспна, Зелена, Центральна, Лугова, Лісова Технічне обслуговування з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Строкова: Центральна, Колгоспна, Лісова, Піщана, Польова Технічне обслуговування з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Хмельницького Богдана, Літописна, Літописний, Можайська Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Сквирський Шапіївка: Ювілейна, Сквирське Шосе, Лісова Чистка траси з 8 по 18 год
Сквирський Сквира: Маслова, Сонячна, Плугатаря, Чкалова, Першотравнева, Папаніна, Леваневського, Громова, Медовий

Антонів: Слобода

Чистка траси з 8 по 17 год
Сквирський Самгородок: Шевченка, Центральна, Набережна, Садова, Кооперативна, Шкільна, Промислова, Лісова, Замкова, Молодіжна, Зарічна, Берегова, Н.Фастівська

Шапіївка: Ювілейна, Лугова, Сквирське Шосе, Лісова, Ювілейний, Леніна, Чапаєва, Чапаєва пров.

Токарівка: Гагаріна, Садова, Лісовий

Рибчинці: Горького, Лугова, Шкільна, Щорса

Сквира: Самгородоцька, Некрасова, Лесі Українки

Капітальний ремонт з 9 по 18 год
Ставищанський Попружна: Незалежності, Польова Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Таращанський Потоки: Центральна, Зелена, Вишнева, Центральний пров. Реконструкція з 8 по 18 год
Тетіївський Черепин: Петрівського, Макаренка, Кузнецька, Молодіжна, Бобровського, Леніна

Тетіїв: Райдужна

Черепинка: Польова, Жовтнева, Франка, Піонерська, Пирогова пров., Ватутіна, Шкільна, Партизанська, Кузнецова, Першотравнева

Стадниця: Заводська, Кулагіна

Софіпіль: Жовтнева, Шевченка, Петрівського

Галайки: Леніна, Шкільна, Шевченка, Перемоги, Механізаторів, Садова, Петрівського, Миру, Петровського пров., Радянська, Зарічна, 60-річчя Жовтня, Жовтнева

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Тетіївський Дібрівка: Середня, Степова, Вишнева, Центральна, Богдана Хмельницького, Мічуріна, Космонавтів Технічне обслуговування з 8 по 17 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм
Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 29 січня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, новости киевщины отключения электроэнергии

среда, 21 апреля 2021 г.
08:00
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
10:04
Курс валют в Киеве: 21 апреля 2021 года
09:44
Сегодня вечером, 21 апреля, на улице Народного Ополчения ограничат движение транспорта (схема)
09:26
Кличко попросили объяснить, почему он до сих пор не утвердил перечень ревитализации детсадов
09:04
В Киеве неизвестные сожгли прокатный велосипед
07:15
Планові відключення електроенергії в Київській області 21 квітня 2021 року (повний список населених пунктів)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 21 апреля 2021 года
вторник, 20 апреля 2021 г.
20:45
На одном из корпусов Киевского политеха французский художник создал мурал с изображением абстрактных атомов (видео)
20:26
В Киеве чиновника Миграционной службы задержали на взятках за легализацию иностранцев в Украине
20:04
В Киеве 15 мая состоится масштабный экстремальный забег с препятствиями Race Nation
19:46
Семья директора Департамента финансов КГГА Владимира Репика сумела в прошлом году приумножить сбережения
19:31
ЖК “Озерный Гай Гатное” начал сотрудничество с “Кредобанком” в рамках программы “Доступная ипотека 7%”
19:25
На площади Победы в Киеве повысят безопасность движения и обустроят велодорожки и велопарковки
19:02
Постепенная стабилизация ситуации с заболеваемостью COVID-19 в Киеве является следствием сурового карантина - Анна Старостенко
18:42
Валентин Мондриевский: В Киеве запустили первое радио для школьников
18:26
В Минздраве объяснили, когда вакцинироваться второй дозой вакцины Covishield/AstraZeneca
Календарь событий