пятница, 17 сентября 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 2 серпня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 2 серпня 2021 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 2 серпня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться у Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському та Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків Вид планових робіт Час проведення
Тетіївський Тетіїв: Віктора Гуменюка Капітальний ремонт з 18 по 20 год
Тетіївський Попружна: Зарічна

Тетіїв: Березна, Героїв Бреста, Віктора Гуменюка

Технічне обслуговування з 16 по 18 год
Тетіївський Тетіїв: Володимирська Капітальний ремонт з 14 по 16 год
Тетіївський Тетіїв: Світанкова, Володимирська, Щаслива, Кутузова Технічне обслуговування з 13 по 14 год
Таращанський Салиха: Віддалена, Вишнева, Центральна

Тараща: Гаражний

Капітальний ремонт з 12 по 20 год
Тетіївський Тетіїв: Київська, Володимирська, Лисенка пров. Технічне обслуговування з 11 по 13 год
Тетіївський Юрківка: Шевченка

Тетіїв: Польова, Першотравнева, Якова Краснєнкова пров.

Капітальний ремонт з 10 по 11 год
Васильківський Дзвінкове: Нова, Ірпінська, Річна, Лісна, Лісний, Приірпінська, Запорізька, Київська, Шевченка, Леніна, Грушевського, Відродження, Травнева, Незалежності, Шкільна, Грушова, СТ "Лісове ", Окружна, Південна, Польова, Лесі Українки, Соснова, Молодіжна, Сподарецька

Перевіз: Річна, Центральна

Плесецьке: Поле

Капітальний ремонт з 10 по 18 год
Броварський Княжичі: Мирна, Максименка, Зелена, Слави, Соборності, Лисенка, Майська, Травнева, Гороб'я, Стогнія, Польова, Преображенська, Чорновола, Залозного пров., Княжа, Залозного, Будівельників, Княжий пров., Садова, Київська, Дачна, Озерна, Стогнія пров., 5 Лінія, Київський, 3 Лінія, Ялинкова, Абрикосова, Лісна, Кутузова, Марії Лагунової, Кутузова пров., Щаслива, Шкільна, Ювілейна, Глибока, Свободи, М.Логунова, Нова, Осинкова, Лесі Українки, Гагаріна, Ясна, Поповича, Ясний, Райдужна, Корольова, СТ "Ялинка", Кільцева, Гузара, Затишна, Кагатна

Требухів: Щаслива

Зазим'є: Мельника

Бровари: Гордієнка Костя, М.Лагунової, Короленка, Металургів, Окружна

Шевченкове: Теплична, Космонавтів, Київська

Соболівка: Воїнів Інтернаціоналістів

Реконструкція з 10 по 17 год
К.-Святошинський Святопетрівське: Красний Пахар, Промислова, Я.Мудрого, Янтарна, Вишнева, Індустріальна, Лесі Українки, Героїв Дніпра, Польова, Володимирська, Шевченка, Шкільна, Петрівського, Теплична, 40 років Перемоги, Молодіжна, Шкільний Масив, Космонавтів, Амосова, Ф.Г. Світанок ІІІ, Святомихайлівська, Північна, Зоряна, Б.Хмельницького, Райдужний, Окружна, Грушевського, Незалежності, Господарська, Назарія Яремчука, Боярська, Енергетиків, Соборний пров, Прорізна, Приміський, Козацький, Одеська, Приміська, Святоюріївська, Лісний пров., Київська, Об'їзна, В.Чорновола, пров. Затишний

Дмитрівка: Травнева

Юрівка: Горохівська

Вишневе: Київська, Промислова, Ломоносова, Залізнична, Вітянська

Білогородка: Леніна

Шпитьки: Гагаріна

Петропавлівське: Молодіжна, Польова

Крюківщина: Лісна

Боярка: Магістральна

Личанка: Польова

Музичі: Ватутіна

Тарасівка: Зелена, С. Лов'ягіна, Вітянська

Реконструкція з 9 по 17 год
Макарівський Макарів: Маяковського, Щаслива, Ковпака, Миру, Черняховського Реконструкція з 9 по 17 год
Макарівський Макарів: Б.Хмельницького, Стуса Василя, Бондаренка, Лесі Українки, Волощенка, Туптала, Черешньових, Озерна, Ярослава Мудрого, Свободи Реконструкція з 9 по 17 год
Макарівський Макарів: Першотравнева, Молодіжна Реконструкція з 9 по 17 год
Макарівський Макарів: Довга, Лесі Українки, Туптала, Б.Хмельницького, Поштовий, Димитрія Ростовського Реконструкція з 9 по 17 год
Вишгородський Жукин: Першотравнева, Вулиця невизначена, Дружби, Набережна, Київська, Лісова, Урочище Поле

Боденьки: Качаненка, Громової, Молодіжна, Поліська, Шевченка, Лугова, Ярослава Мудрого, Лесі Українки, Луговий, Садова, Деснянська, Старе село

Сувид: Піщана, Студентська, Деснянська, Лесі Українки, Івана Мазепи

Реконструкція з 9 по 18 год
Богуславський Тептіївка: Яр, П.Запорожця, Радьки, Лісний, Молодіжна Технічне обслуговування з 9 по 20 год
Макарівський Макарів: Проектна, Стуса Василя Технічне обслуговування з 9 по 17 год
К.-Святошинський Святопетрівське: Красний Пахар, Індустріальна, 40 років Перемоги, Ф.Г. Світанок ІІІ, Шевченка, Янтарна, Володимирська, Теплична, Лесі Українки Реконструкція з 9 по 17 год
Білоцерківський Біла Церква: Нова, Пушкінська Чистка траси з 8 по 18 год
Білоцерківський Біла Церква: Січневого Прориву, Гайова, Гвардійська, Чехословацька, Сквирське Шосе, Олександрійський, Крижанівського, Будівельників пров., Суворова, Урочище Товста, Турчанінова, Коновальця Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Миронівський Владиславка: Центральна

Гулі: Набережна, Лугова

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Глибоке: Виноградна, Центральна, Калинова Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Білоцерківський Хутір Одноріг: Чкалова, Шкільна, Шкільний

Скребиші: Нова

Поправка: Прозорівська

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Білоцерківський Потіївка: Зелена, Хоздвір, Вишнева Чистка траси з 8 по 18 год
Обухівський Великі Дмитровичі: Шевченка, Київська, Космонавтів, Набережна, Лесі Українки, Радянська, Комсомольська, Тиханська, 50-річчя Жовтня

Германівка: Гагаріна

Нові Безрадичі: Тиханська

Обухів: Лермонтова

Деремезна: Приозерна

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Броварський Пухівка: Леніна, Пархоменка, Леніна пров., Дубрівська, Першотравнева, Ватутіна, Солов'їна, Лугова

Погреби: Ватутіна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Дударкiв: Миру, Нова, Мисливська, Першотравнева, Московська, Пушкіна, Садова Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Дударкiв: Незалежності, Героїв Небесної Сотні, Московська, Гайдара пров., Лісова, Лугова

Любарцi: Центральна

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Броварський Перемога: Садова, Заводська, Франка, Зазимська, Яблуневий

Калинівка:

Пухівка: Пасічанська

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Згурівський Стара Оржиця: Шевченка, Гагаріна Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Рокитнянський Ромашки: Покровська, Жовтнева, 8 Березня, Польова, Нагірний

Телешівка: Окружний, Зелений, Нагірний, Запорізька, Шкільна, Лугова, Прорізна, Луговий пров., Шевченка, Слобідська, Молодіжна, Молодіжний, Колгоспний, Польова, Київська, Набережний, Набережна, Колгоспна, Зарічна, Кільцевий, Шкільний, Садова, Рибний, Лісний пров.

Рокитне: Незалежності, Ентузіастів, Заводська

Ольшаниця: Військова

Рокитне-2: Зарічна

Шарки: Господарство

Чистка траси з 8 по 17 год
Сквирський Великополовецьке: Садова Чистка траси з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Гланишів: Жовтнева, Садова, Берегова, Урицького, Трубіжська, Чапаєва, Леніна Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Сквирський Терешки: Жовтнева, Коломійця, Першотравнева Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Яготинський Богданівка: Бондаренка, Луначарського, Польова

Коптевичівка: Київська

Чистка траси з 8 по 19 год
Фастівський Фастівець: Дружби, Шевченка, Леніна пров. Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Таращанський Калинове: Набережна, Заводська, Зарічна, Молодіжна, Вуличний Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Ірпінський Коцюбинське: Артема, Червоноармійська, 8 Березня, Фрунзе, Жовтнева, Артема пров. Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Буча: Толстого пров., Шота Руставелі, сім’ї Красовських, Дніпровська, Толстого, Миколи Гамалія, Ворошилова пров., Старояблунська, Дмитра Вишневецького, Гамалія Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Петропавлівська Борщагівка: Княгині Ольги Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Таращанський Салиха: Віддалена, Вишнева, Центральна, Сєргеєва, Молодіжна, Леніна, Щаслива, М.Семченко, Видний, Польова, Зарічна, Дружби, Тихий, Набережна

Тараща: Гаражний, Героїв Небесної Сотні, Ярки, Пушкіна, Івана Мазепи, Івана Сірка, Полуботька

Улашівка: Набережна, Лісова, Ярова, Таращанська

Чернин: Лобківка

Капітальний ремонт з 8 по 14 год
Тетіївський Ненадиха: Шкільна, Ізмаїльська, Кагарлуцького, Одеська, Садова, Білгород-Дністровська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви, Радянська

Паришів: Невизначена

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Макарівський Козичанка: Шевченка, Засівка, Пролетарська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Макарівський Пашківка: Пролетарська, Горького, Першотравнева, Садова, Кірова, Пугачова, Калініна, Набережна

Фасова: Шевченка

Весела Слобода: Комсомольська

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Вишгородський Катюжанка: Поштова, Київська, Гагаріна, Слобідська, Прорізна, Радянська, Садова, Леніна Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Вишгородський Глібівка: Соборна, Холодкова, Котляревського, Садова, Б.Хмельницького, Сагайдачного Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Миронівський Кип'ячка: Драчівська, Кип'ячка, Драчі, Котовського, Кип'ячка, Незалежності, Вулиця невизначена, Першотравнева, Кутузова, Лермонтова, Тарасовка, Червоноармійська, Пушкіна, Калініна, Шкільна, Гагаріна, Запорізька, Севастопольська, Кримська

Росава: Шевченка

Горобіївка: Лісова, Рябоконя, Нагірна, Набережна, Горобіївка, Шевченка

Тарасівка: Зелена

Пії: Пиі, 1-го Травня, Молодіжна

Малі Прицьки: Шевченка, Яблунева

Ємчиха: Миру

Македони: М.Пріцьки, Жовтнева

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Миронівський Кип'ячка: Драчівська, Кип'ячка, Драчі, Котовського, Кип'ячка, Незалежності, Вулиця невизначена, Першотравнева, Кутузова, Лермонтова, Тарасовка, Червоноармійська, Пушкіна, Калініна, Шкільна, Гагаріна, Запорізька, Севастопольська, Кримська

Росава: Шевченка

Горобіївка: Лісова, Рябоконя, Нагірна, Набережна, Горобіївка, Шевченка

Тарасівка: Зелена

Пії: Пиі, 1-го Травня, Молодіжна

Малі Прицьки: Шевченка, Яблунева

Ємчиха: Миру

Македони: М.Пріцьки, Жовтнева

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Броварський Красилівка: Димерський, Басова

Бровари: Броварської сотні, Дворянець Антоніни

Требухів: Чкалова, Кільцева дорога, Броварська

Зазим'є: Ковалевська

Реконструкція з 8 по 19 год
П.-Хмельницький Горбані: Леніна, Гагаріна, Переяславська, Перемоги

Чопилки: Центральна

Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Соснова: Леніна Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Соснова: Космонавтів, Берегова, Гагаріна, Леніна, Жовтневої Революції, Поліська, Садова Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Дениси: Центральна, Набережна, Соборна, Незалежності, Таращанський, Павлюченка пров., Шевченка Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Ржищів: Освіти, Соборна, Монастирська, Фестивальна, Спасо-Преображенська, Мальовнича Реконструкція з 8 по 19 год
П.-Хмельницький Дениси: Набережна, Центральна, Вишневий Яр, Береговий, Заболотнього, Форостовського, Шевченка, Золотогірська, Городищенський Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Ржищів: Освіти, Соборна, Монастирська, Фестивальна, Спасо-Преображенська, Мальовнича Реконструкція з 8 по 19 год
П.-Хмельницький Ташань: Польова, Шевченка Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Соснова: Радянська, Жовтневої Революції, Перемоги, Поліська, Берегова, Леніна Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Соснова: Поліська, Новомарківська, Леніна, Космонавтів, Жовтневої Революції Реконструкція з 8 по 18 год
Іванківський Млачівка завод: Вишнева, Польова Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Іванківський Рудня-Тальська: Тальська, Жовтнева Капітальний ремонт з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Ташань: Переяславська, Леніна пров., Житника, Леніна, Шевченка, Польова, Молодіжна Реконструкція з 8 по 18 год
Васильківський Васильків: Зарічна, Вільний, Вільна, Лермонтова, Соборна, Солов'їна, Зарічний, Набережна Реконструкція з 8 по 20 год
Обухівський Долина: Шевченка, 48 Стрілецького полку, Калинова, Миру

Трипілля: Шевченка

Великі Дмитровичі: Польова

Красне Перше: Юності

Макарів: Радянська

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Обухівський Долина: Садова, Миру, Космонавтів, Шевченка

Красне Перше: Юності

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Обухівський Долина: Миру, Першотравнева, Космонавтів, Франка Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Бориспільський Гнідин: Урочище Млиново, Млиново Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бородянський Блиставиця: Нова, Соборна Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Процiв: Дружби, СТ “Симфонія”, Веселкова, Берегова, Пролісок, Висока дамба, Вишнева, Урочище Млиново

Бориспіль: Шевченка, Нова ІІ, Київський Шлях, Броварська, Спортивна

Гнідин: Урочище Млиново, Урочище Гатне, Салютна, Лугова, Дачна, Млиново, СТ “Княжий затон”, Виноградна, Л-123 “Лютіж”, Польова, Зелена

Вишеньки: Приозерна, Садова, Б.Хмельницького, Набережна, Млиново, Зелена, Нова, Берегова, Лугова, Леніна, Шлюз, Придніпровська, Дамба-3, Вербова, Ялтинська, Роздільна, Центральна

Дударкiв: Лесі Українки

Кийлiв: Рудяківська

Петропавлівське: Тополина

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бородянський Пилиповичі: Петровського, Світанкова Чистка траси з 8 по 17 год
Бориспільський Гнідин: Урочище Млиново, Дачна

Вишеньки: Європейська, Млиново, СТ "Вега"

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Фастівський Велика Снітинка: Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Фастівський Велика Снітинка: Шевченка, 2 Шевченка пров., Шкільний пров., Січова Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Фастівський Мотовилівка: Залізнична, Нова, Привокзальна, Дачна

Триліси: Горького

Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Фастівський Мотовилівка: Молодіжна, Поповича Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Фастівський Велика Снітинка: Центральна, Гончарна, Покровська, Ковпака, Шкільна

Клехівка:

Паляниченці: Набережна

Реконструкція з 8 по 19 год
Миронівський Липовий Ріг: Дніпровська, Козацька, Кленова, Шевченка, Набережна, Ярова, Лісова, Коцюбинського

Пії: Центральна, Молодіжна, Тракторна, Пиі

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Миронівський Пії: Пиі, 1-го Травня, Тракторна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Білоцерківський Фурси: Колгоспна, Кільцева, Петра Запорожця, Лугова, Шевченка, Ярослава Мудрого, 8 Березня, Підгірна, Лісова, Європейська, Горіхова, Затишна, Дачна, Дачний, Вулиця невизначена, Червона, Надрічна, Молодіжна, Ювілейна, Сіркова, Богдана Хмельницького, Соснова, Грушевського, Обручева пров., Алмазний, Сонячний, Княгині Ольги, Янтарна, Янтарний пров., Геологічна, Космічна, Нова, Кам'янська, Садова, Польова

Чмирівка: І.Франка, Луценка, Терешкової

Біла Церква: Яблунева, УЧГОСП

Бугаївка: Ферма

Глибочка: Сіркова

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Обухівський Великі Дмитровичі: Шевченка, Київська, Космонавтів, Набережна, Лесі Українки, Радянська, Комсомольська, Тиханська, 50-річчя Жовтня

Германівка: Гагаріна

Нові Безрадичі: Тиханська

Обухів: Лермонтова

Деремезна: Приозерна

Чистка траси з 8 по 19 год
Тетіївський Тетіїв: Цвіткова Технічне обслуговування з 7 по 10 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення KV повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 1 серпня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

пятница, 17 сентября 2021 г.
07:15
Сегодня, 17 сентября, ярмарки пройдут в девяти районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 17 сентября 2021 года
четверг, 16 сентября 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 17 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:27
В Киеве задержали организатора схема по изготовлению “документов” для получения карты поляка
20:04
На Киевщине вновь можно ловить раков
19:41
Школи Київщини, де до 20 вересня не буде вакциновано 80% вчителів, можуть бути зачинені, – Василь Володін
19:26
В Киеве почтили память Гонгадзе (фото)
19:05
Мэра Киева просят не допустить застройки проданного недавно на аукционе участка в парке “Юность”
18:44
На Киевщине с воздуха разбрасывают вакцину против бешенства для диких животных (фото)
18:21
Перший капремонт за 40 років: у селі на Київщині оновлюють дитсадок у рамках “Великого будівництва” (відео)
18:00
Правоохранители проводят осмотр на строительстве Подольского моста с привлечением экспертов (фото)
17:41
ГБР обвиняет руководство КП “Киевский центр развития городской среды” в присвоении средств при реконструкции парка “Киото” (видео)
17:26
В Киеве за сутки от коронавируса умерли 2 человека
17:03
“Альянс Новобуд” и Cityconsult Development ввели в эксплуатацию сразу два дома
16:45
Центр обслуживания населения в Дарницком районе получил адрес
16:21
Баскетбольний майданчик і бігові доріжки: до кінці вересня на Київщині планують модернізувати ще один стадіон (фото)
Календарь событий