воскресенье, 28 ноября 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 20 лютого 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 20 лютого 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 20 лютого 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівський, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському та Яготинському районах. 

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Паришків: Нова, Київська, Гагаріна, Голосіівська Чистка траси з 8 по 17 год
Білоцерківський Фурси: Колгоспна, Кільцева, Петра Запорожця, Лугова, Шевченка, Ярослава Мудрого, 8 Березня, Підгірна, Лісова, Європейська, Горіхова, Затишна, Дачна, Дачний, Вулиця невизначена, Червона, Надрічна, Молодіжна, Ювілейна, Сіркова, Богдана Хмельницького, Соснова, Грушевського, Обручева пров., Алмазний, Сонячний, Княгині Ольги, Янтарна, Янтарний пров., Геологічна, Космічна, Нова, Кам'янська, Садова, Польова

Чмирівка: І.Франка, Луценка

Біла Церква: Яблунева, УЧГОСП

Бугаївка: Їдальня, Ферма, Котельня

Технічне обслуговування з 9 по 17 год
Богуславський Саварка: Польова, Гагаріна, Слобода Чистка траси з 8 по 17 год
Богуславський Саварка: Польова, Гагаріна, Слобода Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бориспільський Глибоке: Виноградна, Центральна, Квітнева, Суворова, Шевченка, Калинова, Шевченка пров., Садова, Польова, Польовий, Квітневий Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Коцюбинського, Челюскінців пров., Яцютівка, Челюскінців, Князя Святослава, Перемоги, Нахімова, Пушкіна пров., Антона Яцюти, Бежівка, Павла Полуботка Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Броварський Заворичі: Каштанова, Кооперативна, Шевченка пров., Церковна, Шевченка, Набережна, Набережний, Замкова Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Броварський Велика Димерка: Мічуріна, Паркова, Шевченка, Промислова, Бобрицька, Парникова, Освітня, Літківська Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Васильківський Ковалівка: Леніна, Стадіонна, Лісова, 8 Березня, 2 П`ятирічка Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Васильківський Путрівка: Путрівська, Сонячна, Молодіжна, Польовий, Вишневий, Дружби Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Вишгородський Сичівка: Грощенків Чистка траси з 8 по 18 год
Вишгородський Гута-Межигірська: Силкіна, Нагірна, Вулиця невизначена, СТ "Лютіж"

Лютіж: Ватутіна, Шевченка

Димер: Революції

Синяк: Зарічна, Леніна, Нова, Набережна, Молодіжна, Київська, Жовтнева, Овчаренка, Депутатська, Шевченка, Садова, Комсомольська, СТ "Полум'я", СТ "Оріон", урочище Шевелівка

Червоне: Пролетарська, Вулиця невизначена, Волошкова, урочище “Калинове”

Раківка: Чайки, Гагаріна, Лугова, СТ "Журавлі", СТ "Дружба-2"

Технічне обслуговування з 9 по 17 год
Вишгородський Лютіж: Нефьодова, 50 років СРСР, Леніна, Миру, Цвілія, Комарова, Б.Хмельницького, Пушкіна, Петрова, Гагаріна

Воропаїв: Молодіжна

Капітальний ремонт з 9 по 17 год
Вишгородський Лютіж: Петрова, Цвілія, Трофімова Капітальний ремонт з 9 по 17 год
Володарський Лобачів: Соснова, Піщана, Молодіжна, Нове Життя, Перемоги, Садова, Зарічна, Камінна, Шевченка, Набережна, Будівельна, Миру, Б.Хмельницького, Лісова

Рачки: Леніна

Ожегівка: Шевченка

Володарка: Зарічна

Чистка траси з 6 по 20 год
Згурівський Жуківка: Корольова, Вишнева, Покровська, Каштанова, Нова, Вулиця невизначена, МТФ, Перемоги, Шкільна, Матросова

Мала Супоївка: Цегельна, Гагаріна, Короленка, Роговця, Шевченка, Українська, Яковця, Новоіванівська, Ставкова

Усівка: Центральна

Технічне обслуговування з 9 по 17 год
Іванківський Оране: Червоний шлях, Заводська, Поперечна, Набережна, Піскунів, Садова, Погінна, Річковий, Нова, Шевченка, Поштова, Шляхова, Польова, Лісова

Хочева: Радянська, Лісова, Миру, Піщана, Шляхова

Фрузинівка: Річний, Оранський, Миру, Гагаріна

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
К.-Святошинський Гатне: Амбулаторна, Свободи, Шевченка, Київська Технічне обслуговування з 8 по 17 год
К.-Святошинський Гатне: Шевченка, Свободи, Амбулаторна, Шевченка пров., Франка, Амбулаторний, Грушевського, Київська, Космонавтів

Білогородка: Калініна

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Кагарлицький Кагарлик: Паркова, Свято-Троїцька, Каштанова, 97 Стрілецької Дивізії, Загородня, Столична, Володимира Великого, Тітова, Берегова, Столичний пров., 1-го Травня, Став`янка, Росавська, Незалежності, Шевченка, Став`янський пров., Ярослава Мудрого, Київська, Кооперативна, Історична, Відродження, Пушкіна, Каштановий, Мічуріна, Миру, Симиренка, Яблунева, Городецька, Білоцерківська, Шевченка пров., Ковпака, Перспективна, Полтавська, Стадіонна, Героїв Небесної Сотні, Вознесенська, Бригадна, Чапаєва, Горького, Коцюбинського, Південна, Зеленського

Ржищів: Соборна

Новосілки: Шевченка

Шубівка: Дидикало

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Кагарлицький Новосілки: Шевченка, Залізнична, Гагаріна, Радянська, Нова, Журавлівка Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Кагарлицький Липовець: Перемоги, 1-го Травня, Миру, 8 Березня Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Макарівський Козичанка: Польова Чистка траси з 8 по 18 год
Макарівський Юрівка: Лесі Українки, Краснохутірська, Київська Чистка траси з 8 по 18 год
Миронівський Миронівка: Миру, Кондратовича, Лесі Українки, Чкалова, Перемоги, Леваневського, Миронівка, Черненка, Яблунева, Бузницького, Батури, Соборності, Шевченка, Лісова, Деркача пров., Степова, Деркача, Красилівська, Гетьманська

Нова Олександрівка: Богдана Хмельницького, Макарова

Козин: Лугова

Центральне: Центральне

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Обухівський Старі Безрадичі: Тиханська, Київська, СТ "Підгірне" , вул Вишнева, Березова, Набережна, Свободи, СТ “Березове”, СТ “Медик-3”, Капустяна, Конюша

Польок: Революції

Великі Дмитровичі: Молодіжна, Комсомольська, Польова

Плюти: Сосновий, Плютовська, СТ “Світанок-2”, СТ “Луговий”

Нові Безрадичі: Березова, Шевченка, Підгірна, Набережна, Тиханська, Сонячна, Київська, Садова, Пушкіна, Церковний пров., Першотравнева, Комсомольська, Молодіжна, Капустяна, Левада, пров. Підгірний

Капустяна: Капустяна

Нещерів: Трьохджерельна, Садова, Чехова, Лугова, Молодіжна, Лісова, Гагаріна, Васильківська, СТ "Роднічок", Зелена, Горіхова, Горького, Преображенська, Косіора, СТ “Стугна”, Івушка

Обухів: Дзюбівка, Зінченка, Жеваги, Польок, Лугова, Каштанова, Чумацький шлях, Київська, Промислова, Лукавиця ж/м, Гоголя, Волошкова, Миру, Пушкіна, Ковалевський ж/м

Тарасівка: Шевченка, Пушкіна

Підгірці: Польова

Степок: Корольова

Березове: Березова

Малі Дмитровичі: Вишнева

Креничі: СТ "Лесная Поляна-2"

Козин: Рудики, Нова

Мала Вільшанка: Садова

Ленди: Сонячна

Трипілля: Суворова

Романків: Лісова

Витачів: Нагірна

Копачів: Дачний

Перше Травня: П. Гудима

Перегонівка: Гержана

Щербанівка: Шевченка

Паращина: Садова

Германівка: 30 років Перемоги

Українка: ---

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
П.-Хмельницький Велика Каратуль: Шевченка, Сахна, Переяслівська Чистка траси з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Велика Каратуль: Сахна, Кільцева, Горького, Квіткова, Шкільна, Кооперативна, Перемоги, Середня, Шевченка, Набережна, Жовтневої Революції, Володько Чистка траси з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Велика Каратуль: Середня, Гагаріна, Перемоги, Сахна, Шевченка Чистка траси з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Мала Каратуль: Центральна, Василенка, Польова, Ярмоленка пров., Набережна, Небесної сотні, Ярмоленка Чистка траси з 8 по 17 год
Сквирський Чубинці: Набережна, Соборна Капітальний ремонт з 9 по 18 год
Ставищанський Любча: Польова, Каштанова, Крамнична, Зарічна, Веселий, Шевченка, Кільцевий, Квітковий, Нова, Вишневий Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Таращанський Тараща: Б.Хмельницького, Софіївська, Сікевича Володимира, Ломана, Бурляя Миколи Реконструкція з 8 по 18 год
Таращанський Лука: Гоголя, Просвіти, Лучанська, Київська, Стадіонний, Заводська, Світанкова Чистка траси з 8 по 18 год
Таращанський Лук'янівка: Хатламаджіяна, Ясенова, Миру, Садова, Молодіжна Реконструкція з 8 по 18 год
Таращанський Тараща: Б.Хмельницького, Софіївська, Сікевича Володимира, Ломана, Бурляя Миколи Реконструкція з 8 по 18 год
Таращанський Лісовичі: Перемоги, Пасічна, Добровольських, Короленка, Лісова, Берегова, Лугова, Швайчиха, Миру пров., Садова, Рибацька, Польова, Мандибурів пров.

Лук'янівка: Центральна, Набережна, Польова, Річкова, Перемоги, Колгоспна, Лісова, Зарічний пров., Шевченка пров., Шевченка, Садова, Молодіжна, Григорія Сучка, Хатламаджіяна, Ясенова, Миру

Кислівка: Франка, Лесі Українки, Видна, Зарічна, Шевченка

Ківшовата: Свободи, Гагаріна, Гагаріна-1

Тараща: Б.Хмельницького

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Тетіївський Тетіїв: Центральна, Визволителів, Лермонтова, Волошкова, Космонавтів, Михайла Грушевського, Шкільна, Прорізна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Фастівський Велика Снітинка: Молодіжна, Дачна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Велика Снітинка: Гагаріна, Джерельна, Гагаріна пров., Ярова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: Галафеєва, Матросова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Півні: Лесі Українки, М.Рильського Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви, Радянська Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви Технічне обслуговування з 9 по 17 год
Яготинський Насташка: Жовтнева

Супоївка: Вітовецька, Кільцева, Молодіжна, Польова, Більшовицька, Супоївська, Набережна

Засупоївка: Молодіжна

Чистка траси з 8 по 17 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 19 лютого 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

суббота, 27 ноября 2021 г.
18:05
Планові відключення електроенергії в Київській області 28 листопада 2021 року (повний список населених пунктів)
17:10
Департамент благоустройства КГГА не видит, как появляются нелегальные киоски возле “Берестейской” (видео)
16:04
Голова Київської обласної ради Наталія Гунько звернулась з нагоди Дня пам'яті жертв голодомору
15:01
Алексей Резников и Этьен де Понсен обсудили роль Франции в наращивании оборонных возможностей Украины
14:04
За останню добу коронавірус діагностували в 698 жителів Київщини
13:07
В 2021 году большинство посетителей Чернобыльской зоны - жители Украины
12:03
Спікер ВР Руслан Стефанчук звернувся до українців з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів
11:30
Нацбанк просят заставить “Ощадбанк” наладить работу своих отделений в Подольском районе Киева
11:01
Мэр Киева Виталий Кличко о Голодоморе: это трагедия нашего народа, которая до сих пор болит
10:10
Голова КОДА Василь Володін звернувся до мешканців Київщини з нагоди дня пам’яті жертв Голодомору
09:32
Неизвестные разгромили бар “Хвильовий” на столичном Подоле
09:03
Более 24 млн прививок от коронавируса сделано в Украине
07:15
Сегодня, 27 ноября, ярмарки пройдут во всех районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 27 ноября 2021 года
пятница, 26 ноября 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 27 листопада 2021 року (повний список населених пунктів)
20:23
Противоаварийные работы в сгоревшем костеле Святого Николая могут выполнить до конца года
Календарь событий