среда, 21 апреля 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 17 лютого 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 17 лютого 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 17 лютого 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Баришівському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівський, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Тетіївському та Фастівському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Швачиха: Зоряна, Швачиська, пров. Гайовий, СТ "Електрод", Солов'їна, Старокиївська, Лісова, Морозівська, Білозірська, Братерська, Бориспільська, Колесника, Садова, Тітенка, Селянська, Індустріальна

Власівка: Комсомольська, Польова, Степова, Вересневий, Шкільний пров., Берізка, Вереснева, Космонавтів, Садова, СТ, Лесі Українки, Парникова, СТ "Берізка-2", Світанок

Морозівка: Жовтнева

Сезенків: Центральна, Лісний, Шевченка, Цвілія, Гагаріна, Садова, Поліська, Сонячна, Сумська, Миру пров., Роменський, Королівський

Баришівка: Колесника, Білозірська, Братерська, Селянська, Старокиївська

Чистка траси з 8 по 17 год
Баришівський Баришівка: Центральна, Залізнодорожний, Жовтнева, Торфяна Чистка траси з 8 по 17 год
Баришівський Баришівка: Київський шлях, Вишневий, Центральна Чистка траси з 8 по 17 год
Баришівський Лехнівка: Загайного пров., Вишневий, Стадіонна, Набережний, Торговий, Заболотного пров., Гагаріна, Комарова, Парковий Чистка траси з 8 по 17 год
Баришівський Пилипче: Ломоносова, Козацька, Шевченка, Миру, пров. Молодіжний, Щаслива

Баришівка: Центральна

Чистка траси з 8 по 17 год
Богуславський Саварка: Гагаріна, Саварка Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бориспільський Вишеньки: Гоголя, Героїв Космосу, Пушкіна, Ожинна, Кошового Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Бориспільський Вишеньки: Патона, Братів Ганжів, Б.Хмельницького, Короленка, Дружби народів, Леніна

Процiв: Дружби

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Бориспільський Гора: Вишнева, Квітнева, Л.Українки, Яблунева, Польова, Західна, Садова, Київська, Чубинського, Горіхова Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бориспільський Вишеньки: Шевченка, Щорса, Гайовий, Урожайна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бориспільський Вишеньки: Садова, Нова, Юності, Гагаріна Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Дударкiв: Миру, Нова, Мисливська, Першотравнева, Московська, Пушкіна, Садова, Незалежності, Героїв Небесної Сотні, Гайдара пров., Лісова, Лугова, Затишна, Задорожнього, М.Рильського, Рильського пров., Лермонтова пров., Корольова, Дружби, Щорса пров., Гоголя пров., Шевченка пров., 8 Березня, Шевченка, Гагаріна, Щаслива, Прудкого, Горького, Прудкого пров., Ватутіна пров., Пушкіна пров., Першотравневий, Кошового, Ватутіна, Комарова, Лесі Українки, Грушевського, Сковороди, Щорса, Пирогова, Польова, Івчука, Набережна, Гоголя, Північна, Тиха, Довженка, Тичини, Героїв АТО, Тичини пров., Ланова, Сонячна, Аптечний, Горького пров., Приозерна, Молодіжна, Бориспільська

Любарцi: Центральна

Бориспіль: Київський Шлях, Толстого

Займище: Горького

Глибоке: Квіткова

Безуглівка: 2 Степова

Мала Олександрівка: Степова

Іванків: Народний

Велика Олександрiвка: Київський Шлях

Капітальний ремонт з 10 по 16 год
Бородянський Берестянка: Центральна Чистка траси з 8 по 17 год
Броварський Літки: Харченка, Виноградний, Набережна, Музиченка, Луговий, Армійська, Шевченка, Базарний, Незалежності, Дачний, Покровська, Ягодний, Чехова, Вишневий, Чоповського, Житній пров., Садова, Мельника, Київська, Садовий, Савченка, Площа Перемоги, Франка, Зелений, Кузнечний, Ткачів, Грушевського, Почаєвський, Огородній пров., Зелена, Річковий, Берегова, Гагаріна, Соболівська, СТ "Транспортний будівельник"

Літочки: Щорса, Велика Польова, Нова, Садова, Сонячна, Лісова, Вишнева, Червоноармійська, Островського, Шевченка, Леніна, 50 років Жовтня, Урочище Лобасеві городи, Молодіжна, Урочище Романівщина, Вулиця невизначена, Лугова, Ватутіна, Озерна, Набережна, Прирічна, Миру, Центральна

Соболівка: Шевченка, Чапаєва, Ватутіна, Островського, Окружна, Київська, Набережно-Лугова, Польова, Молодіжна, Воїнів Інтернаціоналістів

Бровари: Благодатна, Володимира Великого

Погреби: Ватутіна

Рожни: Зелена

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Броварський Пухівка: Каштановий, Леніна, Молодіжна, Нова, Котовського, Радгоспна, Садова, Липова, Радянська, Лісова, Микала, Миру, Каштанова, Комсомольська, Лугова, П. Мирного, Яблунева, Ялинкова, Лісовий, Журавлина, Шевченка, Гагаріна, Деснянська, Мисливська, Шевченка пров., Пархоменка, Лесі Українки, Дубрівська, Сагайдачного, Космонавтів, Хуторська, Соколина, Рожівська, Червоноармійська, На березі Десни, Набережна, Пасічанська, Озерна, Окружна, Зазимська, Проліскова, Тиха, Рибальська, Першотравнева, Ватутіна, Поштова, Піонерів, Сонячна, Солов'їна, Леніна пров., Вишнева, Польова, Світанкова, Волошкова, Піщана, Комарівська, Берегова, Блакитна, Північна, Старонаводницька

Жердова: Лугова

Рожни: Вербіна, Дружби, Травневий, Кільцева, Левадна, Хуторський, Хуторська, Шевченка, Придеснянська, Дачна, Дубрівська, Свободи, Травнева, Нова, пров. Вербинний, Свободи пров., Старе село, Річна, Стрілецька, На березі Десни, Луговий, Пролетарська, Рибальська, Космонавтів, Партизанська, Пушкіна, Коцюбинського, Франка, Огородня, Франка пров., Партизанський пров., Лісова, пров. Проїздний, Пушкіна пров., Незалежності, Лівобережна, Деснянська, Козацька, Возз'єднання, Щаслива, Сонячна, В. Стуса, Зарічна, Ярослава Стецька

Бровари: Бульвар Незалежності, Київська, Батуринська

Велика Димерка: Шевченка

Погреби: Ватутіна, Мічуріна, Гагаріна, Світанкова, Єдності, Пасіченка, Грушевського, А. Пасіченка

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Васильківський Мар'янівка: Гагаріна

Устимівка: 50-річчя Жовтня, Залізнична, Лісова, Комінтерна, Леніна, Привокзальна, Зої Космодем'янської, Польова

Пологи: Суворова, Білоцерківська, Садова, Лесі Українки, Леніна, Шевченка, Нова, Гагаріна

Гребінки: Білоцерківська

Черниші: Лугова

Велика Солтанівка: Васильківська

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Васильківський Калинівка: Мічуріна, Польова, Короленка, Героїв України, Механізаторів, Франка, Київська, Залізнична Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Васильківський Гвоздів: Ярова, Шевченка, Київська Капітальний ремонт з 9 по 17 год
Вишгородський Абрамівка: Хортівська, Центральна, Шевченка, Підлісна, Садова

Круги: Ватутіна

Володимирівка: Шевченка

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Лютіж: Нефьодова, 50 років СРСР, Леніна, Миру, Цвілія, Комарова, Б.Хмельницького, Пушкіна, Петрова, Гагаріна

Воропаїв: Молодіжна

Капітальний ремонт з 9 по 17 год
Вишгородський Лютіж: Петрова, Цвілія, Трофімова Капітальний ремонт з 9 по 17 год
Вишгородський Лебедівка:

Ясногородка: Лісова, СТ "Слава", Яржина, Садова, Польова, СТ "Метро", СТ "Ясногородка-2"

Рови: Леніна, Шевченка, Дніпровська, Рови, Шевченка пров., Лісна, СТ "Місячна галявина", Абрикосова

Федорівка: Радгоспна, Леніна, Будівників, Казанська

Осещина: СТ "Верстатобудівник-2"

Капітальний ремонт з 11 по 17 год
Вишгородський Ясногородка: Колективна, Приморська, Калинова, Дніпровська, Митова, Жовтнева, Коцюбинського, Никитченка, Крикуненка, Першотравнева, Дніпровський, Урочище “Сад”, Яржина, Шевченка, Сонячний, Київська, Переяславська, Братів Логіних, СТ "Берізка", Польова, Садова, СТ " Полімер", СТ "Поліграфіст", Молодіжна, Лугова, СТ "Авіатор", СТ "Алмаз", Урочище “Біля офісу”, СТ “Поляна”, Полтавська, Озерна

Толокунь: Лісна, Набережна, Вишгородська, Шкільна, Шевченка, Київська, Толокунь

Сухолуччя: Миру, Молодіжна, Вулиця невизначена, Мічуріна, Колесніка, Свято-Казанська, Покровська, Соборна, Травнева, Горького, Шевченка, Ювілейна, Лісова, Гагаріна, Старика, Жовтнева, Вербна, Маяковського, Урочище "Акація"

Новосілки: Амбулаторна

Овдієва Нива: Лісова

Глібівка: Кільцева

Нові Петрівці: Польова

Капітальний ремонт з 11 по 17 год
Володарський Лобачів: Соснова, Піщана, Молодіжна, Нове Життя, Перемоги, Садова, Зарічна, Камінна, Шевченка, Набережна, Будівельна, Миру, Б.Хмельницького, Лісова

Рачки: Леніна

Ожегівка: Шевченка

Володарка: Зарічна

Чистка траси з 6 по 20 год
Іванківський Горностайпіль: В.Правика, Шевченка, Товаровського, Інтернаціональна, Жовтнева, Молодіжна, Чорнобильська, Миру, Першотравнева, Пролетарська, Гагаріна, Пономарьова, Фокіна, Перемоги

Страхолісся: Мостового, Набережна, Кошового, Цвіткова, Ватутіна, Бикова, Калачова, Булгакова, Франка, Польова, Пушкіна, Кудрявцева, Космонавтів, Рибалко, Миру, Лісова, Першотравнева, Жовтнева, Сніжна, Колгоспна

Медвин: Лісова

Лапутьки: Річкова

Губин: Чорнобильська, Гагаріна, Лісовий

Станішівка: Миру

Зорин: Лугова

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Іванківський Оране: Червоний шлях, Заводська, Поперечна, Набережна, Піскунів, Садова, Погінна, Річковий, Нова, Шевченка, Поштова, Шляхова, Польова, Лісова

Хочева: Радянська, Лісова, Миру, Піщана, Шляхова

Фрузинівка: Річний, Оранський, Миру, Гагаріна

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Ірпінський Горенка: Заводська, Київська, Молодіжна, Лісова, Київський, Мічуріна Реконструкція з 8 по 17 год
Ірпінський Ворзель: Ватутіна

Ірпінь: Озерна, Достоєвського пров., Михайлівський, Михайлівська

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
К.-Святошинський Віта-Поштова: Б.Хмельницького, Ярова, Незалежності, Київська, Звенигородська, Зелена, Миру, Грушевського, Франка, Васильківська, Одеська, Вишнева, Лисенка, Гоголя, Соснова, Горіхова, Матросова, Боярська, Кільцева, Кар'єрна, О.Стовби, Відродження, Янтарна, Довженко, Озерна, Стовби Олександра пров., К.Маркса, Шляхова

Боярка: Сонячна, Вишнева, Кібенка, Ягідна, Деснянська, Будаївського, Нова, Лисенка, Лінійна, Зоряна, Ясна, Проектована, Б.Хмельницького, Романа Шухевича, Територія технікума, Сільгосптехнікум, Білогородська, Волинський, Шевченка, Леніна, 50 років Жовтня, Франка, Фестивальна, Агрономічна, СТ “Мотоцикліст”, вул. Лінія 8

Гатне: Петрівського, Каштанова, Березнева, Яблунева

Стоянка: Польова, Тичини

Забір'я: Грушевського

Нове: Польова, Боярська, Незалежності, Сагайдачного, Грушевського, Боярський, Соборна, Богуна, Івана Мазепи, Правика, Козацька, Гулак-Артемовського, Садова, Святошинська, Сільгосптехнікум, Яблунева, Промислова

Софіївська Борщагівка: Пушкіна, Фермерська

Новосілки: Єрмоленко

Кременище: 50 років Перемоги

Капітанівка: СТ "Берізка-2"

Тарасівка: Київська, Сільгосптехнікум, Весняна, Садова, Княгині Ольги, Братів Погребних, Садова-2, Павлюченка Станіслава, Васильківська

Петропавлівська Борщагівка: Вишнева

Бобриця: Лісна

Хотів: Енергетиків

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
К.-Святошинський Княжичі: Леніна, Жовтневий, Набережна, Жовтнева, Шевченка Технічне обслуговування з 8 по 17 год
К.-Святошинський Шпитьки: Леніна, Паркова, Шмідта, Гагаріна

Дмитрівка: Молодіжна

Хотів: Паширова

Мила: Комарова

Боярка: Хрещатик

Гореничі: Леніна

Гнатівка: Заводська

Гатне: Озерна

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
К.-Святошинський Кременище: Сонячна, 50 років Перемоги, Грушевського Реконструкція з 10 по 17 год
Кагарлицький Новосілки: Шевченка, 1-го Травня, Радянська, Нова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Кагарлицький Ржищів: Б.Хмельницького Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Кагарлицький Ржищів: Незалежності

Халча: Виселкове

Технічне обслуговування з 9 по 18 год
Макарівський Ніжиловичі: Забуянська, Петровського Чистка траси з 8 по 18 год
Макарівський Колонщина: Набережна

Макарів: Ватутіна

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Макарівський Андріївка: Слобода, Жовтнева Реконструкція з 9 по 17 год
Макарівський Мостище: Озерна, Леніна, Соснова, Польова, Постишева, Шевченка, Кірова

Новосілки: КТП в полі, Лісова, Карпилівська, Сиченка, Лугова

Капітальний ремонт з 10 по 17 год
Миронівський Грушів: Грушів, Незалежності, Ушакова, Пасічна

Потік: Миру

Чистка траси з 8 по 17 год
Миронівський Вікторівка: Польова, Мічуріна, Яблунева

Матвіївка: Польова

Чистка траси з 8 по 17 год
Миронівський Вікторівка: Польова, Мічуріна, Яблунева

Матвіївка: Польова

Чистка траси з 8 по 17 год
Миронівський Микитяни: Микитяни, Лугова, Польова, Тракторна, Жовтнева, Колгоспна, Гайдара

Яхни: Яхни, Польова

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Миронівський Вікторівка: Польова, Мічуріна, Яблунева

Матвіївка: Польова

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Ковалин: Хвойова Чистка траси з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Виповзки: Свято-Троїцька Капітальний ремонт з 9 по 17 год
П.-Хмельницький Мазінки: Вишнева, Альтицька, Пушкіна, Левадня, Миру, Шевченка, Польова, Поліська, Шевченка пров., Лесі Українки, Лугова, Альтицький пров., Зарічна

Харківці: Сонячна

Технічне обслуговування з 9 по 16 год
Рокитнянський Ромашки: Виноградова, Набережна

Телешівка: Птахофабрика, Шевченка, Слобідська

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Сквирський Сквира: Київська, Залізнична, Лугова, Байдукова, Мічуріна Чистка траси з 6 по 20 год
Сквирський Сквира: Залізнична, Київська Реконструкція з 8 по 18 год
Сквирський Сквира: Залізнична, Київська Чистка траси з 8 по 18 год
Ставищанський Василиха: Наумова, Заріччя, Шевченка, Громадська, Кооперативна, Затишна, Пустовітна, Лугова Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Тетіївський Росішки: Суворова, 60-річчя Жовтня, Гагаріна, Молодіжна Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Тетіївський Росішки: Суворова, 60-річчя Жовтня, Гагаріна, Молодіжна Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Тетіївський Кашперівка: Богдана Хмельницького, Радгоспна, Московська, Пушкіна, Заготівельна, Гагаріна, Кузнечний, Яблуневий, Гоголя, Гоголя пров., Лісова, Кошового, Лесі Українки, Яблунева, Мисливський, Макаренка, Суворова, Франка

Тетіїв: Купальська, Автомобілістів, Енергетиків, Центральна

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Фастівський Кожанка: Шевченка пров., Шевченка, Кооперативна, Кооперативний, Квітнева, Триліська, Набережна, Ніколаєнка, Кірова пров., Зубарська, Комісарова, Лісний, Комісарова пров., Шкільна, Комарова

Триліси: Житловий масив, Миру, Кожанське Шоссе, Ж/м "Лісний", Корчіївка, Набережна, Незалежна, Нова, Лесі Українки, Котляревського, Соборна, Декабристів, Котовського пров., Гірська, Больничний, Котляревського пров., Горького, Зарічна, Б.Хмельницького, Островського, Дружби, Олександренка, Вишнева, Жовтнева, Олександренка пров., Околонська, Б.Хмельницького пров., Шевченка, Ж/м відгодувального пункту, Пушкіна, Шкільна, Шляхова, Франка, Короленка, Зарічний пров., Шляховий пров., Берегова, Горького пров., Шляховий, Гагаріна, Лугова, Першотравнева, Польова, Гончара, Богуна, Дачна, Молодіжна, Марка Вовчка, Степова, Шкільний, Довженка, Ланова, Козацька, Механізаторів, Червоноармійська, Садова, Степовий, Заводська, Заводський пров., Територія спиртзаводу

Королівка: Леніна, Триліська, Степова, Лісний, Березнева, Цегельний, Зелений

Бортники: Набережна, Південна, Буйка, Незалежності, Каштанова, Річний, Гайова, Польовий, Польова, Пушкіна, Незалежності пров., Шевченка, Лісова, Шевченка пров., Дачний масив "Весна", Господарство

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: Київська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Кожанка: Шевченка пров., Шевченка, Кооперативна, Кооперативний, Квітнева, Триліська, Набережна, Ніколаєнка, Кірова пров., Зубарська, Комісарова, Лісний, Комісарова пров., Шкільна, Комарова

Триліси: Житловий масив, Миру, Кожанське Шоссе, Ж/м "Лісний", Корчіївка, Набережна, Незалежна, Нова, Лесі Українки, Котляревського, Соборна, Декабристів, Котовського пров., Гірська, Больничний, Котляревського пров., Горького, Зарічна, Б.Хмельницького, Островського, Дружби, Олександренка, Вишнева, Жовтнева, Олександренка пров., Околонська, Б.Хмельницького пров., Шевченка, Ж/м відгодувального пункту, Пушкіна, Шкільна, Шляхова, Франка, Короленка, Зарічний пров., Шляховий пров., Берегова, Горького пров., Шляховий, Гагаріна, Лугова, Першотравнева, Польова, Гончара, Богуна, Дачна, Молодіжна, Марка Вовчка, Степова, Шкільний, Довженка, Ланова, Козацька, Механізаторів, Червоноармійська, Садова, Степовий, Заводська, Заводський пров., Територія спиртзаводу

Королівка: Леніна, Триліська, Степова, Лісний, Березнева, Цегельний, Зелений

Бортники: Набережна, Південна, Буйка, Незалежності, Каштанова, Річний, Гайова, Польовий, Польова, Пушкіна, Незалежності пров., Шевченка, Лісова, Шевченка пров., Дачний масив "Весна", Господарство

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: Київська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: Ковпака, Якубовського, Буйка, Прорізна, І.Карася, Південний, Транспортний, Транспортна, Поліграфічна, Яблунева, Яблуневий, Родини Симиренків, Великоснітинська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: Ковпака, Якубовського, Буйка, Прорізна, І.Карася, Південний, Транспортний, Транспортна, Поліграфічна, Яблунева, Яблуневий, Родини Симиренків, Великоснітинська Технічне обслуговування з 8 по 19 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 16 лютого 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

вторник, 20 апреля 2021 г.
14:25
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
20:45
На одном из корпусов Киевского политеха французский художник создал мурал с изображением абстрактных атомов (видео)
20:26
В Киеве чиновника Миграционной службы задержали на взятках за легализацию иностранцев в Украине
20:04
В Киеве 15 мая состоится масштабный экстремальный забег с препятствиями Race Nation
19:46
Семья директора Департамента финансов КГГА Владимира Репика сумела в прошлом году приумножить сбережения
19:31
ЖК “Озерный Гай Гатное” начал сотрудничество с “Кредобанком” в рамках программы “Доступная ипотека 7%”
19:25
На площади Победы в Киеве повысят безопасность движения и обустроят велодорожки и велопарковки
19:02
Постепенная стабилизация ситуации с заболеваемостью COVID-19 в Киеве является следствием сурового карантина - Анна Старостенко
18:42
Валентин Мондриевский: В Киеве запустили первое радио для школьников
18:26
В Минздраве объяснили, когда вакцинироваться второй дозой вакцины Covishield/AstraZeneca
18:04
Киев первый в Украине закупил соцуслугу стационарного ухода для лиц с инвалидностью с психическими расстройствами
17:44
В Ракитнянском районе в результате пожара в частном доме погиб мужчина
17:27
Столичная горгосадминистрация переоформила ГБР землю на улице Телиги, 8
17:03
Столичные власти планируют переоборудовать три остановки в Днепровском районе
16:48
“Свобода” требует, чтобы Кличко прекратил дерибаны Комарницкого и уволил Оленича, Свистунова и Тация - Кирилл Сазонов
16:42
Столичные власти объявили конкурс на должность директора Департамента транспортной инфраструктуры КГГА
Календарь событий