понедельник, 8 марта 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 27 січня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 27 січня 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 27 січня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському і Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ

Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків

Вид планових робіт

Час проведення

Баришівський

Поділля: Козацька, Хліборобська, Лугова, Покровська, Садова

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Білоцерківський

Іванівка: Першотравнева, Центральна, Миру

Степок: Миру

Чистка траси

з 8 по 18 год

Білоцерківський

Терезине: Скважина, Польова, Бригада, Терезине

Чистка траси

з 8 по 18 год

Білоцерківський

Терезине: Шевченка, Першотравнева, Космонавтів, Паркова, Садова, Польова, Новоселівська

Чистка траси

з 8 по 18 год

Богуславський

Саварка: Гагаріна, Саварка

Капітальний ремонт

з 8 по 17 год

Богуславський

Мисайлівка: Набережна, М.Гризун, Центральна

Дибинці: Олексія Вовченка

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Богуславський

Побережка: І.Франка, Ярослава Мудрого, Лесі Українки

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Богуславський

Богуслав: Святогірська, Шевченка, Громадянська, Я.Мудрого, Святотроїцький узвіз, Орлика Пилипа, Шолом-Алейхема, Трудова, Корсунський, Ковалів пров., Лісна, Тиха, Лісовий, Коцюбинського, Корольова пров., Корольова, Мисайлівська, Ярова, Польова, Приринкова площа, Шевченка пров., Вулиця невизначена, Острів

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Бориспільський

Дударкiв: Незалежності, Садова, Гоголя

Гнідин: Садова, Урочище Гатне, Урочище Млиново, Прирічна, Л-121 “Радуга”, Млиново, Озерна, Нова, Центральна, Польова, Лугова, Сонячна, СТ “Святище-2”, Трактородетальна, Невизначена, Олександрівська

Городище: Лугова

Вишеньки: Ковпака, Героїв Космосу

Гнідинська сільська рада: “Благоустрій” садове товариство

Чистка траси

з 8 по 17 год

Бориспільський

Воронькiв: Гагаріна, Миру, Кийлівський, Слобідська, Парковий, М. Карпенка, Паркова, Слобідський, Молодіжна, Українська, Зарічна, Центральна, Горова, Першотравнева, Кийлівська, Ясна, Миру пров., Вишнева, Народна, Кільцева, Гагаріна пров., Бориса Мамайсура, Дніпровська, Мамайсура, Польова, Нова

Жереб`ятин: Центральна

Процiв: Шевченка

Велика Олександрiвка: Матросова, Гагаріна

Дударкiв: Щорса пров.

Бориспіль: Завокзальна

Чистка траси

з 8 по 17 год

Бориспільський

Дударкiв: Миру, Нова, Мисливська, Першотравнева, Московська, Пушкіна, Садова, Незалежності, Героїв Небесної Сотні, Гайдара пров., Лісова, Лугова, Затишна, Задорожнього, М.Рильського, Рильського пров., Лермонтова пров., Корольова, Дружби, Щорса пров., Гоголя пров., Шевченка пров., 8 Березня, Шевченка, Гагаріна, Щаслива, Прудкого, Горького, Прудкого пров., Ватутіна пров., Пушкіна пров., Першотравневий, Кошового, Ватутіна, Комарова, Лесі Українки, Грушевського, Сковороди, Щорса, Пирогова, Польова, Івчука, Набережна, Гоголя, Північна, Тиха, Довженка, Тичини, Героїв АТО, Тичини пров., Ланова, Сонячна, Аптечний, Горького пров., Приозерна, Молодіжна, Бориспільська

Любарцi: Центральна

Бориспіль: Київський Шлях, Толстого

Займище: Горького

Глибоке: Квіткова

Безуглівка: 2 Степова

Мала Олександрівка: Степова

Іванків: Народний

Велика Олександрiвка: Київський Шлях

Чистка траси

з 8 по 16 год

Бориспільський

Глибоке: Окружна, Бориспільська, Грушевського, Ясенева, Недождія, Глибоцька, Польова

Воронькiв: Польова

Технічне обслуговування

з 8 по 16 год

Бородянський

Бородянка: Ломоносова, Вокзальна, Привокзальна, Мічуріна, Хутірська, Гагаріна, Індустріальна, Заводська, Ентузіастів, Вокзальний, Шкільний, Базарна, Привокзальний, Залізничний пров.

Дружня: Привокзальна

Капітальний ремонт

з 8 по 16 год

Бородянський

Бородянка: Семашка, Леніна, Паркова, Центральна

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Бородянський

Качали: Шкільна, Лесі Українки

Бондарня: Шевченка

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Бородянський

Микуличі: Ніни Сосніної, Шевченка, Привітна, Хутірська, Нова, Центральна, Приозерний, Центральний, Вишнева, Гагаріна, Кооперативна, Варшавська, Широка, Садова, Миру, Молодіжна, Старосільська, Зелена, Сонячна, Набережна, Незалежності, Покровська, Соборна, Київський пров., Яковенка, Стадіонна, Гайовий, Молодіжний пров., Весела, Вишневий, П.Орлика, Сагайдачного, Квітковий пров., Глінки пров., Л.Українки, Г.Сковороди, Грушевського, Б.Хмельницького, Аграрна, Довженка, Я.Мудрого, Дружби, Житня

Немішаєве: Технікумівська, Вулиця невизначена

Технічне обслуговування

з 9 по 16 год

Броварський

Богданівка: Богдана Хмельницького, Церковна, СТ "Прилісся", Центральна

Залісся: Резиденція, Центральна

Велика Димерка: Промислова

Рожни: Свободи

Рожівка: Броварська, Слави

Зазим'є: Пролетарська, Осіння

Бровари: Шевченка

Технічне обслуговування

з 8 по 20 год

Броварський

Велика Димерка: Броварська, Коцюбинського, Механізаторів, Комсомольська

Бровари: М.Лагунової

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Броварський

Велика Димерка: Бобрицька, Незалежності, Миронця Григорія, Комсомольська, Миру, Польова, Механізаторів, Чернігівська, Зоряна, Григорія Миронця, Степова

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Броварський

Богданівка: Богдана Хмельницького, Ломоносова, Садова, Леніна, Шевченка, Освітянська, Польова, Гагаріна, Гайова, Горького, Хоменка, Ланова, Окружна, Лермонтова, Молодіжна, Горького пров., Юнацька, Висока, Лісова

Шевченкове: Вокзальна, Кукси Миколи

Рожни: Літківська

Велика Димерка: Соборна

Залісся: Київська

Княжичі: Шкільна

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Васильківський

Устимівка: Колгоспна, Леніна, Миру, Привокзальна, Лісова

Ковалівка: Колгоспна

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Васильківський

Кодаки: Котовського, Щорса, Нечуй-Левицького, Барахтянська, Мічуріна, Панаса Мирного, Грабовського, Корнійчука, Райдужна, Високогірна, Леніна, Соборна, Садова, Кармелюка, Гоголя, Шевченка, Івана Франка, Першотравнева, Новоселицька, Озерна, Лесі Українки, Кірова

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Вишгородський

Димер: Зоряна, Благовісна, Шевченка

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Вишгородський

Вища Дубечня: Набережна, Київська, Леніна, Визволителів

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Володарський

Веснянка: Дружби, Ленінська, Першотравнева

Чистка траси

з 8 по 18 год

Згурівський

Згурівка: Незалежності, Київська, Вишнева, Українська, Першотравнева, Залізнична, Заводська, Героїв Майдану, Шевченка, Чкалова, Юності, Коцюбинського, Шевченка пров., Грушевського, Набережний, Тракторна, Набережна, І. Кирія, Заліснянська, Лесі Українки, Український, Пушкіна, Шкільна, Берегова, І.Кирія площа

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Іванківський

Жміївка: Центральна, Перемоги, Молодіжна, Набережна, пров. Центральний, Дорожна, Піддубної, Шевченка, Мічуріна, Лісова, Садова, Шляхова

Верхолісся: Пашинських

Сидоровичі: Східно-Шевченківська, Гагаріна, Жовтнева, Франка, Лесі Українки

Олізарівка: Шевченка, Стара садова, Миру, Лесі Українки, Садова, Будівельників, Ровенська, Зарічна, Осницька, Шевченка пров.

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Іванківський

Тетерівське: Садова, Шевченка, Зелена

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Ірпінський

Ірпінь: Чехова, Київська, Пушкінська, Лермонтова, Лисенка, Квіткова, Виговського

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Ірпінський

Ірпінь: Соборна, Університетська

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Ірпінський

Ірпінь: Тургенівська, Університетська, Степанівська, Садова

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Ірпінський

Ірпінь: Соборна

Михайлівка-Рубежівка: Хутірська

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Ірпінський

Ірпінь: Гагаріна, Щорса, Східна, Комсомольська, Рози Люксембург, Шевченка

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Ірпінський

Ірпінь: Південна, Гайдара пров., Островського пров., Островського, Озерна, Гайдара, Єсеніна, Достоєвського, Соборна, Гайдамацька, Пісочна, Озерний

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Ірпінський

Ірпінь: Паризької Комуни, Мечнікова, Українська, Університетська, Соборна, Павленка

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Ірпінський

Михайлівка-Рубежівка: Травнева, Гагаріна, Церковна, Зарічна

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

К.-Святошинський

Неграші: Шевченка, Гагаріна

Музичі: Гагаріна, Ватутіна, Леніна

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

К.-Святошинський

Чабани: Квіткова, Польова, Виноградна, Квітковий, Польовий, Нова, Проектована, Південна, Кірова, Аграрний, Одеське Шосе, Покровська, 17 км автошляху Київ-Одеса, Автодорога М-05 Київ-Одеса км 16+570

Боярка: Іркутська, Соборності, 33 лінія Геолог

Крюківщина: Лісна, Гайова

Петропавлівська Борщагівка: Щорса

Юрівка: 40 років Перемоги, Лісна, Північна, Південна, Кооперативна

Гатне: Лісна, СТ "Гевея", СТ "Машинобудівник-1", СТ "Взуттєвик", СТ "Верстатобудівник", Юності, СТ "Турист", Автодорога М-05 Київ-Одеса в межах земель Гатненської СР, Оболонська, Перспективна, поле

Віта-Поштова: Боярська, СТ "Дружба", Лісна, Кар'єрна, Вулиця невизначена, СТ "Лісне", Одеська

Чапаївка: Лєснічна

Гвоздів: Садова-Алоє

Святопетрівське: Грушевського

Мила: Європейська

Технічне обслуговування

з 9 по 15 год

К.-Святошинський

Білогородка: Шевченка, Промислова

Святопетрівське: Абрикосова, Виноградна, Бишівська, Озерна, Окружна, Яружна, Зоряна, Господарська, Садова, Незалежності, Приозерна, Молодіжна, Соборний пров, Святомихайлівська, Польова, Приміський, Б.Хмельницького, Петрівського, Лугова, Яблуневий, Амосова, Білгородська, Травневий, Білогородська, Сонячна

Петрушки: Шевченка

Шевченкове: Джерельна

Чайки: Франка

Стоянка: Лісна

Петропавлівська Борщагівка: Комсомольська

Шпитьки: Центральна

Софіївська Борщагівка: Соборна, Мала Кільцева

Реконструкція

з 9 по 17 год

К.-Святошинський

Святопетрівське: Петрівського, Теплична, Красний Пахар, Зоряна, Господарська, Польова, Святомихайлівська

Вишневе: Залізнична

Білогородка: Леніна

Реконструкція

з 10 по 17 год

Кагарлицький

Расавка Слобідська: Космічна, Шевченка, Берегова

Халча: Виселкове, Підлісна

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Кагарлицький

Халча: Березняки, Першотравнева, Незалежності, Жовтнева, Дорошенка, Гагаріна, Шкільна

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Макарівський

Макарів: Франка, Донецька, Сірка Івана, Молодіжна, Льотчика Потапенка, Кошового, Комунальна

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Миронівський

Грушів: Грушів, Незалежності, Ушакова, Пасічна

Потік: Миру

Капітальний ремонт

з 8 по 17 год

Миронівський

Миронівка: Михайлівська, Бузницького, Соборності, Черненка, Стрільця, Гагаріна, Козацька, Слободяника, Паризької Комуни, Привокзальна пров., Коцюбинського, Конституції, Вишнева, Попова, Тракторний, Перемоги, Слободяника пров., Мирона Зеленого, Мирона Зеленого пров., Чкалова, Чкалова пров., Миронівка, Леваневського

Пустовіти: Шевченка

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Обухівський

Верем'я: Ворошилова, Садова, Каштанова, Дубового, Кленова

Обухів: Каштанова, Київська

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Обухівський

Обухів: Лукавиця ж/м, Незалежності, Піщана, Виноградна, Шевченка, Драна Гора, Польовий, Київська, А/С

Реконструкція

з 9 по 18 год

Обухівський

Плюти: Плютовська

Технічне обслуговування

з 10 по 16 год

Обухівський

Козин: ГООГ “Заплава-2”, Урочище Дубки, Столичне Шосе, Конча-Озерна, Конча-Заспа, Нова, Озерна, Лугова, СТ "Берегиня", Вереснева, Рассветна, Монашинська, Липська, Весняна, ж/м Краєвид, вул. Липська, ж/м "Краєвид", Київська

Підгірці: Боровкова

Обухів: Київська

Тарасівка: Пушкіна

Київ: Старик, Голосіївський р-н, Столичне шосе

Мала Вільшанка: Садова

Реконструкція

з 10 по 16 год

Обухівський

Козин: Столичне Шосе

Технічне обслуговування

з 10 по 12 год

Обухівський

Тарасівка: Пушкіна

Козин: Конча-Озерна

Технічне обслуговування

з 13 по 15 год

П.-Хмельницький

Переяслав-Хмельницький: Золотоніське Шосе, Мічуріна, Черняховського, Петропавлівська

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

П.-Хмельницький

Переяслав-Хмельницький: Яготинська, Сухомлинського, Новокиївське Шосе, Хмельницького Богдана, Дощова

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

П.-Хмельницький

Помоклі: Гагаріна, Кірова, Садова, Польова, Молодіжна, Шевченка, Щорса, Радянська, Берегова, Павленка, Травнева

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Рокитнянський

Нова Маківка: Українська, Берегова, Василя Литвина, Садова

Ромашки: Господарство

Першотравневе: Господарство

Маківка: Садова, Берегова, Пугачова, Шкільна, Пролетарська, Гагаріна, Першотравнева, Гайова, Білоцерківська, Господарство, Радянська

Чистка траси

з 8 по 17 год

Рокитнянський

Рокитне: Вокзальна, Незалежності, Цукровиків, Ентузіастів, Польова, Будівельний, Садова, Червона Січ, Волі, Окружна, Тополева, Медиків, Квітнева, Яблунева

Насташка: Центральна

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Сквирський

Сквира: Польова, Комарова, Чорновола

Чистка траси

з 8 по 18 год

Ставищанський

Ставище: Паркова, Парковий пров., Набережна, Цимбала Сергія, Поштова, Дачна, Набережний, Промислова, Ярослава Мудрого, Лісова, Водопійна, Героїв Чорнобиля, Ярова, Нагаївського Георгія, Тракторна, Межигірська, Ладика Олександра, Енергетична, Старикова, Петра Шила, Санаторна

Розкішна: Завгороднього, Клубна, Шкільна, Клубний, Лесі Українки, Галянта Віталія, Шевченка, Гагаріна, Франка, Незалежності, Садова, Паланської Надії, Ярова, Вишнева, Дружби, Незалежності пров.

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Таращанський

Лук'янівка: Центральна, Колгоспна, Набережна, Шевченка пров., Шевченка, Садова

Капітальний ремонт

з 8 по 17 год

Таращанський

Велика Вовнянка: Соборна, Вишнева, Шевченка, Лугова, Зелена

Капітальний ремонт

з 8 по 17 год

Таращанський

Велика Вовнянка: Соборна, Штельмаха, Молодіжна

Реконструкція

з 8 по 18 год

Тетіївський

Дубина: Щорса, Шевченка, Вулиця невизначена

Дородка: Чапаєва, Центральна

Стадниця: Жовтнева, Лесі Українки, Радянська, Колгоспна, Гагаріна, Березова Гатка, Польова, Зарічна

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Фастівський

Кожанка: Садова, Садовий, Луговий

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Фастівський

Ставки: Пожежний, Шкільна, Миру, Будівельна, Заводська, Тиха, Дачний, Чернишевського, Л.Українки

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Чорнобильський

Чорнобиль: Без назви

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Яготинський

Яготин: Степний, Косяченка, Олімпійська, Пирятинська, Промзона, 24 Серпня, Чубинського, К.Білокур, Євгена Патона, Ярослава Мудрого, Данила Галицького пров., Олени Пчілки пров., Ковпака, Васнецова, Розумівська, Петлюри, Східний, Мічуріна, Незалежності, Зоряна, Ясногорська, Рокитнянська, Шевченка пров., Богуна, В`ячеслава Чорновола, Гагаріна, Кільцева, Мініна, Мінська, Інтернаціоналістів, Незалежності пров., Філатова, Нечуя-Левицького, Степова, Дарвіна, Пасічна, Пасічний, Стрілецький, Д.Гордієнка, Шляховиків, Мічуріна пров., О.Олеся

Черняхівка: Миру

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 26 січня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, путин, новини київщини, новини київської області, киевоблэнерго, бабаков, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, новости киевщины отключения электроэнергии

понедельник, 8 марта 2021 г.
09:13
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
11:11
При ликвидации пожара в Святошинском районе Киева спасатели обнаружили тела трех человек (фото)
10:08
Из-за ветра в Киеве приспустили самый большой флаг Украины
09:09
За сутки в Украине умерло более 100 больных коронавирусом
07:15
Планові відключення електроенергії в Київській області 8 березня 2021 року (повний список населених пунктів)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 8 марта 2021 года
воскресенье, 7 марта 2021 г.
18:05
С 15 марта в Ирпене на Киевщине начинается прием проектов на Общественный бюджет
17:06
Две трети зарегистрированных в Киеве безработных - женщины
16:04
Правоохранители задержали подозреваемую в убийстве полицейской на проспекте Бажана
15:05
Депутат Киевсовета просит главу Дарницкой РГА Ярослава Лагуту ускорить процедуру землеотвода для школы на Позняках
14:01
Замглавы КГГА Николай Поворозник заявил о завершении дела о коррупции, с которым связывали его имя (документ)
13:07
В Киеве за сутки 14 человек скончались от осложнений, вызванных коронавирусной болезнью
12:02
“Укрзализныця” 8 марта предоставит женщинам на борту поездов “Интерсити +” бесплатный доступ к фильмотеке
11:06
Минулої доби на Київщині COVID-19 виявили в більш ніж трьохсот жителів
10:19
Глава правления “Киевоблгаза” Дмитрий Дронов поздравил женщин с праздником весны
10:03
Ночью в Дарницком районе Киева убили женщину с полицейским удостоверением (видео)
Календарь событий