суббота, 23 октября 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 27 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 27 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 27 вересня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівський, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському та Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Березань: Маяковського, Березанський шлях, ім. Адама Міцкевича, Софроніївська

Баришівка: Коцюбинського

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Баришівський Перемога: Старокиївська, Забайкальська, Братів Ковалів, Ядлівська, Нова, Партизанська Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Баришівський Ярешки: Дніпровська, Миру, МАРГАНЕЦЬКА, Будівельників, В.Правика, Дружби, Чорнобильська

Пилипче: Берегова

Рудницьке: Церковна

Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Баришівський Пилипче: Берегова, пров. Озерний

Ярешки: Т.Г.Шевченка, Гагаріна, Чкалова

Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Баришівський Баришівка: Червона, Бажана, Гетьмана Дорошенка, Шевченка, Липняцька, Ентузіастів, Привокзальна, Шевченка пров., Будівельників, Калинова, Богдана Хмельницького, Софіївська, Червоний, Маяковського, Соборна, Суворова, Центральна, Київський шлях, Коцюбинського, Лугова, Паркова, Некрасова, Луговий, Молодіжний, Штанька, Парковий, Болотна, Новоселів, Воздвиженська, Банний пров., Радужний, Софіївський пров., Чехова, Цвілія, Миру пров., Новий, Гагаріна, Шахтарський, Добра, Добра пров., Вишневий, Вишнева, Мирний, Центральний, Березанська, Зерова, Військовий, Котляревського, Чайковського, Космонавтів, Лесі Українки, Набережна, Садова, Затишна, Ватутіна, Коцюбинського пров., Філатова, Князя Володимира, Горького, Донецька, Соборний, Стадіонний, Клубний, Поповича, Мічуріна, Мічуріна пров., Липняцький, Бажана пров., Сагайдачного пров., Гоголя, Софіївська-34, Шахтарська, Одеська, Яблуневий, Зарічна, Черняховського, Незалежності, Трубіжська, Ярова, Шкільна, Торфяна

Пасічна: Черняхівська

Дернівка: Березанський шлях

Виконання приєднання клієнтів з 8 по 20 год
Білоцерківський Чупира: Надрічна, 2 відділення, Катодна, Шкільна, 3 відділення, Молодіжна, 4 відділення, Робітнича (4 відділення), Скважина, Станція, Урожайна, Шевченка, Вишнева, Новоселівська, Ставок, Миру, Єдності, Нова, Садова, Голубина, Шкільний, Гетьманська, Незалежності

Озерна: Комора, Гуртожиток, Контора, Хоздвір, Котельня, Молодіжна, Їдальня, Клуб, Коридорне освітлення, Магазин, Зоряна, Адмінбудинок, Заправка

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Білоцерківський Чупира: Голубина, Шкільна, Шкільний Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Білоцерківський Біла Церква: Росьова, Олександрійський, Водопійна, Ак. Гродзинських, Партизанська, 3 Водопійний, 1 Партизанський, Соборна, Лєрмонтова, Водопойний, Чкалова, Василя Стуса, Банкова, Банна, Гетьманська, Героїв Небесної Сотні, Спартаківська, 1 Водопійний, Набережна, Лазаретна, Гірський, Запорізька, Озерна, 2 Річковий, Тургенєва, Чернишевського, 2 Водопійний, Глухий тупік, Яровий, Зелений, 1 Річковий, Зелена, Гетьмана Сагайдачного, 2 Партизанський, 1 Замковий, 2 Замковий, Замкова, Річна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Білоцерківський Біла Церква: Росьова, Гетьманська, Чернишевського, Водопійна, Тургенєва, 2 Водопійний, 3 Водопійний Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Білоцерківський Потіївка: Молодіжна, Вишнева Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Білоцерківський Потіївка: Пишканя Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Білоцерківський Коржівка: Набережна

Озерна: Червона, Паркова, Зелена, професора Меляновського, Глиняна, Верхова, Франка, Вільна, Рибальська, Богдана Хмельницького, Мальованого, СТ, Надрічна

Бикова Гребля: Першотравнева, Кобзаря, Берегова, Набережна, Садова, Зелена, Хоздвір, Ферма, Зоряний, Т. Шевченка, Шкільна, Миру пров., Сонячний, Молодіжна, Ю. Гагаріна, Вишнева, Лесі Українки пров., Ватутіна, Водокачка

Черкас: Дружби, Павлова, Зої Космодем'янської, Шевченка, Ю. Гагаріна, Квітуча, Польовий, Млинова, Затишна, Лісова, Набережна, Ферма, Поповича, Садовий, Миру, Заріччя, Калинова, Мисливська

Хутір Черкас: Набережна

Технічне переоснащення з 8 по 20 год
Білоцерківський Потіївка: Молодіжна, Вишнева Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Білоцерківський Потіївка: Пишканя Технічне переоснащення з 8 по 20 год
Білоцерківський Потіївка: Пишканя Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Білоцерківський Біла Церква: Товарна, Привокзальна, Фастівська, Купріна, Курсовий Ремонтні роботи з 6 по 19 год
Богуславський Богуслав: Шкільний, Андрія Зозулі, Шкільна, Франка, Училищна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Бориспільський Сошникiв: Революційна, Іскрівська, Гагаріна, Комарова, Стрімка, Боженка

Гнідин: Шкільна

Вишеньки: Чубинського

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Бориспільський Сошникiв: Іскрівська, Іванова, Чапаєва, Щучинська, Комарова, Зоряна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Бориспільський Перегуди: Центральна, Лесі Українки, Вишнева, Мічуріна

Горобіївка: Центральна, Дружби, Незалежності, Лугова, Південна, Польова-Лугова

Сулимівка: Леніна

Сеньківка: Миру, Польова, Невизначена, Масив Ягідний

Займище: Горького, 5 Проектна, Гоголя, 2-га Проектна, Лугова, Лісова, 4 Проектна, Дачна, І.Франка, Нова, Шевченка, Проектна, Польова

Дударкiв: Лугова, 8 Березня, Довженка

Бориспіль: Гоголя, Л.Курбаса пров., Ботанічна, Л.Курбаса, Гончара, Мічуріна

Велика Олександрiвка: Молодіжна

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Бориспільський Бориспіль: Пилипа Орлика, Багряного, Котляревського, О.Пчілки, Сагайдачного, 3 Лісний, Сагайдачного пров. Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Бориспільський Вишеньки: Гоголя, Героїв Космосу, Пушкіна, Ожинна, Кошового Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Бородянський Галинка: Центральна, Нова Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бородянський Бородянка: Запоріжська, Автомобілістів, Побутовиків, Полупанова, Південна Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Броварський Пухівка: Нова, Садова, Яблунева, Котовського, Ялинкова, Молодіжна, Каштановий, Лісовий, Лісова, Миру, Журавлина Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Броварський Пухівка: Каштановий, Леніна, Молодіжна, Нова, Котовського, Радгоспна, Садова, Липова, Радянська, Лісова, Микала, Миру, Каштанова, Комсомольська, Лугова, П. Мирного, Яблунева, Ялинкова, Лісовий, Журавлина, Шевченка, Гагаріна, Деснянська, Мисливська, Шевченка пров., Пархоменка, Лесі Українки, Дубрівська, Сагайдачного, Космонавтів, Хуторська, Соколина, Рожівська, Червоноармійська, На березі Десни, Набережна, Пасічанська, Озерна, Окружна, Зазимська, Проліскова, Тиха, Рибальська, Першотравнева, Ватутіна, Поштова, Піонерів, Сонячна, Солов'їна, Леніна пров., Вишнева, Польова, Світанкова, Волошкова, Піщана, Комарівська, Берегова, Блакитна, Північна, Старонаводницька

Жердова: Лугова

Рожни: Вербіна, Дружби, Травневий, Кільцева, Левадна, Хуторський, Хуторська, Шевченка, Придеснянська, Дачна, Дубрівська, Свободи, Травнева, Нова, пров. Вербинний, Свободи пров., Старе село, Річна, Стрілецька, На березі Десни, Луговий, Пролетарська, Рибальська, Космонавтів, Партизанська, Пушкіна, Коцюбинського, Франка, Огородня, Франка пров., Партизанський пров., Лісова, пров. Проїздний, Пушкіна пров., Незалежності, Лівобережна, Деснянська, Козацька, Возз'єднання, Щаслива, Сонячна, В. Стуса, Зарічна, Ярослава Стецька

Бровари: Бульвар Незалежності, Київська, Батуринська

Велика Димерка: Шевченка

Погреби: Ватутіна, Мічуріна, Гагаріна, Світанкова, Єдності, Пасіченка, Грушевського, А. Пасіченка

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Броварський Пухівка: Каштановий, Леніна, Молодіжна, Нова, Котовського, Радгоспна, Садова, Липова, Радянська, Лісова, Микала, Миру, Каштанова, Комсомольська, Лугова, П. Мирного, Яблунева, Ялинкова, Лісовий, Журавлина, Шевченка, Гагаріна, Деснянська, Мисливська, Шевченка пров., Пархоменка, Лесі Українки, Дубрівська, Сагайдачного, Космонавтів, Хуторська, Соколина, Рожівська, Червоноармійська, На березі Десни, Набережна, Пасічанська, Озерна, Окружна, Зазимська, Проліскова, Тиха, Рибальська, Першотравнева, Ватутіна, Поштова, Піонерів, Сонячна, Солов'їна, Леніна пров., Вишнева, Польова, Світанкова, Волошкова, Піщана, Комарівська, Берегова, Блакитна, Північна, Старонаводницька

Жердова: Лугова

Рожни: Вербіна, Дружби, Травневий, Кільцева, Левадна, Хуторський, Хуторська, Шевченка, Придеснянська, Дачна, Дубрівська, Свободи, Травнева, Нова, пров. Вербинний, Свободи пров., Старе село, Річна, Стрілецька, На березі Десни, Луговий, Пролетарська, Рибальська, Космонавтів, Партизанська, Пушкіна, Коцюбинського, Франка, Огородня, Франка пров., Партизанський пров., Лісова, пров. Проїздний, Пушкіна пров., Незалежності, Лівобережна, Деснянська, Козацька, Возз'єднання, Щаслива, Сонячна, В. Стуса, Зарічна, Ярослава Стецька

Бровари: Бульвар Незалежності, Київська, Батуринська

Велика Димерка: Шевченка

Погреби: Ватутіна, Мічуріна, Гагаріна, Світанкова, Єдності, Пасіченка, Грушевського, А. Пасіченка

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Броварський Світильня: Корольова, Захисників, Київська, Набережна, Зарічна, Жовтнева, Макаренка, Обіуха, Шматка пров., Квітнева Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Броварський Требухів: Парникова

Світильня: Садова, Зарічна, Обіуха, Квітнева

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Броварський Велика Димерка: Бобрицька, Котляревського, Пушкіна, Калинова, Вокзальна, Котовського, Покровська Технічне переоснащення з 8 по 17 год
Васильківський Велика Солтанівка: Жовтнева, Першотравнева, Колективна, Польова, Вишнева, Ягідний, Набережна, Незалежності, Леніна, Поле, СТ "Руслан", Лісова, Радужна

Мала Солтанівка: Осінній, Осіння, Київська, Садова, Леніна пров., Дачна, Володимирська, Борівський, Борівська, Миру, Гагаріна, Комсомольська, Шевченка, Поповича, Південна, Першотравневий, Миколаївська, Першотравнева, Солов`їна, Зарічна, Лісова, Сонячна, Польова, СТ "Фіалка", СТ "Родіна", СТ "Генетик", СТ "Будівельник -2", Титова, Лугова, Вишнева, Б. Хмельницького, СТ "Тепловик"

Порадівка: Щорса, Жукова, Запорізька, Радгоспна, Центральна, Незалежності, Чапаєва, Гагаріна, Чкалова, Піонерська, Пархоменка, Леніна, Шевченка, Польова, Садова, Нова, Молодіжна, Весняна

Руликів: Травнева, Боженка, Космонавтів, Радгоспна

Васильків: Володимирська, Софіївська, Покровська

Варовичі: Нова

Кодаки: Київська, Лесі Українки, Ювілейна

Скрипки: Набережна

Технічне переоснащення з 9 по 20 год
Васильківський Хлепча: Косіора, Шевченка, Якіра, Батюка, Підгірна, Ватутіна, Лісова Поляна, Молодіжна, СТ "Сахенерго", СТ "Лісова поляна", СТ "Струмок", Верхній Вал, Степова, Гориста, Дачна, Змієвий вал

Велика Солтанівка: Набережна, Васильківська, Лісова, Жовтнева, Леніна

Діброва: Щастя, Центральна, Грушевського, Мічуріна, Садова, Жовтневий, Калинова, Шкільна, Лісовий, Шкільний, Яровий, Нова, Горіховий, Вишнева, СТ "Дуброва", СТ "Стугна", Васильківська, Васильківський, Благодатна, Лесі Українки, Калинівська

Багрин: Польова, Гагаріна, Горького, Лисенка, Островського, Залізнична, Пушкіна, Київська, Волошкова, Квіткова, Механізаторів, Шевченка, Молодіжна, Дружби, Озерна, Незалежності, Заводська, Залізничний, Лугова, Михайлівська, Соборна

Калинівка: Центральна, Сонячна, Леніна, Ватутіна, Степова, Олега Кошового

Кожухівка: Данилівська

Здорівка: Ватутіна

Данилівка: Зелений Бір, Д.Галицького, Травнева, Н.Верещак

Іванковичі: Садова

Глеваха: Фастівська

Технічне переоснащення з 9 по 20 год
Васильківський Путрівка: Софіївська, Путрівська, Пушкіна, Газова, Сонячна, Садова, Пушкінський, Польовий, Нова, Нахімова, Франка, Молодіжна, Хмельницького, Богуна, Механізаторів, Мічуріна пров., Шевченка, Дружби, Дорошенка пров., Будівельна, Лісовий, Вишневий, Нахімова пров., Озерна, Короленка, Заводська, Польова, Вулиця невизначена, Сагайдачного, Спортивний, Мічуріна, Путровська, Козачий пров., Березанська, Луговий, Будівельний, Піщаний, Трудовий, Богуна пров., Калинівський пров., Леніна, Квіткова, Сагайдачного пров., Траса Київ-Одеса

Васильків: Керамічна, Гетьмана Сагайдачного, Сонячна, Керамічний, Сергія Шамрая пров., Сергія Шамрая, Гончарна, Культосвітній пров., Луговий, Лесі Українки, Михайлівська, Путрівська, Лесі Українки пров., Березанський, Васильківський, Березанська, Ситника Михайла, І.Виговського пров., Васильківська, Суворова, Гончарний, Юрія Скляра, Виговського, Сільбудівський, Метальова пров., Метальова

Глеваха: Комсомольська

Здорівка: Ватутіна, Лесі Українки пров., Керамічний, Зелений

Березанщина: Київська, Яблунева

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Васильківський Плесецьке: Молодіжна, 1-го Травня, Васильківська Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Васильківський Крячки: Авіаторів, Енергетиків, Народна

Березанщина: Трипільська, Бузкова, Щаслива, Озерний пров., Миру, Народна, Набережна, Пархоменка, Київська, Львівський, Львівська

Васильків: Пилипа Орлика

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Вишгородський Димер: Соборна, Набережна, Шевченка, Володимирська, Горького, Незалежності, Злагоди, Дніпровська, Пашкова, В. Сухомлинського Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Вишгородський Сухолуччя: Травнева, Вулиця невизначена, Миру, Гагаріна, Лісова, Колесніка, Старика, Жовтнева Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Володарський Капустинці: Набережна, Леніна, Миру, Соборна, Шевченка, Сквирська, Першотравнева, Лесі Українки, Польова

Коржиха: Володарська

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Володарський Михайлівка: Росьовий, Польова, Шевченка, Героїв Революції, Жовтнева, Берегова, Набережна, Кооперативна, Лісова, Лісовий пров. Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Володарський Володарка: Шкільна, Садовий, Волі, Гагаріна, Миру, Кооперативна, Парковий Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Володарський Володарка: Польова, Польовий пров., Поліська, Підгірна, Вишневий Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Володарський Володарка: Соборний, Ярослава Мудрого, Миру Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Згурівський Середівка: Литвиненка, Дідика, Зарічна, Перемоги, Молодіжна

Олексіївка: Олексіївка

Ремонтні роботи з 10 по 12 год
Згурівський Згурівка: Б.Хмельницького Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Іванківський Іванків: Київська, Запрудська, Миру, Дружби, Шевченка Технічне переоснащення з 8 по 20 год
Іванківський Буда Вовчківська: Першотравнева, Леніна Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Іванківський Оране: Червоний шлях, Заводська, Поперечна, Набережна, Піскунів, Садова, Погінна, Річковий, Нова, Шевченка, Поштова, Шляхова, Польова, Лісова

Хочева: Радянська, Лісова, Миру, Піщана, Шляхова

Фрузинівка: Річний, Оранський, Миру, Гагаріна

Технічне переоснащення з 6 по 20 год
Іванківський Рудня-Тальська: Жовтнева, Шкільна, Тальська

Рокитна Слобода: Лісова, 8 Березня

Білий Берег: Дружби, З.Космодем'янської

Триліси: Незалежна

Воропаївка: Вінницька, Миру, Рокітна, Шевченка, 1-го Травня

Шпилі: Шкільна, Калиновий, 1-го Травня, Миру, Шевченка, Зарічна, Шевченка пров., К.Фещенко

Р.Шпилівська: Зарічна, Дружби

Зимовище: Миру, 1-го Травня

Леонівка: Київська, Курловича, Шевченка, В.Кібенка пров., В.Кібенка

Феневичі: Ланова

Технічне переоснащення з 6 по 20 год
Ірпінський Ірпінь: Пролетарська, 2 Північний Тупік

Коцюбинське: Меблева

Горенка: Радгоспна, Польова, Леніна, Приозерна, Садова, Молодіжна, Київська, Озерна, Фасадна, Сонячна, Селянська, Мічуріна, Кільцева, Вулиця невизначена, Заводська, Лісова, Київський

Мироцьке: Радгоспна

Мощун: Лесі Українки, Лісова, Лісництво, Грушевського пров., Жовтнева, Шевченка, Леніна, Лугова, Кірова, Вишнева, Франка, Б.Хмельницького, Грушевського

Гостомель: Незалежності

Нові Петрівці: Леніна

Боярка: Агрономічна

Виконання приєднання клієнтів з 9 по 17 год
Ірпінський Ірпінь: Макаренка, Чайковського, Франка, Зарічна, Франка пров., Новоірпінська, Поповича, Яблунева, Донецька, Курортна Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів з 9 по 17 год
Ірпінський Горенка: Заводська, Київська, Молодіжна, Лісова, Київський, Мічуріна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Ірпінський Михайлівка-Рубежівка: Хутірська, Зелена, Сонячна Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Ірпінський Ворзель: Затишна, Стражеска, Кичеївська

Михайлівка-Рубежівка: Європейська, Зарічна, Вишнева, Садова, Зелена Долина, Шевченка, Чубинського, пров. Чирвин, Чирвин Яр, Василькова

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
К.-Святошинський Юрівка: Лугова, Соснова, Молодіжна, Шкільний, Набережна, Шевченка

Крюківщина: Сагайдачного, Райдужна, Ситниченко

Тарасівка: Котляревського, СТ "Автомобіліст", Сковороди, Вітянська, О. Олеся, Гончара, Юрівська, Київська, Братів Ткаченків, Петра Могили, Айвазовського, Я. Мудрого, Абрикосова, П.Воронька, Володимирська, Червона, Високовольтна, Зелена, Високовольтна 2, Котляревського пров.

Віта-Поштова: Набережна, Ярослава Мудрого

Білогородка: Виноградна, Молодецька

Технічне переоснащення з 10 по 18 год
К.-Святошинський Білогородка: К.Маркса, Ірпінський Спуск, Калініна, Річна Технічне переоснащення з 9 по 19 год
К.-Святошинський Гнатівка: Шевченка, ст. Житомирська, Київська

Жорнівка: Першотравнева

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
К.-Святошинський Жорнівка: Комсомольська, Комсомольський, Польова, Садова, Шляхова, Гагаріна

Білогородка: Леніна

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
К.-Святошинський Личанка: Шевченка, Садовий, Шкільна, Центральна, Баштанна, Вагнера, Покровська Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Кагарлицький Ржищів: Пушкіна Технічне переоснащення з 9 по 19 год
Кагарлицький Стрітівка: Гагаріна, Б.Хмельницького, Шевченка, Кільцева, Молодіжна, Перемоги, Лесі Українки, Воропаївська, Героїв Трипілля, Берегова, Підгірна, Богуна, Нова, Польова Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Кагарлицький Стрітівка: Б.Хмельницького, Кошового, Колгоспна, Нагірна, Садова, Нова, Героїв Трипілля, Гагаріна, Підгірна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Макарівський Новосілки: Леніна, Кучеренка, Центральна, Гагаріна, О.Гончара, Весняний Ремонтні роботи з 9 по 17 год
Макарівський Новосілки: Леніна Ремонтні роботи з 9 по 17 год
Макарівський Новосілки: Підгірна, Шевченка, Підлісна Ремонтні роботи з 9 по 17 год
Макарівський Новосілки: Каховська, Будівельна, Поліська, Київська, Підлісна, Калиновий Кут, Нова, Озерна, КТП в полі, Прорізна, Миру

Лишня: Київська

Ремонтні роботи з 9 по 17 год
Макарівський Бишів: Новоселицька, Гайок, Римаря, Жданова, Захисників України, Шевченка, Польова, Київська, Сонячна, Набережна, Степова

Лишня: Набережна, 40 років Перемоги, Кар'єрна, 40 років Перемоги пров., Київська, КТП в полі, Шевченка, Лісна

Забуяння: пров. Гната Майстренка

Калинівка: Спортивна

Пашківка: Колгоспна, Київська, Центральна, Польова, Жовтневий, Жовтнева, Щастя, Шевченка, Зелена, Зарічна, Поліська, Вінницька, Зоряна, Північна, Південна, Молодіжна, Вишнева

Грузьке: Червоноармійська, Фрунзе

Горобіївка: Калинова, Зарічна

Андріївка: О.Меля

Осиково: Чапаєва

Ремонтні роботи з 9 по 18 год
Макарівський Зурівка: Дачна, Горького

Завалівка: Шевченка

Ремонтні роботи з 9 по 18 год
Макарівський Чорногородка: Поліська, Будівельна, Київська, Польова, Ірпінська, Бишівська, Дубина

Маковище: Шевченка

Ремонтні роботи з 9 по 17 год
Миронівський Центральне: Центральне

Нова Миронівка: Василівка

Ремонтні роботи з 9 по 19 год
Миронівський Нова Миронівка: Василівка

Центральне: Центральне

Ремонтні роботи з 9 по 19 год
Миронівський Миронівка: Степова, Соборності Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Обухівський Козин: Садова, Набережна, Солов'яненка, Шевченка, Лісова, Нова, Південна, Жеваги, Гагаріна, Партизанська, Кожедуба, Лесі Українки, Шевченка пров., Київська, Франка, Лісна, Городній пров., Колінченко, Набережно-Лугова, Вербний, Озерна, Конча-Заспа, Берегова, Козацький пров., Лугова, Вереснева, Дамба, СТ "Берегиня", Столичне Шосе, пров. СТОЛИЧНИЙ, Ханський, Софіївський, Козацька, пров. Рибальський, Жовтневої Революції, Вербовий

Обухів: Васильківська, Лукавиця ж/м, Київська, Гайдамацька

Романків: Лісова

Мала Вільшанка: Шевченка

Київ: Столичне шосе

Ремонтні роботи з 10 по 17 год
Обухівський Козин: ГООГ “Заплава-2”, Урочище Дубки, Столичне Шосе, Конча-Озерна, Конча-Заспа, Нова, Озерна, Лугова, СТ "Берегиня", Вереснева, Рассветна, Монашинська, Липська, Весняна, ж/м Краєвид, вул. Липська, ж/м "Краєвид", Київська

Підгірці: Боровкова

Обухів: Київська

Тарасівка: Пушкіна

Київ: Старик, Голосіївський р-н, Столичне шосе

Мала Вільшанка: Садова

Ремонтні роботи з 10 по 17 год
Обухівський Обухів: Лукавиця ж/м

Григорівка: Героїв Майдану, Леніна, Молодіжна, Шкільна, Лісова, Козацька, Сонячна, Кринична, Щаслива

Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Обухівський Григорівка: Набережно-Польова, Польова, Набережна, Вишнева

Дерев'яна: Польова

Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Обухівський Матяшівка: Героїв Небесної Сотні, Пушкіна, Ватутіна

Григорівка: Яблунева, Пушкіна, Леніна

Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Обухівський Перше Травня: Маяковського, Поповича, М. Васильківського, Першотравнева, Центральна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Ярмаркова, Києвобрамська, Чкалова, Межирічна, Нестерова пров., Ломоносова, Іващенка Олега, Ломана, Шкільна, Соборна, Гімназійна Ремонтні роботи з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Пристроми: Шевченка, Першотравнева

Вовчків: Миру, Шевченка, Космонавтів, Садова, Лесі Українки, Переяславська

Ремонтні роботи з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Сковороди, Хмельницького Богдана, Покровська, Сікорського Михайла, Фабрична Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Рокитнянський Рокитне: Лугова, Медоварна, Першотравнева, Ювілейний, Лесі Українки, Садова, Луговий, Нижній пров., Новий Виконання приєднання клієнтів з 9 по 19 год
Рокитнянський Луб'янка: Першотравнева, Гагаріна, Шкільна, Перемоги, Центральна, Вишнева Технічне переоснащення з 8 по 20 год
Рокитнянський Луб'янка: Господарство Технічне переоснащення з 8 по 20 год
Рокитнянський Ромашки: Виноградова, Покровська, Жовтнева, Шкільна Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Рокитнянський Ромашки: Набережна, 8 Березня, Заболотня, Виноградова Технічне переоснащення з 8 по 20 год
Рокитнянський Ромашки: Господарство, Покровська Технічне переоснащення з 8 по 20 год
Рокитнянський Насташка: Першотравнева, Центральна, Шевченка Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Рокитнянський Острів: Білоцерківська, Вербова, 1 Травня, Лугова, Садова Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Сквирський Красноліси: Гагаріна, Чапаєва Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Сквирський Красноліси: Горького, Шкільна, Гагаріна Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Сквирський Лаврики: Шевченка, Липнева, Яровий, Ярова, Річковий, Шевченка пров., Лісова, Нагірна, Лісовий, Матюші, Колгоспна

Тетіїв: Соборна

Горобіївка: Колгоспна, Квітнева, Набережна

Антонів: Перемоги, Першотравнева, Лісова

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Сквирський Антонів: Перемоги, Леніна, Пролетарська, Зарічна, Комсомольська, Партизанська

Шамраївка: Городище

Пустоварівка: Лісова, Мічуріна, Соборна, Гоголя, Миру, Горького, Куліша Леоніда Пилиповича, Ватутіна, Площа Перемоги, Польова, Щаслива, Б.Хмельницького, Шевченка, Гагаріна, Вишнева

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Сквирський Красноліси: Гагаріна, Чапаєва Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Ставищанський Антонівка: Польова, Шкільна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Ставищанський Журавлиха: Чапаєва, Радянська, 40-річчя Перемоги Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Ставищанський Журавлиха: 40-річчя Перемоги, Леніна, Радянська, Шевченка, Гагаріна Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Ставищанський Винарівка: Лісова Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Таращанський Тараща: Героїв Чорнобиля, Сікевича Володимира, Б.Хмельницького, Шевченка Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Таращанський Калинове: Набережна, Заводська, Зарічна, Молодіжна, Вуличний Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Таращанський Крива: Розенкова, Молодіжна, Пилипчука, Заводська, Набережна, Лісова Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Таращанський Круті Горби: Сергія Циганка, Польова, Гагаріна, Тараса Шевченка, Молодіжна

Станишівка: Набережна

Лука: Козацька

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Таращанський Тараща: Б.Хмельницького, Козаківка, Озерна, Видна, 40 років Перемоги, Гаражний Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Таращанський Тараща: Володимира Великого, Героїв Небесної Сотні, Яровий Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Таращанський Володимирівка: Лісова, Вигінська, Липова

Червоні Яри: Молодіжна, Яблунева, Незалежності

Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Таращанський Тараща: Сікевича Володимира, Михайлівська, Довженка Олександра, Володимира Великого, Перемоги Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Таращанський Тараща: Івана Мазепи, Івана Сірка, Полуботька Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Таращанський Тараща: Виговського Івана, Коцюбинського Михайла, Пилипченка, Молодіжна, Білоцерківська, Таращанського Полку, Сікевича Володимира, Полуботька, Борідченка, Орликівка, Франка, Героїв Небесної Сотні, Видна, Михайлівська, Івана Мазепи Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Тетіївський П'ятигори: Сікорського, Київська, Польова, Горького Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Тетіївський Тетіїв: Віктора Гуменюка, Дібрівська, Івана Сенька, Голембовського, Чорновола, Поліська, Одеська Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Фастівський Кожанка: Шкільна, Зубарська Технічне переоснащення з 9 по 17 год
Фастівський Фастів: Заводська, Заводський, Нова, Володимира Великого, Толстого, Соборна, Перемоги площа Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви, Радянська

Паришів: Невизначена

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Яготинський Озерне: Першотравнева, Озернянська, Островського Ремонтні роботи з 8 по 19 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення KV повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 26 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

суббота, 23 октября 2021 г.
11:02
Правоохранители сообщили жителю столицы о подозрении в завладении недвижимостью Киевского облсовета
10:05
В Киеве на Позняках нетрезвый водитель насмерть сбил пешехода на переходе (фото, видео)
09:03
В Украине за сутки вакцинировано от коронавируса 290 тысяч человек
07:15
Сегодня, 23 октября, ярмарки пройдут в девяти районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 23 октября 2021 года
пятница, 22 октября 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 23 жовтня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:26
Марафонцы на два дня изменят маршруты движения общественного транспорта (график)
20:08
В КП “Плесо” проходят обыски
20:04
В ТРЦ Gulliver пройдут мастер-классы к празднику Halloween
19:54
Киев утвердил перечень противоэпидемических ограничений в случае перехода столицы в “красную зону”
19:43
В воскресенье, 24 октября, под Киевом состоится открытое стрелковое мероприятие Gun Open Day 2021
19:31
Энергоэффективные технологии улучшают качество жизни и сокращают расходы жильцов на 30%, - Анна Лаевская
19:26
Для работы в “красной зоне” бизнесу необходимо вакцинировать 100% персонала, - КГГА
19:04
Прокуратура провела обыски в столичном БТИ в рамках расследования растраты 12 млн гривен бюджетных средств
18:45
На выходных, 23-24 октября, марафон Wizz Air Kyiv City ограничит движение транспорта в центре столицы (схема)
18:42
Александр Омельченко сообщил, что его обманул фейковый Telegram-канал
Календарь событий
Як парламент вміє створювати для українців проблеми, а потім героїчно їх вирішувати
13 октября 2021 г. 11:45
За політичним популізмом і прагненням робити все необдумано, депутати запустили механізм здорожчання послуг для кожного українця. На превеликий жаль, частина рішень українських парламентарів спрямована не на захист громадян та їхніх прав, а на створення додаткових проблем і перепон. У минулому році Верховна Рада схвалила закон про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення, який одразу викликав неоднозначну реакцію в суспільстві.