понедельник, 19 апреля 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 25 лютого 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 25 лютого 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 25 лютого 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському та Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Бзів: Гагаріна, Сонячна Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Баришівський Корніївка: Щаслива, Тихий, Лугова, Шевченка, Болотна, Болотний Чистка траси з 8 по 17 год
Баришівський Семенівка: Голованьова, Пушкіна, Центральна, Набережна, Кошового, Гагаріна, Братів Греськів, Коротченко Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Білоцерківський Шкарівка: Курсантська, Ватутіна, Вишнева, Вулиця невизначена, СТ, Індустріальна, Конденсаторний, Мазепи Івана, Княгині Ольги, Соборна, Грушевського, Єдності, Хмельницького Богдана, Відродження, Набережна, 2 Таращанська, Таращанська, Гайова, Бердова, Юріївська, СКЗ, Світанкова, Миру, Томилівське лісництво вул.Ліснича

Біла Церква: Таращанська

Реконструкція з 8 по 18 год
Білоцерківський Острійки: Героїв України, ГРС Чистка траси з 8 по 18 год
Білоцерківський Матюші: Івана Франка, Яблунева, Мічуріна, Лесі Українки, Ярослава Мудрого, Миру, Шевченка, Левицького, Гоголя, Церква, Садова, Молодіжна, Квітнева Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Білоцерківський Пилипча: Михайла Щербаня, Дружби, Лесі Українки, Соборна, Лісова, Долинська, Шевченка, Недоги, Виноградна, Польова, Миру, Жовтнева Чистка траси з 8 по 18 год
Білоцерківський Макіївка: Гагаріна Чистка траси з 8 по 19 год
Білоцерківський Макіївка: Шевченка, Київська, Замочіївська, Озерна, Центральна, Космонавтів Чистка траси з 8 по 19 год
Білоцерківський Острійки: Гагаріна, Садова

Сухоліси: Гагаріна

Чистка траси з 8 по 19 год
Білоцерківський Шкарівка: Курсантська, Ватутіна, Вишнева, Вулиця невизначена, СТ, Індустріальна, Конденсаторний, Мазепи Івана, Княгині Ольги, Соборна, Грушевського, Єдності, Хмельницького Богдана, Відродження, Набережна, 2 Таращанська, Таращанська, Гайова, Бердова, Юріївська, СКЗ, Світанкова, Миру, Томилівське лісництво вул.Ліснича

Біла Церква: Таращанська

Реконструкція з 8 по 18 год
Богуславський Мисайлівка: Котляревського, Космача, Кірова, Набережна, Шевченка Чистка траси з 8 по 18 год
Богуславський Богуслав: Островського, Діамантова, 40 років Перемоги, Островського пров., М.Рильського, Світанкова, Вербова, Ватутіна, Гранітна, Гоголя, Затишний Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Богуславський Бородані: Корольова, Франка пров., Набережна, Остапа Вишні, Марка Вовчка Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Богуславський Дешки: Лесі Українки, Берегова, Шевченка, Зарічна, Вишнева, Тихий пров., Франка, Нагірна, Польова, Шевченка пров., Зоряний пров. Реконструкція з 8 по 17 год
Бориспільський Чубинське: Артема, Виставкова, Київська

Мала Олександрівка: Розкішна, Спаська, Патона, Макарова, Митна, Білозерська, Перемоги, Гагаріна, Польова, Овочева, Рубльовка, Зелена

Велика Олександрiвка: Гагаріна, Європейська

Глибоке: Грушевського

Кийлiв: Павлівська

Проліски: Броварська

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бориспільський Мала Олександрівка: Пшенична, Малинова, Лісова, Янтарна, Горіхова, Космічна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бориспільський Рогозiв: Озерна, Набережна, Гагаріна, Польова, Лугова, Галавурівська, Глибоцька, Головурівська, Зоряна

Гнідин: Невизначена

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бориспільський Рогозiв: Суворова, Яблунева, Центральна, Братуся, Старинська, Ломоносова, Зоряна, Старинський, Братів Шкандурів, Гагаріна, Тракторна, Малишевського, Довженка, Дачна, Зоряний пров., Тарасівська Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бородянський Пилиповичі: Незалежності, Шевченка, Гагаріна, Воровського, Петровського, Дружби, Вишнева, Молодіжна, Макійчукова, Привокзальна, Сонячна, Дачна, Миру, Польова, Світанкова, Лісова, Весела, пров. Сонячний-1, пров. Сонячний-2

Пороскотень: Лісова, Миру, Пороскотень, Перемоги, Нова, Лісна, Дачна, СТ “Дружба-2” вул. Центральна

Шибене: Кооперативна

Бородянка: Київська

Галинка: Центральна

Клавдiєво-Тарасове: Вулиця невизначена

Реконструкція з 12 по 15 год
Бородянський Дружня: Радянська, Бондаревського, Чубаря, Жовтнева, Леніна, Петровського, Нова, Молодіжна, Привокзальна

Дмитрівка: Центральна, Вишнева, Дмитрівський

Бородянка: Індустріальна, Дружнянський, Вокзальна, Молодіжна, Тернопільська, Чорнобильська, Правика, Дорожна, Сумська, Ковельська, Привокзальна, Хутірська, Леніна, Героїв Чорнобиля

Озірщина: Шевченка, Гагаріна, Садова, Садовий пров., Шевченка пров., СО "Озірщина"

Новий Корогод: Харківська, Металургів, Заводська, 23 Серпня, Корогодська, Нова, Студентська, Садова, Дзержинського, Промбудівська, Леніна, Молодіжна, Дружби

Нова Гребля: Шевченка, Садова, Лісова, Берегова, Центральна, Гагаріна, Польова, Вабля, Молодіжна, Фрунзенська, Харківська

Вабля: Вабля, Вишнева, Харківська, Молодіжна, Каштанова

Блиставиця: Нова

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бородянський Новий Корогод: Харківська, Металургів, Заводська, Нова, Студентська, Садова, Дзержинського, Промбудівська, Леніна, Молодіжна, 23 Серпня, Дружби Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Броварський Требухів: Городня, Городній пров., Паркова, Леніна, Тиха, пров. Тихий, Пролетарська, Зелена, Суворова Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Броварський Пухівка: Нова, Садова, Яблунева, Котовського, Ялинкова, Молодіжна, Каштановий, Лісовий, Лісова, Миру, Журавлина Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Броварський Рожни: Свободи, Польовий, Кооперативна, Науки, Шляхова, Луговий, Науки пров., Сибірська, Хоменка, Шкільна, Тихий, Промислова, Пролетарська, Коцюбинського, Паркова, Кільцева, Офіцерська, Будівельників, Подомерська, Лисенка, Садова, Рибальська, Космонавтів, Зелена, Літківська, Райдужна, Вуглова, О. Вишні, Лозова, Лісова, Пушкіна, Північна, Піщана, СТ "Трудовик", Ялинкова, Молодіжна, Б.Хмельницького, Літківський пров., Хоменка хом., Старинний пров., К.Білокур, Перемоги пров., Слави пров.

Пухівка: Ялинкова, Молодіжна, Лесі Українки

Літки: Незалежності, Сонячна

Калинівка: Ігорева

Реконструкція з 8 по 20 год
Васильківський Велика Вільшанка: Шевченка Реконструкція з 10 по 17 год
Васильківський Васильків: Середи Валерія пров., Тракторна, Ольги Кобилянської, Юрія Литвина, Декабристів, Піщаний, Володимира Винниченка, Підгірний, Червоногвардійська, Ярослава Мудрого пров., Щорса, Дніпрельстан, А.Дармостука Реконструкція з 10 по 16 год
Васильківський Васильків: А.Дармостука, Щорса, Кошмана, Кошмана пров. Реконструкція з 10 по 16 год
Васильківський Іванковичі: Окружна, Леніна, Чубаря пров., Захисників Вітчизни, Шкільна, Білоруський, Шкільний, Полтавський, Рози Люксембург пров., Табачний, Кавказька, Щорса пров., Зарічна, Р.Люксембург, Чубаря Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Васильківський Вінницькі Стави: Декабристів, Берегова, Степова, Першотравнева, Щорса, Жовтнева, Зарічна, Космонавтів, Мічуріна

Ковалівка: Леніна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Вишгородський Пірново: Київська, Калініна, Дубечанське лісове господарство, Набережна, Лугова, Луговий, Польова, Горького

Вища Дубечня: Пиреї, Шкільна, Леніна, Шевченка, Соборна, Кірова, Ватутіна, Прибережна, Чернігівська, Свято-Казанська, Молодіжна, Комсомольська, Софіївська, Круглівська, Затишна, Покровська, Тарасівська, Лугова, Урочище Кругле

Воропаїв: Київська, Чарівний пров., Святопокровська, Українська, Чарівна, Коцюбинського, Польовий, Молодіжна, Шевченка, Незалежності, Заводський, Муравище, Злагоди, Героїв, Каштанова, Партизанська, Шолуденка, Лісова, Клюзько, Комсомольська, Піщана, Піщаний

Ровжі: Ровжівське лісництво

Димер: Шевченка

Вахівка: Леніна

Круги: Ватутіна

Глібівка: Холодкова

Реконструкція з 9 по 17 год
Вишгородський Хотянівка: Леніна, Вишгородська, Деснянський, Котовського пров. Чистка траси з 8 по 18 год
Вишгородський Новосілки: Гагаріна, СТ "Яблуневий", Яблунева, Оболонська, Корнійчука, Ореханова, Корольова, Київська Чистка траси з 8 по 18 год
Володарський Березна: Загороднього Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Іванківський Зорин: Шляхова, Польова, Садова, Лугова, Ударна, Чорнобильська

Горностайпіль: Чорнобильська, Миру

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Гостомель: Озерна, Ювілейна, Ярова, Дніпровська, Свято-Покровська, Приозерна, Зоряна, Вишнева

Ірпінь: 1 Північний Тупик

Мощун: Франка

Реконструкція з 9 по 17 год
Ірпінський Ірпінь: Северинівська, Гостомельське Шосе, 10 Лінія, Варшавська, Героїв, Ломоносова, Жовтнева Реконструкція з 9 по 17 год
Ірпінський Михайлівка-Рубежівка: Вишнева, Європейська, Садова, Зарічна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
К.-Святошинський Вишневе: Машинобудівників, Європейська, Святошинська

Стоянка: Дачна

Реконструкція з 8 по 17 год
Кагарлицький Ржищів: Михайла Грушевського, Олександра Довженка Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Кагарлицький Слобода: Карпівська, Молодіжна, Незалежності, Котівська, Площа Слави, Шевченка, Гагаріна, Кулініченка, Корольова, Кошового

Расавка Слобідська: Шевченка, Панаса Мирного, Тичини, Космічна, Сонячна, Гончара, Загоруйка, Берегова

Халча: Виселкове, Підлісна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Макарівський Грузьке: Леніна

Великий Карашин: Набережна

Бишів: Гайдуківська, Підгаївська, Підгаївський, Гагаріна, Хутір Лупське, Хутір Ферма, Брусилівська, Свято-Покровська

Лубське: Лубська

Соснівка: Набережна

Горобіївка: Калинова

Колонщина: Набережна

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Святилівська, Борисоглібська, Громова, Богомольця, Куреди Гаврила, Остапа Вишні, Соборна, Борисовське поле, Можайська, Металургів, Заповітна, Наливайка, Тітовського, Привітна, Ранкова, Криворізька, Костомарова Миколи, Свободи, Героїв Дніпра, Волошкова, Леонтовича Михайла, Нахімова адмірала, Весняна, Літня, Житня, Вечірня, Володимира Мономаха, В. Глібовича, Грушевського Михайла, Кожум'яки, Пєсклова, Гончара, Хмельницького Богдана

Гребля: Шевченка, Миру, Нова

Гайшин: Гайова, Шевченка

Дем'янці: Партизанська, Кучеренка, Озерна, Шкільна, Центральна, Молодіжна, Кучеренка пров., Володі Ганзі

Козлів: Піщана

Технічне обслуговування з 9 по 16 год
Рокитнянський Нова Маківка: Українська, Берегова, Василя Литвина, Садова

Ромашки: Господарство

Першотравневе: Господарство

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Рокитнянський Нова Маківка: Садова

Маківка: Садова

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Рокитнянський Першотравневе: Господарство Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Рокитнянський Маківка: Радянська Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Сквирський Горобіївка: Колгоспна, Травневий, Шевченка, Сквирська, Сквирський бульвар, Жовтнева, Жовтневий, Зв'язку, Шкільна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Сквирський Кам'яна Гребля: Шевченка, Лісова, Шкільна, Кузьміївська

Тхорівка: Жовтнева, Домбеля

Золотуха: Мічуріна, Шевченка

Сквира: Мельника, Пустоварівська

Пищики: Гагаріна, Театральна

Безпечна: Ордаша

Чистка траси з 6 по 20 год
Ставищанський Попружна: Зарічна Технічне обслуговування з 11 по 14 год
Ставищанський Попружна: Незалежності, Польова Технічне обслуговування з 8 по 11 год
Таращанський Лука: Шевченка, Заводська, Світанкова, Лучанська, Гоголя, Київська, Видний пров., Гнатова Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Таращанський Ківшовата: Ярослава Мудрого, Б.Хмельницького, Ярослава Мудрого пров., Вишнева Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Таращанський Красюки: Лісова

Северинівка: Шкільна

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Таращанський Тараща: Сікевича Володимира

Малоберезянське: Малоберезянська, Вулиця невизначена

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Тетіївський Тетіїв: Зарічна, Садова, Герцена, Ломоносова, Панченка пров., Садовий

Черепин: Петрівського

Капітальний ремонт з 10 по 18 год
Тетіївський Стадниця: Шкільна, Радянська, Шевченка, Колгоспна, Піонерська, Жовтнева, Космонавтів, Заводська Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Фастівський Півні: Шевченка, Набережна

Дмитрівка: Миру

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Півні: Шевченка, Набережна

Дмитрівка: Миру

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Яготинський Богданівка: Стадіонна, Бондаренка, Першотравнева, П.Мирного, К.Білокур, Коцюбинського, Лесі Українки, Диміївська, Шевченка, Ганни Самарської, Миколи Кагарлицького, Бондаренка пров., Гагаріна, Луначарського

Коптевичівка: Коцюбинського

Черняхівка: Садова

Технічне обслуговування з 10 по 15 год
Яготинський Мала Березанка: Космонавтів

Переяслав-Хмельницький: Шевченка

Яготин: Каштанова Алея, Незалежності, Дарницька, Футбольна, Мономаха, Винниченка, Кравченка, Паркова, Мирська, Філатова, Шевченка, Шкільна площа, В.Стуса, Суворова, Маяковського, Набережна, Заводський, Заводська, Перемоги, Набережний, Посітька, Садова, Молодіжний, Клубна, Радіщева, О.Олеся, Польова, Лісняківський, Репіна, Котляревського, Грабовського, Добролюбова, М.Кривоноса, Будівельна, Миру, Коцюбинського, Котляревського пров., Філатова пров., Гастелло, Грінченка, Ломоносова, Пирятинська, Чкалова, Симоненка пров., Чкалова пров., Лермонтова, Олександра Непорожнього, Червоного Христа, Ліхачова, Косяченка, Студентська, Тесленка, Бондаренка, Большака, Ліхачова пров., Козацька, Ломоносова пров., Павла Бабія, Річна, Футбольний, Згурівська

Засупоївка: СТ "Алгоритм"

Чистка траси з 8 по 17 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 24 лютого 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

понедельник, 19 апреля 2021 г.
13:46
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
19:22
Геннадия Плиса переназначили главой Госаудитслужбы
19:04
В эти выходные в столице закрыли 5 заведений общественного питания за нарушение карантинных ограничений - Николай Поворозник
18:41
“Велике будівництво”: У Чорнобильській зоні оновлюють 40 км доріг
18:29
В ЖК “Радужный” заканчивают кладку и проводят сантехнические работы
18:12
Сегодня в столице начались прививки вакциной Pfizer обитателей и сотрудников интернатов для пожилых людей - Валентина Гинзбург (фото)
18:01
“Слуги народа” предлагают Раде введение свободного трудового договора для малого и среднего бизнеса
17:52
В аэропорту “Борисполь” собираются построить автостанцию в футуристическом стиле (фото)
17:35
Валентин Мондриевский: пробное ВНО-2021 в столице состоится 15 мая
17:26
Департамент соцполитики КГГА изучает возможность выплатить 5 600 киевлянам разовую матпомощь
17:02
Опыт развития smart city Эстонии можно воспроизвести в Украине, - Юрий Назаров
16:45
Кличко распорядился до конца июня рекламировать службу в Нацгвардии
16:24
Status Group возводит начальную школу на Осокорках
16:07
Почти 50 тысяч киевлян получат материальную помощь по случаю 35-й годовщины Чернобыльской катастрофы
15:42
Нардеп Качура просит Киевводоканал разъяснить причину закупку услуги у КК “ЦКС” на более чем 60 млн грн по переговорной процедуре
15:24
Власти Славутича решили завершить отопительный сезон с 21 апреля
Календарь событий