воскресенье, 17 октября 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 26 січня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 26 січня 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 26 січня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарликському, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському і Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населённый пункт/Название улиц и номера домов Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Хлопків: Хлопківська, Хуторська, Лісова, Польова, Набережна

Швачиха: Зоряна, Братерська

Дернівка: Невизначена, Польова, Гайова, Лесі Українки, Молодіжна, Калинова, Лисенка пров., Довженка, Мічуріна, Ватутіна пров., Суворова, Шевченка пров., Затишний пров., Центральна, Лісна, Франка, Клубний, Перемоги, Лісова, Б.Хмельницького, Квітуча, Дружня, Березанський шлях

Баришівка: Красилівка, Красилівський пров., Красилівська, Березанський Шлях

Коржі: Шевченка, СТ

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Баришівський Баришівка: Коцюбинського, Софіївська, Чехова, Центральна, Ярова, Шкільна Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Баришівський Баришівка: Липняцька, Маяковського, Болотна, Богдана Хмельницького, Космонавтів, Лесі Українки, Поповича, Мічуріна, Мічуріна пров., Липняцький, Гоголя, Калинова Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Баришівський Баришівка: Паркова, Парковий, Богдана Хмельницького, Цвілія, Липняцька, Липняцький, Сагайдачного пров., Гоголя, Торфяна Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Білоцерківський Мала Вільшанка: СТ, Хоздвір, Миру, Миру 1 пров., Дитячий садок, Адмінбудинок

Селекція: Центральна, Молодіжна, Хоздвір

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Білоцерківський Блощенці: Героїв України, Білоцерківська Чистка траси з 8 по 18 год
Білоцерківський Фурси: Кірова, Ярослава Мудрого, Боженка, Поповича, Шкільна, Лесі Українки Чистка траси з 8 по 18 год
Білоцерківський Трушки: Набережна, Нечуй-Левицького, Козацька, Юрія Гагаріна, Мічуріна, Чкалова, Вишнева, Зоряна, Шкільна, Центральна Реконструкція з 9 по 20 год
Богуславський Мисайлівка: Котляревського, Космача, Кірова, Набережна, Шевченка Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Богуславський Шупики: Лісова, Кирилівська, Д.Онопрієнка, Першотравнева, М.Гризун, Лісовий, Шкільна, Стадіонна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Богуславський Щербашенцi: Залісся, Ватутіна, Петра Запорожця, Хутірська Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бориспільський Гнідин: Калинова, Польова, Юрія Вербицького, Нова, Закарпатська, Героїв, Берегова, Сагайдачного, Жукова, Набережна, Загадка, Український, Зарічна, Мостова, Л.Українки Чистка траси з 8 по 17 год
Бориспільський Сеньківка: М.Вербицького, Набережна, Шевченка, Нова, П. Чубинського, Миру, Садова, Польова

Гора: Івана Котляревського пров.

Чистка траси з 8 по 17 год
Бориспільський Щасливе: Лугова

Проліски: Мічуріна, Щаслива, Соборна, Паркова, Б.Хмельницького, Урожайна, Центральна, Ватутіна, Промислова, Пушкіна, Матросова, Маяковського

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Запорізька, Нижній Вал, Завокзальна, Київський Шлях, Городня, Франка

Сеньківка: Набережна

Велика Олександрiвка: Кільцева, Київський Шлях

Дударкiв: Незалежності

Старе: Загатка

Технічне обслуговування з 8 по 16 год
Бориспільський Затишне: Нова, Н.Тютюна, Центральна, Паркова, Травнева, Молодіжна, Польова, Садова, Пасічна, Весняна

Щасливе: Фестивальний, Харківське шосе, Липовий Гай

Ревне: Садова, Солідарності, Виноградна, Будівельників

Вишеньки: Кар'єрна, Пушкіна, Леніна

Мартусівка: Бориспільська, Мойсеєва, Шевченка, Калинова, Франка, Чубинського, Заводська, Травнева, Каштанова, Виноградна, Дружби, Садова, Перемоги, Шкільна, Широка, Гагаріна, Молодіжна, Дачна, Невизначена

Кiрове: Пащенкових

Бориспіль: Радянська

Технічне обслуговування з 8 по 16 год
Бородянський Дружня: Ковпака

Бородянка: Ковпака

Капітальний ремонт з 8 по 16 год
Бородянський Бородянка: Індустріальна, Миру, Ковельська, Сільськогосподарська, Приозерна

Волиця: Волиця

Галинка: Нова, Центральна

Качали: Шевченка, Шевченко-Нова

Стара Буда: 1-го Травня

Технічне обслуговування з 8 по 16 год
Бородянський Бабинці: Івана Франка Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бородянський Берестянка: Центральна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Броварський Бровари: Чубинського, Драгоманова, П. Куліша, пров. Драгоманова, Козацька, Стефаника, Злагоди, В’ячеслава Чорновола, Симоненка, Грицька Чупринки, Гамалія, Русановича, Большеченка, Росяна, Зіркова, Фельдмана, Підлісна, Березова, Чубинського пров., Підлісний пров. Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Броварський Велика Димерка: Чапаєва, Челюскінців, Київська, Парникова, Коцюбинського Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Броварський Велика Димерка: Польова Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Броварський Велика Димерка: Польова Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Броварський Бровари: Савченка Володимира, Бульвар Незалежності, Декабристів, Незалежності, Короленка, Петлюри Симона Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Броварський Бровари: Москаленка Сергія, Підприємницька Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Броварський Велика Димерка: Чапаєва, Челюскінців, Київська, Парникова, Коцюбинського Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Броварський Богданівка: Польова

Велика Димерка: Квітнева

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Броварський Велика Димерка: Промислова, Соборна, Бобрицька, Ворошилова, Ворошилова пров.

Семиполки: 1-го Травня

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Броварський Зазим'є: Нова, Лісова, ТОВ "Обрій", Заплавна, Стуса, Березівка, Лесі Українки, П. Дорошенка, Джерельна, Пролетарська, Радченка, Тростянецька, Сагайдачного, Вишнева, Дубрівка, Берегова, Молодіжна, Осіння, Пухівська, Савичанська, Садова, Мельника, Ватутіна, Деснянська, Кірова, Новоселиця, Травнева, Київська, Придорожна, Підлісна, Н.Барбон, Залізнична, Східний, Лугова, Деснянський, Шевченка, Марущака, Гагаріна, Стара Гать, Осинки, Незалежності, Ковалевська, Богуна, Довженка, Приозерна, Грушевського, Квітнева, Райдужна, Березова, Терешкової, Озерна, Озерний, Яблунева, Будівельників, Щорса, Липнева, Новий, Каштанова, Михайлівська, СТ "Зазим'я -18", Мирний, Троїцька, Мистецька, Слов’янська, Гута Лісова, Промислова, Зарічна, Зелена, Затишна, Польова

Погреби: Садова, Гагаріна, А. Пасіченка, Лугова, Теплична, Мічуріна, Польова

Пухівка: Радгоспна, Деснянська, Щорса, Леніна, Леніна пров., Шевченка, Лісовий, Промислова

Семиполки: Шевченка

Калита: Малинова

Красилівка: Привітна

Реконструкція з 9 по 17 год
Вишгородський Димер: Соборна, Космонавтів, Вишнева Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Вища Дубечня: Леніна, Набережна, Соборна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Володарський Веснянка: Дружби, Ленінська, Першотравнева Чистка траси з 8 по 18 год
Згурівський Вознесенське: Гагаріна, Українська Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Згурівський Любомирівка: Садова, Набережна, Миру Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Іванківський Коленцівське: Миру, Тетерівська, Лісова, Лісовий пров., Київська, СТ “Медик-2”

Блідча: Миру, В.Кібенка, Шевченка, Шишова, Ковпака, Лугова, Молодіжна, Лісова, Шкільна

Запрудка: Короленка, Пархоменка, Шевченка, Хоменка, Скорохода, Шкільна, Крайова, Малашенка, Садова

Коленці: Миру, Тетерівський, Гагаріна, Шевченка, Шевченка пров., Будівельний, Толочина Павла, Кибенка Віктора, Пролетарський

Тетерівське: Дружби, Набережна

Капітальний ремонт з 8 по 16 год
Іванківський Соснівка: Хутірська, Клеківська, Центральна, Шевченка, Лісна

Феневичі: Поліська, Миру, Київська, Затишний пров., Шевченка, Ланова, Соборна, Молодіжна, Набережна, Семененка, В.Кібенка, Дружби народів, Будівельників

Жміївка: Лісова

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Іванківський Жміївка: Центральна, Перемоги, Молодіжна, Набережна, пров. Центральний, Дорожна, Піддубної, Шевченка, Мічуріна, Лісова, Садова, Шляхова

Верхолісся: Пашинських

Сидоровичі: Східно-Шевченківська, Гагаріна, Жовтнева, Франка, Лесі Українки

Олізарівка: Шевченка, Стара садова, Миру, Лесі Українки, Садова, Будівельників, Ровенська, Зарічна, Осницька, Шевченка пров.

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Ірпінський Гостомель: Ірпінська, Окружна, Чумацький шлях Технічне обслуговування з 8 по 18 год
К.-Святошинський Вишневе: Машинобудівників, Європейська, Святошинська

Стоянка: Дачна

Реконструкція з 8 по 19 год
К.-Святошинський Крюківщина: Польова, Мічуріна, Привокзальна, Нова Технічне обслуговування з 8 по 18 год
К.-Святошинський Софіївська Борщагівка: Небесної Сотні Реконструкція з 9 по 18 год
К.-Святошинський Крюківщина: Грушевського, Лобановського, Вереснева, Садова, Боярська, Воздвиженський пров., Високовольтна, Чумацька, Миру, Яблунева, Козацька, Слов'янська, Сонячна Технічне обслуговування з 9 по 15 год
К.-Святошинський Софіївська Борщагівка: Пушкіна, Садова, СТ "Залізничник" Реконструкція з 10 по 17 год
Кагарлицький Стави: Ювілейна, Нечуй-Левицького Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Кагарлицький Халча: Шевченка, Бригадна, ім. Романа Наумовича Куща, Березняки, Дружби, Шевченкових сім’ї, Жовтнева, Б.Хмельницького, Першотравнева, Незалежності, Будівельників, Шкільна, Миру Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Макарівський Юрів: Садова, Зарічна, Вишнева, Механізаторів, Шевченка, Зарічанська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Макарівський Макарів: Заводський, Ярослава Мудрого, Першотравнева, Молодіжна, Веселкова, Зарічна, Франка, Донецька, Сірка Івана, Льотчика Потапенка, Кошового, Комунальна, Б.Хмельницького, Кочубея, Лазурна, Заводська, Яровий, Довбуша, Юність, Затишна, Ольгинська, Пушкіна, Довженка Олександра, Абрикосова, Шкільний, Героїв Чорнобиля, Шевченка, Героїв Крут, А/С, Гончара Олеся, Олени Теліги, Львівська

Зурівка: Дачна, Горького

Завалівка: Шевченка

Фасівочка: Левадна, Володимирська, Леніна, Колгоспна, Веселкова, Валова, Полтавська, Харківська, Хутірська, Лугова, Шпортенка, Кривоноса, Теліги Олени

Рожів: Леніна

Капітальний ремонт з 10 по 15 год
Миронівський Грушів: Грушів, Незалежності, Ушакова, Пасічна

Потік: Миру

Чистка траси з 8 по 17 год
Обухівський Обухів: Волошкова, Квітнева, 9 Травня, Травневий, Лесі Українки, 7 Листопада, Зоряна, Яблуневий м-р, 8 листопада, Малишка, Яровівська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Обухівський Старі Безрадичі: Тиханська, Київська, СТ "Підгірне" , вул Вишнева, Березова, Набережна, Свободи, СТ “Березове”, СТ “Медик-3”, Капустяна, Конюша

Польок: Революції

Великі Дмитровичі: Молодіжна, Комсомольська, Польова

Плюти: Сосновий, Плютовська, СТ “Світанок-2”, СТ “Луговий”

Нові Безрадичі: Березова, Шевченка, Підгірна, Набережна, Тиханська, Сонячна, Київська, Садова, Пушкіна, Церковний пров., Першотравнева, Комсомольська, Молодіжна, Капустяна, Левада, пров. Підгірний

Капустяна: Капустяна

Нещерів: Трьохджерельна, Садова, Чехова, Лугова, Молодіжна, Лісова, Гагаріна, Васильківська, СТ "Роднічок", Зелена, Горіхова, Горького, Преображенська, Косіора, СТ “Стугна”, Івушка

Обухів: Дзюбівка, Зінченка, Жеваги, Польок, Лугова, Каштанова, Чумацький шлях, Київська, Промислова, Лукавиця ж/м, Гоголя, Волошкова, Миру, Пушкіна, Ковалевський ж/м

Тарасівка: Шевченка, Пушкіна

Підгірці: Польова

Степок: Корольова

Березове: Березова

Малі Дмитровичі: Вишнева

Креничі: СТ "Лесная Поляна-2"

Козин: Рудики, Нова

Мала Вільшанка: Садова

Ленди: Сонячна

Трипілля: Суворова

Романків: Лісова

Витачів: Нагірна

Копачів: Дачний

Перше Травня: П. Гудима

Перегонівка: Гержана

Щербанівка: Шевченка

Паращина: Садова

Германівка: 30 років Перемоги

Українка: ---

Капітальний ремонт з 10 по 15 год
Обухівський Германівка: Б.Хмельницького

Козин: Іржавська

Технічне обслуговування з 10 по 12 год
Обухівський Козин: Шевченка, Лісова, Жеваги, Шевченка пров., Київська, Лісна, Колінченко, Нова, пров. СТОЛИЧНИЙ

Романків: Лісова

Мала Вільшанка: Шевченка

Технічне обслуговування з 13 по 15 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Новохатька Григорія пров., Шевченка, Велика Підвальна, Макаренка, Мазепи Івана, Музейний, Гімназійна, Хмельницького Богдана, Сковороди

Переяславське: Польова

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Ярмаркова, Києвобрамська, Чкалова, Межирічна, Нестерова пров., Ломоносова, Іващенка Олега, Ломана, Шкільна, Соборна, Гімназійна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Студеники: Пономаренка, 1 Пономаренка пров., Переяславське Шосе пров., Садова, Переяславське Шосе

Жовтневе: Переяславська, Миру, Урожайна, Шевченка, Корзуна

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Рокитнянський Телешівка: Окружний, Зарічна, Лугова, Кільцевий, Слобідська

Рокитне-2: Зарічна

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Рокитнянський Телешівка: Набережний, Набережна, Польова, Колгоспна, Колгоспний Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Сквирський Сквира: Польова, Комарова, Чорновола Чистка траси з 8 по 18 год
Ставищанський Попружна: Зарічна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Таращанський Велика Вовнянка: Соборна, Штельмаха, Молодіжна Реконструкція з 8 по 18 год
Таращанський Северинівка: Центральна, Садова, Перемоги, Садовий пров. Реконструкція з 8 по 18 год
Таращанський Лісовичі: Берегова, Пролетарська, Калинова, Баляса, Глухий Яр, Гірська, Гайова Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Таращанський Лука: Гоголя, Просвіти, Лучанська, Київська, Стадіонний, Заводська, Світанкова Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Тетіївський Тетіїв: Спортивна, Ярослава Мудрого, Василя Стуса пров., Франка, Гагаріна, Праці Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Тетіївський Тетіїв: Зарічна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Фастівський Триліси: Набережна, Гірська, Б.Хмельницького, Островського, Олександренка, Олександренка пров., Б.Хмельницького пров., Довженка Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Триліси: Шляхова, Шляховий пров., Берегова, Горького пров., Шляховий, Горького Реконструкція з 8 по 19 год
Фастівський Триліси: Житловий масив, Ж/м "Лісний", Ж/м відгодувального пункту, Степова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Радянська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Яготинський Ничипорівка: Артема, Хліборобська, Першотравнева Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Яготинський Фарбоване: Гагаріна

Яготин: Шевченка

Технічне обслуговування з 8 по 17 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм
Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 25 січня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новости киевщины, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, отключения электроэнергии

воскресенье, 17 октября 2021 г.
09:02
За минувшие сутки в Украине зафиксировано более 11 тысяч новых случаев COVID-19
07:15
Сегодня, 17 октября, ярмарки пройдут в пяти районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 17 октября 2021 года
суббота, 16 октября 2021 г.
18:05
Планові відключення електроенергії в Київській області 17 жовтня 2021 року (повний список населених пунктів)
17:52
Умер исследователь и коллекционер культуры Триполья Александр Полищук
17:09
На Голосеевский коллектор в Киеве хотят потратить 23 млн гривен
16:05
Кличко просят тщательно планировать ремонты столичных мостов и дорог
15:01
Умер мужчина, сбитый вчера в Киеве пьяным водителем грузовика
14:37
“Клуб экспертов” запустил серию обзоров посвященных 30-летию независимости, первая передача – о демографии
14:04
Инспектора патрульной полиции подозревают в избиении водителя на Киевщине
13:05
За останню добу коронавірус діагностували в 365 жителів Київщини
12:08
Киевляне с начала года заплатили в бюджет столицы более 250 млн гривен налога на недвижимость
11:03
Пьяный водитель грузовика сбил в Киеве двух человек и попытался скрыться
10:01
Сегодня, 16 октября, на столичном Южном вокзале научат проводить реанимацию
09:06
За сутки в Украине вакцинировано от коронавируса почти 150 тысяч человек
07:15
Сегодня, 16 октября, ярмарки пройдут в семи районах Киева (адреса)
Календарь событий