суббота, 27 ноября 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 21 лютого 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 21 лютого 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 21 лютого 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Баришівському, Богуславському, Бориспільському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Згурівському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському та Чорнобильському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Баришівка: Красилівка, Красилівський пров., Красилівська Чистка траси з 8 по 17 год
Баришівський Баришівка: Червона, Богдана Хмельницького, Гагаріна, Привокзальна, Мічуріна, Червоний Чистка траси з 8 по 17 год
Богуславський Дибинці: Кирієнка, Росьовий пров., Лесі Українки, Молодіжна, Ланок, Макаренка, Польова, Олексія Вовченка, Промисловий, Нова Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бориспільський Рогозiв: Степана Разіна, Садова, Садовий, Незалежності, Глибоцька, Тарасівська, Комарова, Дружби, Незалежності пров., Березняки, Калинова Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Броварський Плоске: Будівельників, Гагаріна, Жовтнева, Київська, Садова, Леніна

Русанів: Жовтнева

Підлісся: Будівельників

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Васильківський Плесецьке: 1-го Травня, Калинова, Щаслива, Єсеніна, Васильківська, Новосільска, Дімітрова, Покровська, Центральна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Вишгородський Гаврилівка: Леніна Чистка траси з 8 по 18 год
Вишгородський Лютіж: Нефьодова, 50 років СРСР, Леніна, Миру, Цвілія, Комарова, Б.Хмельницького, Пушкіна, Петрова, Гагаріна

Воропаїв: Молодіжна

Реконструкція з 9 по 17 год
Вишгородський Лютіж: Петрова, Цвілія, Трофімова Реконструкція з 9 по 17 год
Згурівський Мала Супоївка: Гагаріна, Недрянська, Садова, Ставкова Чистка траси з 8 по 17 год
Згурівський Усівка: Криворізька, Молодіжна, Металургів, Спортивна, Київська, Центральна, Гірників, Шевченка, Першотравнева, Центральний пров., Українська, Чкалова, Макаренка, Кармелюка, Макаренка пров., Кошового, Набережна, Бідненків

Войтове: Європейська, Перемоги, Незалежності, Молодіжна, Київська, Щаснівська, Миру, Набережна, Загреблівська, Лесі Українки, Шевченка, Генерала Опанасенка

Чистка траси з 8 по 17 год
Ірпінський Ірпінь: Мінеральна, Соборна, 8 Березня, Центральна, Тургенівська, Ніжинська

Гостомель: пров. Мальовничий

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Ірпінь: Полтавська, Котляревського, Гостомельське Шосе, 9 Лінія, Дзержинського, Покровська Технічне обслуговування з 8 по 17 год
К.-Святошинський Святопетрівське: Янтарна, Красний Пахар, Володимирська, Петрівського Технічне обслуговування з 8 по 17 год
К.-Святошинський Боярка: Хрещатик, Лісна, Паркова, Лісний, Садова, Парковий, О. Ткаченко пров., Михайла Грушевського, Сєдова, Леніна, Молодіжна, Світлогорська, Житомирський

Лісники: Ватутіна, Козача, Суворова, Кільцева

Тарасівка: Гоголя пров., Боженка, Леніна

Крюківщина: Виноградна, Сагайдачного

Софіївська Борщагівка: Соборна, Весняна, Шевченка, Садова, Волошкова

Любимівка: Київська

Петропавлівська Борщагівка: Шевченка

Чайки: Грушевського

Вишневе: Промислова

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
К.-Святошинський Боярка: Вокзальна, Притвірський, Михайла Грушевського, Криворізький, Кібенка, Вокзальний, Криворізький Тупик, О. Ткаченко пров., Кримський, Січових Стрільців, Самійленка, Пролетарська

Дмитрівка: Молодіжна

Гореничі: Леніна

Хотів: Паширова, Лікарняний

Вишневе: Європейська

Нове: Тарасівська

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Кагарлицький Кагарлик: Паркова, Свято-Троїцька, Каштанова, 97 Стрілецької Дивізії, Загородня, Столична, Володимира Великого, Тітова, Берегова, Столичний пров., 1-го Травня, Став`янка, Росавська, Незалежності, Шевченка, Став`янський пров., Ярослава Мудрого, Київська, Кооперативна, Історична, Відродження, Пушкіна, Каштановий, Мічуріна, Миру, Симиренка, Яблунева, Городецька, Білоцерківська, Шевченка пров., Ковпака, Перспективна, Полтавська, Стадіонна, Героїв Небесної Сотні, Вознесенська, Бригадна, Чапаєва, Горького, Коцюбинського, Південна, Зеленського

Ржищів: Соборна

Новосілки: Шевченка

Шубівка: Дидикало

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Кагарлицький Стави: Першотравнева, Центральна, Леніна, Ватутіна, Польова, Молодіжна, Шевченка Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Кагарлицький Стави: Ватутіна, Петровського, Садова, Сергієнко, Першотравнева, Шевченка

Кагарлик: 1-го Травня

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Макарівський Яблунівка: Грушевського

Леонівка: Набережна

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Макарівський Бишів: Підгаївська, Підгаївський Технічне обслуговування з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Єрківці: Миру, Західна, Мисливська, Польова Чистка траси з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Бабачиха

Єрківці: Банна, Ферапонтова, Пасічна, Механізаторів пров., Миру, Вербний, Садова, Місячна, Культури, Південна, Широка, Сонячна

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Бабачиха

Єрківці: Банна, Ферапонтова, Пасічна, Механізаторів пров., Миру, Вербний, Садова, Місячна, Культури, Південна, Широка, Сонячна

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Рокитнянський Синява: Лісова, Жовтнева, Зелена, Страусоферма, Шевченка, Шевченка пров.

Бушеве: Лугова, Партизанська, Гранітна, Заросянська, Центральна, Миру, Лісова, Ліс, Польовий, Заріччя, Зарічна, Господарство, Кільцевий, Шевченка

Ольшаниця: Піщана, Рогозянська

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Сквирський Сквира: Кибенка Капітальний ремонт з 9 по 18 год
Ставищанський Стрижавка: Ярова, Київська, Сонячний пров., Польова, Молодіжна, Пархоменка Чистка траси з 8 по 18 год
Ставищанський Ставище: Партизанська, Солов`їна, Заводська, Козацька, Лугова, Заводський Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Таращанський Велика Березянка: Перемоги, Михайлівська, Стадіонний, Щастя, Затишна, Польова, Свободи Реконструкція з 8 по 18 год
Таращанський Тараща: Б.Хмельницького, Софіївська, Сікевича Володимира, Ломана, Бурляя Миколи Реконструкція з 8 по 18 год
Таращанський Тараща: Софіївська, Б.Хмельницького, Героїв Чорнобиля, Революції, Паркова Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Таращанський Тараща: Шевченка, Героїв Чорнобиля, Мудрого Ярослава, Б.Хмельницького, Кооперативна, Софіївська, Короленка, Героїв Небесної Сотні, Гаражний, Революції Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Таращанський Велика Березянка: Перемоги, Михайлівська, Стадіонний, Щастя, Затишна, Польова, Свободи Реконструкція з 8 по 18 год
Таращанський Тараща: Б.Хмельницького, Софіївська, Сікевича Володимира, Ломана, Бурляя Миколи Реконструкція з 8 по 18 год
Тетіївський Тетіїв: Слобідська, Визволителів, Михайла Грушевського, Академіка Байраківського, Грінчука, Спортивна, Чехова, Франка, Гагаріна, Ярослава Мудрого, Олімпійський, Вінницька, Шевченка, Мендєлєєва, Плоханівська, Плоханівський, Праці, Весняна, Куйбишева пров., Стефаника, Василя Стуса пров., Мічуріна, Юрія Марценюка, Гагаріна пров., Кармелюка пров., Аеродромна, Комарова, Повітрофлотська, Казнадзея, Пушкіна, Севастопольська, Земляка пров., Пам'яті Героїв, Пушкіна пров., Робітнича, Пилипа Орлика пров., Адмірала Нахімова пров., Патона пров., Молодіжна, Дружна, Рідна, Тургенєва, Степана Яремича пров., Богуна, Затишний пров., Декабристів, Польова, Цвіткова, Джерельна, Нова, Гетьманська, Волі, Будівельна, Чайковського пров., Коцюбинського, Соборна, Злагоди

Погреби: Братів Левчуків

Технічне обслуговування з 10 по 16 год
Фастівський Дмитрівка: Ігоря Струтинського, Тітова пров., Кільцева, Миру, Вулиця невизначена Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Кожанка: Інтернаціональна, Заводська, Гагаріна, Шевченка, Завокзальна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: Дідовщанська, Житомирська

Веприк: Соборна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Велика Снітинка: Пушкіна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Фастівець: Снітинська, Нова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви, Радянська Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви Технічне обслуговування з 8 по 18 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 20 лютого 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

суббота, 27 ноября 2021 г.
18:05
Планові відключення електроенергії в Київській області 28 листопада 2021 року (повний список населених пунктів)
17:10
Департамент благоустройства КГГА не видит, как появляются нелегальные киоски возле “Берестейской” (видео)
16:04
Голова Київської обласної ради Наталія Гунько звернулась з нагоди Дня пам'яті жертв голодомору
15:01
Алексей Резников и Этьен де Понсен обсудили роль Франции в наращивании оборонных возможностей Украины
14:04
За останню добу коронавірус діагностували в 698 жителів Київщини
13:07
В 2021 году большинство посетителей Чернобыльской зоны - жители Украины
12:03
Спікер ВР Руслан Стефанчук звернувся до українців з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів
11:30
Нацбанк просят заставить “Ощадбанк” наладить работу своих отделений в Подольском районе Киева
11:01
Мэр Киева Виталий Кличко о Голодоморе: это трагедия нашего народа, которая до сих пор болит
10:10
Голова КОДА Василь Володін звернувся до мешканців Київщини з нагоди дня пам’яті жертв Голодомору
09:32
Неизвестные разгромили бар “Хвильовий” на столичном Подоле
09:03
Более 24 млн прививок от коронавируса сделано в Украине
07:15
Сегодня, 27 ноября, ярмарки пройдут во всех районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 27 ноября 2021 года
пятница, 26 ноября 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 27 листопада 2021 року (повний список населених пунктів)
20:23
Противоаварийные работы в сгоревшем костеле Святого Николая могут выполнить до конца года
Календарь событий