суббота, 27 ноября 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 24 лютого 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 24 лютого 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 24 лютого 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському та Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Березань: Кийка, Святкова, Польова, Б.Хмельницького пров., Новоселиця, Б.Хмельницького, Садовий, Котляревського, П. Мирного, Шевченків шлях, Толстого, Корольова, Героїв Небесної Сотні, Сортова, Промислова, Маяковського, Яготинська, Криниці, Світанкова, Пасічний, Шевченка, Горова, Шкільний, Шевченка пров., Вишневий, П. Мирного пров. Чистка траси з 8 по 17 год
Баришівський Корніївка: Щаслива, Тихий, Лугова, Шевченка, Болотна, Болотний Чистка траси з 8 по 17 год
Білоцерківський Узин: Івана Котляревського, Івана Богуна, Заводський, Майстерня Чистка траси з 8 по 18 год
Богуславський Іванівка: Миру Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Богуславський Мисайлівка: Лугова, Центральна, Гагаріна, Шевченка Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Богуславський Медвин: Олександра Бочарова Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бориспільський Велика Олександрiвка: Бориспільська Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Процiв: Дружби, СТ “Симфонія”, Веселкова, Берегова, Пролісок, Висока дамба, Вишнева, Урочище Млиново

Бориспіль: Шевченка, Нова ІІ, Київський Шлях, Броварська, Спортивна

Гнідин: Урочище Млиново, Урочище Гатне, Салютна, Лугова, Дачна, Млиново, СТ “Княжий затон”, Виноградна, Л-123 “Лютіж”, Польова, Зелена

Вишеньки: Приозерна, Садова, Б.Хмельницького, Набережна, Млиново, Зелена, Нова, Берегова, Лугова, Леніна, Шлюз, Придніпровська, Дамба-3, Вербова, Ялтинська, Роздільна, Центральна

Дударкiв: Лесі Українки

Кийлiв: Рудяківська

Петропавлівське: Тополина

Капітальний ремонт з 9 по 17 год
Бородянський Бабинці: Заводська, Кооперативна, Східна, Лугова Чистка траси з 8 по 17 год
Броварський Зазим'є: Стара Гать, Осинки, Незалежності, Деснянська, Ковалевська, Богуна, Довженка, Гагаріна, Приозерна, Лесі Українки, Грушевського, Пролетарська, Квітнева Реконструкція з 8 по 17 год
Броварський Пухівка: Каштановий, Леніна, Молодіжна, Нова, Котовського, Радгоспна, Садова, Липова, Радянська, Лісова, Микала, Миру, Каштанова, Комсомольська, Лугова, П. Мирного, Яблунева, Ялинкова, Лісовий, Журавлина, Шевченка, Гагаріна, Деснянська, Мисливська, Шевченка пров., Пархоменка, Лесі Українки, Дубрівська, Сагайдачного, Космонавтів, Хуторська, Соколина, Рожівська, Червоноармійська, На березі Десни, Набережна, Пасічанська, Озерна, Окружна, Зазимська, Проліскова, Тиха, Рибальська, Першотравнева, Ватутіна, Поштова, Піонерів, Сонячна, Солов'їна, Леніна пров., Вишнева, Польова, Світанкова, Волошкова, Піщана, Комарівська, Берегова, Блакитна, Північна, Старонаводницька

Жердова: Лугова

Рожни: Вербіна, Дружби, Травневий, Кільцева, Левадна, Хуторський, Хуторська, Шевченка, Придеснянська, Дачна, Дубрівська, Свободи, Травнева, Нова, пров. Вербинний, Свободи пров., Старе село, Річна, Стрілецька, На березі Десни, Луговий, Пролетарська, Рибальська, Космонавтів, Партизанська, Пушкіна, Коцюбинського, Франка, Огородня, Франка пров., Партизанський пров., Лісова, пров. Проїздний, Пушкіна пров., Незалежності, Лівобережна, Деснянська, Козацька, Возз'єднання, Щаслива, Сонячна, В. Стуса, Зарічна, Ярослава Стецька

Бровари: Бульвар Незалежності, Київська, Батуринська

Велика Димерка: Шевченка

Погреби: Ватутіна, Мічуріна, Гагаріна, Світанкова, Єдності, Пасіченка, Грушевського, А. Пасіченка

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Васильківський Глеваха: Хвої, Боярська, Нова, Синельників, Одеська, Чекістів, Дніпропетровська, Дружби народів, Вокзальна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Васильківський Гребінки: 1 Травня, Ленінградська, Калініна, Кірова, Ленінградський, 1 Травня пров., Радянська, Науки, Леніна, Київська, Комсомольська, Робітнича, Білоцерківська, Проектна, Чайковського, Ворошилова, Челюскінців, 1 Травня площа, Пушкіна, Корольова, 8 Березня, 8 Березня пров., Карла Маркса, Жовтнева, Комінтерна, Радянський, Котовського, Чапаєва, Чехова, Островського, Чехова пров., Фрунзе пров., Фрунзе, Лермонтова, Свердлова, Гагаріна

Саливонки: Білоцерківська

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Васильківський Велика Вільшанка: Шевченка Реконструкція з 10 по 17 год
Васильківський Васильків: Середи Валерія пров., Тракторна, Ольги Кобилянської, Юрія Литвина, Декабристів, Піщаний, Володимира Винниченка, Підгірний, Червоногвардійська, Ярослава Мудрого пров., Щорса, Дніпрельстан, А.Дармостука Реконструкція з 10 по 16 год
Вишгородський Нижча Дубечня: Миру, Леніна, Шевченка, Корольова, Григорія Савченка, Клименка, Садова

Лебедівка: Виноградна

Чистка траси з 8 по 18 год
Вишгородський Вишгород: Шолуденка

Осещина: Вишгородська, Лугова, Дворовий, Леніна, Київська, Садова, Космонавтів, Озерна, Прорізна, Луговий, Набережна

Чистка траси з 8 по 18 год
Вишгородський Осещина: Леніна, Вишгородська, СТ "Десна", Українська, Космонавтів, Луговий, Київська, Шевченка, Молодіжна, Квітнева, Масив “Дубовиця”, Прирічна

Хотянівка: Леніна, Шевченка

Чистка траси з 8 по 18 год
Вишгородський Лютіж: Нефьодова, 50 років СРСР, Леніна, Миру, Цвілія, Комарова, Б.Хмельницького, Пушкіна, Петрова, Гагаріна

Воропаїв: Молодіжна

Капітальний ремонт з 9 по 17 год
Володарський Городище-Пустоварівське: Жовтнева, Франка, Ювілейна, Гагаріна, Леніна, Центральна, Миру Чистка траси з 8 по 18 год
Володарський Матвіїха: Центральна, Щорса, Добровольських, Кірова, Побережних, Гагаріна

Пархомівка: Свято – Покровська

Чистка траси з 8 по 18 год
Іванківський Горностайпіль: В.Правика, Шевченка, Товаровського, Інтернаціональна, Жовтнева, Молодіжна, Чорнобильська, Миру, Першотравнева, Пролетарська, Гагаріна, Пономарьова, Фокіна, Перемоги

Страхолісся: Мостового, Набережна, Кошового, Цвіткова, Ватутіна, Бикова, Калачова, Булгакова, Франка, Польова, Пушкіна, Кудрявцева, Космонавтів, Рибалко, Миру, Лісова, Першотравнева, Жовтнева, Сніжна, Колгоспна

Медвин: Лісова

Лапутьки: Річкова

Губин: Чорнобильська, Гагаріна, Лісовий

Станішівка: Миру

Зорин: Лугова

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Іванківський Рудня-Тальська: Жовтнева, Шкільна, Тальська

Рокитна Слобода: Лісова, 8 Березня

Білий Берег: Дружби, З.Космодем'янської

Триліси: Незалежна

Воропаївка: Вінницька, Миру, Рокітна, Шевченка, 1-го Травня

Шпилі: Шкільна, Калиновий, 1-го Травня, Миру, Шевченка, Зарічна, Шевченка пров., К.Фещенко

Р.Шпилівська: Зарічна, Дружби

Зимовище: Миру, 1-го Травня

Леонівка: Київська, Курловича, Шевченка, В.Кібенка пров., В.Кібенка

Феневичі: Ланова

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Іванківський Жміївка: Центральна, Перемоги, Молодіжна, Набережна, пров. Центральний, Дорожна, Піддубної, Шевченка, Мічуріна, Лісова, Садова, Шляхова

Верхолісся: Пашинських

Сидоровичі: Східно-Шевченківська, Гагаріна, Жовтнева, Франка, Лесі Українки

Олізарівка: Шевченка, Стара садова, Миру, Лесі Українки, Садова, Будівельників, Ровенська, Зарічна, Осницька, Шевченка пров.

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Ірпінський Михайлівка-Рубежівка: Радянська, 3 Лінія, Хутірська

Забуччя: Рідна

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Михайлівка-Рубежівка: Роговенка, Травнева, Житомирська, Шкільна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Ворзель: Героїв Ворзеля, М-07 Київ-Ковель-Ягодин,ділянка км 34+350 – км 34+750

Мироцьке:

Буча: Києво-Мироцька

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Гостомель: Озерна, Ювілейна, Ярова, Дніпровська, Свято-Покровська, Приозерна, Зоряна, Вишнева

Ірпінь: 1 Північний Тупик

Мощун: Франка

Реконструкція з 9 по 17 год
К.-Святошинський Тарасівка: Високовольтна, Зелена, Зелений, Червона, Абрикосова, Лісна, Південна

Боярка: Коцюбинського

Хотів: Б.Хмельницького

Петропавлівська Борщагівка: Леніна

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
К.-Святошинський Тарасівка: Високовольтна, Зелена, Зелений, Червона, Абрикосова, Лісна, Південна

Боярка: Коцюбинського

Хотів: Б.Хмельницького

Петропавлівська Борщагівка: Леніна

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
К.-Святошинський Віта-Поштова: Б.Хмельницького, Ярова, Незалежності, Київська, Звенигородська, Зелена, Миру, Грушевського, Франка, Васильківська, Одеська, Вишнева, Лисенка, Гоголя, Соснова, Горіхова, Матросова, Боярська, Кільцева, Кар'єрна, О.Стовби, Відродження, Янтарна, Довженко, Озерна, Стовби Олександра пров., К.Маркса, Шляхова

Боярка: Сонячна, Вишнева, Кібенка, Ягідна, Деснянська, Будаївського, Нова, Лисенка, Лінійна, Зоряна, Ясна, Проектована, Б.Хмельницького, Романа Шухевича, Територія технікума, Сільгосптехнікум, Білогородська, Волинський, Шевченка, Леніна, 50 років Жовтня, Франка, Фестивальна, Агрономічна, СТ “Мотоцикліст”, вул. Лінія 8

Гатне: Петрівського, Каштанова, Березнева, Яблунева

Стоянка: Польова, Тичини

Забір'я: Грушевського

Нове: Польова, Боярська, Незалежності, Сагайдачного, Грушевського, Боярський, Соборна, Богуна, Івана Мазепи, Правика, Козацька, Гулак-Артемовського, Садова, Святошинська, Сільгосптехнікум, Яблунева, Промислова

Софіївська Борщагівка: Пушкіна, Фермерська

Новосілки: Єрмоленко

Кременище: 50 років Перемоги

Капітанівка: СТ "Берізка-2"

Тарасівка: Київська, Сільгосптехнікум, Весняна, Садова, Княгині Ольги, Братів Погребних, Садова-2, Павлюченка Станіслава, Васильківська

Петропавлівська Борщагівка: Вишнева

Бобриця: Лісна

Хотів: Енергетиків

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Кагарлицький Ржищів: Михайла Грушевського, Олександра Довженка Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Кагарлицький Бендюгівка: Шевченка, Бащенка, Гагаріна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Макарівський Мотижин: Топольова, В.Довгича, Довга, Старий Шлях Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Обухівський Старі Безрадичі: Тиханська, Київська, СТ "Підгірне" , вул Вишнева, Березова, Набережна, Свободи, СТ “Березове”, СТ “Медик-3”, Капустяна, Конюша

Польок: Революції

Великі Дмитровичі: Молодіжна, Комсомольська, Польова

Плюти: Сосновий, Плютовська, СТ “Світанок-2”, СТ “Луговий”

Нові Безрадичі: Березова, Шевченка, Підгірна, Набережна, Тиханська, Сонячна, Київська, Садова, Пушкіна, Церковний пров., Першотравнева, Комсомольська, Молодіжна, Капустяна, Левада, пров. Підгірний

Капустяна: Капустяна

Нещерів: Трьохджерельна, Садова, Чехова, Лугова, Молодіжна, Лісова, Гагаріна, Васильківська, СТ "Роднічок", Зелена, Горіхова, Горького, Преображенська, Косіора, СТ “Стугна”, Івушка

Обухів: Дзюбівка, Зінченка, Жеваги, Польок, Лугова, Каштанова, Чумацький шлях, Київська, Промислова, Лукавиця ж/м, Гоголя, Волошкова, Миру, Пушкіна, Ковалевський ж/м

Тарасівка: Шевченка, Пушкіна

Підгірці: Польова

Степок: Корольова

Березове: Березова

Малі Дмитровичі: Вишнева

Креничі: СТ "Лесная Поляна-2"

Козин: Рудики, Нова

Мала Вільшанка: Садова

Ленди: Сонячна

Трипілля: Суворова

Романків: Лісова

Витачів: Нагірна

Копачів: Дачний

Перше Травня: П. Гудима

Перегонівка: Гержана

Щербанівка: Шевченка

Паращина: Садова

Германівка: 30 років Перемоги

Українка: ---

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
П.-Хмельницький Ташань: Переяславська, Леніна пров., Житника, Леніна, Шевченка, Польова, Молодіжна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Ташань: Житника, Молодіжна, 1 Молодіжний, 2 Молодіжний, Переяславська, Леніна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Рокитнянський Ромашки: Виноградова, Набережна

Телешівка: Птахофабрика, Шевченка, Слобідська

Чистка траси з 8 по 17 год
Рокитнянський Маківка: Пролетарська Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Рокитнянський Маківка: Шкільна, Пролетарська, Білоцерківська

Нова Маківка: Садова

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Рокитнянський Ромашки: Господарство, Покровська Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Рокитнянський Ромашки: Виноградова, Набережна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Сквирський Сквира: Залізнична, Київська Чистка траси з 6 по 20 год
Сквирський Сквира: Ш. Алейхема, Червона, Соборна, Липовецька, Максима Рильського, Молокова пров.

Токарівка: Жовтнева

Чистка траси з 8 по 18 год
Сквирський Горобіївка: Шкільна, Садова, Жовтнева, 8 Березня, 8 Березня пров., Сквирський бульвар

Шамраївка: Волоти

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Сквирський Селезенівка: Лесі Українки, Загадкова

Цапіївка: Березнева, Хліборобна, Прибережна, Новорічна

Кривошиїнці: Сквирська, Ковалівка 1, Петюра, Дружби, Ковалівка 2, Горіхова, Революційна, Миру, Комсомольська

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Сквирський Кривошиїнці: Травнева, Січнева, Жовтнева, Сквирська, Шкільна, Садова, Молодіжна, Шевченка, Космонавтів

Домантівка: Центральна, Мічуріна, Новий

Квітневе: Шевченка, Миру, Гагаріна

Ями: Першотравнева

Саврань: Савранська

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Сквирський Сквира: Б.Хмельницького, Вишнева, Матросова, Hовоселецька, Новоселицький, Кільцевий, Бондаря-Дністрового пров., Бондаря-Дністрового, Новоселицька Реконструкція з 9 по 18 год
Ставищанський Попружна: Незалежності Технічне обслуговування з 8 по 12 год
Ставищанський Попружна: Польова Технічне обслуговування з 12 по 14 год
Ставищанський Попружна: Зарічна, Пасічна Технічне обслуговування з 14 по 17 год
Таращанський Круті Горби: Сергія Циганка, Набережна, Лесі Українки, Б.Хмельницького Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Таращанський Мала Березянка: Шевченка, Кооперативний, Ярова, Короленка, Перемоги, Кооперативна, Польовий, Польова, Лесі Українки, Колгоспна Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Таращанський Велика Березянка: Зарічна, Рибачий Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Тетіївський Черепин: Верхня, Перемоги, Пушкіна, Урожайна, Кузнецька, Чкалова, Коцюбинського, Партизанська, Петрівського, Коротка, 9 Січня, Жовтневий, Некрасова, Ставкова, Садова, Жовтнева, Бобровського, Ювілейна, Щорса, Радянська, Шевченка, Підлісна, Першотравнева, Лісова

Черепинка: Варшавська, Гагаріна, Кузнецова, Жовтнева, Заводська, Чапаєва, Комсомольська, Будьоного, Польова, Мічуріна, Лісова, Радянська

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Тетіївський Дібрівка: Центральна, Першотравнева, Коцюбинського, Молодіжна, Молодіжний, Весняна, Космонавтів, Середня, Шевченка Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Фастівський Малополовецьке: Молодіжна, Механізаторів, Садова, Каштанова, Центральна, Дакалівська, Лесі Українки, Шевченка, Горького, Паркова, Коцюбинського, Партизанська, Сонячна, Щастя, Степова, Комарова, Лісна, Задніпровських, Луговий пров., Задніпровських пров., Шкільна, Франка, Польова, Черняховського пров., Новоселицька, Шляхова, Господарство, Гагаріна, М.Рильського, Ярова, Калинова, Квіткова, Корольова, Пушкіна, Кільцева, Набережна, Корнійчука пров.

Софіївка: Яхнянська

Тарасівка: Зелена, Вишнева

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Малополовецьке: Молодіжна, Механізаторів, Садова, Каштанова, Центральна, Дакалівська, Лесі Українки, Шевченка, Горького, Паркова, Коцюбинського, Партизанська, Сонячна, Щастя, Степова, Комарова, Лісна, Задніпровських, Луговий пров., Задніпровських пров., Шкільна, Франка, Польова, Черняховського пров., Новоселицька, Шляхова, Господарство, Гагаріна, М.Рильського, Ярова, Калинова, Квіткова, Корольова, Пушкіна, Кільцева, Набережна, Корнійчука пров.

Софіївка: Яхнянська

Тарасівка: Зелена, Вишнева

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Яготинський Яготин: Вокзальна, Шевченка, Вишневий, Заслонова, Пушкіна, Нова, Островського, Поштова, Вокзальний, Котляревського Чистка траси з 8 по 17 год


Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 23 лютого 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

суббота, 27 ноября 2021 г.
18:05
Планові відключення електроенергії в Київській області 28 листопада 2021 року (повний список населених пунктів)
17:10
Департамент благоустройства КГГА не видит, как появляются нелегальные киоски возле “Берестейской” (видео)
16:04
Голова Київської обласної ради Наталія Гунько звернулась з нагоди Дня пам'яті жертв голодомору
15:01
Алексей Резников и Этьен де Понсен обсудили роль Франции в наращивании оборонных возможностей Украины
14:04
За останню добу коронавірус діагностували в 698 жителів Київщини
13:07
В 2021 году большинство посетителей Чернобыльской зоны - жители Украины
12:03
Спікер ВР Руслан Стефанчук звернувся до українців з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів
11:30
Нацбанк просят заставить “Ощадбанк” наладить работу своих отделений в Подольском районе Киева
11:01
Мэр Киева Виталий Кличко о Голодоморе: это трагедия нашего народа, которая до сих пор болит
10:10
Голова КОДА Василь Володін звернувся до мешканців Київщини з нагоди дня пам’яті жертв Голодомору
09:32
Неизвестные разгромили бар “Хвильовий” на столичном Подоле
09:03
Более 24 млн прививок от коронавируса сделано в Украине
07:15
Сегодня, 27 ноября, ярмарки пройдут во всех районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 27 ноября 2021 года
пятница, 26 ноября 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 27 листопада 2021 року (повний список населених пунктів)
20:23
Противоаварийные работы в сгоревшем костеле Святого Николая могут выполнить до конца года
Календарь событий