четверг, 25 февраля 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 28 січня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 28 січня 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 28 січня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському і Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населённый пункт/Название улиц и номера домов Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Ярешки: Центральна, Коцюбинського, Космонавтів, Луговий, Молодіжна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Білоцерківський Острійки: Миру Чистка траси з 8 по 18 год
Білоцерківський Чмирівка: Росьова, Білецького, Млинова, Гагаріна

Фурси: Ярослава Мудрого

Чистка траси з 8 по 18 год
Білоцерківський Острійки: Комора, Героїв України Чистка траси з 8 по 18 год
Богуславський Мисайлівка: Набережна, М.Гризун, Центральна

Дибинці: Олексія Вовченка

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Богуславський Щербашенцi: Залісся, Ватутіна, Петра Запорожця, Хутірська Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Привокзальний, Головатого, Головатого пров., Лесі Українки, Привокзальна, Київський Шлях, Трипільська, Старовокзальна, Голубівка, Лісова, Володимирський Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Сосюра, Герцена, Покровська, Франка, Ціолковського пров., Академіка Шульги пров., Чернишевського, Василя Лукашевича, Каховська, Герцена пров., Академіка Шульги, Князя Бориса Чистка траси з 8 по 17 год
Бориспільський Рогозiв: Вітчизняна, Центральна, Гарматний, Шаруна, Братуся, Озерна, Набережна, Галавурівська, Лісова, Довженка, Сонячна, Леніна, Тракторна, Л.Українки, Суворова, Яблунева, Старинська, Ломоносова, Зоряна, Старинський, Братів Шкандурів, Гагаріна, Малишевського, Дачна, Зоряний пров., Тарасівська

Процiв: Дружби

Технічне обслуговування з 8 по 16 год
Бородянський Качали: Шкільна, Лесі Українки

Бондарня: Шевченка

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бородянський Бородянка: Леніна, Велика, Михайлівська, Шевченка, Паркова Капітальний ремонт з 8 по 16 год
Броварський Велика Димерка: Бобрицька, Щорса пров., Вербна, Прорізна, Щорса, Ситюкова, Зелена, Зеленого

Пухівка: Піонерів

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Броварський Велика Димерка: Бобрицька, Незалежності, Миронця Григорія, Комсомольська, Миру, Польова, Механізаторів, Чернігівська, Зоряна, Григорія Миронця, Степова Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Броварський Залісся: Центральна, Київська, Резиденція, Підліська

Підсобне господарство: Центральна

Богданівка: Центральна, Лісова

Літочки: Ватутіна

Бровари: Олімпійська, Шевченка

Велика Димерка: Промислова, 51 км Санкт-Петербурзького шоссе

Зазим'є: Пролетарська, Осіння

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Броварський Богданівка: Богдана Хмельницького, Церковна, СТ "Прилісся", Центральна

Залісся: Резиденція, Центральна

Велика Димерка: Промислова

Рожни: Свободи

Рожівка: Броварська, Слави

Зазим'є: Пролетарська, Осіння

Бровари: Шевченка

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Васильківський Гребінки: Кірова, Партизанська, Партизанський, Стаханівська, Блюхера, Київська

Васильків: Софіївська

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Васильківський Пологи: Білоцерківська, Щорса, Шевченка, Леніна, Береговий

Гребінки: Карла Маркса, Устимівська, Космічна, Прорізна, Партизанська, Зоряна, Вишнева, Дімітрова, Перемоги, Київська, Ярова, Лугова, Чернишанська, Шевченка, Франка, Польова, Північна, Архітектурна, Вулиця невизначена, Ленінградська

Кодаки: Максима Рильського

Черниші: Лугова

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Вишгородський Вища Дубечня: Жовтнева, Лугова, Леніна, Перемоги, Київська, Лісова, Соборна, Лісовий, Шевченка, Визволителів, Прибережна

Пірново: Київська

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Вища Дубечня: Набережна, Київська, Леніна, Визволителів Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Володарський Володарка: Кооперативна, Підгірна, Шкільна, Садовий, Волі, Гагаріна, Миру, Парковий, Загородня, Коцюбинського, Травневий, Шевченка, Польовий пров., Калинова, Будівельна, Молодіжна, 30-річчя Перемоги, Польова, Перемоги, Перемоги пров., Житній

Логвин: Червоноармійська, Армійська, Набережна, Шевченка, Гагаріна

Пархомівка: Молодіжна

Петрашівка: Шевченка

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Володарський Веснянка: Дружби, Ленінська, Першотравнева Чистка траси з 8 по 18 год
Згурівський Любомирівка: Шевченка, Поштова, Набережна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Іванківський Іванків: Київська, Запрудська, Миру, Дружби, Шевченка, Тетерівська, К.Фещенко, Сосніних, Івана Проскури, Чорнобильська, Комунальна, Миролюбна, Польова, Григоренка, Галіоса, М.Примаченко, Пилипа Приходька, Поліський Шлях, Розважівська

Шпилі: Київський шлях

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Іванківський Тетерівське: Садова, Шевченка, Зелена Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Іванківський Соснівка: Хутірська, Клеківська, Центральна, Шевченка, Лісна

Феневичі: Поліська, Миру, Київська, Затишний пров., Шевченка, Ланова, Соборна, Молодіжна, Набережна, Семененка, В.Кібенка, Дружби народів, Будівельників

Жміївка: Лісова

Реконструкція з 8 по 18 год
Ірпінський Михайлівка-Рубежівка: Радянська, 3 Лінія, Хутірська

Забуччя: Рідна

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Ірпінь: Мінеральна, Соборна, 8 Березня, Центральна, Тургенівська, Ніжинська

Гостомель: пров. Мальовничий

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Ірпінський Ірпінь: Лисенка, Садова, Мечнікова, Новооскольська, Лермонтова, Лермонтова пров., Толстого, Надсонова пров., Соборна, Гостомельське Шосе, Героїв Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Ірпінський Ірпінь: Полтавська, Котляревського, Гостомельське Шосе, 9 Лінія, Дзержинського, Покровська Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Ірпінський Ірпінь: Зелена, Свердлова, О.Кошового, Зарічна, Ф. Кричевського, Бучанський, Бучанська, Ворзельська, Висоцького, Сонячна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
К.-Святошинський Софіївська Борщагівка: Набережна, Київський, Дачна, Київська, Гагаріна

Боярка: Незалежності

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
К.-Святошинський Білогородка: Героя Печеного, Джерельна

Шевченкове: Джерельна, Героя Печеного

Крюківщина: Франка

Реконструкція з 9 по 18 год
К.-Святошинський Білогородка: Ранкова, Виноградна, Миколаївська

Шевченкове: Сонячна

Реконструкція з 9 по 18 год
К.-Святошинський Чайки: Марка Вовчка, Катерини Білокур, Лесі Українки, Грушевського Реконструкція з 9 по 9 год
К.-Святошинський Юрівка: Лугова, Соснова, Молодіжна, Шкільний, Набережна, Шевченка

Крюківщина: Сагайдачного, Райдужна, Ситниченко

Тарасівка: Котляревського, СТ "Автомобіліст", Сковороди, Вітянська, О. Олеся, Гончара, Юрівська, Київська, Братів Ткаченків, Петра Могили, Айвазовського, Я. Мудрого, Абрикосова, П.Воронька, Володимирська, Червона, Високовольтна, Зелена, Високовольтна 2, Котляревського пров.

Віта-Поштова: Набережна, Ярослава Мудрого

Білогородка: Виноградна, Молодецька

Технічне обслуговування з 9 по 15 год
Кагарлицький Слобода: Шевченка, Молодіжна, Гагаріна, Кулініченка Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Кагарлицький Великі Пріцьки: Гагаріна, Жовтнева, Леніна, Центральна, Радянська, Освіти, З-к Торговий, Шевченка Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Макарівський Юрів: Садова, Зарічна, Вишнева, Механізаторів, Шевченка, Зарічанська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Макарівський Завалівка: Шевченка, Олі Токар, Сонячна, 1 Травня, Солов'їна

Юрів: Шкільна, Садова, Грушевського, Вишнева, Зарічна, Механізаторів, Шевченка, Зарічанська

Копіївка: Радгоспна, Пилипа Орлика, Івана Франка, Лесі Українки, Шевченка, Лісова, Вишнева, Набережна, Зарічна, 70 років Жовтня, Леніна

Фасівочка: Володимирська, Полтавська

Червона Слобода: Лесі Українки, Лісовий, Заводська, Дружби, Садова, Лісова

Пашківка: Шевченка

Ситняки: Миру, Луговий, Київська

Чорногородка: Ірпінська

Капітальний ремонт з 10 по 14 год
Макарівський Калинівка: Київська, Калинівська, Макарівська, Лісова, Благодатна, КТП в полі

Макарів: Першотравнева

Копилів: Макарівська, Лісова, Зелена, Сонячна

Капітальний ремонт з 13 по 17 год
Обухівський Обухів: Київська, 8 Березня, Кузьми Краськова, Франка, Солов`їна, Чумацький шлях, Робоча, Гоголя, Малишка, Володимира Чаплінського

Підгірці: Васильківська

Українка: Будівельників

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Обухівський Обухів: Лукавиця ж/м, Незалежності, Піщана, Виноградна, Шевченка, Драна Гора, Польовий, Київська, А/С Реконструкція з 9 по 18 год
Обухівський Козин: СТ "Берег", ж/м "Краєвид", СТ "Міжріччя-1", Конча-Заспа, Старокиївська, Солов'яненка, пров. Рибальський, Вереснева, Дамба, Ханський, СТ "Берегиня", Садова, Столичне Шосе, Нова, ж/м “Козинський”, Лугова, СТ “Роздолля”, Київська

Мала Вільшанка: Садова

Обухів: Яблуневий м-р, Київська, Каштанова

Плюти: Лугова, Плютовська, Ж/м Лісовий, СТ “Світанок-2”, Малишка, ж/м “Лісовий”, вул. Лісова

Григорівка: Леніна

Нові Безрадичі: Кооп. “Авгур”

Українка: Приозерна, Київська, СТ“Дружба”, СТ "Мрія", СТ "Ліра", СТ “Берізка”, СТ “Енран”

Реконструкція з 9 по 16 год
Обухівський Обухів: Волошкова

Підгірці: Лісова, Лісна, Піщана

Романків: Лісова, Соснова, Розкішна

Технічне обслуговування з 10 по 12 год
Обухівський Деремезна: Перемоги, Шкільна, Центральна, Гагаріна, імені М.Кулика, Пенькових, Приозерна Технічне обслуговування з 13 по 15 год
П.-Хмельницький Помоклі: Травнева, Жовтнева, Піщана, Павленка, Б.Хмельницького Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Рокитнянський Ромашки: Шкільна, Першотравнева, Польова, Виноградова, Покровська

Бакумівка: Господарство, Степова, Слави, Лугова, Берегова, Перемоги, Шевченка, Ярова

Шарки: Господарство, Перемоги, Молодіжна, Соборності, Миру, Садова, Кругова

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Сквирський Сквира: Липовецька, Червона, Соборна, Ш. Алейхема, Молокова пров., Площа Героїв Небесної Сотні Чистка траси з 8 по 18 год
Ставищанський Попружна: Зарічна, Пасічна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ставищанський Попружна: Польова Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Таращанський Тараща: Чкалова, Безіменна, Орликівка, Довженка Олександра пров., Виговського Івана, Довженка Олександра, Садова, Пилипченка, Свободи, Чкалова пров., Миру, Перемоги Реконструкція з 8 по 18 год
Таращанський Тараща: Шевченка, Героїв Чорнобиля, Мудрого Ярослава, Б.Хмельницького, Кооперативна, Софіївська, Короленка, Героїв Небесної Сотні, Гаражний, Революції Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Таращанський Тараща: Героїв Чорнобиля, Сікевича Володимира, Б.Хмельницького, Шевченка Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Таращанський Велика Вовнянка: Соборна, Штельмаха, Молодіжна Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Таращанський Лука: Вільхівець, Просвіти, Миру, Видний пров., Б.Хмельницького, Шевченка, Світанкова, Лучанська, Лесі Українки, Гнатова, Гоголя, Польова, Волі, Гагаріна, Козацька, Вишнева Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Тетіївський Черепин: Верхня, Перемоги, Пушкіна, Урожайна, Кузнецька, Чкалова, Коцюбинського

Черепинка: Варшавська

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Тетіївський Степове: Будьоного Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Тетіївський Дородка: Чапаєва Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Фастівський Триліси: Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Триліси: Горького Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Радянська, Кірова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Радянська, Без назви Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Яготинський Панфили: Українка, Франка, Аптечний, Центральна, Набережна, Гагаріна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Яготинський Яготин: Толстого, Глібова, Толстого пров., Мисливський Технічне обслуговування з 8 по 17 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 27 січня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, путин, новини київщини, новини київської області, киевоблэнерго, бабаков, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, новости киевщины отключения электроэнергии

четверг, 25 февраля 2021 г.
09:01
Сегодня, 25 февраля, в первой половине дня в Киеве сильный туман
07:15
Планові відключення електроенергії в Київській області 25 лютого 2021 року (повний список населених пунктів)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 25 февраля 2021 года
среда, 24 февраля 2021 г.
14:27
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
20:45
В четверг, 25 февраля, ярмарки пройдут в шести районах Киева (адреса)
20:24
Киев получил более 42 тысяч доз вакцины от COVID-19 (фото)
20:03
Под посольством РФ в Киеве на бигборде появилась новая реклама контрразведки СБУ (фото)
19:41
В ОДА розповіли, які соціальні об’єкти ввійшли до програми “Велике будівництво” на Київщині в 2021 році
19:20
Кабмин внес в Раду законопроект о Всеукраинской переписи населения
19:04
Столичные правоохранители расследуют увеличение в 34 раза площади бизнес-центра Крючкова на Печерске
18:45
Завтра, 25 февраля, в Белой Церкви будет отключен один из светофорных объектов
18:21
Понад 20 медиків із Київщини отримали щеплення проти COVID-19 у перший день вакцинації (фото)
18:04
За вчера, 23 февраля, в Киеве выявлено более 30 нарушений противоэпидемических мероприятий
17:45
На Киевщине СБУ разоблачила группу хакеров (фото, видео)
17:23
“Укравтодор” попросил Кличко передать им на баланс Подольско-Воскресенский мост (документ)
17:02
СБУ подозревает сотрудников ГНС Киевщины в нанесении государству ущерба на более чем 3 млн гривен
Календарь событий