среда, 22 сентября 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 3 серпня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 3 серпня 2021 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 3 серпня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться у Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському та Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Білоцерківський Біла Церква: Олеся Гончара, Андрія Шептицького, Курсовий, Першотравнева Чистка траси з 8 по 18 год
Білоцерківський Сухоліси: Центральна, Вокзальна, Привокзальна Реконструкція з 8 по 18 год
Білоцерківський Сухоліси: Гагаріна Реконструкція з 8 по 18 год
Білоцерківський Чепеліївка: Ферма, Жовтнева, Набережна Реконструкція з 8 по 18 год
Білоцерківський Чепеліївка: Лугова, Новоянівська, Червона

Хутір Одноріг: Лесі Українки

Реконструкція з 8 по 18 год
Білоцерківський Потіївка: Зелена, Хоздвір, Вишнева Чистка траси з 8 по 18 год
Білоцерківський Томилівка: Залізнична, Новоселів, Молодіжна, Залізничний Чистка траси з 8 по 18 год
Білоцерківський Біла Церква: Вокзальна, Олеся Гончара, Курсовий, 2 Курсовий, Вокзальний, Курсова Чистка траси з 8 по 18 год
Білоцерківський Біла Церква: 1 Піщана, Лісова, 2-га Лісова, Травнева, Гетьмана Пилипа Орлика, Новосельська Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Білоцерківський Біла Церква: Новосельська, Сонячна, Степана Бандери, Залузька, Новосільський Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Білоцерківський Біла Церква: Новосельська, Сонячна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Білоцерківський Біла Церква: Леваневського, Леваневського пров. Капітальний ремонт з 6 по 19 год
Богуславський Тептіївка: Яр, П.Запорожця, Радьки, Лісний, Молодіжна Технічне обслуговування з 9 по 20 год
Богуславський Богуслав: Гагаріна, Шевченка, Стадіонна, Шевченка пров., Я.Мудрого, Трудова, Поштовий, Франка Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Богуславський Богуслав: Пушкіна, Коцюбинського, Робоча, Поштовий, Пушкіна пров., Лермонтова, Лермонтова пров., Зразкова, Окружна Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Бориспільський Глибоке: Виноградна, Центральна, Калинова Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Дударкiв: Затишна, Задорожнього, М.Рильського, Рильського пров., Лермонтова пров., Корольова, Незалежності, Дружби, Щорса пров., Гоголя пров. Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Дударкiв: Шевченка пров., Садова, 8 Березня, Незалежності, Шевченка, Гагаріна, Щаслива, Прудкого, Горького, Прудкого пров., Ватутіна пров., Пушкіна, Пушкіна пров. Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Гнідин: Урочище Млиново, Млиново Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Процiв: Дружби, СТ “Симфонія”, Веселкова, Берегова, Пролісок, Висока дамба, Вишнева, Урочище Млиново

Бориспіль: Шевченка, Нова ІІ, Київський Шлях, Броварська, Спортивна

Гнідин: Урочище Млиново, Урочище Гатне, Салютна, Лугова, Дачна, Млиново, СТ “Княжий затон”, Виноградна, Л-123 “Лютіж”, Польова, Зелена

Вишеньки: Приозерна, Садова, Б.Хмельницького, Набережна, Млиново, Зелена, Нова, Берегова, Лугова, Леніна, Шлюз, Придніпровська, Дамба-3, Вербова, Ялтинська, Роздільна, Центральна

Дударкiв: Лесі Українки

Кийлiв: Рудяківська

Петропавлівське: Тополина

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Гнідин: Урочище Млиново, Дачна

Вишеньки: Європейська, Млиново, СТ "Вега"

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бородянський Пилиповичі: Петровського, Світанкова Чистка траси з 8 по 17 год
Бородянський Бабинці: Павла Чубинського, Стадіонна, Віти Камінської, Івана Франка, Пролетарський, Віти Камінської пров., Кооперативна, Заводська Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Броварський Літки: Чоповського

Рожни: Лисенка

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Літки: Музиченка, Шевченка, Мельника, Базарний, Харченка, Київська, Набережна, Садовий, Савченка, Площа Перемоги, Франка, Виноградний Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Тарасівка: Київська, Лугова, Франка, Шевченка, Шевченка пров., Квітнева, Набережна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Броварський Шевченкове: Глібова, Мічуріна, Кільцева, П.Ангеліной, Окунинівська, Б.Хмельницького, Кукси Миколи, Перша Кільцева, Широка, Друга Кільцева, Бобрицька Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Броварський Літки: Чоповського Реконструкція з 8 по 17 год
Броварський Велика Димерка: Бобрицька, Ніколаєва, Гоголівська, Поповича, Зеленого, Пугачова, Озерна, Богданівська, Городня, Котляревського, Пушкіна, Парникова, Соборна, Промислова, Паркова, Щорса, Шевченка, Польова, Південний, Південна, Вокзальна, Покровська, Котовського, Степана Разіна, Морозова, Некрасова, Берегова, Калинова, Курчатова, Є.Безсмертної, Вереснева, Пархоменка, Заліська, Мічуріна, Освітня, Літківська, Гагаріна, Докучаєва, Березнева, Січнева, Ситюкова, Щорса пров., Леніна пров., Броварська, Лесі Українки, Євтушенка, Поштова, Горького

Богданівка: Горького

Пухівка: Лугова

Літки: Гагаріна

Семиполки: Лесі Українки

Реконструкція з 8 по 17 год
Васильківський Путрівка: Путрівська Ремонтні роботи з 9 по 18 год
Васильківський Калинівка: Залізнична, Українська, Новий, Центральна, Київська, Калинова, Короленка, Польова, Героїв України, Луговий, Паркова, Залізничний, Васильківська, Матросова, Лисенка, Парковий пров., Калініна, Лесі Українки, Молодіжна, Лісова, Вишневий, Нова, Виноградна, Сонячна, Травневий, Механізаторів, Сонячний, Зоряна, Садова, Вишнева, Механізаторів пров., Садовий, Франка, Олега Кошового, Весняний, Мічуріна, Спортивна, Індустріальна, Проектна

Багрин: Київська, Рєпіна

Перевіз: Центральна

Ремонтні роботи з 9 по 18 год
Васильківський Глеваха: Поле, Сулими Ремонтні роботи з 9 по 18 год
Васильківський Калинівка: Залізнична, Б.Хмельницького, Шевченка, Володимирський, Пушкіна, Калинівський, О.Романенка, Шкільний, Макаренка, Калинівська, Центральна, Київська, Франка, Чкалова, Набережна, Лісова, Олега Кошового, Індустріальна, Кільцева, Степова, Зарічна, Суверенна, Вулиця невизначена

Кожухівка: Молодіжна, Газова, О.Понежди, Кільцева, Джерельна, Набережна, Михайлівська, Незалежності

Данилівка: Молодіжна, Данилівське шосе

Глеваха: Нова

Плесецьке: Центральна

Ремонтні роботи з 9 по 18 год
Вишгородський Рови: Леніна, Шевченка, Дніпровська, Рови, Шевченка пров., Лісна Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Вишгородський Воропаїв: Українська, Святопокровська, Чарівна, Шолуденка, Чарівний пров., Лісова, Коцюбинського, Клюзько, Комсомольська, Піщана, Піщаний Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Володарський Капустинці: Набережна, Леніна, Миру, Шевченка, Сквирська, Першотравнева, Ворошилова, Куйбишева

Коржиха: Володарська

Технічне обслуговування з 10 по 18 год
Згурівський Згурівка: Слов`янська, Медова, Чкалова, Чкалова пров. Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Іванківський Мар'янівка: Київська, Західна, Шляхова, Молодіжна

Рагівка: Яблунева, 40 років Перемоги, Шевченка

Стара Марківка: 9 Травня, Щорса, Шевченка, Чапаєва

Шкнева: Гагаріна, Молодіжна

Капітальний ремонт з 10 по 18 год
Іванківський Рагівка: Яблунева Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Ірпінський Ірпінь: Тургенівська, Університетська, Степанівська, Садова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Музичі: Ватутіна, Харченка

Тарасівка: Шевченка

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Бобриця: Козацька

Княжичі: Набережна, Шевченка, Шкільна, Леніна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Крюківщина: Ленінградська площа, Польова, Мічуріна, Ужгородська, Балукова, Франка, Археологічна, Ленінградська

Тарасівка: Північний

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Гатне: Південна, Лугова, Ботанічна, Андріївська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Крюківщина: Ленінградська площа, Польова, Мічуріна, Ужгородська, Балукова, Франка, Археологічна, Ленінградська

Тарасівка: Північний

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Кагарлицький Уляники: Уляники, Джерельна, Ярова, Б.Хмельницького, М.Рильського

Ржищів: Комсомольська, Соборна, Освіти, Вишнева, Шевченка, Комарова, Б.Хмельницького, Будівельників, Ярослава Мудрого, Незалежності, Новоселів, Кошового, Героїв Дніпра, Лісна, Фестивальна, Спасо-Преображенська, Зарічна, Монастирська, Ярмаркова, Калинова, Юрія Гладченка, Миру, Київський Шлях, Польова, Наддніпрянська, Білоцерківський, Кагарлицький, Стадіонна, Михайла Грушевського, Мальовнича, Прорізна

Балико-Щучинка: Героїв Дніпра, Харківська, Придніпровська, Задорожнього, Лесі Українки, Білодіда, Гагаріна, Козирева, Туриха, Комарівська, Ватутіна, Польова, Шкільна, Центральна

Кагарлик: Комунарська, Котляревського

Півці: Центральна

Чистка траси з 8 по 17 год
Кагарлицький Ржищів: Освіти, Соборна, Монастирська, Фестивальна, Спасо-Преображенська, Мальовнича Реконструкція з 8 по 19 год
Макарівський Королівка: Леніна, Петровського, Клубна, Шевченка, Олександра Кравченка, Освіти, Шкільна, Профспілкова, Львівська, Торгова, Червоноградська, Херсонська, Меліораторів, Шульги, Гагаріна, С.Юлаєва

Новомирівка: Піскова, Хутір Пісочний, Мирна, Нова Мирівка

Ферма: Дружби, Щаслива, Комарова, Садова

Чапаївка: Ковпака

Макарівська Буда: Гагаріна, 1 Травня

Волосінь: Ковпака, Чапаївка, Короленка

Забуяння: Незалежності, Молодіжна, Франка, 1 Травня, Шевченка, Перемоги, Новошепелицька, Лесі Українки, Покровська, Короленка, Миру, Закарпатська, Лісова

Кодра: Шевченка

Мотижин: В.Довгича, Шевченка

Соболівка: Лісна

Макарів: Стуса Василя

Мостище: КТП в полі

Пашківка: Центральна

Чистка траси з 8 по 20 год
Макарівський Копилів: Київська, Білоцерківська, Жовтнева, Шевченка, Макарівська Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Миронівський Владиславка: Центральна, Заводська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Миронівський Гулі: Гулі, Набережна, Лугова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Миронівський Козин: Козин, Зарічна

Маслівка: Маслівка, Незалежності, Садова, Борисенка Петра, Шевченка, Польова, Богдана Хмельницького, Шкільна, Кооперативна, Лобаса, Захарченка, Гагаріна, Комарова, Титова, Молодіжна

Миронівка: Миру, Чкалова

Чистка траси з 8 по 19 год
Миронівський Кип'ячка: Драчівська, Кип'ячка, Драчі, Котовського, Кип'ячка, Незалежності, Вулиця невизначена, Першотравнева, Кутузова, Лермонтова, Тарасовка, Червоноармійська, Пушкіна, Калініна, Шкільна, Гагаріна, Запорізька, Севастопольська, Кримська

Росава: Шевченка

Горобіївка: Лісова, Рябоконя, Нагірна, Набережна, Горобіївка, Шевченка

Тарасівка: Зелена

Пії: Пиі, 1-го Травня, Молодіжна

Малі Прицьки: Шевченка, Яблунева

Ємчиха: Миру

Македони: М.Пріцьки, Жовтнева

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Миронівський Липовий Ріг: Дніпровська, Козацька, Кленова, Шевченка, Набережна, Ярова, Лісова, Коцюбинського

Пії: Центральна, Молодіжна, Тракторна, Пиі

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Миронівський Пії: Пиі, 1-го Травня, Тракторна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Обухівський Великі Дмитровичі: Шевченка, Київська, Космонавтів, Набережна, Лесі Українки, Радянська, Комсомольська, Тиханська, 50-річчя Жовтня

Германівка: Гагаріна

Нові Безрадичі: Тиханська

Обухів: Лермонтова

Деремезна: Приозерна

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Обухівський Копачів: Затишний, Миру, Дубинська, Мирний, Ковалівський, Центральна, Дачний, пров. Будівельників, Зелений бір, пров. Котеджний Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Обухівський Копачів: Шевченка, Парковий Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Обухівський Копачів: Гагаріна, Горького, СТ "Либідь", Південна, Хуторянська

Обухів: Трипільська

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Обухівський Копачів: СТ "Зарічне", Шевченка, Гагаріна, Центральна, Парковий, Південна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Обухівський Великі Дмитровичі: Шевченка, Київська, Космонавтів, Набережна, Лесі Українки, Радянська, Комсомольська, Тиханська, 50-річчя Жовтня

Германівка: Гагаріна

Нові Безрадичі: Тиханська

Обухів: Лермонтова

Деремезна: Приозерна

Чистка траси з 8 по 19 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Шевченка, Мала Підвальна, Валовий Перекат, Сковороди Чистка траси з 9 по 17 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Ювілейна, Панфілова, Монастирська Капітальний ремонт з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Пристроми: Шевченка, Миколаївська, Незалежності, Молодіжна, Броварська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
П.-Хмельницький Переяславське: Горького

Улянівка: Шкільна, Левадня, Дружби, Середня, Підгірна

Тарасівка: Шевченка

Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Віненці: Ветеранів

Лецьки: Першотравнева, Шевченка, Мостового, Польова, Ветеранів, Добрикова, Шевченка пров., Молодіжна, Радянська, Леніна

Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Лецьки: Набережна, Радянська, Мостового, Вишнева, Добрикова, Річна Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Віненці: Молодіжна, Ветеранів, Загребельна Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Пологи-Яненки: Новоселиця, Сонячна, Миру, Ровесників, Громовська, Молодіжна

Переяслав-Хмельницький: Набережна

Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Улянівка: Шкільна, Середня, Підгірна, Молодіжна, Польова Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Лецьки: Леніна, Радянська, Перемоги, Черкаська Реконструкція з 8 по 18 год
Рокитнянський Телешівка: Шевченка, Запорізька, Широка, Птахофабрика

Запруддя: І. Мазепи, Постишева, Гагаріна, Висоцького, Жовтнева, Степова, Садова, Корольова, Запруддя, Богдана Хмельницького, Пятихатська

Ольшаниця: Лісова

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Сквирський Миньківці: Шкільна Чистка траси з 8 по 18 год
Сквирський Великополовецьке: Садова Чистка траси з 8 по 18 год
Таращанський Красюки: Лісова

Северинівка: Шкільна

Капітальний ремонт з 12 по 20 год
Таращанський Калинове: Набережна, Заводська, Зарічна, Молодіжна, Вуличний Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Таращанський Чернин: Участки, Ювілейна, Ковалівка, Попівка, Лобківка, Перенька, Канівщина, Шкільна, Набережна, Центральна, Бондарівка

Северинівка: Шкільна, Лісова, Надрічна, Польова, Садова, Шевченка

Красюки: Лісова

Тараща: Видна

Лісовичі: Перемоги

Червоні Яри: Садова, Перемоги, Яблунева, Незалежності

Капітальний ремонт з 8 по 14 год
Тетіївський Денихівка: Польова Капітальний ремонт з 18 по 20 год
Тетіївський Денихівка: Центральна, Стадіонна, Леніна, Лермонтова, Франка, Лесі Українки, Польова, Робітнича Капітальний ремонт з 16 по 18 год
Тетіївський Дібрівка: Центральна, Першотравнева, Коцюбинського, Молодіжна, Молодіжний, Весняна, Космонавтів, Середня, Шевченка Технічне обслуговування з 14 по 16 год
Тетіївський Дібрівка: Середня, Степова, Вишнева, Центральна, Богдана Хмельницького, Мічуріна, Космонавтів Капітальний ремонт з 13 по 14 год
Тетіївський Дібрівка: Жовтнева, Гоголя, Шевченка, Садова, Степова, Молодіжна Технічне обслуговування з 11 по 13 год
Тетіївський Тетіїв: Поліська, Одеська, Дібрівська, Івана Сенька Технічне обслуговування з 10 по 11 год
Тетіївський Тетіїв: Зоряний, Пам'яті Запорожців, Калинова, Дібрівська, Новаторів пров. Технічне обслуговування з 8 по 10 год
Тетіївський Ненадиха: Шкільна, Ізмаїльська, Кагарлуцького, Одеська, Садова, Білгород-Дністровська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Тетіївський Тетіїв: Б.Хмельницького, Пам'яті Запорожців, Володимирська, Кобилянської Технічне обслуговування з 7 по 8 год
Фастівський Фастівець: Дружби, Шевченка, Леніна пров. Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: Дідовщанська, Житомирська

Веприк: Соборна

Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Фастівський Веприк: Калинова, Дружби, Гагаріна Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Фастівський Веприк: Гагаріна, Стеценка, Садова, Некрасова, Миру Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Фастівський Веприк: Миру, СТ "Приозерний", Некрасова, Боженка, Шевченка

Дмитрівка: Некрасова

Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Фастівський Веприк: Соборна, Калинова Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Фастівський Велика Снітинка: Центральна, Гончарна, Покровська, Ковпака, Шкільна

Клехівка:

Паляниченці: Набережна

Реконструкція з 8 по 19 год
Фастівський Велика Снітинка: Гагаріна, Джерельна, Гагаріна пров., Ярова Реконструкція з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви, Радянська

Паришів: Невизначена

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Яготинський Насташка: Жовтнева

Супоївка: Вітовецька, Кільцева, Молодіжна, Польова, Більшовицька, Супоївська, Набережна

Засупоївка: Молодіжна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення KV повідомлятиме читачів за нагодою.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 2 серпня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

среда, 22 сентября 2021 г.
09:15
Апеляційний суд підтвердив незаконність обрання попереднього керівництва Київоблради
09:01
За прошедшие сутки в Украине от коронавируса умерли больше ста человек
07:15
Сегодня, 22 сентября, ярмарки пройдут в шести районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 22 сентября 2021 года
вторник, 21 сентября 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 22 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:34
Киевлян пригласили на прогулки по Днепру на “Ракете” (видео)
20:19
Сессия Броварской общины закончилась потасовкой из-за земли для участников АТО
20:04
Депутатка Бардина повторно просит Кличко отремонтировать стадион лицея №303
19:43
Украинский лоукостер в октябре начнет полеты из Киева в ОАЭ
19:23
В Госспецсвязи заявляют о попытках Броварского горсовета отобрать у них земельный участок
19:04
Антимонопольный комитет открыл дело по факту начисления пени “Киевтеплоэнерго”
18:42
МИД за 3,5 млн гривен обзавелось четырьмя электромобилями
18:26
Київщина з четверга у “жовтій” зоні: понад 600 закладів освіти можуть зачинити
18:06
С начала года владельцы элитных автомобилей Киевщины оплатили 7,6 млн гривен транспортного налога
17:46
Судья Колегаева, которая в нетрезвом виде устроила ДТП в Киеве, полтора месяца скрывалась от полиции
17:22
В Обухівському районі “зшивають” якісною дорогою три села
Календарь событий