вторник, 25 января 2022 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 25 серпня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 25 серпня 2021 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 25 серпня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівський, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському та Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Бзів: Шевченка, Гагаріна, Сонячна, Автошосе Київський Шлях, Зоряна, Братів Гуріних, Зоряний, Молодіжна, Свято-Миколаївська, Польова, Поліська, Миру

Морозівка: Маяковського пров., Героїв Небесної Сотні, Космічний, Садова, Новоселів пров., Гагаріна, Новоселів, Коцюбинського пров., Боженка, Д. Поповича, Стадіонна, Партизанський, Шкільний, Перемоги, Польовий, Щасливий, Грибенників, Свято-Успенський, Надозерний, 1-го Травня, Жовтнева, Затишна, Яблунева, Яблуневий, Набережний, Озерна, Молодіжний, Привокзальна, Шевченка, Комсомольська, Київська, Зоряний, Радянська, Щаслива, Українська, Квіткова, Новотрояндна, СТ

Веселинівка: Гагаріна

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Баришівський Баришівка: Гетьмана Дорошенка, Зерова, Одеська, Зарічна, Черняховського, Філатова Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Білоцерківський Фурси: Лісова, Європейська, Горіхова, Затишна, Дачна, Дачний, Вулиця невизначена Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Білоцерківський Матюші: Лесі Українки, Садова Реконструкція з 8 по 18 год
Білоцерківський Городище: Росьова, Лісова Реконструкція з 8 по 18 год
Білоцерківський Трушки: 30 років Перемоги, Дружби, Лесі Українки, Виноградна Реконструкція з 8 по 18 год
Богуславський Богуслав: Польовий, Маяковського, 8 Березня, Шкільний, Вишнева, Будівельна, Богуна, 4 Гаражна, Липнева, Шевченка, Святогірська, Берегова, Пушкіна, Корсуньська, Гагаріна, А. Галика, Коцюбинського, 1 Гаражна, Стадіонна, Шевченка пров., СК "Т.Шевченка", Громадянська, Я.Мудрого, Чумацький шлях, Святотроїцький узвіз, Орлика Пилипа, Андрія Зозулі, Шкільна, Шолом-Алейхема, Трудова, Любові, Богуславка, Чайковського, Бородіна, Молодіжний, П.Запорожця пров., Робоча, Поштовий, Лесі Українки, Українки Лесі пров., Молодіжна, Нагірна, Глухий Яр, Свердлова пров., Корсунський, Журавлина, Ковалів пров., Лісна, Лісовий, Лісовий – 2, Нагірний, Тиха, Мальовнича, Квіткова, Крутий Узвіз, Яблунева, Яблуневий, Корольова пров., Корольова, Пушкіна пров., Лермонтова, Лермонтова пров., Зразкова, Ручейна, Нова, Виноградна, Зелена, Весняна, Річний, Набережна, Зоряна, Виноградний, Росьова, Мисайлівська, Вишневий, Соборна, 2 Гаражна, І.Середи, Ярова, Польова, Південна, Липневий, Окружна, Озерна, Приринкова площа, Франка, Толстого, Вулиця невизначена, Миколаївська, Галика, Училищна, Острів

Хохітва: Марка Вовчка, Польова, Садова, Поштова, Стадіонна, Польовий, Шевченка, Шкільна, Росьова, Лісова, Лісовий, Нагірний, Нагірна, Леніна пров., Лесі Українки, Зарічна, Яблунева, Набережна, Молодіжна, Садовий, Соснова, Шкільний, Вулиця невизначена, Н. Левицького

Дешки: Росьова

Виконання приєднання клієнтів з 9 по 20 год
Бориспільський Бориспіль: Пилипа Орлика, Багряного, Котляревського, О.Пчілки, Сагайдачного, 3 Лісний, Сагайдачного пров. Реконструкція з 8 по 18 год
Бориспільський Жереб`ятин: Центральна, Заповідна

Воронькiв: Центральна

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Бориспільський Мартусівка: Дружби, Будівельна, Заводська, Бориспільська, Гагаріна, Каштанова, Виноградна, Мойсеєва

Мала Стариця: Леніна, Новоселів, Чапаєва, Пархоменка, Михайлівська, Степова

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Бориспільський Кiрове: Незалежності, Чубинського, У.Кармелюка

Артемівка: Травнева

Кучаків: Сагайдачного, Озерна, Чубинського, Незалежності, Малишка, Польова, Леніна

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Бориспіль: Європейська, Незалежності, Черешневий пров., Нова, Матросова, Черешнева, Мирний, Ярославська, Остапа Вишні, Корольова, Свободи пров., Котляревського, Шевченка, Данила Галицького, Перемоги, Приозерна, Тургенєва, Шолом-Алейхема, Весняний, Л.Курбаса, Новий, Коцюбинського, Нова ІІ Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бородянський Луб'янка: Жовтнева Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бородянський Дружня: Радянська, Бондаревського, Чубаря, Жовтнева, Леніна, Петровського, Нова, Молодіжна, Привокзальна

Дмитрівка: Центральна, Вишнева, Дмитрівський

Бородянка: Індустріальна, Дружнянський, Вокзальна, Молодіжна, Тернопільська, Чорнобильська, Правика, Дорожна, Сумська, Ковельська, Привокзальна, Хутірська, Леніна, Героїв Чорнобиля

Озірщина: Шевченка, Гагаріна, Садова, Садовий пров., Шевченка пров., СО "Озірщина"

Новий Корогод: Харківська, Металургів, Заводська, 23 Серпня, Корогодська, Нова, Студентська, Садова, Дзержинського, Промбудівська, Леніна, Молодіжна, Дружби

Нова Гребля: Шевченка, Садова, Лісова, Берегова, Центральна, Гагаріна, Польова, Вабля, Молодіжна, Фрунзенська, Харківська

Вабля: Вабля, Вишнева, Харківська, Молодіжна, Каштанова

Блиставиця: Нова

Технічне переоснащення з 8 по 18 год
Броварський Пухівка: Лісова, Микала, Миру, Каштанова, Комсомольська, Липова, Лугова, П. Мирного

Жердова: Лугова

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Погреби: Соборна, Центральна, Яблунева, Шевченка, Малишка, Некрасова, Ватутіна, Лесі Українки, Єдності, Гончара, Молодіжна, Грушевського, Тополина, Солов'їна, Зарічна, Франка, Берегова, Європейська, Весняна, Гоголя, Лугова, Масив "Кругла", Городецького, Чкалова, Суворова, Тепличний пров., Майданівська, Кутузова, Гайдара, Горького, Каштанова, Теплична, Різдвяна, Горького пров., Дубрівський шлях, Масив "Діброва", Погребський шлях, Незалежності, Завбірська, Нова, Світанкова, Мічуріна, Вишнева, Суворова пров., Покровська, Софіївська, Терникова, Польова, Київська, Столична, Пухівська, Озерна, Рибальська, Старосільська, Висока, Старосільський, Масив "Залющина", Гайова, Осіння, Промислова, Райдужна, Прорізна, Садова, Лідіївська, Ратушного, Пасіченка, А. Пасіченка, Гагаріна, Кодацька, Стародеснянська, Деснянська, Чижика О.

Зазим'є: Промислова, Лісова, Київська, Залізнична, Деснянський, Польова

Пухівка: Деснянська

Рудня: Лебідська, Шкільна

Семиполки: Київське шосе

Бровари: Ступака

Гоголів: Шевченка

Рожни: Молодіжна

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Броварський Велика Димерка: Гагаріна, Бобрицька, Богданівська, Докучаєва, Березнева, Січнева, Заліська, Городня Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Васильківський Залізне: Мічуріна, Горовий Виконання приєднання клієнтів з 9 по 17 год
Васильківський Здорівка: Кірова, Ватутіна, Залізничний, Лесі Українки пров., Жовтневий, Щорса, Луговий, Шляховий, Шляхова, Дружби, Молодіжна, Пушкінська, Соборна, Миру, СТ "Сотка", СТ "Лужайка", Польовий

Путрівка: Путрівська, Траса Київ-Одеса

Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Васильківський Путрівка: Софіївська, Путрівська, Пушкіна, Газова, Сонячна, Садова, Пушкінський, Польовий, Нова, Нахімова, Франка, Молодіжна, Хмельницького, Богуна, Механізаторів, Мічуріна пров., Шевченка, Дружби, Дорошенка пров., Будівельна, Лісовий, Вишневий, Нахімова пров., Озерна, Короленка, Заводська, Польова, Вулиця невизначена, Сагайдачного, Спортивний, Мічуріна, Путровська, Козачий пров., Березанська, Луговий, Будівельний, Піщаний, Трудовий, Богуна пров., Калинівський пров., Леніна, Квіткова, Сагайдачного пров., Траса Київ-Одеса

Васильків: Керамічна, Гетьмана Сагайдачного, Сонячна, Керамічний, Сергія Шамрая пров., Сергія Шамрая, Гончарна, Культосвітній пров., Луговий, Лесі Українки, Михайлівська, Путрівська, Лесі Українки пров., Березанський, Васильківський, Березанська, Ситника Михайла, І.Виговського пров., Васильківська, Суворова, Гончарний, Юрія Скляра, Виговського, Сільбудівський, Метальова пров., Метальова

Глеваха: Комсомольська

Здорівка: Ватутіна, Лесі Українки пров., Керамічний, Зелений

Березанщина: Київська, Яблунева

Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Васильківський Васильків: Керамічна, Сергія Шамрая пров., Сергія Шамрая, Керамічний, Сонячна Технічне переоснащення з 10 по 14 год
Вишгородський Гута-Межигірська: Силкіна, Нагірна, Вулиця невизначена, СТ "Лютіж"

Лютіж: Ватутіна, Шевченка

Димер: Революції

Синяк: Зарічна, Леніна, Нова, Набережна, Молодіжна, Київська, Жовтнева, Овчаренка, Депутатська, Шевченка, Садова, Комсомольська, СТ "Полум'я", СТ "Оріон", урочище Шевелівка

Червоне: Пролетарська, Вулиця невизначена, Волошкова, урочище “Калинове”

Раківка: Чайки, Гагаріна, Лугова, СТ "Журавлі", СТ "Дружба-2"

Усунення дефекту з 8 по 20 год
Вишгородський Литвинівка: Червона Слобода Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Вишгородський Старі Петрівці: Леніна, Князя Святослава, Заярська, Героїв, Заводська, Миру, Першотравнева, Жовтнева

Воропаїв: Лугова

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Вишгородський Димер: Соборна, Набережна, Шевченка, Володимирська, Горького, Незалежності, Злагоди, Дніпровська, Пашкова, В. Сухомлинського Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Вишгородський Нові Петрівці: Леніна, Кірова, Свято-Покровська, Горького, Комарова, Щорса Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Вишгородський Глібівка: Лесі Українки, Соборна, Кільцева, Урочище "Зелений бір", Вулиця невизначена

Новосілки: Ореханова

Ясногородка: СТ "Ясногородка-1", СТ "Сонячний", Приморська

Виконання приєднання клієнтів з 10 по 18 год
Володарський Рубченки: Клубний, Дружби, Лесі Українки, Жовтнева, 8 Березня, Польова Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Згурівський Згурівка: Українська, Першотравнева, Медова, Заможний пров., Маяковського, Центральна, Незалежності пров., Котляревського, Кооперативна, Кошового Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Згурівський Згурівка: Українська, Центральна, Залізнична Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів з 9 по 13 год
Іванківський Іванків: Київська, Запрудська, Миру, Дружби, Шевченка Технічне переоснащення з 8 по 20 год
Іванківський Іванків: Київська, Запрудська, Миру, Дружби, Шевченка Технічне переоснащення з 8 по 20 год
Іванківський Варівськ: Гагаріна, Ніни Сосніної, Садова, Центральна Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Іванківський Іванків: Ярова, Київська Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Іванківський Стещина: Миру Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Іванківський Жміївка: Шляхова Капітальний ремонт з 10 по 17 год
Ірпінський Михайлівка-Рубежівка: Хутірська, Квіткова, Світла Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Гостомель: Чумацький шлях, Окружна, Кулішова, Дачна, Незалежності Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Гостомель: Богдана Хмельницького, Південна, Правика, Степова, Радченка пров., Кірова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Михайлівка-Рубежівка: Хутірська, Квіткова, Світла Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Гостомель: Чумацький шлях, Окружна, Кулішова, Дачна, Незалежності Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Гостомель: Чумацький шлях, Окружна, Кулішова, Дачна, Незалежності Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Буча: Сілезька, Інститутська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Горенка: Заводська, Київська, Молодіжна, Лісова, Київський, Мічуріна Виконання приєднання клієнтів з 8 по 19 год
К.-Святошинський Гатне: Джерельна, Озерна, Козацька, Каштанова, Доброго Дуба, Березнева, Мічуріна, Садова, Доброго шляху, Жулянська, Вишнева, Покровська, Комарова, Музейна, Гагаріна, Яблунева, Шкільна, Володимирська, Прикордонна, Південна, Київська, Щасливий пров., Ватутіна, Парковий, В. Швеця, Березневий

Крюківщина: Київська, Котирло, Я.Мудрого, Червоноармійська, Шкільна, Жовтнева, Космонавтів, Балукова пров., Балукова, Новосільська, Кірова пров., Космонавтів пров., Археологічна, Сагайдачного, Парникова, Афінська, Дніпровська, Захисна, Мальцева, Благовісна, Єдності, Світанкова, Одеська, П. Орлика, Ярова, Жулянська, Европейська

Вишневе: Першотравнева, В.Чорновола, Григорія Сковороди, Піонерська, Шевченка, Святоюрівська, Південна, Освіти, І. Мазепи, Затишна, Балукова, Свободи, Сонячна, Кутузова, Ватутіна, Садова, Святошинська, Промислова, Лесі Українки, Лісний, Європейська, Київська, Зелена, Машинобудівників, Весняний, Б.Хмельницького, Козацька, П.Дорошенка, Василя Стуса, Миколи Хвильового, І. Франка, Стуса, Сагайдачного Петра, Островського

Хотів: Т.Наливайко, Вигінська, Червоноармійська, Суворова

Лісники: Суворова, Клубна

Тарасівка: Братів Щеглов пров., Шевченка, Бондарчука

Софіївська Борщагівка: Вишнева, Весняна, Чорновола, Соборна, Велика Кільцева, Мала Кільцева, Промислова, Кільцева, Асканія, Чорновола пров., Хутір Фермерський вул. Вишнева, Пушкіна, Травнева, Миру

Петропавлівська Борщагівка: Трояндова, Щорса, Леніна, Жовтнева

Боярка: Маяковського, Б.Хмельницького, Молодіжна

Княжичі: Леніна

Лісне: Лісна

Святопетрівське: Лесі Українки, Шевченка, бульв. Шевченка

Юрівка: Лугова

Малютянка: Затишна

Мрія: Західна

Забір'я: Зелена

Мила: Підлісна

Гореничі: Спортивна

Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Крюківщина: Дружби, Франка, Ленінградська площа, Я.Мудрого, Польова, Шкільна, Перемоги, Київська, Жовтнева, Мічуріна, Балукова, Ярова, Ужгородська, Львівська, Шевченка, Чумацька, Червоноармійська, Кірова пров., Археологічна, Пошта, до вимоги, Одеська, Ленінградська, Парникова, Північна, Бузкова, П.Полуботка, Вишнева, Світанкова, Кленова, Соборна, Сахравська, Богуславська

Стоянка: Тичини

Малютянка: Ботанічна

Гатне: Шляхова, В. Швеця, Б.Хмельницького, Трояндова, Салютна, Грушева, Сірка, Чумацька, Кленова, Симоненко, Я.Мудрого, Зоряна, Яблунева, Юності, Каштанова, Бузкова, Шевченка, Барвінкова, Ягідна, Абрикосовий, Археологічна, Абрикосова, Петрівського, Весняна, Соборна, Зелена, Швеця, Прикордонна

Вишневе: Європейська, Промислова, Балукова

Тарасівка: Північний, Островського, Комарова

Новосілки: Нова

Святопетрівське: Петрівського

Боярка: Яблунева

Бобриця: Набережна

Музичі: Леніна

Забір'я: Перемоги

Софіївська Борщагівка: Кошова

Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Боярка: Сади,10 лінія, Магістральна, Молодіжна, Дніпровська, Лінійна, Світлогорська, Сади,12,13,14 лінія, Зеленогірська, Заводска, Дачна, Сєдова, Індустріальна, Газова, Полярна, Лінія 23, СТ "Трудівник", лінія 11, СТ “Тюльпан”, СТ "Більшовик 2", лінія11, Сади, 16 лінія, Білогородська, Віталія Королюка, Кавказька, Отамана Орлика, Сади,11лінія

Тарасівка: Садова

Святопетрівське: Незалежності

Ремонтні роботи з 8 по 20 год
К.-Святошинський Дмитрівка: Молодіжна

Хотів: Паширова

Гореничі: Леніна

Боярка: Хрещатик, Білогородська

Технічне переоснащення з 8 по 20 год
К.-Святошинський Білогородка: Райдужна, Лисенка

Софіївська Борщагівка: Пушкіна

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
К.-Святошинський Софіївська Борщагівка: Каштанова, Фермерська, Польова, Ярова, Яровий, Лугова, Шевченка, Фермерський пров.

Гатне: Райдужний

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
К.-Святошинський Софіївська Борщагівка: Садова, Болгарська, СТ "Медик" Лінія 3, Садовий, Лугова, Толстого, Колективні сади, Велика Кільцева, Лісова, Пушкіна, Травнева, СТ "Залізничник", СТ "Дружба", с/т “Медик”,вул. Садова Лінія, СТ “Дружба”, лінія 1 Ремонтні роботи з 8 по 19 год
К.-Святошинський Княжичі: Леніна, Жовтневий, Грушевського, Ватутіна, Набережна, Шевченка, Жовтнева, Шкільна, Вишнева, Берегова, Новоселицька

Забір'я: Калинова, Лугова, Лісна, Молодіжна, Перемоги, Шевченка, Жовтнева, Садова, Сонячна, Польовий, Ярова, Грушевського, Гончаренко, Гориновичів, Лісова, Тупіковий, Квітневий, Зелена, Тихий, Вітянська, Яблунева, Зоряна, Центральна, Панаса Мирного, Кутовий, Смарагдова, Симоненка, Ярослава Мудрого

Жорнівка: Зоряна, Комсомольська, Ірпінська, Лісна, Першотравнева, Ярова, Підлісна, Комсомольський, Польова, Озерний, Садова, Перемоги, Дачна, Сонячна, Шляхова, Кооперативна, Кооперативний пров., Гагаріна, Богатирська

Бобриця: Лісна, Козацька, Озерна, Лугова, Зоряна, Заозерна, Садова, Шкільна, Набережна, Полунична

Ходосівка: Набережна

Софіївська Борщагівка: Центральна, Скіфська

Крюківщина: Археологічна, Нова, Новосільська, Мічуріна

Новосілки: Теремська

Тарасівка: Щорса, Гагаріна

Малютянка: Перемоги

Білогородка: Леніна

Боярка: Молодіжна, Білогородська

Гореничі: Кленовий узвіз

Юрівка: Шевченка

Петрушки: Квіткова

Ремонтні роботи з 9 по 18 год
К.-Святошинський Забір'я: Гончаренко, Садова, Соснова, Набережна, Київська, Волошкова, Верховинна, Прорізна, Жовтнева, Харлампієва, Загородня, Залізняка, Тихий, Панаса Мирного, Центральна, Вітянська, Тупіковий, Зоряна, Квітневий, Квітковий, Зелена, Яблунева, Грисюка, Вишнева, Перемоги, Васильківська, Франка, Грушевського, Незалежна, Лесі Українки, Проектуєма, Гонти, Незалежності, О.Теліги

Білогородка: Мересьєва, Леніна

Бобриця: Польова

Шпитьки: Центральна, Леніна

Крюківщина: Мічуріна

Княжичі: Леніна, Шевченка, Берегова, Загородня, СТ “Анаконда”

Малютянка: Лісна

Жорнівка: Озерний, Дачна, Молодіжна, Східна, Зелена, Сонячна, Піщана, Садова, Перемоги

Софіївська Борщагівка: Київська

Технічне переоснащення з 9 по 18 год
Кагарлицький Горохуватка: Центральна

Іванівка: Покровська, Гагаріна, Перемоги

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Кагарлицький Мирівка: Миру, Народна, Вишнева, Шевченка Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Макарівський Колонщина: Таврійська, Марянівка, 1 Травня, Шевченка, Каховська, Херсонська, Гагаріна, Росохівська, Набережна, Тишури, Київська, Слобідська, Комарова, Тішурі пров., КТП в полі, Молодіжна, Садова, Архітектора Доценка, Антрацитівська, Софіївська, Новомар`янівська, Вишеградська, Спасівська, Надії, Райдужна, Святителя Димитрія, Троїцька, Воскресенська, Святителя Димітрія

Маковище: Польова, Шевченка, 40 років Перемоги, Центральна, Корабельна, Набережна, Жовтнева, Гагаріна, Ватутіна, Виноградна

Макарів: Ватутіна

Вишеград: Київська

Мотижин: Слобода

Копилів: Миру

Людвинівка: Калинівський

Липівка: Шевченка

Мар'янівка: Мар’янівка, Пальтонівка

Гавронщина: Польова

Березівка: КТП

Плахтянка: Коцюбинського

Технічне переоснащення з 6 по 18 год
Макарівський Ясногородка: Дружби, Калинова, Київська, Шевченка, Підлісна Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Макарівський Копилів: Жовтнева, Шевченка, Київська, Лісова Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Макарівський Мотижин: Садова, Домашенкова, Шевченка, Надія, Нова, Старий Шлях, Топольова Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Макарівський Мотижин: Шевченка, Горького, Довга, Старий Шлях, В.Довгича Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Макарівський Мотижин: Топольова, В.Довгича, Довга, Старий Шлях Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Макарівський Мотижин: Горького Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Макарівський Лисиця: Лисиця, Перемоги Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Макарівський Шнурів Ліс: Шевченка, Шнуров Ліс Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Макарівський Кодра: Ковпака, Шевченка, Центральна, Варшавська Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Макарівський Пашківка: Пролетарська, Горького, Першотравнева, Садова, Кірова, Пугачова, Калініна, Набережна

Фасова: Шевченка

Весела Слобода: Комсомольська

Ремонтні роботи з 9 по 17 год
Макарівський Копилів: Житомирська, Київська, Механізаторів, Жовтнева, Шевченка, Макарівська, Заводська Ремонтні роботи з 9 по 17 год
Макарівський Мотижин: Топольова, В.Довгича, Довга, Старий Шлях Ремонтні роботи з 9 по 17 год
Макарівський Мотижин: Старий Шлях, Ватутіна

Борівка: Центральна

Ремонтні роботи з 9 по 17 год
Миронівський Великий Букрин: Героїв Дніпра, Шевченка, Запорізька

Малий Букрин: Михайлівська, Прорізна

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Обухівський Козин: Київська, Урожайна, Мистецька, Солов'яненка, Миру, Шевченка, Озерна, Садова, Рудики, Нова, Вереснева, Тихий, Прикарпатська, Лугова, Луговий пров., ж/м “Козинський”, Пайова, Набережно-Лугова, СТ “Ватра”, Сосновий, Гостинний, СТ “Лужок”, Городній пров., ж/м Рудики, пров.Озерний, пров. Київський, Придорожна, Вересневий, Лобановського, Дачна

Плюти: Малишка, Плютовська, Лугова, Пархоменка, Невизначена, Сосновий, Ж/м Лісовий, СТ “Луговий”, ж/м “Лісовий”, вул. Лісова, пров. Січневий, Серпневий

Українка: Лугова, Юності, Соснова, Київська, СТ "Вычислитель", СТ “Ватра”, СТ “Лужок”, СТ “Орія”, СТ “Дубок”, ГО "Спілка співвласників "Левада"", СТ “Луговий”

Обухів: Каштанова, Київська, Лукавиця ж/м

Київ: Старообухівська

Нещерів: Садова

Романків: Лісова

Мала Вільшанка: Горького, Садова, Васильківська

Красна Слобідка: Шевченка

с/рада Старобезрадичівська: СТ Пролісок

Тарасівка: Шевченка

Кулі: Вишнева

Підключення/відключення споживачів з 10 по 20 год
Обухівський Плюти: Плютовська Підключення/відключення споживачів з 10 по 20 год
П.-Хмельницький Ковалин: Центральна, Гірська, Хвойова, Артюхова, 1 Москаленка пров., Польова, Москаленка

Єрківці: Польова

Технічне переоснащення з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Єрківці: Жовтнева, Набережна, Озерний, Нова

Переяслав-Хмельницький: Набережна

Соснова: Новомарківська

Технічне переоснащення з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Єрківці: Горького, Східна, Березова, Мисливська, Місячна, Ферапонтова, Пасічна Технічне переоснащення з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Гайшин: Гайова

Єрківці: Огородня, Бригадна, Набережна, Уманська, Весняна, Дружби народів, Вишнева, Жовтнева, Культури

Технічне переоснащення з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Ковалин: Каласовка, Хвойова, Москаленка, 4 Москаленка пров., Хутірська, Гірська, 5 Москаленка пров., 2 Москаленка пров., 1 Москаленка пров., 3 Москаленка пров., Садова, Центральна Технічне переоснащення з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Ковалин: Шевченка, Дружби, Шкільна, Новомирська Технічне переоснащення з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Ковалин: Садова, Новомирська, Молодіжна, Каласовка Технічне переоснащення з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Єрківці: Жовтнева Технічне переоснащення з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Стовп'яги: Польова, Комунарська, Садова

Переяслав-Хмельницький: Комунарська

Кавказ: Вишнева, Польова, Незалежності, Низинна, Історична

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Ярмаркова, Києвобрамська, Чкалова, Межирічна, Нестерова пров., Ломоносова, Іващенка Олега, Ломана, Шкільна, Соборна, Гімназійна Виконання приєднання клієнтів з 9 по 17 год
Рокитнянський Ромашки: Набережна, 8 Березня, Заболотня, Виноградова Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Сквирський Сквира: Богачевського, Липовецька, Ковельмана, Максима Рильського, Каштановий пров., Набережна, Червона, Площа Героїв Небесної Сотні, Якушкіна пров., Незалежності, Слобідська, пров. Горького, Пивоварний, Громова, Соборна, Самгородоцька, Маслова, Горького, Лівобережна, Гоголя, Слобідський, Яровий, Шовковичний, Шовковична, П.Осипенко, Білякова пров., Гоголя пров., Декабристів пров., Максима Рильського пров., Ш. Алейхема, Коцюбинського, Цегельний, Академіка Кононського, Молокова пров., Октябрський, Лермонтова, Ольшевського, Маслова пров., Плугатаря, Вишнева Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Сквирський Сквира: Соборна, Пивоварний Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Сквирський Сквира: Мічуріна, Піщана, Шевченка, Мічуріна пров., Лугова, Проектна Технічне переоснащення з 9 по 20 год
Ставищанський Журавлиха: 40-річчя Перемоги, Леніна, Радянська, Шевченка, Гагаріна Технічне обслуговування з 8 по 12 год
Ставищанський Журавлиха: Радянська Технічне обслуговування з 12 по 18 год
Таращанський Червоні Яри: Яблунева, Перемоги, Незалежності, Зелена, Польова, Вишнева, Соснова

Ріжки: Молодіжна, Шевченка, Центральна, Набережна, Лісова, Лісовий пров., Шкільна, Нагірна, Садова, Перемоги

Северинівка: Шевченка, Нова, Центральна, Шкільна, Молодіжна, Садовий пров., Садова, Костини, Польова, Перемоги

Тараща: Повітрофлотська

Капітальний ремонт з 8 по 14 год
Таращанський Ріжки: Центральна, Молодіжна, Садова, Перемоги Капітальний ремонт з 13 по 20 год
Тетіївський Денихівка: Радянська, Марка Вовчка

Дібрівка: Жовтнева, Гоголя, Шевченка, Садова, Степова, Молодіжна, Центральна

Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Тетіївський Денихівка: Радянська, Марка Вовчка

Дібрівка: Жовтнева, Гоголя, Шевченка, Садова, Степова, Молодіжна, Центральна

Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Тетіївський Ненадиха: Шкільна, Ізмаїльська, Кагарлуцького, Одеська, Садова, Білгород-Дністровська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Оленівка: Громадська, Миру, Дружби, Центральна Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Фастівський Паляниченці: Польова, Садова, Лесі Українки, Молодіжна Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: Житомирська, Генерала Пількевича, Генерала Пількевича пров., Савченка, пров. Савченка Технічне переоснащення з 8 по 19 год
Фастівський Мотовилівка: Шевченка, Франка, Рокотянська, Залізнична, Миронівська, Нова, Молодіжна, Миру, Привокзальна, Поповича, Прорізна, Дачна, Стельмащука, Західна, Володимирська, Перехресна, Чехова, Пархоменка, Тельмана, Матросова, Українська, Набережна, Вінницька, Світла, Будівельна, Колгоспна, Коцюбинського, Собківська, Страшуківська, Вишняківська, Вулиця невизначена, Червона, Садова, Кірова пров., Сорочинська, Польовий

Мотовилівська Слобідка: Павлова, Жовтнева, Шевченка, Чехова, Квітнева, Прилипко, Кірова, Леніна, Молодіжна

Велика Мотовилівка: Фастівська, Садова

Фастів: Незалежності пров.

Велика Снітинка: Трудова

Триліси: Горького

Технічне переоснащення з 9 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви, Радянська

Паришів: Невизначена

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Яготинський Яготин: Мічуріна, Степова, Дарвіна, Пасічна, Степний, Пасічний, Стрілецький, Д.Гордієнка, Шляховиків, В`ячеслава Чорновола

Черняхівка: Миру

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Яготинський Черняхівка: Миру, Молодіжна, Шкільна, Авіаційна, Польовий стан Технічне обслуговування з 8 по 19 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 24 серпня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, новости киевщины отключения электроэнергии

вторник, 25 января 2022 г.
09:22
Из-за ДТП с потерпевшими на трассе Киев-Одесса затруднено движение в направлении столицы (фото, видео)
09:01
В Украине за сутки против COVID-19 вакцинировано около 70 тысяч человек
07:15
Сегодня, 25 января, ярмарки пройдут в пяти районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 25 января 2022 года
понедельник, 24 января 2022 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 25 січня 2022 року (повний список населених пунктів)
20:36
Группа компаний DIM – партнер Ukrainian Fashion Week FW 22−23
20:29
Руководитель больницы №8 в Киеве Пилецкий остался без должности, - Трубицын
20:23
В столичном Национальном художественном музее Украины презентовали аудиогид на крымскотатарском языке
20:11
На Киевщине в аэропорту “Антонов” силовики провели антитеррористические учения (фото, видео)
20:05
“Киевводоканал” опубликовал график отключений холодного водоснабжения (адреса)
19:46
В селі Центральне Обухівського району побудують нову каналізацію
19:33
В НАБУ сообщили о завершении расследования хищений на 115 млн гривен в КО “Киевзеленстрой”
19:26
Полицейские Киева задержали двух мужчин за вымогательство 30 тысяч долларов у IТ-специалиста
19:09
Компания “Интергал-Буд” признана застройщиком года по версии премии “Строительный Олимп-2021”
19:01
Розпочала роботу конкурсна комісія з добору кандидатів на посади членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів України
18:45
Клуб Экспертов продолжил серию передач о политических идеологиях
Календарь событий