пятница, 7 мая 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 23 лютого 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 23 лютого 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 23 лютого 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться у: Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищанському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському та Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків Вид планових робіт Час проведення
Сквирський Сквира: Залізнична, Чумацька, Лівобережна, Соборна, Незалежності, Шевченка, Київська, Незалежності пров., Гоголя, Червона, Абрикосова, Лісова, Весняна, Весняний, Стаханова, Пушкіна, Січова, Чижика, Озерний пров., Чорновола, Фруктових садів, Миру, Польова, Комарова, Лівобережний пров., 8 Березня, Дюканова пров., Дюканова, Шевченка пров., В Дубініна, Відродження, П.Мирного, Квітнева, Польовий, Грушевського, Озерна

Фурси: Урочище "Товста", квартал

Самгородок: Шевченка

Руда: Шевченка

Технічне обслуговування з 6 по 20 год
Іванківський Дитятки: Чорнобильська, Київська, Озерний, Колгоспна, Мічурінський Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Таращанський Тараща: Софіївська, Лугова, Дачна, Лісова, Вільхова, Антонова, Софіївський пров., Соснова Реконструкція з 8 по 18 год
Васильківський Глеваха: СТ "Промінь", СТ "Глеваха-1", СТ "Глеваха-3", Учительська, СТ "Глеваха-4"

Дзвінкове: Запорізька

Данилівка: СТ "Наука"

Кожухівка: СТ "Мрія", СТ "Овочівник", СТ "Дружба", СТ "Калиновий гай"

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бородянський Немішаєве: Заводська, Залізнична, Садова, Шевченка, Чкалова, Гагаріна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Миронівський Кип'ячка: Кип'ячка, Кип'ячка, Драчі, Незалежності, Шкільна, Драчівська, Гагаріна, Запорізька, Лермонтова, Кутузова Чистка траси з 8 по 17 год
Іванківський Рудня-Тальська: Жовтнева, Шкільна, Тальська

Рокитна Слобода: Лісова, 8 Березня

Білий Берег: Дружби, З.Космодем'янської

Триліси: Незалежна

Воропаївка: Вінницька, Миру, Рокітна, Шевченка, 1-го Травня

Шпилі: Шкільна, Калиновий, 1-го Травня, Миру, Шевченка, Зарічна, Шевченка пров., К.Фещенко

Р.Шпилівська: Зарічна, Дружби

Зимовище: Миру, 1-го Травня

Леонівка: Київська, Курловича, Шевченка, В.Кібенка пров., В.Кібенка

Феневичі: Ланова

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Іванківський Жміївка: Центральна, Перемоги, Молодіжна, Набережна, пров. Центральний, Дорожна, Піддубної, Шевченка, Мічуріна, Лісова, Садова, Шляхова

Верхолісся: Пашинських

Сидоровичі: Східно-Шевченківська, Гагаріна, Жовтнева, Франка, Лесі Українки

Олізарівка: Шевченка, Стара садова, Миру, Лесі Українки, Садова, Будівельників, Ровенська, Зарічна, Осницька, Шевченка пров.

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Богуславський Шупики: Лісова, Кирилівська, Д.Онопрієнка, Першотравнева, М.Гризун, Лісовий, Шкільна, Стадіонна Чистка траси з 8 по 17 год
Богуславський Шупики: Лісова, Кирилівська, Д.Онопрієнка, Першотравнева, М.Гризун, Лісовий, Шкільна, Стадіонна Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Ставищанський Розкішна: Завгороднього, Клубна, Шкільна, Клубний Технічне обслуговування з 8 по 11 год
Васильківський Глеваха: СТ "Промінь", СТ "Глеваха-1", СТ "Глеваха-3", Учительська, СТ "Глеваха-4"

Дзвінкове: Запорізька

Данилівка: СТ "Наука"

Кожухівка: СТ "Мрія", СТ "Овочівник", СТ "Дружба", СТ "Калиновий гай"

Капітальний ремонт з 8 по 16 год
Броварський Зазим'є: Стара Гать, Осинки, Незалежності, Деснянська, Ковалевська, Богуна, Довженка, Гагаріна, Приозерна, Лесі Українки, Грушевського, Пролетарська, Квітнева Реконструкція з 8 по 17 год
Фастівський Малополовецьке: Кільцева, Набережна, Корнійчука пров. Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Таращанський Тараща: Софіївська, Лугова, Дачна, Лісова, Вільхова, Антонова, Софіївський пров., Соснова Реконструкція з 8 по 18 год
Таращанський Велика Березянка: Перемоги, Михайлівська, Стадіонний, Щастя, Затишна, Польова, Свободи Реконструкція з 8 по 18 год
Бородянський Загальці: Незалежності, Шевченка, Правди, Гідності Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Вишгородський Лютіж: Нефьодова, 50 років СРСР, Леніна, Миру, Цвілія, Комарова, Б.Хмельницького, Пушкіна, Петрова, Гагаріна

Воропаїв: Молодіжна

Чистка траси з 8 по 18 год
Вишгородський Нижча Дубечня: Миру, Лісова, Київська, Бендика, Дубова Чистка траси з 8 по 18 год
Таращанський Велика Березянка: Перемоги, Михайлівська, Стадіонний, Щастя, Затишна, Польова, Свободи Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Бендюгівка: Шевченка, Бащенка, Гагаріна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Кагарлицький Ржищів: Шевченка, Калинова, Новоселів, Прорізна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Кагарлицький Ржищів: Пушкіна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Узин: Івана Котляревського, Івана Богуна, Заводський, Майстерня Чистка траси з 8 по 18 год
Білоцерківський Острійки: Гагаріна Чистка траси з 8 по 18 год
Білоцерківський Острійки: Гагаріна Чистка траси з 8 по 18 год
Тетіївський Степове: Червоний кут, Чапаєва, Ватутіна, Зарічна, Б.Хмельницького, Будьоного Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Богуславський Шупики: Лісова, Кирилівська, Д.Онопрієнка, Першотравнева, М.Гризун, Лісовий, Шкільна, Стадіонна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Таращанський Лука: Шевченка, Заводська, Світанкова, Лучанська, Гоголя, Київська, Видний пров., Гнатова Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Таращанський Ківшовата: Ярослава Мудрого, Б.Хмельницького, Ярослава Мудрого пров., Вишнева Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Обухівський Обухів: Трипільська, Будьонного, Осипенка, Чумацький шлях, Київська, Незалежності, П.М.Невгада, Пасічний, Партизанський, Першотравнева, Пасічна, Козацький шлях, Панаса Мирного, Волошкова, Гоголя, Миру, Каштанова, 8 Березня, Кузьми Краськова, Франка, Солов`їна, Робоча, Малишка, Володимира Чаплінського, Заводський, Радянська, Чаплинського, Буканова, Малишковський, 7 Листопада, Стрілецька, Козацька, Парковий, Жеваги, Яблуневий м-р, Будівельників, Будівельник м-р, СТ Будівельник, Черняхівська, Зелений Гай, А/С, Калинова, Калініна

Підгірці: Васильківська, В/Ч

Українка: Будівельників, Зв'язку, пров. Загребельний

Матяшівка: Коноша, Зелений Гай

Красне Перше: Нова, Жовтнева

Дерев'яна: Ярова

Григорівка: Шкільна, Заводська, Колгоспна

Нові Безрадичі: Піщана

Тарасівка: Пушкіна

Козин: Київська

Великі Дмитровичі: Садова, Підгірна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Тетіївський Дібрівка: Центральна, Першотравнева, Коцюбинського, Молодіжна, Молодіжний, Весняна, Космонавтів, Середня, Шевченка Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Богуславський Медвин: Олександра Бочарова Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Фастівський Малополовецьке: Кільцева, Набережна, Корнійчука пров. Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Малютянка: Травнева, Ювілейна, Декоративна, Садова, Польова, Річкова, Б.Хмельницького, Шевченка

Крюківщина: Дружби, Польова, Я.Мудрого

Ходосівка: Островського

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Баришівський Дубове: Арсеньева, Першотравнева, Дубового, СТ

Григорівка: Миру, Жовтнева, Щаслива, Горького, Вишнева, Молодіжна, Садова

Яблуневе: Ферма №1, Шевченка, Ранкова, Зоряна, Яблунева, Промислова

Баришівка: Центральна

Березань: Шевченків шлях, Березанський шлях

Чистка траси з 8 по 17 год
Баришівський Волошинівка: Шкільна, Миру Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Баришівський Волошинівка: Миру, Дарницька, Будівельна Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Згурівський Щасливе: Прилуцька, Садова, Ніжинська, Каштанова, Толстого, Київська, Шевченка, Чехова

Пасківщина: Набережна, Гагаріна, Садова, Нова, Центральна, Українська, Сумська, Конотопська, Поліська, Будівельників, Київська, Миру, Стечанська

Стара Оржиця: Гоголя, Шевченка, Центральна, Незалежності, Миру

Терлещина: Терлещина

Згурівка: Московська

Чистка траси з 8 по 17 год
Рокитнянський Ромашки: Шкільна, Першотравнева, Польова, Виноградова Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Броварський Велика Димерка: Бобрицька, Незалежності, Миронця Григорія, Комсомольська, Миру, Польова, Механізаторів, Чернігівська, Зоряна, Григорія Миронця, Степова Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Рокитнянський Ромашки: Покровська Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Рокитнянський Маківка: Господарство Технічне обслуговування з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Гланишів: Жовтнева, Першотравнева, Польова, Берегова, Будівельна, Перемоги, Набережна, Леніна, Весняна Чистка траси з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Дем'янці: Шкільна, Озерна Чистка траси з 8 по 17 год
Ірпінський Мироцьке: Щорса, Чапаєва Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Мироцьке: Радянська, Радгоспна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Сквирський Сквира: Б.Хмельницького, Вишнева, Матросова, Hовоселецька, Новоселицький, Кільцевий, Бондаря-Дністрового пров., Бондаря-Дністрового, Новоселицька Реконструкція з 9 по 18 год
Бориспільський Гнідин: Урочище Млиново, Дачна

Вишеньки: Європейська, Млиново, СТ "Вега"

Капітальний ремонт з 9 по 16 год
Вишгородський Лютіж: Нефьодова, 50 років СРСР, Леніна, Миру, Цвілія, Комарова, Б.Хмельницького, Пушкіна, Петрова, Гагаріна

Воропаїв: Молодіжна

Реконструкція з 9 по 17 год
Вишгородський Лютіж: Петрова, Цвілія, Трофімова Реконструкція з 9 по 17 год
П.-Хмельницький Ковалин: Центральна, Гірська, Хвойова, Артюхова, 1 Москаленка пров., Польова, Москаленка, Каласовка, 4 Москаленка пров., Хутірська, 5 Москаленка пров., 2 Москаленка пров., 3 Москаленка пров., Садова, Дригуча, Ковалинська, Поліська, Дружби, Солов'їна, Шевченка, Шкільна, Новомирська, Молодіжна

Єрківці: Польова, Жовтнева, Сонячна, Ферапонтова, Пасічна, Зоряна, Набережна, Озерний, Нова, Горького, Східна, Березова, Мисливська, Місячна, Миру, Весняна

Переяслав-Хмельницький: Набережна

Соснова: Новомарківська

Чистка траси з 9 по 17 год
Васильківський Велика Вільшанка: Шевченка Реконструкція з 10 по 17 год
Яготинський Яготин: Незалежності, Переяславська, Гоголя, Гоголя пров., Крилова, Чехова, Некрасова, Зв'язківців, Лесі Українки, Макаренка пров., Гирича, Першотравнева, Бранця, Некрасова пров., Макаренка, Декабристів, Дмитрівська, М.Рильського, Роговця пров., СТ "Супій", Зарічанська, Переяславський, Пирогова, Драгоманова, Яблуневий, Ювілейна, Ніни Алексєєвої пров., Сагайдачного пров., Глінки пров., Вороного пров., Тургенєва, Піонерська

Черкасівка: Чапаєва, Шевченка

Райківщина: Садове товариство “Супій”

Реконструкція з 10 по 15 год
Васильківський Васильків: Середи Валерія пров., Тракторна, Ольги Кобилянської, Юрія Литвина, Декабристів, Піщаний, Володимира Винниченка, Підгірний, Червоногвардійська, Ярослава Мудрого пров., Щорса, Дніпрельстан, А.Дармостука Реконструкція з 10 по 16 год
Васильківський Васильків: А.Дармостука, Щорса, Кошмана, Кошмана пров. Реконструкція з 10 по 16 год
Кагарлицький Ржищів: Освіти, Соборна, Монастирська, Фестивальна, Спасо-Преображенська, Мальовнича Технічне обслуговування з 10 по 17 год
Ставищанський Розкішна: Яблунева, Лисогірська, Польова Технічне обслуговування з 11 по 14 год
Ставищанський Розкішна: Яблунева Технічне обслуговування з 14 по 18 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення KV повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 22 лютого 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

четверг, 6 мая 2021 г.
08:42
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
18:05
В пятницу, 7 мая, ярмарки пройдут в девяти районах Киева (адреса)
17:41
Столичные власти подали в Минюст документы о предоставлении 17 объектам в Киеве охранного статуса
17:03
В Славутичі реконструюють басейн
16:40
За первый квартал столицу посетили более 100 тысяч иностранных туристов
16:05
Люди віком 60+ складають майже 50% від усіх вакцинованих на Київщині
15:36
Пять ближайших ночей будет изменен маршрут движения трех столичных троллейбусов (схема)
15:07
За сутки в Киеве выявили более 600 носителей коронавируса
14:06
Експерти почали роботу над брендом Київщини, жителів області запрошують долучатись
13:30
Edelburg Development обнародовал динамику строительства ЖК Wellspring в апреле
13:07
Столичная клиника МВД получила антиковидную вакцину Pfizer
12:06
Коронавірус діагностували в більш ніж ста жителів Київщини
11:02
Роман Тытыкало возглавил экологическую комиссию Киевоблсовета
10:06
Почти 7,5 тысяч обращений по поводу домашнего насилия зафиксировано в Киеве с начала года
09:05
Более 6 тысяч носителей коронавируса выявлено за сутки в Украине
07:15
Планові відключення електроенергії в Київській області 6 травня квітня 2021 року (повний список населених пунктів)
Календарь событий