воскресенье, 23 января 2022 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 26 серпня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 26 серпня 2021 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 26 серпня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівський, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському та Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Баришівка: Трубіжська, Зерова, Гетьмана Дорошенка, Київський шлях Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Баришівський Баришівка: Центральна, Коцюбинського Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Білоцерківський Біла Церква: Новосельська, Сонячна Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Білоцерківський Біла Церква: Новосельська, Сонячна, Степана Бандери, Залузька, Новосільський Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Білоцерківський Біла Церква: 1 Піщана, Лісова, 2-га Лісова, Травнева, Гетьмана Пилипа Орлика, Новосельська Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Білоцерківський Біла Церква: 1 Піщана, Лісова, 2-га Лісова, Травнева, Гетьмана Пилипа Орлика, Новосельська Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Білоцерківський Фурси: Лісова, Європейська, Горіхова, Затишна, Дачна, Дачний, Вулиця невизначена Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Білоцерківський Пилипча: Лісова, Михайла Щербаня, Дружби, Лесі Українки, Соборна, Долинська, Шевченка, Недоги, Виноградна, Польова, Миру, Жовтнева, Гагаріна, Надрічна, Вишнева, Гагаріна пров., Садова, Калинова, Урожайна

Глибочка: Шевченка пров., Надрічна, Гагаріна, Молодіжна, Шевченка, Польова, Сіркова, Левицького, Росьова, Новоселівська, Котляревського, Верхня гребля

Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів з 8 по 19 год
Білоцерківський Сорокотяги: Чкалова, Садова, Центральна, Поповича, 2 Центральний пров. Реконструкція з 8 по 18 год
Білоцерківський Сорокотяги: Центральна, Чкалова Реконструкція з 8 по 18 год
Білоцерківський Бикова Гребля: Першотравнева, Зоряний, Т. Шевченка, Шкільна, Миру пров., Сонячний Реконструкція з 8 по 18 год
Білоцерківський Глибочка: Шевченка пров., Надрічна, Гагаріна, Молодіжна, Шевченка, Польова Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Богуславський Яцюки: Хохітвянська, Хутір, Новосьолівська, Хутірська Ремонтні роботи з 7 по 19 год
Богуславський Ісайки: Івківці, Пехівка, Центральна Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Богуславський Богуслав: 1 Гаражна, Миколаївська, Франка, Інтернаціональна, Інтернаціональний, Соборна, 40 років Перемоги, 2 Гаражна, Ювілейний, Будівельна, Гаражi Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Богуславський Хохітва: Польова, Поштова, Стадіонна, Леніна пров., Польовий, Лесі Українки, Зарічна, Шевченка, Яблунева, Набережна, Росьова, Молодіжна, Садова, Соснова, Шкільна Технічне переоснащення з 9 по 20 год
Бориспільський Бориспіль: Пилипа Орлика, Багряного, Котляревського, О.Пчілки, Сагайдачного, 3 Лісний, Сагайдачного пров. Реконструкція з 8 по 18 год
Бориспільський Жереб`ятин: Центральна, Заповідна

Воронькiв: Центральна

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Бориспільський Перегуди: Центральна, Лесі Українки, Вишнева, Мічуріна

Горобіївка: Центральна, Дружби, Незалежності, Лугова, Південна, Польова-Лугова

Сулимівка: Леніна

Сеньківка: Миру, Польова, Невизначена, Масив Ягідний

Займище: Горького, 5 Проектна, Гоголя, 2-га Проектна, Лугова, Лісова, 4 Проектна, Дачна, І.Франка, Нова, Шевченка, Проектна, Польова

Дударкiв: Лугова, 8 Березня, Довженка

Бориспіль: Гоголя, Л.Курбаса пров., Ботанічна, Л.Курбаса, Гончара, Мічуріна

Велика Олександрiвка: Молодіжна

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Бориспільський Кiрове: Гагаріна, Леніна, Горького, Малишка, Польова, Лисенка, пров. Лисенка, Тельмана, Горького пров., Гагаріна пров., Чапаєва, Незалежності, Привокзальна, Чубинського, Пащенкових, Молодіжна

Кучаків: Сагайдачного, Леніна, Молодіжна, Миру

Калинове: Гагаріна

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бородянський Луб'янка: Жовтнева Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бородянський Дружня: Радянська, Бондаревського, Чубаря, Жовтнева, Леніна, Петровського, Нова, Молодіжна, Привокзальна

Дмитрівка: Центральна, Вишнева, Дмитрівський

Бородянка: Індустріальна, Дружнянський, Вокзальна, Молодіжна, Тернопільська, Чорнобильська, Правика, Дорожна, Сумська, Ковельська, Привокзальна, Хутірська, Леніна, Героїв Чорнобиля

Озірщина: Шевченка, Гагаріна, Садова, Садовий пров., Шевченка пров., СО "Озірщина"

Новий Корогод: Харківська, Металургів, Заводська, 23 Серпня, Корогодська, Нова, Студентська, Садова, Дзержинського, Промбудівська, Леніна, Молодіжна, Дружби

Нова Гребля: Шевченка, Садова, Лісова, Берегова, Центральна, Гагаріна, Польова, Вабля, Молодіжна, Фрунзенська, Харківська

Вабля: Вабля, Вишнева, Харківська, Молодіжна, Каштанова

Блиставиця: Нова

Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Броварський Рудня: Л. Українки

Требухів: Б.Хмельницького, Миру, Гоголівська, Будівельників, Пушкіна, Дружби, П'ятниці, Чкалова, Жовтнева, Свердлова, Щорса, Червоноармійська, Матросова, Матросова пров., Поповича, Паркова, СТ "Переможець", Перемоги, Суворова, Квітнева, Горького пров., Корольова, Горького, Суворова пров., Польовий, Польова, Котовського, Котовського пров., Довженка, Пасічна, Світанкова, Лугова, Кутузова, Луговий, Ватутіна пров., О.Холод, І. Ковбасинського, Комінтерна, Коцюбинського, Єсеніна, Вербна, Зіркова, Гоголя

Княжичі: Героїв Крут

Бровари: Броварської сотні, Болбочана Петра пров., Орлика Пилипа

ПереможецьТребухів: Перемоги, Ю.Бабіча, Заозерна

Гоголів: СТ "Прогрес", Київська, Вулиця невизначена

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Броварський Бровари: Гельсінської групи, Ружного Михайла, Онікієнка Олега, Виговського, Вавілова пров. Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Бровари: Незалежності, Бульвар Незалежності, Гагаріна, Героїв УПА, Блока Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Васильківський Крушинка: Річна, Лісна, Миру, 40 років Перемоги, Соснова, Лісний, Єреванська, Будівельників, Урожайна, Квітнева, Квітневий пров., Єреванський Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Васильківський Крушинка: Річна, Лісна, Миру, 40 років Перемоги, Соснова, Лісний, Єреванська, Будівельників, Урожайна, Квітнева, Квітневий пров., Єреванський Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Васильківський Крушинка: Річна, Лісна, Миру, 40 років Перемоги, Соснова, Лісний, Єреванська, Будівельників, Урожайна, Квітнева, Квітневий пров., Єреванський Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Васильківський Путрівка: Софіївська, Путрівська, Пушкіна, Газова, Сонячна, Садова, Пушкінський, Польовий, Нова, Нахімова, Франка, Молодіжна, Хмельницького, Богуна, Механізаторів, Мічуріна пров., Шевченка, Дружби, Дорошенка пров., Будівельна, Лісовий, Вишневий, Нахімова пров., Озерна, Короленка, Заводська, Польова, Вулиця невизначена, Сагайдачного, Спортивний, Мічуріна, Путровська, Козачий пров., Березанська, Луговий, Будівельний, Піщаний, Трудовий, Богуна пров., Калинівський пров., Леніна, Квіткова, Сагайдачного пров., Траса Київ-Одеса

Васильків: Керамічна, Гетьмана Сагайдачного, Сонячна, Керамічний, Сергія Шамрая пров., Сергія Шамрая, Гончарна, Культосвітній пров., Луговий, Лесі Українки, Михайлівська, Путрівська, Лесі Українки пров., Березанський, Васильківський, Березанська, Ситника Михайла, І.Виговського пров., Васильківська, Суворова, Гончарний, Юрія Скляра, Виговського, Сільбудівський, Метальова пров., Метальова

Глеваха: Комсомольська

Здорівка: Ватутіна, Лесі Українки пров., Керамічний, Зелений

Березанщина: Київська, Яблунева

Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Васильківський Калинівка: Залізнична, Українська, Новий, Центральна, Київська, Калинова, Короленка, Польова, Героїв України, Луговий, Паркова, Залізничний, Васильківська, Матросова, Лисенка, Парковий пров., Калініна, Лесі Українки, Молодіжна, Лісова, Вишневий, Нова, Виноградна, Сонячна, Травневий, Механізаторів, Сонячний, Зоряна, Садова, Вишнева, Механізаторів пров., Садовий, Франка, Олега Кошового, Весняний, Мічуріна, Спортивна, Індустріальна, Проектна

Багрин: Київська, Рєпіна

Перевіз: Центральна

Ремонтні роботи з 9 по 18 год
Васильківський Іванковичі: Ярова, Шкільна, Івана Кудрі Технічне переоснащення з 9 по 19 год
Васильківський Залізне: Мічуріна, Горовий Виконання приєднання клієнтів з 9 по 17 год
Васильківський Дзвінкове: Нова, Ірпінська, Річна, Лісна, Лісний, Приірпінська, Запорізька, Київська, Шевченка, Леніна, Грушевського, Відродження, Травнева, Незалежності, Шкільна, Грушова, СТ "Лісове ", Окружна, Південна, Польова, Лесі Українки, Соснова, Молодіжна, Сподарецька

Перевіз: Річна, Центральна

Плесецьке: Поле

Технічне переоснащення з 10 по 14 год
Васильківський Іванковичі: Ярова, Шкільна, Івана Кудрі Технічне переоснащення з 15 по 17 год
Вишгородський Лютіж: Гагаріна, Комсомольська, Леніна, Визволителів, Миру, Бульварна, Харківця, Петрова, Новопрорізна, Грушевського

Литвинівка: Червона Слобода

Усунення дефекту з 8 по 20 год
Вишгородський Старі Петрівці: Жовтнева, Власова, Івасюка, Князя Святослава, Леніна, Жовтневий пров., СТ "Дозорний", Героїв, Грушевського Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Вишгородський Нові Петрівці: Бучанська, Каневська, Польова, Ірпінська, Ново – Київська, Петрівська, Гоголівська, Мощунський, Мощунська, 1-го Травня пров. Технічне переоснащення з 8 по 20 год
Вишгородський Глібівка: Соборна, Холодкова, Котляревського, Садова, Б.Хмельницького, Сагайдачного Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Вишгородський Осещина: Садова, СТ "Верстатобудівник-2", СТ "Дніпро", СТ " Межиріччя", СТ "Ветеран-3", СТ "Дніпро-8", СТ “Троянда-2”, СТ "Ветеран", СТ "Буревісник", Шевченка, Космонавтів, Леніна

Вишгород: Садова, СТ “Дніпро-8”, Спортивна

Хотянівка: Об’їздна східна, СТ “Троянда-2”

Виконання приєднання клієнтів з 9 по 18 год
Вишгородський Нові Петрівці: Преображенська, Лілейна, Затишна, Богдана Хмельницького, Лісова, Черкаська, Ягідна, Луцька, Масив "Музейний", Драгоманова Михайла, Василя Сухомлинського, Музейна, Довженка, Соборна, Павла Тичини, Львівська, Виноградна, Колоскова

Старі Петрівці: Сагайдачного, Молодіжна, Короткевича, Промислова

Виконання приєднання клієнтів з 10 по 12 год
Володарський Володарка: Коцюбинського, Перемоги, Перемоги пров., Житній, Миру, Кооперативна, Парковий Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів з 8 по 17 год
Володарський Рубченки: Клубний, Дружби, Лесі Українки, Жовтнева, 8 Березня, Польова Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Володарський Володарка: Коцюбинського, Перемоги, Перемоги пров., Житній, Миру, Кооперативна, Парковий Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Згурівський Згурівка: Кошового, Українська, Вишнева, Визволителів, Заможна Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Іванківський Іванків: Київська, Запрудська, Миру, Дружби, Шевченка Технічне переоснащення з 8 по 20 год
Іванківський Термахівка: Лугова, 1-го Травня, Садова, Поліська Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Іванківський Іванків: 8 Березня, Тесленка, Лугова, Сергієнка, Гоголя, Михайлівська, Струмкова, Франка, Івана Проскури, Саксаганського, Підлісна, Поліська, Поліське шосе, К.Терентюк, Поліський Шлях, Березка

Болотня: Б.Хмельницького, Лісова, М.Примаченко пров.

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Іванківський Радинка: Центральна Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Ірпінський Михайлівка-Рубежівка: Хутірська, Квіткова, Світла, Зелена, Житомирська, Тиха, Радянська, Шкільна, Я.Мудрого, Сонячна, Слобідська, пров. Хутірський

Забуччя:

Лісне: Лісна

Шпитьки: Леніна, Садова

Буча: Богдана Хмельницького

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Ірпінь: Соборна, 1-го Травня, Федорова, Чехова, Лісова, Матросова, Київська, Щаслива, Виговського, Пушкінська, Мінеральна, Українська, Лермонтова, Пролетарська, М.Рильського, Максима Рильського пров., Свердлова, Піонерська, Лесі Українки, Університетська, Ватутіна, Молодіжна, Північна, Гагаріна, 2 Український, Київський, Лисенка, 1 Північний Тупик, Північний, 2 Північний Тупік, Капітана Зайцева, Садова, 1 Український, Квіткова, Шевченка, О.Кошового, Комінтерна, Достоєвського, Стоянка 2 Кошевого, Миколи Носова, Гостомельське Шосе, Карла Маркса

Буча: Ватутіна, Кірова

Стоянка: Садова, Свердлова

Ворзель: Лісова, Тюльпанова

Коцюбинське: Пономарьова

Ремонтні роботи з 9 по 18 год
К.-Святошинський Боярка: Молодіжна, Білогородська, Дежньова, Сєдова, Франка, Садова

Нове: Польова

Білогородка: Леніна

Крюківщина: Б.Хмельницького

Технічне переоснащення з 8 по 19 год
К.-Святошинський Боярка: В.Симоненка, Шкільна, Черешнева, Затишний, В.Петріва, І.Андруха, Толстого, І.Богуна, М.Левицького, Б.Хмельницького, Леніна, Вокзальна, Є.Коновальця Ремонтні роботи з 8 по 19 год
К.-Святошинський Тарасівка: Комарова, Шевченка, Садова, Довженка, Братів Щеглов пров., Кірова, Київська, Ватутіна, Північний, Ярова, Островського

Нове: Чкалова

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
К.-Святошинський Бузова: Леніна, Семиренка, Космонавтів, Центральна, Дніпровська, Кільцева, Гагаріна, Шевченка, Маковська, Дзвонова, Озерна, Зоряна, Комарова, Освітня, Садова

Святопетрівське: Травневий

Бобриця: Набережна

Тарасівка: Горького

Петрушки: Дачна

Боярка: Васильківська

Віта-Поштова: Боярська

Вишневе: Зелена

Забір'я: Залізняка

Гурівщина: Київська

Технічне переоснащення з 9 по 17 год
К.-Святошинський Бузова: Шевченка, Садовського, Леніна, Зоряна, Бенчука, 36 км Житомирського шоссе, Григорія Бенчука Ремонтні роботи з 9 по 18 год
Кагарлицький Стави: Леніна, Центральна, Ватутіна, Першотравнева, Польова, Молодіжна, Шевченка Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Кагарлицький Черняхів: Свободи, Щаслива, Гагаріна

Кагарлик: Гагаріна

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Макарівський Колонщина: Таврійська, Марянівка, 1 Травня, Шевченка, Каховська, Херсонська, Гагаріна, Росохівська, Набережна, Тишури, Київська, Слобідська, Комарова, Тішурі пров., КТП в полі, Молодіжна, Садова, Архітектора Доценка, Антрацитівська, Софіївська, Новомар`янівська, Вишеградська, Спасівська, Надії, Райдужна, Святителя Димитрія, Троїцька, Воскресенська, Святителя Димітрія

Маковище: Польова, Шевченка, 40 років Перемоги, Центральна, Корабельна, Набережна, Жовтнева, Гагаріна, Ватутіна, Виноградна

Макарів: Ватутіна

Вишеград: Київська

Мотижин: Слобода

Копилів: Миру

Людвинівка: Калинівський

Липівка: Шевченка

Мар'янівка: Мар’янівка, Пальтонівка

Гавронщина: Польова

Березівка: КТП

Плахтянка: Коцюбинського

Технічне переоснащення з 6 по 18 год
Макарівський Ситняки: Миру, Луговий Ремонтні роботи з 7 по 17 год
Макарівський Забуяння: Лесі Українки, Садова, Польова, Незалежності, Короленка, Шевченка Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Макарівський Небелиця: Дружби, Миру Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Макарівський Калинівка: Київська Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Макарівський Ситняки: В.Семенченка, Київська, Набережна, Шкільна, Миру, Луговий

Калинівка: Київська

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Макарівський Пашківка: Пролетарська, Горького, Першотравнева, Садова, Кірова, Пугачова, Калініна, Набережна

Фасова: Шевченка

Весела Слобода: Комсомольська

Ремонтні роботи з 9 по 17 год
Макарівський Ситняки: Миру, Луговий, Київська, В.Семенченка, Молодіжна Ремонтні роботи з 9 по 17 год
Макарівський Ситняки: Миру Ремонтні роботи з 9 по 17 год
Макарівський Кодра: Шевченка, Ковпака, Центральна, Миру, Лісова Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Макарівський Ситняки: Зелений хутір, Миру, Молодіжна, В.Семенченка, Польова Ремонтні роботи з 9 по 17 год
Миронівський Малий Букрин: Михайлівська, Жукова Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Обухівський Обухів: Гоголя, Чумацький шлях, Першотравнева, Жеваги, Пасічний, Каштанова, Київська, Яблуневий м-р Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Обухівський Козин: ж/м “Козинський”

Плюти: СТ “Луговий”, пров. Січневий

Українка: Лугова

Технічне переоснащення з 10 по 18 год
Обухівський Козин: СТ "Берег", ж/м "Краєвид", СТ "Міжріччя-1", Конча-Заспа, Старокиївська, Солов'яненка, пров. Рибальський, Вереснева, Дамба, Ханський, СТ "Берегиня", Садова, Столичне Шосе, Нова, ж/м “Козинський”, Лугова, СТ “Роздолля”, Київська

Мала Вільшанка: Садова

Обухів: Яблуневий м-р, Київська, Каштанова

Плюти: Лугова, Плютовська, Ж/м Лісовий, СТ “Світанок-2”, Малишка, ж/м “Лісовий”, вул. Лісова

Григорівка: Леніна

Нові Безрадичі: Кооп. “Авгур”

Українка: Приозерна, Київська, СТ“Дружба”, СТ "Мрія", СТ "Ліра", СТ “Берізка”, СТ “Енран”

Виконання приєднання клієнтів з 10 по 20 год
Обухівський Козин: Київська, Урожайна, Мистецька, Солов'яненка, Миру, Шевченка, Озерна, Садова, Рудики, Нова, Вереснева, Тихий, Прикарпатська, Лугова, Луговий пров., ж/м “Козинський”, Пайова, Набережно-Лугова, СТ “Ватра”, Сосновий, Гостинний, СТ “Лужок”, Городній пров., ж/м Рудики, пров.Озерний, пров. Київський, Придорожна, Вересневий, Лобановського, Дачна

Плюти: Малишка, Плютовська, Лугова, Пархоменка, Невизначена, Сосновий, Ж/м Лісовий, СТ “Луговий”, ж/м “Лісовий”, вул. Лісова, пров. Січневий, Серпневий

Українка: Лугова, Юності, Соснова, Київська, СТ "Вычислитель", СТ “Ватра”, СТ “Лужок”, СТ “Орія”, СТ “Дубок”, ГО "Спілка співвласників "Левада"", СТ “Луговий”

Обухів: Каштанова, Київська, Лукавиця ж/м

Київ: Старообухівська

Нещерів: Садова

Романків: Лісова

Мала Вільшанка: Горького, Садова, Васильківська

Красна Слобідка: Шевченка

с/рада Старобезрадичівська: СТ Пролісок

Тарасівка: Шевченка

Кулі: Вишнева

Підключення/відключення споживачів з 10 по 20 год
Обухівський Плюти: Плютовська Підключення/відключення споживачів з 10 по 20 год
П.-Хмельницький Хоцьки: 8 Березня, Пролетарська, Новосільський, Новосільська, Миру, Південна, Золотоніська, Піонерська Технічне переоснащення з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Хоцьки: Комсомольська, Шевченка, Комунарська, Жовтневий, Жовтнева, Старий Шлях, Першотравнева, Першотравневий, Чапаєва, Новосільська, Миру, Гельмязівська, Новосільський, Паркова Технічне переоснащення з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Світанок: Київська, Свято-Миколаївська, Садова, Польова, Ювілейна, Шевченка Технічне переоснащення з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Хоцьки: Паркова, Катеринопільська, Саратовська, Гельмязівська, Золотоніська, Колгоспна, Балаклаєвський, Пролетарська, Черкаська, Бовищанська, Піонерський, Колота, Молодіжна, Іванова, Піонерська Технічне переоснащення з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Хоцьки: Жовтнева, Колгоспна, Жовтневий, Черкаська, Золотоніська, Садова, Шкільна Технічне переоснащення з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Світанок: Польова, Ботанічна, Ювілейна, Свято-Миколаївська, Лесі Українки, Садова, Київська Технічне переоснащення з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Хоцьки: Піонерська, Садова, Чапаєва, Старий Шлях, Виноградна, Травнева, Колота, Піонерів, Піонерський, Колгоспна, Кільцева, Шкільна Технічне переоснащення з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Хоцьки: Перемоги, Першотравнева, Жовтнева, Пролетарська, Жовтневий, Комсомольська, Травнева, Першотравневий, Гельмязівська, Катеринопільська Технічне переоснащення з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Борисоглібська, Леонтовича Михайла, Святилівська Капітальний ремонт з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Гребля: Шевченка, Миру, Нова

Гайшин: Гайова

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Ярмаркова, Києвобрамська, Чкалова, Межирічна, Нестерова пров., Ломоносова, Іващенка Олега, Ломана, Шкільна, Соборна, Гімназійна Виконання приєднання клієнтів з 9 по 17 год
Рокитнянський Телешівка: Молодіжна, Шевченка, Молодіжний Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Сквирський Сквира: Богачевського, Липовецька, Ковельмана, Максима Рильського, Каштановий пров., Набережна, Червона, Площа Героїв Небесної Сотні, Якушкіна пров., Незалежності, Слобідська, пров. Горького, Пивоварний, Громова, Соборна, Самгородоцька, Маслова, Горького, Лівобережна, Гоголя, Слобідський, Яровий, Шовковичний, Шовковична, П.Осипенко, Білякова пров., Гоголя пров., Декабристів пров., Максима Рильського пров., Ш. Алейхема, Коцюбинського, Цегельний, Академіка Кононського, Молокова пров., Октябрський, Лермонтова, Ольшевського, Маслова пров., Плугатаря, Вишнева Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Сквирський Кривошиїнці: Травнева, Січнева, Жовтнева, Сквирська Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Сквирський Сквира: Піщана, Прорізний, Лікарський, Дюканова пров., Дюканова Технічне переоснащення з 9 по 13 год
Сквирський Сквира: Піщана, Прорізний, Лікарський, Дюканова пров., Дюканова, Проектна, Проектний, Байдукова пров., Шкільний, Мічуріна, Шевченка, Мічуріна пров., Лугова, Садовий, Пустоварівська, Травнева, Піщаний, Садова, Чернишевського, Чернишевського пров., Котляревського, Київська, Павленківський пров., Павленківська, В Дубініна, Шевченка пров., Рябоконя, Перемоги, Довженка, Поліська, Я.Мудрого, Сковороди, Гмирі, Лисенка, Магомета, Лисенка пров., Гребінки, Кобилянської, Володимирівська

Кам'яна Гребля: 8 Березня

Самгородок: Шевченка

Шамраївка: Центральна

Великополовецьке: Стадіонна

Технічне переоснащення з 9 по 20 год
Сквирський Сквира: Мічуріна, Піщана, Шевченка, Мічуріна пров., Лугова, Проектна Технічне переоснащення з 13 по 20 год
Ставищанський Ставище: Водопійна, Цимбала Сергія, Лісова, Героїв Чорнобиля, Ярослава Мудрого, Ярова Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Таращанський Велика Березянка: Шпилівська, Свободи, Миру, Дружний пров., Дружна, Соборний пров., Соборна, Михайлівська Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Таращанський Ківшовата: Космонавтів, 40 років Перемоги, Калинова, Омельченко, Миру Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Таращанський Ківшовата: Космонавтів, 40 років Перемоги, Калинова, Омельченко, Миру Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Таращанський Чернин: Участки, Ювілейна, Ковалівка, Попівка, Лобківка, Перенька, Канівщина, Шкільна, Набережна, Центральна, Бондарівка

Северинівка: Шкільна, Лісова, Надрічна, Польова, Садова, Шевченка

Красюки: Лісова

Тараща: Видна

Лісовичі: Перемоги

Червоні Яри: Садова, Перемоги, Яблунева, Незалежності

Капітальний ремонт з 8 по 14 год
Таращанський Улашівка: Лісова, Набережна, Ярова Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Таращанський Чернин: Ювілейна

Лісовичі: Перемоги

Капітальний ремонт з 12 по 20 год
Тетіївський Ненадиха: Шкільна, Ізмаїльська, Кагарлуцького, Одеська, Садова, Білгород-Дністровська Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Тетіївський Ненадиха: Шкільна, Ізмаїльська, Кагарлуцького, Одеська, Садова, Білгород-Дністровська Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Тетіївський Ненадиха: Шкільна, Ізмаїльська, Кагарлуцького, Одеська, Садова, Білгород-Дністровська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: Соборна, Нова, Заводська, Брандта, Андрія Саєнка Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: Комарова, С. Васильченка Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: Транспортна Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: Чернишевського, Великопокровський пров., Великопокровська, Будівельник, Ветеран, Зелена, Стадіонний пров., Шмідта пров., Проліскова, Стадіонна, Струмок Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Фастівський Кожанка: Шевченка пров., Шевченка, Кооперативна, Кооперативний, Квітнева, Триліська, Набережна, Ніколаєнка, Кірова пров., Зубарська, Комісарова, Лісний, Комісарова пров., Шкільна, Комарова

Триліси: Житловий масив, Миру, Кожанське Шоссе, Ж/м "Лісний", Корчіївка, Набережна, Незалежна, Нова, Лесі Українки, Котляревського, Соборна, Декабристів, Котовського пров., Гірська, Больничний, Котляревського пров., Горького, Зарічна, Б.Хмельницького, Островського, Дружби, Олександренка, Вишнева, Жовтнева, Олександренка пров., Околонська, Б.Хмельницького пров., Шевченка, Ж/м відгодувального пункту, Пушкіна, Шкільна, Шляхова, Франка, Короленка, Зарічний пров., Шляховий пров., Берегова, Горького пров., Шляховий, Гагаріна, Лугова, Першотравнева, Польова, Гончара, Богуна, Дачна, Молодіжна, Марка Вовчка, Степова, Шкільний, Довженка, Ланова, Козацька, Механізаторів, Червоноармійська, Садова, Степовий, Заводська, Заводський пров., Територія спиртзаводу

Королівка: Леніна, Триліська, Степова, Лісний, Березнева, Цегельний, Зелений

Бортники: Набережна, Південна, Буйка, Незалежності, Каштанова, Річний, Гайова, Польовий, Польова, Пушкіна, Незалежності пров., Шевченка, Лісова, Шевченка пров., Дачний масив "Весна", Господарство

Технічне переоснащення з 9 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви, Радянська

Паришів: Невизначена

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Яготинський Яготин: Толбухіна, Ціолковського, Фурманова, Ціолковського пров., Карпенка Карого пров., П.Орлика Технічне обслуговування з 8 по 19 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 25 серпня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новости киевщины, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, отключения электроэнергии

воскресенье, 23 января 2022 г.
17:03
Главного лесничего Высшедубечанского лесхоза будут судить за вымогательство 40 тысяч долларов
16:06
“Киевская перепичка” сравнялась по цене с гамбургером из McDonald's
15:01
Lufthansa переносит ночные рейсы в Киев на фоне опасений нападения России на Украину
14:00
Право принимать Всемирную зимнюю Гимназиаду – 2023 получила Украина, - Андрей Стрихарский
13:06
В Броварах столкнулись маршрутка и внедорожник (фото, видео)
12:24
“Большая стройка”: в Запорожье открыто движение по самому высокому вантовому мосту Украины (фото, видео)
12:01
Захворювання на коронавірус виявили у 376 жителів Київщини
11:03
Под Борисполем в пожаре погиб мужчина
10:06
За сутки в Украине вакцинирован 38 861 человек
09:04
На трассе Киев - Сумы пьяный водитель Kia выехал на встречку и столкнулся со Skoda (фото)
07:15
Сегодня, 23 января, ярмарки пройдут в пяти районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 23 января 2022 года
суббота, 22 января 2022 г.
18:06
Планові відключення електроенергії в Київській області 23 січня 2022 року (повний список населених пунктів)
17:05
Маломобильные киевляне попросили столичную власть обеспечить работу лифтов в переходах Соломенского и Святошинского районов в морозы
16:04
Завтра, 23 января, на катке ВДНХ состоятся мастер-классы олимпийских чемпионов по фигурному катанию и хоккею
15:05
За останню добу на коронавірус захворіли 743 жителя Київщини
Календарь событий