среда, 21 апреля 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 16 лютого 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 16 лютого 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 16 лютого 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться у Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Сквирському, Ставищанському, Таращанському та Фастівському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Баришівка: Київський шлях, Ломоносова, Селянська, Бориспільська

Швачиха: Індустріальна

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Білоцерківський Клочки: Травнева, Лугова, Шевченка, Шкільна, Піщана, Межова, Горова, Колгоспна, Нагірна1 Чистка траси з 8 по 18 год
Білоцерківський Глушки: Центральна, Надрічна Чистка траси з 8 по 18 год
Богуславський Розкопанці: Іванівка, Молодіжна, Піщаний, Піщана, Садовий, Лісний, Лісний пров., Росьовий пров. Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Богуславський Іванівка: Центральна, Садова, Васильківська Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Броварський Красилівка: Лесі Українки, Дяченка, Центральна, Героя, Чкалова Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Броварський Літки: Чоповського, Костенка, Лісова, На березі Десни

Рожни: Лисенка

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Васильківський Гребінки: Ярова Реконструкція з 9 по 17 год
Васильківський Гвоздів: Ярова, Шевченка, Київська Реконструкція з 9 по 17 год
Вишгородський Новосілки: Урочище “Вовчихи”, Гагаріна, СТ "Яблуневий", Яблунева, Оболонська, Корнійчука, Ореханова, Корольова, Київська, Леніна, Амбулаторна, Центральна, Ватутіна, Молодіжна, Промислова, Лісова, Шевченка, Старосільське лісництво, Урочище "Бурилово", Кедрова, Українська, Російська, Квітнева, Воровського, Шолуденка, СТ "Либідь", СТ "Ветеран", Польова, СТ "Риболов", Лучиста, СТ "Кедр", СТ "Кедр-8", Пришкільна, Старосільська, Придорожня, Щаслива, Урочище “Пеньки”, Прорізна, Вишгородська, Деснянська, Енергетиків, Придеснянська, Урожайна, Кар'єрна, Буртова, Соснова, СТ "Кедр 7", ДБК "Перемога", ДБК "Ювілейний", СТ “Зелений самшит”, Урочище “Участок”, Райдужна, Прилісна, Лагерна

Нижча Дубечня: Лісова, Миру, Дубова, Гагаріна, Бендика, Шкільна, Клименка, Шевченка, Григорія Савченка, Корольова, Садова, Коробейнікова, Київська, Леніна, Урочище Кружки, Берегова, Лугова, Коцюбинського, Волошковий пров., Вишнева, Коломіївська, Деснянська, Верховинська, Прикарпатська, СТ "Мічурінець", СТ "Монтажник", Соснова

Вища Дубечня: Спаська, Леніна

Раківка: СТ "Журавлі"

Вишгород: Мазепи, Ромашкова, Грушевського, Шолуденка

Лебедівка: Виноградна

Козаровичі: Ірпінська

Капітальний ремонт з 9 по 18 год
Вишгородський Лютіж: Нефьодова, 50 років СРСР, Леніна, Миру, Цвілія, Комарова, Б.Хмельницького, Пушкіна, Петрова, Гагаріна

Воропаїв: Молодіжна

Капітальний ремонт з 9 по 17 год
Вишгородський Лютіж: Петрова, Цвілія, Трофімова Капітальний ремонт з 9 по 17 год
Ірпінський Ворзель: Горького, Ватутіна, Горького пров., Лісовий, Паркова, Лісова, Семеніївська, Молодіжна, Ковельська

Мироцьке: Паркова

Ірпінь: Полтавська

Буча:

Реконструкція з 9 по 18 год
Ірпінський Ворзель: Горького, Ватутіна, Горького пров., Лісовий, Паркова, Лісова, Семеніївська, Молодіжна, Ковельська

Мироцьке: Паркова

Ірпінь: Полтавська

Буча:

Реконструкція з 9 по 18 год
Ірпінський Буча: Грибоєдова, Києво-Мироцька, Тургенєва, Тургенєва пров., Пушкінська, Революції, Миколи Гамалія, Шевченка Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Ірпінський Буча: Києво-Мироцька, Революції, Революції пров., Пушкінська, Миколи Гамалія

Ірпінь: Миру, Северинівська

Реконструкція з 8 по 17 год
Ірпінський Горенка: Заводська, Київська, Молодіжна, Лісова, Київський, Мічуріна Реконструкція з 8 по 17 год
К.-Святошинський Гатне: Джерельна, Озерна, Козацька, Каштанова, Доброго Дуба, Березнева, Мічуріна, Садова, Доброго шляху, Жулянська, Вишнева, Покровська, Комарова, Музейна, Гагаріна, Яблунева, Шкільна, Володимирська, Прикордонна, Південна, Київська, Щасливий пров., Ватутіна, Парковий, В. Швеця, Березневий

Крюківщина: Київська, Котирло, Я.Мудрого, Червоноармійська, Шкільна, Жовтнева, Космонавтів, Балукова пров., Балукова, Новосільська, Кірова пров., Космонавтів пров., Археологічна, Сагайдачного, Парникова, Афінська, Дніпровська, Захисна, Мальцева, Благовісна, Єдності, Світанкова, Одеська, П. Орлика, Ярова, Жулянська, Европейська

Вишневе: Першотравнева, В.Чорновола, Григорія Сковороди, Піонерська, Шевченка, Святоюрівська, Південна, Освіти, І. Мазепи, Затишна, Балукова, Свободи, Сонячна, Кутузова, Ватутіна, Садова, Святошинська, Промислова, Лесі Українки, Лісний, Європейська, Київська, Зелена, Машинобудівників, Весняний, Б.Хмельницького, Козацька, П.Дорошенка, Василя Стуса, Миколи Хвильового, І. Франка, Стуса, Сагайдачного Петра, Островського

Хотів: Т.Наливайко, Вигінська, Червоноармійська, Суворова

Лісники: Суворова, Клубна

Тарасівка: Братів Щеглов пров., Шевченка, Бондарчука

Софіївська Борщагівка: Вишнева, Весняна, Чорновола, Соборна, Велика Кільцева, Мала Кільцева, Промислова, Кільцева, Асканія, Чорновола пров., Хутір Фермерський вул. Вишнева, Пушкіна, Травнева, Миру

Петропавлівська Борщагівка: Трояндова, Щорса, Леніна, Жовтнева

Боярка: Маяковського, Б.Хмельницького, Молодіжна

Княжичі: Леніна

Лісне: Лісна

Святопетрівське: Лесі Українки, Шевченка, бульв. Шевченка

Юрівка: Лугова

Малютянка: Затишна

Мрія: Західна

Забір'я: Зелена

Мила: Підлісна

Гореничі: Спортивна

Реконструкція з 10 по 17 год
К.-Святошинський Чабани: Машинобудівників, Покровська Реконструкція з 9 по 18 год
Кагарлицький Зікрачі: Садова, Незалежності, Б. Хмельницького пров. Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Макарівський Ясногородка: Польова, Будівельна Реконструкція з 9 по 17 год
Макарівський Калинівка: Київська, Благодатна, Польова, Гоголя, Спортивна, Зоряна, Лісова, Степаненка Леоніда, 50р.Перемоги, Калинівська, КТП в полі, Руданського, Малинова

Фасівочка: Володимирська

Борівка: Садова, Зоряна, Центральна

Фасова: КТП в полі, Франка

Макарів: Паркова, Затишна, Лазурна, Юність, Сонячна

Юрів: Шкільна

Реконструкція з 9 по 17 год
Обухівський Старі Безрадичі: Тиханська, Київська, СТ "Підгірне" , вул Вишнева, Березова, Набережна, Свободи, СТ “Березове”, СТ “Медик-3”, Капустяна, Конюша

Польок: Революції

Великі Дмитровичі: Молодіжна, Комсомольська, Польова

Плюти: Сосновий, Плютовська, СТ “Світанок-2”, СТ “Луговий”

Нові Безрадичі: Березова, Шевченка, Підгірна, Набережна, Тиханська, Сонячна, Київська, Садова, Пушкіна, Церковний пров., Першотравнева, Комсомольська, Молодіжна, Капустяна, Левада, пров. Підгірний

Капустяна: Капустяна

Нещерів: Трьохджерельна, Садова, Чехова, Лугова, Молодіжна, Лісова, Гагаріна, Васильківська, СТ "Роднічок", Зелена, Горіхова, Горького, Преображенська, Косіора, СТ “Стугна”, Івушка

Обухів: Дзюбівка, Зінченка, Жеваги, Польок, Лугова, Каштанова, Чумацький шлях, Київська, Промислова, Лукавиця ж/м, Гоголя, Волошкова, Миру, Пушкіна, Ковалевський ж/м

Тарасівка: Шевченка, Пушкіна

Підгірці: Польова

Степок: Корольова

Березове: Березова

Малі Дмитровичі: Вишнева

Креничі: СТ "Лесная Поляна-2"

Козин: Рудики, Нова

Мала Вільшанка: Садова

Ленди: Сонячна

Трипілля: Суворова

Романків: Лісова

Витачів: Нагірна

Копачів: Дачний

Перше Травня: П. Гудима

Перегонівка: Гержана

Щербанівка: Шевченка

Паращина: Садова

Германівка: 30 років Перемоги

Українка: ---

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Обухівський Обухів: Миру, Київська, Промислова, Гоголя, Каштанова

Красна Слобідка: Шевченка

Українка: просп. Дніпровський

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
П.-Хмельницький Пристроми: Шевченка, Миколаївська, Незалежності, Молодіжна, Броварська Технічне обслуговування з 9 по 16 год
Сквирський Сквира: Залізнична, Київська Реконструкція з 8 по 18 год
Ставищанський Василиха: Польова, Наумова Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ставищанський Василиха: Партизанська, Польова, Садова, Степова, Лісова, Набережна, Пустовітна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Таращанський Ріжки: Центральна Технічне обслуговування з 12 по 18 год
Фастівський Мотовилівка: Богуна, Соборна, Грушевського, Вишнева, Степова Капітальний ремонт з 10 по 17 год
Фастівський Борова: Пушкіна, Лісний Кордон, Лісна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: Андрія Саєнка пров., Ярослава Мудрого, Квітнева, Васильківська, Друкарська, Небесної Сотні, Небесної Сотні пров., Миру Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: Дідовщанська, Житомирська

Веприк: Соборна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: Андрія Саєнка пров., Ярослава Мудрого, Квітнева, Васильківська, Друкарська, Небесної Сотні, Небесної Сотні пров., Миру Технічне обслуговування з 8 по 19 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 15 лютого 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

вторник, 20 апреля 2021 г.
14:25
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
20:45
На одном из корпусов Киевского политеха французский художник создал мурал с изображением абстрактных атомов (видео)
20:26
В Киеве чиновника Миграционной службы задержали на взятках за легализацию иностранцев в Украине
20:04
В Киеве 15 мая состоится масштабный экстремальный забег с препятствиями Race Nation
19:46
Семья директора Департамента финансов КГГА Владимира Репика сумела в прошлом году приумножить сбережения
19:31
ЖК “Озерный Гай Гатное” начал сотрудничество с “Кредобанком” в рамках программы “Доступная ипотека 7%”
19:25
На площади Победы в Киеве повысят безопасность движения и обустроят велодорожки и велопарковки
19:02
Постепенная стабилизация ситуации с заболеваемостью COVID-19 в Киеве является следствием сурового карантина - Анна Старостенко
18:42
Валентин Мондриевский: В Киеве запустили первое радио для школьников
18:26
В Минздраве объяснили, когда вакцинироваться второй дозой вакцины Covishield/AstraZeneca
18:04
Киев первый в Украине закупил соцуслугу стационарного ухода для лиц с инвалидностью с психическими расстройствами
17:44
В Ракитнянском районе в результате пожара в частном доме погиб мужчина
17:27
Столичная горгосадминистрация переоформила ГБР землю на улице Телиги, 8
17:03
Столичные власти планируют переоборудовать три остановки в Днепровском районе
16:48
“Свобода” требует, чтобы Кличко прекратил дерибаны Комарницкого и уволил Оленича, Свистунова и Тация - Кирилл Сазонов
16:42
Столичные власти объявили конкурс на должность директора Департамента транспортной инфраструктуры КГГА
Календарь событий