понедельник, 17 января 2022 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 27 серпня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 27 серпня 2021 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 27 серпня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться у Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бороднянському, Бориспільському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському та Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Устинкова Гребля: Миру, Устинова Гребля, Грушевського, Леніна, Шевченка

Веселинівка: пров. Козацький, Семиградової, О.Сокола, Горького, Б.Хмельницького, Пирогова, СТ, Донецька, Гоголя, З.Ткачик, Польова, Гагаріна, Нова, Донецький, Прорізна, Полтавська, Переселенська, Генерала Буряка

Борщів: Автошосе Київський Шлях, Б.Хмельницького, Лесі Українки, Переселенців, Незалежності, Лесі Українки пров., Шевченка, Тихий

Баришівка: Софіївська-34

Селичівка: СТ

Ремонтні роботи з 21 по 6 год
Баришівський Устинкова Гребля: Миру, Устинова Гребля, Грушевського, Леніна, Шевченка

Веселинівка: пров. Козацький, Семиградової, О.Сокола, Горького, Б.Хмельницького, Пирогова, СТ, Донецька, Гоголя, З.Ткачик, Польова, Гагаріна, Нова, Донецький, Прорізна, Полтавська, Переселенська, Генерала Буряка

Борщів: Автошосе Київський Шлях, Б.Хмельницького, Лесі Українки, Переселенців, Незалежності, Лесі Українки пров., Шевченка, Тихий

Баришівка: Софіївська-34

Селичівка: СТ

Ремонтні роботи з 21 по 6 год
Васильківський Залізне: Народна, Васильківська, Набережна, Миру, Народний, Польовий, Мічуріна, СТ "ім. Семеренка", Незалежності, Івана Франка, Горовий, СТ "Статистик", Вишнева, Садова, Кошового, Комарова, Подільська, СТ "Васильок", СТ "Ремдеталь", СТ "Сонячний-2"

Дерев'янки: Озерна, Дерев'янка, Кармелюка, Депутатська, Кооперативна, Коцюбинського, СТ "Берізка"

Борисів: Козацька, Вишнева, Боженка, Матросова, Зелений, Боженка пров., Ставкова, Вишневий, Клименка

Мала Бугаївка: СТ "Здоров'я", Мальовнича, Березовий, СТ "Мала Бугаївка", СТ "Мрія", Озерна, Поле

Крушинка: Річна, 40 років Перемоги, Польовий, Польова, Поле

Велика Бугаївка: Незалежності

Ремонтні роботи з 10 по 17 год
К.-Святошинський Петропавлівська Борщагівка: Київська, Авіаторів, Борщагівська, Вишнева, Ярослава Мудрого, Княгині Ольги Технічне переоснащення з 10 по 18 год
Васильківський Васильків: Декабристів Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Сквирський Сквира: Пустоварівська, Володимирівська, Кобилянської Технічне переоснащення з 9 по 20 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Ярмаркова, Києвобрамська, Чкалова, Межирічна, Нестерова пров., Ломоносова, Іващенка Олега, Ломана, Шкільна, Соборна, Гімназійна Виконання приєднання клієнтів з 9 по 17 год
Бородянський Пилиповичі: Незалежності, Шевченка, Гагаріна, Воровського, Петровського, Дружби, Вишнева, Молодіжна, Макійчукова, Привокзальна, Сонячна, Дачна, Миру, Польова, Світанкова, Лісова, Весела, пров. Сонячний-1, пров. Сонячний-2

Пороскотень: Лісова, Миру, Пороскотень, Перемоги, Нова, Лісна, Дачна, СТ “Дружба-2” вул. Центральна

Шибене: Кооперативна

Бородянка: Київська

Галинка: Центральна

Клавдiєво-Тарасове: Вулиця невизначена

Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Фастівський Кожанка: Шевченка пров., Шевченка, Кооперативна, Кооперативний, Квітнева, Триліська, Набережна, Ніколаєнка, Кірова пров., Зубарська, Комісарова, Лісний, Комісарова пров., Шкільна, Комарова

Триліси: Житловий масив, Миру, Кожанське Шоссе, Ж/м "Лісний", Корчіївка, Набережна, Незалежна, Нова, Лесі Українки, Котляревського, Соборна, Декабристів, Котовського пров., Гірська, Больничний, Котляревського пров., Горького, Зарічна, Б.Хмельницького, Островського, Дружби, Олександренка, Вишнева, Жовтнева, Олександренка пров., Околонська, Б.Хмельницького пров., Шевченка, Ж/м відгодувального пункту, Пушкіна, Шкільна, Шляхова, Франка, Короленка, Зарічний пров., Шляховий пров., Берегова, Горького пров., Шляховий, Гагаріна, Лугова, Першотравнева, Польова, Гончара, Богуна, Дачна, Молодіжна, Марка Вовчка, Степова, Шкільний, Довженка, Ланова, Козацька, Механізаторів, Червоноармійська, Садова, Степовий, Заводська, Заводський пров., Територія спиртзаводу

Королівка: Леніна, Триліська, Степова, Лісний, Березнева, Цегельний, Зелений

Бортники: Набережна, Південна, Буйка, Незалежності, Каштанова, Річний, Гайова, Польовий, Польова, Пушкіна, Незалежності пров., Шевченка, Лісова, Шевченка пров., Дачний масив "Весна", Господарство

Технічне переоснащення з 9 по 19 год
Макарівський Копилів: Ватутіна, Лісова, Шовковична, Перемоги

Макарів: Щаслива

Ремонтні роботи з 9 по 17 год
Броварський Рожівка: урочище “Підлісся”, Щаслива, Польова, І. Франка, Грушевського, Піщана, Слави, Перемоги, Княгині Ольги Ремонтні роботи з 9 по 19 год
Ірпінський Ірпінь: Тургенівська

Буча: Енергетиків, Героїв Майдану пров., Санаторний, Польова, Комсомольська, Києво-Мироцька, Нове шосе, Чкалова, Шевченка

Технічне переоснащення з 9 по 17 год
Макарівський Калинівка: Польова, Київська, Гоголя, Благодатна, 50р.Перемоги Ремонтні роботи з 9 по 17 год
Макарівський Пашківка: Пролетарська, Горького, Першотравнева, Садова, Кірова, Пугачова, Калініна, Набережна

Фасова: Шевченка

Весела Слобода: Комсомольська

Ремонтні роботи з 9 по 17 год
Макарівський Калинівка: Київська Ремонтні роботи з 9 по 17 год
Макарівський Копилів: Шевченка, Мигринівка, Жовтнева

Северинівка: Нова

Ремонтні роботи з 9 по 17 год
Макарівський Копилів: Миру, Заводська

Грузьке: Червоноармійська

Ремонтні роботи з 9 по 17 год
Бориспільський Гнідин: Урочище Млиново, Дачна

Вишеньки: Європейська, Млиново, СТ "Вега"

Ремонтні роботи з 9 по 19 год
Вишгородський Новосілки: БВ "Арсеналець на Десні", СТ "Наука", БВ "Зелений бір", Центральна, Лучиста, СТ “Зелений самшит”, БВ "Транссигнал", СТ "Електрик", СТ "Ветеран", Урочище “Резерв” №3, СТ "Урожай-2", Ост-Вест-Експрес, Київська, Оболонська, Польова, Урочище “Плитила”, Урочище "Плитила-10", Урочище “Чаплище”, Деснянська, Лісова, Урочище “Селище”, Райдужна

Старі Петрівці: Леніна, Польова

Хотянівка: Садова, Валова, Леніна, Котовського, Молодіжна, Валовий, Лісова, Київська, СТ "Росинка", Вишгородська, Деснянська, Деснянський, Чехова пров., Гагаріна, Лугова, Луговий, Котовського пров., Павлова, Чехова, Павлова пров., Жовтнева, СТ "Глядин", Чапаєва, Костянтина Непопа, Вишнева, Піщана, СТ "Енергетик – 04", Лісовий, Шевченка, Урочище Чаплище, Урочище Біля Десни, Баштанна, Урочище Баштан, СТ “ПОЛЕ”, Троїцька, ТОВ "Міжріччя"

Осещина: Лугова, Дворовий, Київська, Шевченка, Космонавтів, Леніна, Урочище Дубовиця, Набережна, Прорізна, Вишгородська, Садова, Нова, СТ "Побутовик", Озерна, Луговий, Урочище Гирло річки Десна, Масив “Дубовиця”, Урочище Гряда, СТ "Десна", Українська, Молодіжна, Квітнева, Прирічна, Урочище Плесо

Вишгород: Шолуденка, ОЗЖМ "ГАЕС Межигір'я", Мазепи

Нижча Дубечня: Київська, Григорія Савченка, Корольова, Садова, Клименка

Лебедівка:

Виконання приєднання клієнтів з 9 по 18 год
Макарівський Кодра: Шевченка, Ковпака, Центральна, Миру, Лісова Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Ставищанський Журавлиха: Чапаєва, Радянська, 40-річчя Перемоги Усунення дефекту з 8 по 13 год
Ірпінський Мощун: Леніна, Леніна пров., Франка, Шевченка, Б.Хмельницького, Лесі Українки, Лесі Українки пров., Лісництво, Лугова, Лісова, Грушевського пров., Грушевського, Скушнікова, Вишнева, Вишневий

Гостомель: Свято-Покровська, Леонтовича пров., Леонтовича, Черняхівська, Лермонтова, Чернинський, Калинова, Проскурівська, Автодорожна, в/ч-0565, Кімерська, 1-го Травня, Фрунзе пров., Лісництво, Леніна, Вишнева, Ярова, Дніпровська, Надажинська, Чернинська, Польова, Кошового, Зарічна, Набережна, Зоряна, Набережний, Автошляхова, Військ.містечко №4, Черняхівського

Ворзель: Європейська

Буча: Польова, Грушевського

Ірпінь: Григорія Сковороди, Комінтерна, Київська

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Кагарлицький Стави: Леніна, Центральна, Ватутіна, Першотравнева, Польова, Молодіжна, Шевченка Ремонтні роботи з 8 по 19 год
П.-Хмельницький Дем'янці: Центральна, Володі Ганзі, Шкільна Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Білоцерківський Острійки: Шевченка, Миру, Гагаріна, Комора, Героїв України, Садова

Узин: Володимира Симиренка, Нєкрасова, Висока, Незалежності, Озерна

Блощинці: Героїв України, Білоцерківська

Блощенці: Героїв України

Сухоліси: Гагаріна

Усунення дефекту з 8 по 19 год
Білоцерківський Острійки: Гагаріна Усунення дефекту з 8 по 19 год
Згурівський Стара Оржиця: Набережна, Гоголя, Центральна, Шевченка Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Згурівський Згурівка: Молодіжна, Молодіжний, Вулиця невизначена Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Баришівський Коржі: Б.Хмельницького, Корольова, Грушевського, Винниченка, Лесі Українки, Шевченка, Гагаріна, Радужна, Бійми, Вулиця невизначена, СТ Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Баришівський Баришівка: Банний пров., Центральна, Яблуневий, Богдана Хмельницького Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Яготинський Ничипорівка: Котляревська, Будьоного, Калинова, Суворова, Чкалова, Чкалова пров., Гагаріна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Сквирський Селезенівка: Лесі Українки Технічне переоснащення з 8 по 20 год
Білоцерківський Фурси: Лісова, Європейська, Горіхова, Затишна, Дачна, Дачний, Вулиця невизначена Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Білоцерківський Острійки: Гагаріна Усунення дефекту з 8 по 19 год
Білоцерківський Глибочка: Шевченка пров., Надрічна, Гагаріна, Молодіжна, Шевченка, Польова Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Володарський Пархомівка: Шкільний, Свято – Покровська, Перемоги Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Велика Олександрiвка: Чубинського, Броварська, Грушевського, Каштанова, Войтюка, Перспективна, Чкалова Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Велика Олександрiвка: Кочнєва, Перспективна, Озерна, Тиха, Молодіжна, Чкалова, Грушевського Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Броварський Рожни: Свободи, Старе село, Річна, Нова, Шевченка, Левадна, Придеснянська, Стрілецька, Кільцева Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Обухівський Жуківці: Гагаріна, Зарічна, Білика, Шевченка Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Сквирський Сквира: Богачевського, Липовецька, Ковельмана, Максима Рильського, Каштановий пров., Набережна, Червона, Площа Героїв Небесної Сотні, Якушкіна пров., Незалежності, Слобідська, пров. Горького, Пивоварний, Громова, Соборна, Самгородоцька, Маслова, Горького, Лівобережна, Гоголя, Слобідський, Яровий, Шовковичний, Шовковична, П.Осипенко, Білякова пров., Гоголя пров., Декабристів пров., Максима Рильського пров., Ш. Алейхема, Коцюбинського, Цегельний, Академіка Кононського, Молокова пров., Октябрський, Лермонтова, Ольшевського, Маслова пров., Плугатаря, Вишнева Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Сквирський Кривошиїнці: Травнева, Січнева, Жовтнева, Сквирська Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Васильківський Путрівка: Сонячна, Польовий, Нова, Будівельна, Путрівська

Васильків: Юрія Скляра

Березанщина: Київська

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Рокитнянський Бушеве: Лугова, Партизанська

Ольшаниця: Піщана

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Рокитнянський Ольшаниця: Гороховатський, Шевченка, Прибережний, Центральна Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Білоцерківський Фастівка: Центральна, Лісова, Кільцева Реконструкція з 8 по 18 год
Білоцерківський Фесюри: Центральна, Білоцерківська, Ювілейна, Першотравнева Реконструкція з 8 по 18 год
Білоцерківський Глибочка: Шевченка пров., Надрічна, Гагаріна, Молодіжна, Шевченка, Польова Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Білоцерківський Межове: Центральна, Волі, Січнева, Лісова, Садова Реконструкція з 8 по 18 год
Ставищанський Журавлиха: Чапаєва Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Богуславський Дибинці: Волошенка, Ставковий, Миру, Ставкова, Олексія Вовченка, Яровий, Жукова пров., Здрока Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Таращанський Калинове: Гайдамаківська, Набережний, Нестерівка пров., Гончара пров., Калиновий, Набережна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Таращанський Тараща: Софіївська, Лисогірська, Санаторна, Батюка, Левади, Штельмаха, Маяковського, Навроцького, Чехова, Бажана, Дачна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Тетіївський Степове: Шевченка, Зарічна, Жовтнева, Чапаєва, Площа Слави Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Тетіївський Степове: Ватутіна, Чапаєва, Зарічна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
К.-Святошинський Дмитрівка: 40 років Перемоги, Лісна, Мічуріна, Нова, Садова, Молодіжна, Польова, Озерна, Трояндова, Дмитрівка-2

Тарасівка: Островського

Мила: Шевченківський пров., Комарова

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
К.-Святошинський Дмитрівка: Польова, Польовий, Лісна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви, Радянська

Паришів: Невизначена

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Ірпінський Буча: Толстого пров., Шота Руставелі, сім’ї Красовських, Дніпровська, Толстого, Миколи Гамалія, Ворошилова пров., Старояблунська, Дмитра Вишневецького, Гамалія Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Іванківський Іванків: Поліська, Заводська, Михайлівська, Київський, Поліський Шлях, Сонячна, В.Кібенка, Мотрича, М.Рильського, Черненко, Березка, Л. Бойченко, Лісова Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Обухівський Жуківці: Гагаріна, Зарічна, Білика, Шевченка Чистка траси з 8 по 19 год
Макарівський Пашківка: Пролетарська, Горького, Першотравнева, Садова, Кірова, Пугачова, Калініна, Набережна

Фасова: Шевченка

Весела Слобода: Комсомольська

Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Іванківський Іванків: Київська, Запрудська, Миру, Дружби, Шевченка Технічне переоснащення з 8 по 20 год
Миронівський Пії: Пиі, 1-го Травня, Тракторна Ремонтні роботи з 8 по 16 год
К.-Святошинський Крюківщина: Дружби, Франка, Ленінградська площа, Я.Мудрого, Польова, Шкільна, Перемоги, Київська, Жовтнева, Мічуріна, Балукова, Ярова, Ужгородська, Львівська, Шевченка, Чумацька, Червоноармійська, Кірова пров., Археологічна, Пошта, до вимоги, Одеська, Ленінградська, Парникова, Північна, Бузкова, П.Полуботка, Вишнева, Світанкова, Кленова, Соборна, Сахравська, Богуславська

Стоянка: Тичини

Малютянка: Ботанічна

Гатне: Шляхова, В. Швеця, Б.Хмельницького, Трояндова, Салютна, Грушева, Сірка, Чумацька, Кленова, Симоненко, Я.Мудрого, Зоряна, Яблунева, Юності, Каштанова, Бузкова, Шевченка, Барвінкова, Ягідна, Абрикосовий, Археологічна, Абрикосова, Петрівського, Весняна, Соборна, Зелена, Швеця, Прикордонна

Вишневе: Європейська, Промислова, Балукова

Тарасівка: Північний, Островського, Комарова

Новосілки: Нова

Святопетрівське: Петрівського

Боярка: Яблунева

Бобриця: Набережна

Музичі: Леніна

Забір'я: Перемоги

Софіївська Борщагівка: Кошова

Реконструкція з 8 по 20 год
Сквирський Терешки: Шевченка, Польова, Лісова, Жовтнева, Коломійця, Першотравнева

Шаліївка: Польова, Пушкіна, Кошова, Миру, Набережна, Молодіжна, Лісова

Виконання приєднання клієнтів з 8 по 17 год
Таращанський Велика Березянка: Шпилівська, Свободи, Миру, Дружний пров., Дружна, Соборний пров., Соборна, Михайлівська Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Вишгородський Димер: Шевченка, Пугачова, Сонячна, Урицького пров., Соборна, Кіщука Володимира, Калинова, Революції Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Вишгородський Гаврилівка: Леніна

Тарасовщина: Щорса, Заліська, Шевченка, Київська, Гагаріна

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Фастівський Фастів: Житомирська, Генерала Пількевича, Генерала Пількевича пров., Савченка, пров. Савченка Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: Комарова, Мирний Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: Княгині Ольги, Скригалівська, Скригалівський, Зоряна, Чайковського, Свято-Покровська, Береговий пров. Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: Галафеєва, Матросова Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Бориспільський Бориспіль: Пилипа Орлика, Багряного, Котляревського, О.Пчілки, Сагайдачного, 3 Лісний, Сагайдачного пров. Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Строкова: Колгоспна, Зелена, Центральна, Лугова, Лісова Технічне переоснащення з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Строкова: Молодіжна, Колгоспна, Центральна, Перемоги, Польова, Перемоги пров., Садова, Лісова, Шкільна Технічне переоснащення з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Помоклі: Павленка, Радянська, Щорса, Перемоги, Б.Хмельницького, Зарічна, Шкільна, Дружби, Травнева, Піщана, Страдного Технічне переоснащення з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Сомкова Долина: Якима Сомка, Пугачова, Христини Цуприк Технічне переоснащення з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Соснова: Леніна, Поліська, Г. Ошкала пров., Космонавтів, Жовтневої Революції, Радянська Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Бориспільський Жереб`ятин: Центральна, Заповідна

Воронькiв: Центральна

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
П.-Хмельницький Соснова: Перемоги, Жовтневої Революції, Поліська, Перемоги пров., Радянська, Леніна Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Бородянський Луб'янка: Жовтнева Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Вишгородський Жукин: Набережна, Київська, Дружби, Лісова Технічне переоснащення з 8 по 20 год
Вишгородський Пірново: Поштова, Леніна, Піонерська, Комсомольська, Радянська, Партизанська, Заповідна, Пірнівське лісництво, Калініна, Левадна, Прирічна, Червоноармійська, Чкалова, Деснянський Технічне переоснащення з 8 по 20 год
Макарівський Гавронщина: Шевченка Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Макарівський Березівка: Чорнобильська, Лесі Українки, Житомирська, Соснова, Лісова, 36 км траси Київ-Чоп, Архітектурна, Польова Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Білоцерківський Біла Церква: Храпачанська

Терезине: Бригада, 1 відділення, 2 відділення, 3 відділення, Терезине

Храпачі: Миру, Меліоративна, Весела, Зелена, Кооперативна, Шкільна, Ярова, Молодіжна

Піщана: Ферма, Польова, Хоздвір, Вишнева, Травнева, Зелена, Набережна, Замкова, Надрічна, Луговий, Шевченка, Вулиця невизначена, Молодіжна

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Іванківський Іванків: 8 Березня, Тесленка, Лугова, Сергієнка, Гоголя, Михайлівська, Струмкова, Франка, Івана Проскури, Саксаганського, Підлісна, Поліська, Поліське шосе, К.Терентюк, Поліський Шлях, Березка

Болотня: Б.Хмельницького, Лісова, М.Примаченко пров.

Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Іванківський Жміївка: Центральна, Перемоги, Молодіжна, Набережна, пров. Центральний, Дорожна, Піддубної, Шевченка, Мічуріна, Лісова, Садова, Шляхова

Верхолісся: Пашинських

Сидоровичі: Східно-Шевченківська, Гагаріна, Жовтнева, Франка, Лесі Українки

Олізарівка: Шевченка, Стара садова, Миру, Лесі Українки, Садова, Будівельників, Ровенська, Зарічна, Осницька, Шевченка пров.

Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Миронівський Пії: Пиі, 1-го Травня, Тракторна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Миронівський Пії: Тракторна, Березова, Молодецька, Франка Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Миронівський Пії: Пиі, Південна, Молодіжна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Миронівський Пії: Левадна, Річна, Пушкіна, Дачна, 1-го Травня, Заводська Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Бородянський Дружня: Радянська, Бондаревського, Чубаря, Жовтнева, Леніна, Петровського, Нова, Молодіжна, Привокзальна

Дмитрівка: Центральна, Вишнева, Дмитрівський

Бородянка: Індустріальна, Дружнянський, Вокзальна, Молодіжна, Тернопільська, Чорнобильська, Правика, Дорожна, Сумська, Ковельська, Привокзальна, Хутірська, Леніна, Героїв Чорнобиля

Озірщина: Шевченка, Гагаріна, Садова, Садовий пров., Шевченка пров., СО "Озірщина"

Новий Корогод: Харківська, Металургів, Заводська, 23 Серпня, Корогодська, Нова, Студентська, Садова, Дзержинського, Промбудівська, Леніна, Молодіжна, Дружби

Нова Гребля: Шевченка, Садова, Лісова, Берегова, Центральна, Гагаріна, Польова, Вабля, Молодіжна, Фрунзенська, Харківська

Вабля: Вабля, Вишнева, Харківська, Молодіжна, Каштанова

Блиставиця: Нова

Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Миронівський Пії: Пиі, Тракторна, Канівська, Садова, Шевченка, Центральна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Макарівський Макарів: Проектна, Ватутіна, Довга, Стуса Василя, Садова, Мирний, Миру, Вишнева, Прогрес, Пушкіна, Дружби, Гагаріна, Комарова, Довженка Олександра, Піонерська, Маяковського, Димитрія Ростовського, Щаслива, Толстого, Бондаренка, Паркова, Дніпровський, Правди, Київський, Московська, Житня, Чкалова, Гетьманський пров., Ковпака, Аптечна, Короленка, Поштовий, Черняховського, Шляхетська, Шевченка, Ярослава Мудрого, Нова, Дорожна, Героїв Крут, Озерна, Ольгинська, Кочубея, Гончара Олеся, Туптала, Черешньових, Петриченка, Жовтневий, Героїв Чорнобиля, Б.Хмельницького, Абрикосова, Першотравнева, 8 Березня, Заводська, Банківська, Жовтнева, Лесі Українки, Волощенка, Незалежності, Шкільний, Свободи, Набережна, Лозівська, Механізаторів, Калініна

Ясногородка: Калинова, Підлісна

Гавронщина: Київська

Забуяння: Новошепелицька

Великий Карашин: Ровенська

Копилів: Заводська

Фасівочка: Хутірська

Технічне переоснащення з 6 по 18 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення KV повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 26 серпня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новости киевщины, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, отключения электроэнергии

понедельник, 17 января 2022 г.
20:26
Новогодний городок в центре Киева посетили более 4 млн человек
20:13
На Киевщине прокуратура открыла производство по факту инфицирования детей в садике Ирпеня
20:05
В столице к Крещению подготовили 15 локаций для безопасного погружения (список)
19:45
В Ирпене приступят к строительству новых школ
19:23
Київщина отримає майже 1,2 млрд грн субвенції на ремонт доріг
19:12
Полесская община будет платить за воду по новым тарифам
19:05
Завтра, 18 января, в столице начнут работать два новых автобусных маршрута
18:46
За полгода Центральный автовокзал Киева обслужил более четверти миллиона пассажиров
18:21
Компания “Интергал-Буд” обнародовала данные о ходе строительства ЖК “Парковые Озера”
18:11
На Киевщине в результате пожара в дачном доме погиб мужчина
18:04
Капремонт шляхопроводу по вул. Олега Онікієнка в Броварах обійдеться в 80 млн гривень
17:44
Нардеп Грищук просит предоставить ему список ремонтов придомовых территорий, запланированных в Соломенском районе на 2022 год
17:23
Правоохранители сообщили о подозрении еще одному участнику схемы по вымоганию взяток за захоронения на столичных кладбищах
17:01
“Киевоблгаз” завершает работы по газификации “МакДональдса” в Бориспольском районе
16:41
Влада Баришівки погодила ДПТ для тепличного господарства
16:33
Кличко заявил о повторном заражении Ковидом, чтобы не встречать Порошенко, - Алексей Беловол
Календарь событий