пятница, 23 апреля 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 29 січня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 29 січня 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 29 січня 2020 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівський, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському та Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Білоцерківський Острійки: Миру Чистка траси з 8 по 18 год
Білоцерківський Фурси: Колгоспна, Кільцева Чистка траси з 8 по 18 год
Білоцерківський Острійки: Комора, Героїв України Чистка траси з 8 по 18 год
Богуславський Богуслав: Островського, Калініна Костянтина, Калініна пров., Нечуй-Левицького, Інтернаціональна, Грушевського, Джерельна, Миколаївська, Сагайдачна, Франка пров., Франка, Площа Я.Мудрого Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Богуславський Мисайлівка: Набережна, М.Гризун, Центральна

Дибинці: Олексія Вовченка

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бориспільський Гнідин: Центральна, Буркута, Кравченка, Салютна, Прорізна, Вишнева, Озерна, Бортницька, Юності, Кравченка пров., Л.Українки, Учительська, Гагаріна, Набережна, Юності пров., Шевченка, Мєшкова, Пасічна, Вчительська, Лугова-Мешкова, Мішкова пров., Лугова, Центральний, Окопського, Шевченка пров., Загадка Чистка траси з 8 по 17 год
Бориспільський Лебедин: Незалежності, Сулими Івана

Кiрове: Лисенка, Незалежності, Леніна пров., Чубинського, Леніна, Привокзальна

Кучаків: Незалежності, Леніна

Чистка траси з 8 по 17 год
Бориспільський Щасливе: Франка, Надії пров.

Гора: Бориспільська

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бориспільський Головурiв: Шевченка, Чумацький шлях, Чкалова, Гарфункіна, Паркова, Київська, Дружби, Вишнева, Мисливська, Лісова, Шкільна, Нова, Горького, Шевченка пров., Садова, Карташова, Рудяківська, Калинова, Худайбергенова, Польова, Квітнева, Леніна, Щавльова

Мирне: Покровська

Старе: Берегова

Воронькiв: Центральна

Капітальний ремонт з 8 по 16 год
Бориспільський Велика Олександрiвка: Київський Шлях, Авдеєва

Гора: Жовтнева

Капітальний ремонт з 8 по 16 год
Бородянський Бородянка: Довженка, Селекційна, Заводська, Київська, Вокзальна, Полупанова, Макарівська, Привокзальна

Пісківка: Центральна

Капітальний ремонт з 8 по 16 год
Бородянський Бородянка: Велика, Леніна, Центральна Капітальний ремонт з 8 по 16 год
Броварський Калита:

Бровари: Молодіжна, Москаленка Сергія

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Броварський Семиполки: Молодіжна, Леніна, Київське шосе, Коцюбинського, Княгині Хованської, Лісова, Озерна, Красуцького, Лесі Українки, Боженка, Дніпровська, З.Космодем'янської, Франка, 1-го Травня, Мічуріна, Матросова, Гагаріна, Щорса, Шкільна, Пролетарська, Миру

Залісся: Резиденція

Бровари: Молодіжна

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Васильківський Васильків: Ватутіна, Декабристів

Мархалівка: Поле, 1 Травня, Озерна, Приозерна

Застугна: Гагаріна

Гвоздів: СТ "Гроно"

Крушинка: Поле, Удодівська

Капітальний ремонт з 8 по 16 год
Васильківський Мархалівка: Горького, 1 Травня, Леніна, Шевченка пров., Польовий, Кооперативний, Братів Удовенків пров., Грушевського пров., Річний, Горького пров., Калініна, Грушевського, Франка пров., Озерна, Приозерна, Першотравневий, Гагаріна, Київська, Шевченка, Западинська, Комсомольська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Вишгородський Вища Дубечня: Жовтнева, Лугова, Леніна, Перемоги, Київська, Лісова, Соборна, Лісовий, Шевченка, Визволителів, Прибережна

Пірново: Київська

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Демидів: Гурєєва Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Володарський Пархомівка: Молодіжна, Морозівська, Шевченка Чистка траси з 8 по 18 год
Володарський Березна: Загороднього Капітальний ремонт з 15 по 18 год
Згурівський Згурівка: Незалежності, Київська, Вишнева, Українська, Першотравнева, Залізнична, Заводська, Героїв Майдану, Шевченка, Чкалова, Юності, Коцюбинського, Шевченка пров., Грушевського, Набережний, Тракторна, Набережна, І. Кирія, Заліснянська, Лесі Українки, Український, Пушкіна, Шкільна, Берегова, І.Кирія площа Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Іванківський Іванків: Поліська, Заводська, Михайлівська, Київський, Поліський Шлях, Сонячна, В.Кібенка, Мотрича, М.Рильського, Черненко, Березка, Л. Бойченко, Лісова Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Іванківський Тетерівське: Садова, Шевченка, Зелена Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Іванківський Соснівка: Хутірська, Клеківська, Центральна, Шевченка, Лісна

Феневичі: Поліська, Миру, Київська, Затишний пров., Шевченка, Ланова, Соборна, Молодіжна, Набережна, Семененка, В.Кібенка, Дружби народів, Будівельників

Жміївка: Лісова

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Ірпінський Ірпінь: Грибоєдова, Пролетарська, Садова, Соборна, Миру, Зої Алієвої Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Ірпінський Ірпінь: Котляревського, 6 Лінія, Ленінградська

Буча: Грушевського, Кірова

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Ірпінський Ірпінь: Соборна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Ірпінський Ірпінь: 2 Північний Тупік, Північна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Ірпінський Ірпінь: Пушкінська Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Ірпінський Ірпінь: Шевченка, Соборна, Паризької Комуни, Пушкінська, Ленінградська Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Ірпінський Ірпінь: Пролетарська, Гагаріна, Центральна, Щорса, Соборна, Пушкінська, Польовий, Лісова, Зої Алієвої, Лисенка

Гостомель: Чернинська

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Ірпінський Ірпінь: Лесі Українки, Полтавська, Сагайдачного, Нахімова пров., Ленінградська, Калініна, Котляревського, 10 Лінія

Ворзель: Горького

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Ірпінський Ірпінь: Макаренка, Чайковського, Франка, Зарічна, Франка пров., Новоірпінська, Поповича, Яблунева, Донецька, Курортна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Кагарлицький Ржищів: Б.Хмельницького Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Кагарлицький Слобода: Шевченка, Молодіжна, Гагаріна, Кулініченка Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Кагарлицький Халча: Березняки, Першотравнева, Незалежності, Жовтнева, Дорошенка, Гагаріна, Шкільна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Петрушки: Гагаріна пров., Миру, Гагаріна, Шевченка, Садова, Центральна, Лісна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
К.-Святошинський Софіївська Борщагівка: Дачна, Ярошівська, Жулянская, Київська, Київський проспект

Вишневе: Святошинська

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
К.-Святошинський Чайки: Г. Сковороди

Петропавлівська Борщагівка: Грушевського

Реконструкція з 9 по 18 год
К.-Святошинський Шевченкове: Освітянська, Миколаївська, Святославська, Липнева, Ранкова, Виноградна, Сонячна

Білогородка: Миколаївська, Виноградна

Реконструкція з 9 по 18 год
К.-Святошинський Білогородка: Миколаївська, Виноградна

Шевченкове: Святославська, Андріївська, Мисливська, Ковальська, Миколаївська, Лікарська, Прорізна, Липнева

Реконструкція з 9 по 18 год
К.-Святошинський Білогородка: Лікарська

Шевченкове: Лікарська, Амосова, Княгині Ольги, Прорізна

Реконструкція з 9 по 18 год
К.-Святошинський Крюківщина: Гагаріна, Квіткова, Шевченка, Котляревського, Андріївська, Ужгородська, Каштанова, Поповича, Зоряна, Володимирська, Б.Хмельницького, Шкільна, Тарасівська, Археологічна, Зелена, Сахравська, Вітряна, Молодіжна, Парникова, Гайова, Львівська, Райдужна, Виноградна, Лісна, Перемоги, Ситниченко, Тургенєва, Кільцева, Жовтнева, Ситниченко пров., Механізаторів, Новосільська, Космонавтів, Сагайдачного, Вишнева, Балукова, Київська, Парковий, Теплична, Поштова, Лугова, Будьоного, Затишна, Приозерна, Гетьмана Сагайдачного, Садова

Петропавлівська Борщагівка: Південна

Святопетрівське: 40 років Перемоги, Лесі Українки, Святоюріївська

Музичі: Космічна, Щорса, Лісний

Тарасівка: Зелена, Зелений, Поле

Дмитрівка: Лісна, Дачна

Софіївська Борщагівка: Толстого, Велика Кільцева

Гатне: Київська, СТ “Арсеналець-5”, Дамбова, Квіткова

Хотів: Паширова

Гурівщина: Київська

Технічне обслуговування з 9 по 15 год
Макарівський Юрів: Садова, Зарічна, Вишнева, Механізаторів, Шевченка, Зарічанська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Миронівський Пустовіти: Пустовіти

Миронівка: Бузницького

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Обухівський Нещерів: Трьохджерельна, Гагаріна, Горіхова, Васильківська, Преображенська, Зелена

Копачів: Дачний

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Обухівський Обухів: Лукавиця ж/м, Незалежності, Піщана, Виноградна, Шевченка, Драна Гора, Польовий, Київська, А/С Технічне обслуговування з 8 по 19 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Толстого, Глінки, Кутузова, П. Мирного, Пасічна, Гагаріна, Петропавлівська, Потапенка Ярослава, Тичини, Толстого пров. Технічне обслуговування з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Помоклі: Гагаріна, Кірова, Садова, Польова, Молодіжна, Шевченка, Щорса, Радянська, Берегова, Павленка, Травнева Технічне обслуговування з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Східна, Новокиївське Шосе, Суворова пров., Авраменка Віктора, Гаяринська, Гаяринський, Індустріальна, Краєвидна, Сухомлинського, Поліська Технічне обслуговування з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Хмельницького Богдана, Гімназійна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Рокитнянський Ромашки: Покровська, Жовтнева, 8 Березня, Польова, Нагірний

Телешівка: Окружний, Зелений, Нагірний, Запорізька, Шкільна, Лугова, Прорізна, Луговий пров., Шевченка, Слобідська, Молодіжна, Молодіжний, Колгоспний, Польова, Київська, Набережний, Набережна, Колгоспна, Зарічна, Кільцевий, Шкільний, Садова, Рибний, Лісний пров.

Рокитне: Незалежності, Ентузіастів, Заводська

Ольшаниця: Військова

Рокитне-2: Зарічна

Шарки: Господарство

Технічне обслуговування з 8 по 8 год
Рокитнянський Бушеве: Шевченка Реконструкція з 8 по 17 год
Рокитнянський Рокитне: Вокзальна, Енергетиків, Огородня Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Сквирський Сквира: Польова, Комарова, Чорновола Чистка траси з 8 по 18 год
Сквирський Сквира: Липовецька, Поштовий, Корольова, Соборна, Кривоноса, Успенська Чистка траси з 8 по 18 год
Ставищанський Попружна: Незалежності, Польова Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Таращанський Тараща: Чкалова, Безіменна, Орликівка, Довженка Олександра пров., Виговського Івана, Довженка Олександра, Садова, Пилипченка, Свободи, Чкалова пров., Миру, Перемоги Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Таращанський Потоки: Центральна, Зелена, Вишнева, Центральний пров. Реконструкція з 8 по 18 год
Таращанський Лук'янівка: Центральна, Колгоспна, Набережна, Шевченка пров., Шевченка, Садова Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Тетіївський Дубина: Щорса, Шевченка, Вулиця невизначена

Дородка: Чапаєва, Центральна

Стадниця: Жовтнева, Лесі Українки, Радянська, Колгоспна, Гагаріна, Березова Гатка, Польова, Зарічна

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Тетіївський Черепин: Петрівського, Макаренка, Кузнецька, Молодіжна, Бобровського, Леніна

Тетіїв: Райдужна

Черепинка: Польова, Жовтнева, Франка, Піонерська, Пирогова пров., Ватутіна, Шкільна, Партизанська, Кузнецова, Першотравнева

Стадниця: Заводська, Кулагіна

Софіпіль: Жовтнева, Шевченка, Петрівського

Галайки: Леніна, Шкільна, Шевченка, Перемоги, Механізаторів, Садова, Петрівського, Миру, Петровського пров., Радянська, Зарічна, 60-річчя Жовтня, Жовтнева

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Фастівський Яхни: Центральна, Гагаріна, Братів Клешня, Лесі Українки, Східна, Польова, Шевченка, Вінницька, Франка

Степове: Шевченка, Новоселицька, Береговий, Пастернака

Софіївка: Яхнянська, Остапенко

Мотовилівка: Стельмащука

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Яготинський Райківщина: Перемоги, Червоноармійська, Першотравнева, Студентська Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Яготинський Сотниківка: Миру, Щорса, Жовтнева Технічне обслуговування з 8 по 17 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 28 січня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, новости киевщины отключения электроэнергии

пятница, 23 апреля 2021 г.
09:01
За сутки в Украине выявили более 14 тысяч новых носителей коронавируса (инфографика)
07:15
Планові відключення електроенергії в Київській області 23 квітня 2021 року (повний список населених пунктів)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 23 апреля 2021 года
четверг, 22 апреля 2021 г.
14:30
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
20:55
В первом квартале 2021 года в киевском метро ликвидировали почти тысячу протеканий
20:41
КП “Муниципальная охрана” реорганизуют в коммунальную организацию и расширят перечень охраняемых ими объектов
20:32
Зарплата голови Гостомельської громади Юрія Прилипка в 2020 році майже не змінилась порівняно з 2019 роком
20:19
Валентин Мондриевский: Семьи Героев Небесной Сотни и дети участников АТО в Киеве получат дополнительную поддержку
20:01
В КГГА пожаловались Шмыгалю на рост долгов “Укрэнерго” перед “Киевтеплоэнерго”
19:53
Столица сегодня является лидером по прививочной кампании от COVID-19 среди других регионов страны - Валентина Гинзбург
19:37
Столичную власть просят проверить законность строительства на трех локациях в Киеве
19:29
Киевсовет разрешил за счет горбюджета купить автомобили для Нацполиции и СБУ
19:21
У города есть все юридические предпосылки для закупки вакцины от коронавируса направления у производителя - Анна Старостенко
19:14
Зарплата голови Макарівської громади Вадима Токара в 2020 році зросла більше ніж на 20 тис. гривень
19:01
Финансово-кредитная поддержка столичных предпринимателей - действенное средство помощи в условиях карантина, - Владислав Трубицын
18:43
Стартовали продажи квартир 2-го дома жилого комплекса Sky Avenue
Календарь событий