воскресенье, 28 ноября 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 19 лютого 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 19 лютого 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 19 лютого 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівський, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському та Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Корніївка: Щаслива, Тихий, Лугова, Шевченка, Болотна, Болотний Чистка траси з 8 по 17 год
Баришівський Паришків: Нова, Київська, Гагаріна, Голосіівська Чистка траси з 8 по 17 год
Баришівський Недра: Івасенка Чистка траси з 8 по 17 год
Баришівський Лехнівка: Роговця, Перепелиці, Сагірова Чистка траси з 8 по 16 год
Баришівський Лехнівка: Ювілейний, Польова, Братів Петренків, Роговця, Центральний Чистка траси з 8 по 17 год
Білоцерківський Глушки: Центральна, Надрічна Чистка траси з 8 по 18 год
Білоцерківський Клочки: Травнева, Лугова, Шевченка, Шкільна, Піщана, Межова, Горова, Колгоспна, Нагірна1 Чистка траси з 8 по 18 год
Богуславський Мисайлівка: Лугова, Центральна, Гагаріна, Шевченка Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Богуславський Мисайлівка: Лісова, М.Гризун, Променева, Франка, Сонячна, Центральна Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Коцюбинського, Челюскінців пров., Яцютівка, Челюскінців, Князя Святослава, Перемоги, Нахімова, Пушкіна пров., Антона Яцюти, Бежівка, Павла Полуботка Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Шевченка, Вокзальна, Бандуристів, Старовокзальний, Старовокзальна Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Лозівка: Тичини, Лозова, Бажана

Бориспіль: Бажана, Лозова, Затишна

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бородянський Бородянка: Семашка, Леніна, Паркова, Центральна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Броварський Зазим'є: Стара Гать, Осинки, Незалежності, Деснянська, Ковалевська, Богуна, Довженка, Гагаріна, Приозерна, Лесі Українки, Грушевського, Пролетарська, Квітнева Реконструкція з 8 по 18 год
Броварський Зазим'є: Стара Гать, Осинки, Незалежності, Деснянська, Ковалевська, Богуна, Довженка, Гагаріна, Приозерна, Лесі Українки, Грушевського, Пролетарська, Квітнева Реконструкція з 8 по 18 год
Броварський Пухівка: Каштановий, Леніна, Молодіжна, Нова, Котовського, Радгоспна, Садова, Липова, Радянська, Лісова, Микала, Миру, Каштанова, Комсомольська, Лугова, П. Мирного, Яблунева, Ялинкова, Лісовий, Журавлина, Шевченка, Гагаріна, Деснянська, Мисливська, Шевченка пров., Пархоменка, Лесі Українки, Дубрівська, Сагайдачного, Космонавтів, Хуторська, Соколина, Рожівська, Червоноармійська, На березі Десни, Набережна, Пасічанська, Озерна, Окружна, Зазимська, Проліскова, Тиха, Рибальська, Першотравнева, Ватутіна, Поштова, Піонерів, Сонячна, Солов'їна, Леніна пров., Вишнева, Польова, Світанкова, Волошкова, Піщана, Комарівська, Берегова, Блакитна, Північна, Старонаводницька

Жердова: Лугова

Рожни: Вербіна, Дружби, Травневий, Кільцева, Левадна, Хуторський, Хуторська, Шевченка, Придеснянська, Дачна, Дубрівська, Свободи, Травнева, Нова, пров. Вербинний, Свободи пров., Старе село, Річна, Стрілецька, На березі Десни, Луговий, Пролетарська, Рибальська, Космонавтів, Партизанська, Пушкіна, Коцюбинського, Франка, Огородня, Франка пров., Партизанський пров., Лісова, пров. Проїздний, Пушкіна пров., Незалежності, Лівобережна, Деснянська, Козацька, Возз'єднання, Щаслива, Сонячна, В. Стуса, Зарічна, Ярослава Стецька

Бровари: Бульвар Незалежності, Київська, Батуринська

Велика Димерка: Шевченка

Погреби: Ватутіна, Мічуріна, Гагаріна, Світанкова, Єдності, Пасіченка, Грушевського, А. Пасіченка

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Васильківський Путрівка: Пушкіна, Путрівська, Софіївська, Пушкінський, Дружби, Лісовий Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Васильківський Мар'янівка: Гагаріна

Устимівка: 50-річчя Жовтня, Залізнична, Лісова, Комінтерна, Леніна, Привокзальна, Зої Космодем'янської, Польова

Пологи: Суворова, Білоцерківська, Садова, Лесі Українки, Леніна, Шевченка, Нова, Гагаріна

Гребінки: Білоцерківська

Черниші: Лугова

Велика Солтанівка: Васильківська

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Васильківський Путрівка: Софіївська, Путрівська, Пушкіна, Газова, Сонячна, Садова, Пушкінський, Польовий, Нова, Нахімова, Франка, Молодіжна, Хмельницького, Богуна, Механізаторів, Мічуріна пров., Шевченка, Дружби, Дорошенка пров., Будівельна, Лісовий, Вишневий, Нахімова пров., Озерна, Короленка, Заводська, Польова, Вулиця невизначена, Сагайдачного, Спортивний, Мічуріна, Путровська, Козачий пров., Березанська, Луговий, Будівельний, Піщаний, Трудовий, Богуна пров., Калинівський пров., Леніна, Квіткова, Сагайдачного пров., Траса Київ-Одеса

Васильків: Керамічна, Гетьмана Сагайдачного, Сонячна, Керамічний, Сергія Шамрая пров., Сергія Шамрая, Гончарна, Культосвітній пров., Луговий, Лесі Українки, Михайлівська, Путрівська, Лесі Українки пров., Березанський, Васильківський, Березанська, Ситника Михайла, І.Виговського пров., Васильківська, Суворова, Гончарний, Юрія Скляра, Виговського, Сільбудівський, Метальова пров., Метальова

Глеваха: Комсомольська

Здорівка: Ватутіна, Лесі Українки пров., Керамічний, Зелений

Березанщина: Київська, Яблунева

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Васильківський Ковалівка: Леніна, Стадіонна, Лісова, 8 Березня, 2 П`ятирічка Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Васильківський Калинівка: Мічуріна, Польова, Короленка, Героїв України, Механізаторів, Франка, Київська, Залізнична Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Васильківський Гвоздів: Ярова, Шевченка, Київська Реконструкція з 9 по 17 год
Вишгородський Любимівка: Фермівська, Селянська, Балабанова, Польова

Катюжанка: Ранкова

Чистка траси з 8 по 18 год
Вишгородський Димер: Гоголя, Народна

Катюжанка: Заводська

Литвинівка: Лесі Українки, Тараса Шевченка

Нові Петрівці: Леніна

Рикунь: Гагаріна, Петра Сагайдачного

Старі Петрівці: Грушевського

Лісовичі: 40 років Перемоги

Капітальний ремонт з 9 по 18 год
Вишгородський Лютіж: Нефьодова, 50 років СРСР, Леніна, Миру, Цвілія, Комарова, Б.Хмельницького, Пушкіна, Петрова, Гагаріна

Воропаїв: Молодіжна

Капітальний ремонт з 9 по 17 год
Вишгородський Лютіж: Петрова, Цвілія, Трофімова Капітальний ремонт з 9 по 17 год
Володарський Лобачів: Соснова, Піщана, Молодіжна, Нове Життя, Перемоги, Садова, Зарічна, Камінна, Шевченка, Набережна, Будівельна, Миру, Б.Хмельницького, Лісова

Рачки: Леніна

Ожегівка: Шевченка

Володарка: Зарічна

Чистка траси з 6 по 20 год
Іванківський Горностайпіль: В.Правика, Шевченка, Товаровського, Інтернаціональна, Жовтнева, Молодіжна, Чорнобильська, Миру, Першотравнева, Пролетарська, Гагаріна, Пономарьова, Фокіна, Перемоги

Страхолісся: Мостового, Набережна, Кошового, Цвіткова, Ватутіна, Бикова, Калачова, Булгакова, Франка, Польова, Пушкіна, Кудрявцева, Космонавтів, Рибалко, Миру, Лісова, Першотравнева, Жовтнева, Сніжна, Колгоспна

Медвин: Лісова

Лапутьки: Річкова

Губин: Чорнобильська, Гагаріна, Лісовий

Станішівка: Миру

Зорин: Лугова

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Ірпінський Буча: Пушкінська, Шевченка, Шевченка пров., Вокзальна Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Ірпінський Ірпінь: Громадянська Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Ірпінь: Мечнікова, Висока, Університетська, Виговського, Лермонтова пров., Тищенка Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Ірпінь: М.Рильського, Максима Рильського пров., Сагайдачного, Соборна, Михайлівська Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Ірпінь: Грибоєдова, Громадянська, 8 Березня, Східна, Пролетарська, Центральна, Д.Паламарчука, Дем'яна Попова, К.Лібкнехта Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Ірпінь: Чехова, Пушкінська, Українська, Пролетарська, Соборна, М.Рильського, Максима Рильського пров., Піонерська, Університетська, Гагаріна, 2 Український, Київський, 1 Український, О.Кошового, Київська Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Ірпінь: Стельмаха, Підгірна

Гостомель: Рекунова

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Буча: Вокзальна, Богдана Ступки, Калініна пров., Катерини Білокур, Лісова, Зої Гайдай

Ірпінь: Піонерська

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Ірпінь: Шевченка, Комсомольська Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Ірпінь: Северинівська, Гончара, Капітана Зайцева, Ленінградська, О.Кошового, Яблуневий пров., Б.Хмельницького, Варшавська, Полтавська, Привокзальна, Калініна, 2 Лінія, 74 Cтрілкової Дивізії, Привокзальна площа, Авіаконструктора Антонова

Буча: Полтавська

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
К.-Святошинський Святопетрівське: Лесі Українки, 40 років Перемоги, Вишнева, Красний Пахар, Святоюріївська, Одеська, Об'їзна

Юрівка: Горохівська

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
К.-Святошинський Гурівщина: Київська

Софіївська Борщагівка: Парникова

Любимівка: Київська

Боярка: Соборності

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
К.-Святошинський Чайки: Антонова, Валентини Чайки

Петропавлівська Борщагівка: Черкаська

Реконструкція з 9 по 17 год
Кагарлицький Новосілки: Шевченка, Залізнична, Гагаріна, Радянська, Нова, Журавлівка Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Кагарлицький Кагарлик: Паркова, Каштанова, Незалежності, Став`янка, Мічуріна, Свято-Троїцька, Миру

Ржищів: Соборна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Кагарлицький Ржищів: Джерельна, Панорамна, Соборна, Силкіних, Оболонська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Макарівський Юрівка: Лесі Українки, Краснохутірська, Київська Чистка траси з 8 по 18 год
Макарівський Яблунівка: Грушевського

Леонівка: Набережна

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Макарівський Мостище: Щорса, Рибчин Яр Реконструкція з 10 по 17 год
Миронівський Владиславка: Центральна

Гулі: Набережна, Лугова

Чистка траси з 8 по 15 год
Обухівський Старі Безрадичі: Тиханська, Київська, СТ "Підгірне" , вул Вишнева, Березова, Набережна, Свободи, СТ “Березове”, СТ “Медик-3”, Капустяна, Конюша

Польок: Революції

Великі Дмитровичі: Молодіжна, Комсомольська, Польова

Плюти: Сосновий, Плютовська, СТ “Світанок-2”, СТ “Луговий”

Нові Безрадичі: Березова, Шевченка, Підгірна, Набережна, Тиханська, Сонячна, Київська, Садова, Пушкіна, Церковний пров., Першотравнева, Комсомольська, Молодіжна, Капустяна, Левада, пров. Підгірний

Капустяна: Капустяна

Нещерів: Трьохджерельна, Садова, Чехова, Лугова, Молодіжна, Лісова, Гагаріна, Васильківська, СТ "Роднічок", Зелена, Горіхова, Горького, Преображенська, Косіора, СТ “Стугна”, Івушка

Обухів: Дзюбівка, Зінченка, Жеваги, Польок, Лугова, Каштанова, Чумацький шлях, Київська, Промислова, Лукавиця ж/м, Гоголя, Волошкова, Миру, Пушкіна, Ковалевський ж/м

Тарасівка: Шевченка, Пушкіна

Підгірці: Польова

Степок: Корольова

Березове: Березова

Малі Дмитровичі: Вишнева

Креничі: СТ "Лесная Поляна-2"

Козин: Рудики, Нова

Мала Вільшанка: Садова

Ленди: Сонячна

Трипілля: Суворова

Романків: Лісова

Витачів: Нагірна

Копачів: Дачний

Перше Травня: П. Гудима

Перегонівка: Гержана

Щербанівка: Шевченка

Паращина: Садова

Германівка: 30 років Перемоги

Українка: ---

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
П.-Хмельницький Гланишів: Жовтнева, Садова, Берегова, Урицького, Трубіжська, Чапаєва, Леніна Чистка траси з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Гайшин: Покровська, Польова Чистка траси з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Дівички: Космонавтів, Леніна, Горького, Садова, Гагаріна, Дружби, Миру, Жовтневої Революції, Трубіжська, Перемоги, Молодіжна

Єрківці: Безіменний, Банна, Ферапонтова, Пасічна, Механізаторів пров., Миру, Вербний, Садова, Місячна, Культури, Південна, Широка, Сонячна, Світла, Заводська, Мисливська, Агрономічна, Огородня, Бригадна, Набережна, Уманська, Весняна, Дружби народів, Вишнева, Жовтнева, Польова, Західна, Східна, Топольовий

Переяслав-Хмельницький: Бабачиха, Поліська, Самутіної Ганни

Гайшин: Гайова

Чистка траси з 9 по 16 год
Рокитнянський Острів: Зелена, Лесі Українки Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Сквирський Сквира: Залізнична, Київська Реконструкція з 8 по 18 год
Сквирський Самгородок: Зарічна Чистка траси з 8 по 18 год
Сквирський Дулицьке: Млинова, Заріччя, Миру, Березина, Польова Чистка траси з 8 по 18 год
Сквирський Каленна: Першотравнева, Садова Чистка траси з 8 по 18 год
Ставищанський Гостра Могила: Центральна, Миру, Вербова, Січневий, Березневий, Соборна, Жовтнева, Липовий, Шкільна, Молодіжна, Клубний, Нова, Вітряний, Мирний, Зелений

Кривець: 1 Травня, 8 Березня

Розкішна: Шевченка

Любча: Поштова, Берегова, Береговий, Райдужна, Нова, Польова

Журавлиха: Ватутіна

Ставище: Траса Київ-Одеса

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Таращанський Лісовичі: Перемоги, Пасічна, Добровольських, Короленка, Лісова, Берегова, Лугова, Швайчиха, Миру пров., Садова, Рибацька, Польова, Мандибурів пров.

Лук'янівка: Центральна, Набережна, Польова, Річкова, Перемоги, Колгоспна, Лісова, Зарічний пров., Шевченка пров., Шевченка, Садова, Молодіжна, Григорія Сучка, Хатламаджіяна, Ясенова, Миру

Кислівка: Франка, Лесі Українки, Видна, Зарічна, Шевченка

Ківшовата: Свободи, Гагаріна, Гагаріна-1

Тараща: Б.Хмельницького

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Тетіївський Кашперівка: Богдана Хмельницького, Радгоспна, Московська, Пушкіна, Заготівельна, Гагаріна, Кузнечний, Яблуневий, Гоголя, Гоголя пров., Лісова, Кошового, Лесі Українки, Яблунева, Мисливський, Макаренка, Суворова, Франка

Тетіїв: Купальська, Автомобілістів, Енергетиків, Центральна

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Фастівський Пилипівка: Щорса, Річна, Матросова, Чапаєва, Декабристів, Б.Хмельницького, Набережна, Червоноармійський, Папаніна, Папаніна пров., Леніна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Фастівський Велика Снітинка: Січова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Велика Снітинка: Молодіжна, Дачна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: Терешкової, Тітова, Броварська, Тітова пров., Нагорна, Броварський пров., Терешкової пров., 2 Терешкової пров., Лисенка, Козацької Слави, Чехова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: Фомічова, Унавська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Яготинський Райківщина:

Сулимівка: Кравченка, Комарова, Ліманова, Першотравнева, Запорізька, Перемоги, Щорса, Чапаєва, Гагаріна, Польовий стан, Шевченка, Леніна

Жоравка: Кравченка, Польовий стан

Яготин: Шевченка

Божки: Фрунзе

Кайнари: від.Шевченка Гагаріна, від.Шевченка Філатова, від.Шевченка Центральна, Вулиця невизначена, Польовий стан

Двірківщина: Вулиця невизначена

Технічне обслуговування з 8 по 17 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

 Подписаться

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 17 лютого 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

воскресенье, 28 ноября 2021 г.
07:15
Сегодня, 28 ноября, ярмарки пройдут в пяти районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 28 ноября 2021 года
суббота, 27 ноября 2021 г.
18:05
Планові відключення електроенергії в Київській області 28 листопада 2021 року (повний список населених пунктів)
17:10
Департамент благоустройства КГГА не видит, как появляются нелегальные киоски возле “Берестейской” (видео)
16:04
Голова Київської обласної ради Наталія Гунько звернулась з нагоди Дня пам'яті жертв голодомору
15:01
Алексей Резников и Этьен де Понсен обсудили роль Франции в наращивании оборонных возможностей Украины
14:04
За останню добу коронавірус діагностували в 698 жителів Київщини
13:07
В 2021 году большинство посетителей Чернобыльской зоны - жители Украины
12:03
Спікер ВР Руслан Стефанчук звернувся до українців з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів
11:30
Нацбанк просят заставить “Ощадбанк” наладить работу своих отделений в Подольском районе Киева
11:01
Мэр Киева Виталий Кличко о Голодоморе: это трагедия нашего народа, которая до сих пор болит
10:10
Голова КОДА Василь Володін звернувся до мешканців Київщини з нагоди дня пам’яті жертв Голодомору
09:32
Неизвестные разгромили бар “Хвильовий” на столичном Подоле
09:03
Более 24 млн прививок от коронавируса сделано в Украине
07:15
Сегодня, 27 ноября, ярмарки пройдут во всех районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 27 ноября 2021 года
Календарь событий