среда, 27 октября 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 28 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 28 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 28 вересня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівський, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському та Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Семенівка: Маяковського, Зарічна, Вишнева, Молодіжна, Семенівська, Братів Греськів Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Баришівський Семенівка: Семенівська, Дніпропетрівська, Народна, Лісна Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Баришівський Борщів: Шевченка, Лугова, Грушевського, Б.Хмельницького, Тихий, Незалежності, Грушевського пров., Перемоги, Приканальна, Зелений, Борщівська Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Білоцерківський Шкарівка: Травнева, Нова 2, Таращанська, Польова, Чкалова, Олександра Довженка, 1 Таращанська, 2-га Чапаєва, Нова, Миру, Весняна, Весняний пров.

Селекція: Хоздвір

Усунення дефекту з 8 по 19 год
Білоцерківський Біла Церква: Василя Стуса, Набережна, Лазаретна, Гірський Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Білоцерківський Коржівка: Набережна

Озерна: Червона, Паркова, Зелена, професора Меляновського, Глиняна, Верхова, Франка, Вільна, Рибальська, Богдана Хмельницького, Мальованого, СТ, Надрічна

Бикова Гребля: Першотравнева, Кобзаря, Берегова, Набережна, Садова, Зелена, Хоздвір, Ферма, Зоряний, Т. Шевченка, Шкільна, Миру пров., Сонячний, Молодіжна, Ю. Гагаріна, Вишнева, Лесі Українки пров., Ватутіна, Водокачка

Черкас: Дружби, Павлова, Зої Космодем'янської, Шевченка, Ю. Гагаріна, Квітуча, Польовий, Млинова, Затишна, Лісова, Набережна, Ферма, Поповича, Садовий, Миру, Заріччя, Калинова, Мисливська

Хутір Черкас: Набережна

Технічне переоснащення з 8 по 20 год
Білоцерківський Біла Церква: Товарна, Привокзальна, Фастівська, Купріна, Курсовий Ремонтні роботи з 6 по 19 год
Богуславський Іванівка: Центральна, Виноградна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Богуславський Мисайлівка: Г. Бондаренка, Кірова, Гагаріна, Лісова, П’ятихатки, Лесі Українки, Центральна, Набережна, Леніна пров., Ярі, Польова, М.Гризун, Променева, Франка, Сонячна, Логвинівка, Нагірна, Грушевського, Зелена, Щаслива, Лугова, Шевченка, Садова, Молодіжна, Котляревського, Космача, Вишнева, Нова, Сливова, Яблунева

Чайки: Садова, Урожайна, Набережна, Чайки, Вулиця невизначена, Центральна

Розкопанці: Зарічана, Росьова, Заріччя, Крутий Спуск, Набережна, Іванівка, Молодіжна, Піщаний, Піщана, Садовий, Лісний, Лісний пров., Росьовий пров., Вишнева, Пролетарська, Першотравнева, Кільцева, Зелений Яр, Вузький, Польова, Долина, Антюшина, Лісова, Гайдамацька, Козацька, Наливайка

Богуслав: Мисайлівська

Дибинці: Ланок, Олексія Вовченка

Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Богуславський Богуслав: Миколаївська, Затишна, Ватутіна пров., Ватутіна, Антюшина, Кришталева, Калинова, Гоголя, Затишний, Гранітна, Фабрична, Франка, Заросянська, Стадіонна, Райдужна, Вереснева, Ярова, Сонячна, Лугова, Чехова, Толстого, Толстого пров., Корольова, Мисайлівська, Андрія Зозулі, 50 років Перемоги, Богуславка, М.Гризун, Малишко, М.Гризун пров., Богуславка-2, 50 років Перемоги пров., 1-го Травня пров., 1-го Травня, Шевченка, Будівельна, Сошенка, Островського, Діамантова, 40 років Перемоги, Островського пров., М.Рильського, Світанкова, Вербова, П.Запорожця, Богуславка пров., Молодіжний, Робоча, Робітнича, Пушкіна пров., Сагайдачна, Б.Левченко, Шкільна, Марка Вовчка, Чумацький шлях, Петровського пров., Стадіонний, 1 Гаражна, Пшенична, Фруктова, Васильченка, 3 Гаражна, Тургенєва, Самуся, 6 Гаражна

Розкопанці: Антюшина пров.

Ісайки: Заріччя

Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Богуславський Хохітва: Лісова, Садовий, Садова, Соснова, Набережна, Шевченка

Івки: Ставкова

Тептіївка: Корсунська

Богуслав: Корсуньська

Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Бориспільський Любарцi: Миру, Зоряна, Соборна, Арсенальна, Польова, Європейська, Соборний Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Бориспільський Любарцi: Матросова, Арсенальна, Макаровицька, Зої Космодем'янської, Перемоги, Матросова пров.

Гнідин: Шевченка пров.

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Бориспільський Бориспіль: Пилипа Орлика, Багряного, Котляревського, О.Пчілки, Сагайдачного, 3 Лісний, Сагайдачного пров. Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Бориспільський Вишеньки: Гоголя, Героїв Космосу, Пушкіна, Ожинна, Кошового Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Бородянський Галинка: Центральна, Нова Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Броварський Зазим'є: Нова, Лісова, ТОВ "Обрій", Заплавна, Стуса, Березівка, Лесі Українки, П. Дорошенка, Джерельна, Пролетарська, Радченка, Тростянецька, Сагайдачного, Вишнева, Дубрівка, Берегова, Молодіжна, Осіння, Пухівська, Савичанська, Садова, Мельника, Ватутіна, Деснянська, Кірова, Новоселиця, Травнева, Київська, Придорожна, Підлісна, Н.Барбон, Залізнична, Східний, Лугова, Деснянський, Шевченка, Марущака, Гагаріна, Стара Гать, Осинки, Незалежності, Ковалевська, Богуна, Довженка, Приозерна, Грушевського, Квітнева, Райдужна, Березова, Терешкової, Озерна, Озерний, Яблунева, Будівельників, Щорса, Липнева, Новий, Каштанова, Михайлівська, СТ "Зазим'я -18", Мирний, Троїцька, Мистецька, Слов’янська, Гута Лісова, Промислова, Зарічна, Зелена, Затишна, Польова

Погреби: Садова, Гагаріна, А. Пасіченка, Лугова, Теплична, Мічуріна, Польова

Пухівка: Радгоспна, Деснянська, Щорса, Леніна, Леніна пров., Шевченка, Лісовий, Промислова

Семиполки: Шевченка

Калита: Малинова

Красилівка: Привітна

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Броварський Рудня: Київська, Козацька

Бровари: Онікієнка Олега

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Броварський Світильня: Корольова, Захисників, Київська, Набережна, Зарічна, Жовтнева, Макаренка, Обіуха, Шматка пров., Квітнева Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Броварський Требухів: Парникова

Світильня: Садова, Зарічна, Обіуха, Квітнева

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Броварський Велика Димерка: Бобрицька, Котляревського, Пушкіна, Калинова, Вокзальна, Котовського, Покровська Технічне переоснащення з 8 по 17 год
Васильківський Багрин: Польова, Волошкова, Гагаріна, Квіткова, Механізаторів, Дружби, Незалежності, Заводська

Кожухівка: Данилівська

Виконання приєднання клієнтів з 9 по 18 год
Васильківський Васильків: Грушевського, Шевченка Технічне переоснащення з 9 по 20 год
Васильківський Велика Солтанівка: Жовтнева, Першотравнева, Колективна, Польова, Вишнева, Ягідний, Набережна, Незалежності, Леніна, Поле, СТ "Руслан", Лісова, Радужна

Мала Солтанівка: Осінній, Осіння, Київська, Садова, Леніна пров., Дачна, Володимирська, Борівський, Борівська, Миру, Гагаріна, Комсомольська, Шевченка, Поповича, Південна, Першотравневий, Миколаївська, Першотравнева, Солов`їна, Зарічна, Лісова, Сонячна, Польова, СТ "Фіалка", СТ "Родіна", СТ "Генетик", СТ "Будівельник -2", Титова, Лугова, Вишнева, Б. Хмельницького, СТ "Тепловик"

Порадівка: Щорса, Жукова, Запорізька, Радгоспна, Центральна, Незалежності, Чапаєва, Гагаріна, Чкалова, Піонерська, Пархоменка, Леніна, Шевченка, Польова, Садова, Нова, Молодіжна, Весняна

Руликів: Травнева, Боженка, Космонавтів, Радгоспна

Васильків: Володимирська, Софіївська, Покровська

Варовичі: Нова

Кодаки: Київська, Лесі Українки, Ювілейна

Скрипки: Набережна

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Вишгородський Вишгород: Набережна, Київська, Шлюзова, Дільниця-№1 Київ-Петрівської філії, Проммайданчик, Промислова, Комсомольська, Стара Промзона Виконання приєднання клієнтів з 9 по 17 год
Вишгородський Вища Дубечня: Київська, Леніна, Соборна, Прибережна, Шевченка, Шкільна, Набережна, Жовтнева, Лугова, Перемоги, Лісова, Лісовий, Визволителів, СТ "Дубечня"

Пірново: Пірново, Поштова, Леніна, Піонерська, Комсомольська, Радянська, Партизанська, Заповідна, Пірнівське лісництво, Калініна, Левадна, Прирічна, Червоноармійська, Чкалова, Деснянський, Київська, Кірова, Набережна, Урочище “Газосклад”, Л. Українки, Банкова, Лугова, Шолуденка, Миру, Горького, Червонофлотська, Деснянська, Дубовий гай, БВ "Полянка", Урочище ”Зайків пісок”, І.Франка

Воропаїв: Шевченка, Київська, Муравище, Лугова, Незалежності, Садова, Молодіжна, Садовий

Виконання приєднання клієнтів з 9 по 19 год
Вишгородський Рикунь: Гагаріна, Петра Сагайдачного

Димер: Народна

Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Вишгородський Новосілки: Київська, Леніна, Польова, Воровського, Ватутіна, Пришкільна, Ореханова, Шевченка, Яблунева, Оболонська, Старосільська Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Володарський Капустинці: Набережна, Леніна, Миру, Соборна, Шевченка, Сквирська, Першотравнева, Лесі Українки, Польова

Коржиха: Володарська

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Володарський Володарка: Будівельна, Польовий пров., Кооперативна, Польова Ремонтні роботи з 8 по 11 год
Володарський Володарка: Загородня, Коцюбинського Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Володарський Володарка: Коцюбинського Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Володарський Володарка: Зарічна, Армійська, Загородня

Ратуш: Лісництво

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Іванківський Радинка: Тараса Шевченка, Професійна, Миру, Центральна, Поліська Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Іванківський Іванків: Київська, Запрудська, Миру, Дружби, Шевченка Технічне переоснащення з 8 по 20 год
Іванківський Леонівка: Київська, Курловича, В.Кібенка пров., В.Кібенка Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Іванківський Оране: Червоний шлях, Заводська, Поперечна, Набережна, Піскунів, Садова, Погінна, Річковий, Нова, Шевченка, Поштова, Шляхова, Польова, Лісова

Хочева: Радянська, Лісова, Миру, Піщана, Шляхова

Фрузинівка: Річний, Оранський, Миру, Гагаріна

Технічне переоснащення з 6 по 20 год
Іванківський Рудня-Тальська: Жовтнева, Шкільна, Тальська

Рокитна Слобода: Лісова, 8 Березня

Білий Берег: Дружби, З.Космодем'янської

Триліси: Незалежна

Воропаївка: Вінницька, Миру, Рокітна, Шевченка, 1-го Травня

Шпилі: Шкільна, Калиновий, 1-го Травня, Миру, Шевченка, Зарічна, Шевченка пров., К.Фещенко

Р.Шпилівська: Зарічна, Дружби

Зимовище: Миру, 1-го Травня

Леонівка: Київська, Курловича, Шевченка, В.Кібенка пров., В.Кібенка

Феневичі: Ланова

Технічне переоснащення з 6 по 20 год
Ірпінський Ірпінь: Макаренка, Чайковського, Франка, Зарічна, Франка пров., Новоірпінська, Поповича, Яблунева, Донецька, Курортна Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів з 9 по 17 год
Ірпінський Горенка: Заводська, Київська, Молодіжна, Лісова, Київський, Мічуріна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Ірпінський Гостомель: Богдана Хмельницького, Південна, Правика, Степова, Радченка пров., Кірова Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Ірпінський Михайлівка-Рубежівка: Хутірська, Зелена, Сонячна Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Ірпінський Михайлівка-Рубежівка: Київська, Шкільна, Травнева, Церковна

Буча: Шкільна

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Ірпінський Ірпінь: Северинівська, Квіткова, Стельмаха, Котляревського, Дзержинського, Натана Рибака, Гончара, Б.Хмельницького, Капітана Зайцева, Ленінградська, Героїв, О.Кошового, Варшавська, 6 Лінія, Ломоносова, Ломоносова пров., Польовий, Польова, Лесі Українки, Полтавська, Сагайдачного, Нахімова пров., Яблуневий пров., Героїв пров., Львівська, Калініна, Пісочна, Привокзальна, 2 Лінія, Воїнів Інтернаціоналістів, 74 Cтрілкової Дивізії, Пролетарська, Привокзальна площа, 11 Лінія, Мінеральна, Авіаконструктора Антонова, Зелена, Центральна, Річний пров., Жовтнева, Радянська, Лугова, 10 Лінія, 9 Лінія, Покровська

Ворзель: Горького

Буча: Полтавська

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
К.-Святошинський Київ: 19 км Житомирського шоссе, Оборони Києва, 17 км Житомирського шоссе, Житомирське шосе

Нове: Польова

Віта-Поштова: Берегова

Софіївська Борщагівка: Зарічна

Стоянка: Житомирське Шосе, Гарматна

Білогородка: Житомирське Шосе

Бобриця: Заозерна

Технічне переоснащення з 10 по 19 год
К.-Святошинський Крюківщина: Гагаріна, Квіткова, Шевченка, Котляревського, Андріївська, Ужгородська, Каштанова, Поповича, Зоряна, Володимирська, Б.Хмельницького, Шкільна, Тарасівська, Археологічна, Зелена, Сахравська, Вітряна, Молодіжна, Парникова, Гайова, Львівська, Райдужна, Виноградна, Лісна, Перемоги, Ситниченко, Тургенєва, Кільцева, Жовтнева, Ситниченко пров., Механізаторів, Новосільська, Космонавтів, Сагайдачного, Вишнева, Балукова, Київська, Парковий, Теплична, Поштова, Лугова, Будьоного, Затишна, Приозерна, Гетьмана Сагайдачного, Садова

Петропавлівська Борщагівка: Південна

Святопетрівське: 40 років Перемоги, Лесі Українки, Святоюріївська

Музичі: Космічна, Щорса, Лісний

Тарасівка: Зелена, Зелений, Поле

Дмитрівка: Лісна, Дачна

Софіївська Борщагівка: Толстого, Велика Кільцева

Гатне: Київська, СТ “Арсеналець-5”, Дамбова, Квіткова

Хотів: Паширова

Гурівщина: Київська

Технічне переоснащення з 10 по 18 год
К.-Святошинський Білогородка: К.Маркса, Ірпінський Спуск, Калініна, Річна Технічне переоснащення з 9 по 19 год
К.-Святошинський Гореничі: Підгірна, Гоголя, Барвінкова, Шевченка, Глібова, І.Кочерги, Салютна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
К.-Святошинський Білогородка: Красногірська, З.Космодем'янської, Пирогова, Жукова, Урицького, Меліоративна, Набережна, Зелена, Кутова, Шкільна, Леніна пров., Набережний, Боярська, Райдужна, Поштова, Молодіжна, Кооперативна, Леніна, Чехова, Новоселиця, К.Маркса, К.Маркса пров., Озерна, Травнева, Єдина, Журавлина, Першотравнева, Підвальна, Академіка Михайлівського, 30 років Перемоги, Житомирська, Семашка, Мнішенко, Сосніних, Щорса, Володимирська, Ковгарівська, Сорочинська, Бочальська, Зоряна, Михайлевського, Матросова

Гореничі: Б.Хмельницького, Крутогірна, Старожитомирська, 14-км автомобільної дороги Р 04 Київ-Фастів

Гнатівка: Заводська, ст. Житомирська

Петропавлівська Борщагівка: Комарова, Шевченка

Бобриця: Шкільна, Козацька

Боярка: Леніна, Є.Коновальця

Мила: 40-р. Перемоги

Крюківщина: Львівська

Неграші: Ватутіна

Гатне: Калинова

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
К.-Святошинський Боярка: Леніна, Миру, Покровська Ремонтні роботи з 8 по 19 год
К.-Святошинський Шпитьки: Центральна Технічне переоснащення з 8 по 20 год
К.-Святошинський Шпитьки: Щорса, Леніна, Гагаріна Технічне переоснащення з 8 по 20 год
К.-Святошинський Личанка: Козацька Технічне переоснащення з 8 по 20 год
К.-Святошинський Дмитрівка: Польова, Польовий, Лісна Технічне переоснащення з 8 по 20 год
Кагарлицький Слобода: Шевченка, Молодіжна, Гагаріна, Кулініченка Ремонтні роботи з 9 по 19 год
Кагарлицький Стрітівка: Підгірна, Польова, Богуна, Нова, Чапаєва, Нагірна, Урочище Вовчихи Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Кагарлицький Халча: Бригадна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Кагарлицький Халча: Кошового, Будівельників, Березняки, Шевченка, Жовтнева, Пролетарський, Польова, Серпнева, Садова, Черешнева, ім. Романа Наумовича Куща, Дружби, Перемоги Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Кагарлицький Кагарлик: Світанкова, 1-го Травня, Трояндова, Гайова

Расавка Ліщинська: Жовтнева, Степова

Тернівка: Перемоги, Шевченка

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Кагарлицький Ліщинка: Леніна, Господарський, Гагаріна

Расавка Ліщинська: Степова

Тернівка: Шевченка, Чкалова

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Кагарлицький Шубівка: Дидикало, Поповича, Червоноармійська, Щорса, Фалкова, Воробчук, Лесі Українки

Мирівка: Гагаріна

Землянка: Леніна, Гагаріна, Шевченка, Польова

Тернівка: Перемоги, Космонавтів, Чкалова, Шевченка

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Кагарлицький Шубівка: Пушкіна, Дидикало, Кібітіна, Фалкова

Ліщинка: Садова, Леніна, Гагаріна

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Макарівський Мостище: Польова, Постишева, Шевченка, Кірова, Леніна Ремонтні роботи з 9 по 17 год
Макарівський Мостище: Щорса, Рибчин Яр Ремонтні роботи з 9 по 17 год
Макарівський Грузьке: Зарічна, Ватутіна Ремонтні роботи з 9 по 17 год
Макарівський Мостище: Шевченка, Осиківська, Щорса, Лісова Ремонтні роботи з 9 по 17 год
Макарівський Мостище: Озерна, Леніна, Соснова Ремонтні роботи з 9 по 17 год
Макарівський Осиково: КТП в полі, Горького, Чапаєва, Ватутіна, Київська, Ватутіна пров., Івана Мазепи, Садова, Лугова, Травнева, Лісна, Абрикосова, Квітнева

Лишня: Польова, Шевченка, Київська, 40 років Жовтня, Київський, Запорізька, Кар'єрна, КТП в полі, Садова

Мостище: Щорса, Рибчин Яр, Шевченка, Осиківська, Кірова, КТП в полі, Лісова

Технічне переоснащення з 9 по 19 год
Макарівський Весела Слобода: Щорса, Шевченка, Кірова, Леніна, Комсомольська, Заводська

Юрівка: Лесі Українки, Краснохутірська, Київська, Гагаріна

Вільне: Миру, КТП в полі

Козичанка: Шевченка, Засівка, Пролетарська, Польова, Леніна, Садова, Слобода, Юрковиця, Конопельки

Пашківка: Шевченка, Нова

Нові Опачичі: Луцька, Волинська, Миру, 1 Травня, Лісний, Лесі Українки, Кібенка, Карцевої, Опачицька

Макарів: Дорожна

Конопельки: Польова

Соснівка: Конопельки, Набережна

Маковище: Польова

Усунення дефекту з 9 по 17 год
Макарівський Мотижин: Згоди, Довга, Садова, Топольова, Надія, Польова, Шевченка Підключення/відключення споживачів з 9 по 18 год
Макарівський Мотижин: Згоди, Довга, Садова, Топольова, Надія, Польова, Шевченка Ремонтні роботи з 9 по 18 год
Макарівський Зурівка: Дачна, Горького

Завалівка: Шевченка

Ремонтні роботи з 9 по 18 год
Макарівський Кодра: Ключова, Лесі Українки, Ковпака, Центральна, Кооперативний, Ковпака пров. Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Макарівський Королівка: Леніна, Петровського, Клубна, Шевченка, Олександра Кравченка, Освіти, Шкільна, Профспілкова, Львівська, Торгова, Червоноградська, Херсонська, Меліораторів, Шульги, Гагаріна, С.Юлаєва

Новомирівка: Піскова, Хутір Пісочний, Мирна, Нова Мирівка

Ферма: Дружби, Щаслива, Комарова, Садова

Чапаївка: Ковпака

Макарівська Буда: Гагаріна, 1 Травня

Волосінь: Ковпака, Чапаївка, Короленка

Забуяння: Незалежності, Молодіжна, Франка, 1 Травня, Шевченка, Перемоги, Новошепелицька, Лесі Українки, Покровська, Короленка, Миру, Закарпатська, Лісова

Кодра: Шевченка

Мотижин: В.Довгича, Шевченка

Соболівка: Лісна

Макарів: Стуса Василя

Мостище: КТП в полі

Пашківка: Центральна

Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Макарівський Небелиця: Старий Шлях, Молодіжна, Шевченка, Дружби, 1 Травня, Миру, Невизначена

Кодра: Варшавська

Борівка: Центральна, 1 Травня, Молодіжна, Лісова, Зоряна, Я.Клименко, Закарпатська, Невизначена

Садки-Строївка: Строївка, Петровського

Ситняки: Миру

Макарів: Димитрія Ростовського

Рожів: Леніна, Молодіжна

Ніжиловичі: Першотравнева

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Миронівський Миронівка: Захарченка, Некрасова, Героїв Небесної Сотні, Франка, Черненка, Пушкіна, Соборності, Першотравнева, Перемоги, Бузницького, Ватутіна, Михайлівська, Гагаріна, Стрільця, Пироженка, Академіка Ремесла, Григорія Сковороди, Черняховського, Тичини пров., Мічуріна, Тичини, Шкільний, Першотравневий, Приймака пров., Старченка

Юхни: Першотравнева

Карапиші: Кривошеї

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Миронівський Миронівка: Миру, Кондратовича, Лесі Українки, Чкалова, Перемоги, Леваневського, Миронівка, Черненка, Яблунева, Бузницького, Батури, Соборності, Шевченка, Лісова, Деркача пров., Степова, Деркача, Красилівська, Гетьманська

Нова Олександрівка: Богдана Хмельницького, Макарова

Козин: Лугова

Центральне: Центральне

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Миронівський Миронівка: Сонячна, Гагаріна, Франка, Соборності, Гоголя пров., Академіка Ремесла, Черненка, Франка пров., Чкалова, Корсунська, Михайлівська, Героїв Небесної Сотні, Бузницького, Тичини пров., Стрільця, Вершути, Деркача пров., Заслонова, Миронівка, Конституції, Чайковського, Привокзальна пров., Коцюбинського, Перемоги, Литвиненка, Полуботка, Сухомлинського, Гоголя, Чехова, Паризької Комуни, Степова, Івана Мазепи, Матросова пров., Матросова, Толстого, Ватутіна, Красилівська

Ходорів: Жовтнева

Центральне: Центральне

Гулі: Лугова

Росава: Гагаріна, Новосілка

Карапиші: Соборна

Зеленьки: Коцюбинського, Центральна

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Обухівський Козин: ж/м “Козинський”

Плюти: СТ “Луговий”, пров. Січневий

Українка: Лугова

Виконання приєднання клієнтів з 10 по 20 год
Обухівський Германівка: Уварова, Б.Хмельницького, 30 років Перемоги, Войтенка Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Обухівський Германівка: Гагаріна, Войтенка, Б.Хмельницького Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Обухівський Германівка: Олени Ковальчук, Б.Хмельницького Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Обухівський Германівка: Шевченка, Комсомольська Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Обухівський Красна Слобідка: Набережна, Матросова Ремонтні роботи з 8 по 19 год
П.-Хмельницький Стовп'яги: Шевченка, Шкільний, Дружби Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Рокитнянський Рокитне: Незалежності, Садова, Лісна, Новий, Першотравнева Виконання приєднання клієнтів з 9 по 13 год
Рокитнянський Рокитне: Лугова, Медоварна, Першотравнева, Ювілейний, Лесі Українки, Садова, Луговий, Нижній пров., Новий Виконання приєднання клієнтів з 9 по 19 год
Рокитнянський Ромашки: Покровська, Жовтнева, 8 Березня, Польова Технічне переоснащення з 8 по 20 год
Рокитнянський Телешівка: Зелений, Нагірний, Запорізька, Шкільна, Лугова, Прорізна, Луговий пров.

Ромашки: Нагірний

Рокитне: Незалежності

Технічне переоснащення з 8 по 20 год
Рокитнянський Телешівка: Молодіжна, Шевченка, Молодіжний Технічне переоснащення з 8 по 20 год
Рокитнянський Телешівка: Набережний, Набережна, Польова, Колгоспна, Колгоспний Технічне переоснащення з 8 по 20 год
Рокитнянський Телешівка: Шевченка, Слобідська Технічне переоснащення з 8 по 20 год
Рокитнянський Ромашки: Шкільна, Першотравнева, Польова, Виноградова Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Рокитнянський Запруддя: І. Франка, 8 Березня, Поповича, 1-го Травня Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Рокитнянський Шарки: Соборності, Перемоги Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Сквирський Красноліси: Гагаріна, Чапаєва Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Сквирський Красноліси: Горького, Шкільна, Гагаріна Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Сквирський Красноліси: Шевченка, Гагаріна, Будьоного, Петровського, Молодіжна, Щорса, Закарпатський пров., Шкільна Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Сквирський Красноліси: Гагаріна, Чапаєва Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Сквирський Красноліси: Шевченка, Гагаріна, Будьоного, Петровського, Молодіжна, Щорса, Закарпатський пров., Шкільна Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Ставищанський Ставище: Лугова, Річна, Лесі Українки, Весняна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Ставищанський Ставище: Лугова, Річна, Лесі Українки, Весняна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Ставищанський Гейсиха: 40 років Перемоги, Садова, Центральна, Нова, Миру, Шевченка, Федоренка

Богатирка: Шевченка

Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Ставищанський Гейсиха: Степова, Гагаріна, Молодіжна, Федоренка, Шкільна Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Ставищанський Сніжки: 40 років Перемоги, Шкільна, Цимбала, Садова, Ставищенська Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Ставищанський Юрківка: Центральна Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Таращанський Юшків Ріг: Травнева, Кооперативна, Шевченка, Лугова, Центральна, Червона, Народна, Інтернаціональна

Велика Березянка: Великоберезянська

Тараща: Мудрого Ярослава, Стуса

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Таращанський Дубівка: Польова, Шевченка, Набережна, Космонавтів, Шкільна, Фізкультурна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Таращанський Тараща: Б.Хмельницького, Козаківка, Озерна, Видна, 40 років Перемоги, Гаражний Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Таращанський Калинове: Набережна, Заводська, Зарічна, Молодіжна, Вуличний Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Таращанський Тараща: Героїв Чорнобиля, Сікевича Володимира, Б.Хмельницького, Шевченка Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Таращанський Ківшовата: Молодіжна, Вишнева, Дворянська, Ярослава Мудрого, Лесі Українки, Незалежності, Вишневий пров. Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Таращанський Лісовичі: Шкільна, Перемоги, Пархоменка, Дачна Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Таращанський Лісовичі: Перемоги, Молодіжна, Миру пров., Тернова, Першотравнева, Добровольських Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Таращанський Тараща: Героїв Небесної Сотні, Колгоспна, Меліоративна, Грушевського Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Тетіївський Ненадиха: Шевченка, Підлісна, Білгород-Дністровська, Польова Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Фастівський Кожанка: Шкільна, Зубарська Ремонтні роботи з 10 по 17 год
Фастівський Фастів: Бенардоса, Будівельна, Будівельний, Героїв України, Мічуріна, Лісна, Будівельник Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви, Радянська

Паришів: Невизначена

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Яготинський Переяслав-Хмельницький: Шевченка

Яготин: Незалежності, Дарницька, Винниченка, Чкалова, Лермонтова, Паркова, Гастелло, Бондаренка

Засупоївка: СТ "Алгоритм"

Ремонтні роботи з 8 по 19 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення KV повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 27 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

среда, 27 октября 2021 г.
13:26
Аэропорт “Борисполь” подсчитал чистую прибыль за 9 месяцев этого года
13:05
Кличко назначил врио директора Института Генплана Дмитрия Лыкова, которого судили за подделку документов в Вышгороде
12:44
Суд признал незаконными действия КП “Киевтеплоэнерго” по начислению сумм за не потребленное тепло, - глава СПКУ
12:26
З суботи Київщина в “червоній” зоні: які заборони вступають у силу
12:02
Столичный завод “Большевик” продали с молотка за 1,4 млрд гривен
11:43
“Озеро Белое” может стать комплексной памяткой природы местного значения
11:22
Чиновники Кличко украли 12 млн гривен на “цифровой трансформации” Киева, - Беловол
11:03
Ночью в Броварах произошел взрыв на предприятии по переработке металлолома (фото, видео)
10:42
Киевщина с 30 октября переходит в “красную” коронавирусную зону
10:27
За добу на коронавірус захворіли 880 жителів Київщини
10:02
Курс валют в Киеве: 27 октября 2021 года
09:42
Столичные спасатели ликвидировали пожар в отселенном здании на Печерске
09:26
Метадон в организме Полякова был вместе с усиливающим действие наркотиков димедролом, — замглавы МВД (видео)
09:07
За минувшие сутки от коронавируса привито рекордное количество украинцев
07:15
Сегодня, 27 октября, ярмарки пройдут в семи районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 27 октября 2021 года
Календарь событий