среда, 1 декабря 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 22 лютого 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 22 лютого 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 22 лютого 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському і Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ

Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків

Вид планових робіт

Час проведення

Баришівський

Бзів: Шевченка, Гагаріна, Сонячна, Автошосе Київський Шлях, Зоряна, Братів Гуріних, Зоряний, Молодіжна, Свято-Миколаївська, Польова, Поліська, Миру

Морозівка: Маяковського пров., 60-річчя Жовтня, Космічний, Садова, Новоселів пров., Гагаріна, Новоселів, Коцюбинського пров., Боженка, Д. Поповича, Стадіонна, Партизанський, Шкільний, Перемоги, Польовий, Щасливий, Грибенників, Жовтневий, Надозерний, 1-го Травня, Жовтнева, Комсомольська, Московська, Московський, Набережний, Озерна, Молодіжний, Привокзальна, Шевченка, Київська, Ленінський, Радянська, Щаслива, Українська, Квіткова, Новотрояндна, СТ

Березань: Білоглинна

Веселинівка: Гагаріна

Чистка траси

з 8 по 17 год

Білоцерківський

Узин: Івана Котляревського, Івана Богуна, Заводський, Майстерня

Чистка траси

з 8 по 18 год

Білоцерківський

Пилипча: Михайла Щербаня, Дружби, Лесі Українки, Соборна, Лісова, Долинська, Шевченка, Недоги, Виноградна, Польова, Миру, Жовтнева

Чистка траси

з 8 по 18 год

Богуславський

Мисайлівка: Лугова, Центральна, Гагаріна, Шевченка

Капітальний ремонт

з 8 по 17 год

Богуславський

Шупики: Лісова, Кирилівська, Д.Онопрієнка, Першотравнева, М.Гризун, Лісовий, Шкільна, Стадіонна

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Бориспільський

Велика Олександрiвка: Бориспільська

Капітальний ремонт

з 8 по 17 год

Бориспільський

Процiв: Івана Кудрі

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Бориспільський

Бориспіль: Котляревського

Капітальний ремонт

з 8 по 17 год

Бориспільський

Глибоке: Окружна, Бориспільська, Грушевського, Ясенева, Недождія, Глибоцька, Польова

Воронькiв: Польова

Капітальний ремонт

з 9 по 17 год

Бориспільський

Старе: Герасименка

Васильки: Центральна, Степова, Польова, Садова, Гагаріна, Озерна, Приозерна

Капітальний ремонт

з 10 по 17 год

Бородянський

Микуличі: Ніни Сосніної, Шевченка, Привітна, Хутірська, Нова, Центральна, Приозерний, Центральний, Вишнева, Гагаріна, Кооперативна, Варшавська, Широка, Садова, Миру, Молодіжна, Старосільська, Зелена, Сонячна, Набережна, Незалежності, Покровська, Соборна, Київський пров., Яковенка, Стадіонна, Гайовий, Молодіжний пров., Весела, Вишневий, П.Орлика, Сагайдачного, Квітковий пров., Глінки пров., Л.Українки, Г.Сковороди, Грушевського, Б.Хмельницького, Аграрна, Довженка, Я.Мудрого, Дружби, Житня

Немішаєве: Технікумівська, Вулиця невизначена

Технічне обслуговування

з 8 по 15 год

Броварський

Пухівка: Каштановий, Леніна, Молодіжна, Нова, Котовського, Радгоспна, Садова, Липова, Радянська, Лісова, Микала, Миру, Каштанова, Комсомольська, Лугова, П. Мирного, Яблунева, Ялинкова, Лісовий, Журавлина, Шевченка, Гагаріна, Деснянська, Мисливська, Шевченка пров., Пархоменка, Лесі Українки, Дубрівська, Сагайдачного, Космонавтів, Хуторська, Соколина, Рожівська, Червоноармійська, На березі Десни, Набережна, Пасічанська, Озерна, Окружна, Зазимська, Проліскова, Тиха, Рибальська, Першотравнева, Ватутіна, Поштова, Піонерів, Сонячна, Солов'їна, Леніна пров., Вишнева, Польова, Світанкова, Волошкова, Піщана, Комарівська, Берегова, Блакитна, Північна, Старонаводницька

Жердова: Лугова

Рожни: Вербіна, Дружби, Травневий, Кільцева, Левадна, Хуторський, Хуторська, Шевченка, Придеснянська, Дачна, Дубрівська, Свободи, Травнева, Нова, пров. Вербинний, Свободи пров., Старе село, Річна, Стрілецька, На березі Десни, Луговий, Пролетарська, Рибальська, Космонавтів, Партизанська, Пушкіна, Коцюбинського, Франка, Огородня, Франка пров., Партизанський пров., Лісова, пров. Проїздний, Пушкіна пров., Незалежності, Лівобережна, Деснянська, Козацька, Возз'єднання, Щаслива, Сонячна, В. Стуса, Зарічна, Ярослава Стецька

Бровари: Бульвар Незалежності, Київська, Батуринська

Велика Димерка: Шевченка

Погреби: Ватутіна, Мічуріна, Гагаріна, Світанкова, Єдності, Пасіченка, Грушевського, А. Пасіченка

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Васильківський

Велика Вільшанка: Щорса, Гагаріна, Вовнянська, СТ "Роднік", СТ "Струмок"

Тростинка: Миру, Щорса, Комарова, Поле, Ярослава Мудрого, 1-го Травня, Перемоги, Зарічна, Хліборобська, Гагаріна, Волошиних, Богдана Хмельницького

Капітальний ремонт

з 8 по 16 год

Васильківський

Велика Вільшанка: Щорса, Гагаріна, Вовнянська, СТ "Роднік", СТ "Струмок"

Тростинка: Миру, Щорса, Комарова, Поле, Ярослава Мудрого, 1-го Травня, Перемоги, Зарічна, Хліборобська, Гагаріна, Волошиних, Богдана Хмельницького

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Васильківський

Васильків: Тракторна, Юрія Скляра, Середи Валерія пров., Радянська, Щорса, Вулиця невизначена, 7 Тракторний, Кошмана, В.Середи, А.Дармостука

Капітальний ремонт

з 8 по 19 год

Васильківський

Глеваха: Хвої, Боярська, Карпенків, Яблунева, Київська, Кирпоноса, Комсомольська, Пимоненка, Коцюбинського, Учительська, Морозова, Морозова пров., Шевченка, Шевченка пров., Васильківська, 1 Травня, Шкільний, Кошового, Додохова, Кооперативна, Антонова, Гагаріна, Островського, Боженка, Щорса, Окружна, Садова, Річна, Річний, Жовтневої Революції, Маяковського, Кожарова, Михайлівський, Нова, Синельників, Учительський, Незалежності, Лермонтова, Зелена, Зелений, Авіаційна, Польова, Матросова, Піщана, Піщаний, Франка, Пушкіна, Механізаторів, Ковальова, Лісна, Лісний, Набережна, Молодіжна, Ватутіна, Освіти, Одеська, Чекістів, Дніпропетровська, Дружби народів, Васильківський, Володимирська, Грушевського, Герца, Київський, Дорожна, Вишневий, Фастівська, Лермонтова пров., траса Київ-Одеса, Чернишевського, Вокзальна, Вулиця невизначена, Марка Шляхового, Спортивна, Залізнична, Фастівський, Перемоги, Уманська, Лугова, Бориспільська, СТ "Глеваха-4", Космонавтів

Мархалівка: Б.Хмельницького, Лісовий, Квіткова, Западинська, Польова, Сагайдачного, Горького, Шевченка, Лісова, Освіти, Сонячна, 1 Травня, Незалежності, Леніна, Шевченка пров., Польовий, Кооперативний, Братів Удовенків пров., Грушевського пров., Річний, Горького пров., Калініна, Грушевського, Франка пров., Озерна, Приозерна, Першотравневий, 8 Березня, Гагаріна, Сагайдачного пров., Лесі Українки, Комсомольська, Київська, Яровий, Нова, Садова, Молодіжна, Східна, Поле, Шкільна, Блакитна, Траса Київ-Одеса, Мархалівська, Дорошенка, Серпнева, Антонова, Васильківська, Південна

Дзвінкове: Леніна

Васильків: Ватутіна

Віта-Поштова: Траса Київ-Одеса

Іванковичі: Селянська, Сонячна

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Васильківський

Зелений Бір: Освіти, Сонячна, Молодіжна, Тараса Шевченка, Садова, Садовий, Миру, Озерна, Л.Українки, Зоряна, Виноградна, Пшеничний, Центральна, Глевахівська

Липовий Скиток: Бобрицька

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Васильківський

Васильків: Середи Валерія пров., Тракторна, Ольги Кобилянської, Юрія Литвина, Декабристів, Піщаний, Володимира Винниченка, Підгірний, Червоногвардійська, Ярослава Мудрого пров., Щорса, Дніпрельстан, А.Дармостука

Реконструкція

з 10 по 16 год

Вишгородський

Розтісне: Леніна, Ростісне, Лісна, Лісний

Чистка траси

з 8 по 18 год

Вишгородський

Димер: Олександра Довженка, Народна, Акатова, Ватутіна, Лугова

Чистка траси

з 8 по 18 год

Вишгородський

Лютіж: Нефьодова, 50 років СРСР, Леніна, Миру, Цвілія, Комарова, Б.Хмельницького, Пушкіна, Петрова, Гагаріна

Воропаїв: Молодіжна

Реконструкція

з 9 по 17 год

Вишгородський

Лютіж: Петрова, Цвілія, Трофімова

Реконструкція

з 9 по 17 год

Володарський

Матвіїха: Посьолок, Лісова, Молодіжна, Центральна

Чистка траси

з 8 по 18 год

Іванківський

Оране: Червоний шлях, Заводська, Поперечна, Набережна, Піскунів, Садова, Погінна, Річковий, Нова, Шевченка, Поштова, Шляхова, Польова, Лісова

Хочева: Радянська, Лісова, Миру, Піщана, Шляхова

Фрузинівка: Річний, Оранський, Миру, Гагаріна

Технічне обслуговування

з 8 по 18 год

Іванківський

Горностайпіль: В.Правика, Шевченка, Товаровського, Інтернаціональна, Жовтнева, Молодіжна, Чорнобильська, Миру, Першотравнева, Пролетарська, Гагаріна, Пономарьова, Фокіна, Перемоги

Страхолісся: Мостового, Набережна, Кошового, Цвіткова, Ватутіна, Бикова, Калачова, Булгакова, Франка, Польова, Пушкіна, Кудрявцева, Космонавтів, Рибалко, Миру, Лісова, Першотравнева, Жовтнева, Сніжна, Колгоспна

Медвин: Лісова

Лапутьки: Річкова

Губин: Чорнобильська, Гагаріна, Лісовий

Станішівка: Миру

Зорин: Лугова

Капітальний ремонт

з 8 по 18 год

Іванківський

Оране: Червоний шлях, Заводська, Поперечна, Набережна, Піскунів, Садова, Погінна, Річковий, Нова, Шевченка, Поштова, Шляхова, Польова, Лісова

Хочева: Радянська, Лісова, Миру, Піщана, Шляхова

Фрузинівка: Річний, Оранський, Миру, Гагаріна

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Ірпінський

Ірпінь: Мечнікова

Реконструкція

з 8 по 17 год

К.-Святошинський

Лісники: Тельмана, Клубна, Вітряні Гори, Вітряна, Панська, Центральна

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

К.-Святошинський

Ходосівка: П. Мирного, Поштова

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

К.-Святошинський

Шпитьки: Шмідта

Петропавлівська Борщагівка: Лісна, Авіаторів, Молодіжна

Святопетрівське: Виноградна

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Кагарлицький

Ржищів: Джерельна, Панорамна, Соборна, Силкіних, Оболонська

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Кагарлицький

Бендюгівка: Жовтнева, Першотравнева

Шпендівка: Польова

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Макарівський

Буян: Вокзальна

Чистка траси

з 8 по 18 год

Макарівський

Ніжиловичі: Підсухи, Забуянська

Чистка траси

з 8 по 18 год

Макарівський

Макарів: Ярослава Мудрого, Дорожна, Садова, Ватутіна, Шкільний, Проектна

Ясногородка: Підлісна

Реконструкція

з 9 по 17 год

Миронівський

Липовий Ріг: Дніпровська, Козацька, Кленова, Шевченка, Набережна, Ярова, Лісова

Пії: Центральна

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Обухівський

Підгірці: Київська, Васильківська, Нагірна, Польова, Боровкова

Креничі: Центральна, Лісова, Межигірська, Садова, Польова, СТ "Родник", Зелений Гай, Межигірський пров.

Копачів: Горького

Обухів: Київська

Великі Дмитровичі: Лесі Українки, Київська, Бідношеї, Васильківська, Невизначена

Малі Дмитровичі: Васильківська, Володимирська

Українка: Зв'язку

Григорівка: Садова

Мала Вільшанка: Садова

Паращина: Садова

Рославичі: Поле

Гвоздів: СТ "Смерічка – 2"

Чистка траси

з 8 по 19 год

Рокитнянський

Рокитне: Тополева, Польова, Медиків, Квітнева, Яблунева

Технічне обслуговування

з 8 по 17 год

Сквирський

Кам'яна Гребля: Шевченка, Лісова, Шкільна, Кузьміївська

Тхорівка: Жовтнева, Домбеля

Золотуха: Мічуріна, Шевченка

Сквира: Мельника, Пустоварівська

Пищики: Гагаріна, Театральна

Безпечна: Ордаша

Чистка траси

з 6 по 20 год

Сквирський

Сквира: Б.Хмельницького, Вишнева, Матросова, Hовоселецька, Новоселицький, Кільцевий, Бондаря-Дністрового пров., Бондаря-Дністрового, Новоселицька

Реконструкція

з 9 по 18 год

Таращанський

Тараща: Сікевича Володимира, Видна, Б.Хмельницького, Заводський, Бурляя Миколи, Б.Хмельницького пров., Героїв Небесної Сотні

Тетіїв: Коцюбинського

Реконструкція

з 8 по 18 год

Таращанський

Тараща: Сікевича Володимира, Видна, Б.Хмельницького, Заводський, Бурляя Миколи, Б.Хмельницького пров., Героїв Небесної Сотні

Тетіїв: Коцюбинського

Реконструкція

з 8 по 18 год

Фастівський

Тарасівка: Зелена, Вишнева

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Фастівський

Тарасівка: Зелена, Вишнева

Технічне обслуговування

з 8 по 19 год

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 21 лютого 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, новости киевщины отключения электроэнергии

среда, 1 декабря 2021 г.
15:44
В Киеве ищут место для разбивки “Канадского сквера”
15:21
На Печерске открыли обновленную музыкальную школу им. Д. Шостаковича, - Шлапак
15:01
На Київщині через коротке замикання евакуювали дитсадок
14:40
Власти Киева готовятся к борьбе с гриппом
14:26
Суд виніс вирок жителю Київщини за вчинення умисного вбивства
14:04
За сутки в Киеве от коронавируса умерли 29 человек
13:57
Рада предварительно поддержала передачу пожарных частей в коммунальную собственность
13:53
ЦИК “завернул” несколько инициатив по проведению референдума
13:44
Правоохранители задержали мужчину, который “заминировал” АЗС на Подоле
13:33
Кабмин увеличил доходы и расходы в проекте госбюджета-22 ко второму чтению
13:26
Возле Офиса президента в Киеве устанавливают каток
13:03
В Киеве правоохранители обезвредили ботоферму, которая работала на расшатывание протестный настроений
12:44
В Киеве предприниматели протестуют под Верховной Радой
12:36
Президент Зеленский хочет предоставить украинское гражданство иностранцам диаспоры
12:21
Зеленский внесет в Раду законопроект об экономическом паспорте украинца
12:18
Делегация Киевсовета обсудила с мэром финского города Турку сотрудничество в туристической и культурной сферах
Календарь событий