пятница, 17 сентября 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 25 липня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 25 липня 2021 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 25 липня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Києво-Святошинському, Макарівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Ставищенському, Таращанському та Тетіївському районах. 

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Хлопків: Хлопківська, Хуторська, Лісова, Польова, Набережна

Швачиха: Зоряна

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Баришівський Дернівка: Центральна, Гайова, Франка, Клубний, Перемоги, Лісова, Суворова, Б.Хмельницького, Лісна, Квітуча, Дружня, Калинова, Затишний пров., Ватутіна пров. Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Білоцерківський Чупира: Надрічна, 2 відділення, Катодна, Шкільна, 3 відділення, Молодіжна, 4 відділення, Робітнича (4 відділення), Скважина, Станція, Урожайна, Шевченка, Вишнева, Новоселівська, Ставок, Миру, Єдності, Нова, Садова, Голубина, Шкільний, Гетьманська, Незалежності

Озерна: Комора, Гуртожиток, Контора, Хоздвір, Котельня, Молодіжна, Їдальня, Клуб, Коридорне освітлення, Магазин, Зоряна, Адмінбудинок, Заправка

Реконструкція з 8 по 17 год
Богуславський Щербашенцi: Перемоги, Горького пров., Чапаєва пров. Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Богуславський Богуслав: Чумацький шлях, Петровського пров., Стадіонна, Стадіонний Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Бориспільський Глибоке: Виноградна, Центральна, Квітнева, Суворова, Шевченка, Калинова, Шевченка пров., Садова, Польова, Польовий, Квітневий Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Любарцi: Центральна, Братів Гопкалів, Короленка, Центральний, Пушкіна, Молодіжна, Короленка пров., Перемоги пров., Братів Гопкалів пров., Шевченка, Шевченка пров., Польова, Франка, Марини Копач, Братів Жалдаків, Європейська, Шовковична, Сонячна, Ново-Петровська, Гідності пров., Гідності, Лесі Українки пров., Виноградна, Виноградний, Матросова, Арсенальна, Лермонтова, Першотравнева, Березнева, Миру, Зоряна, Соборна, Соборний, Медова, Волошкова, Дружби пров., Макаровицька, Зої Космодем'янської, Перемоги, Матросова пров.

Вишеньки: Шевченка

Гнідин: Шевченка пров.

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Требухів: Мічуріна, Постишева, Садова, Горочанський, Горобинова, Лугова, М.Буяло, Кутузова, Зоряна, Південна, Ковпака, Дударківська

Бровари: Мічуріна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Бровари: Ступака, Слуцька, Гончара, Павла Тичини, Л.Глібова, Глібова, Перонна

Соболівка: Ватутіна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Бровари: Поповича, Володимира Великого, Красилівська, Павлова, Лермонтова, Міхновського Миколи, Онікієнка Олега, Броварської сотні, Москаленка Сергія Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Княжичі: Преображенська, Чорновола, Залозного пров., Княжа, Залозного, Соборності, Будівельників, Княжий пров., Садова

Бровари: Гордієнка Костя

Реконструкція з 8 по 17 год
Броварський Княжичі: Соборності, Нова, Тиха, Райдужна Реконструкція з 8 по 17 год
Васильківський Мала Солтанівка: Володимирська, Комсомольська, Садова, Київська, Першотравневий, Миколаївська, Першотравнева, Солов`їна, Польова Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Вишгородський Вишгород: Мазепи, Шкільна, Шевченка, Дніпровська, Шевченка просп.

Нові Петрівці: Леніна

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Володарський Капустинці: Леніна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Згурівський Згурівка: Московська, Лесі Українки, Нова, Чернігівська, Полтавська, Петровського Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Згурівський Згурівка: Кошового, Українська, Вишнева, Визволителів, Заможна Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Іванківський Коленцівське: Миру, Тетерівська, Лісова, Лісовий пров., Київська, СТ “Медик-2”

Блідча: Миру, В.Кібенка, Шевченка, Шишова, Ковпака, Лугова, Молодіжна, Лісова, Шкільна

Запрудка: Короленка, Пархоменка, Шевченка, Хоменка, Скорохода, Шкільна, Крайова, Малашенка, Садова

Коленці: Миру, Тетерівський, Гагаріна, Шевченка, Шевченка пров., Будівельний, Толочина Павла, Кибенка Віктора, Пролетарський

Тетерівське: Дружби, Набережна

Капітальний ремонт з 10 по 17 год
Іванківський Блідча: Миру, Шевченка, В.Кібенка, Лугова, Лісова Капітальний ремонт з 8 по 20 год
К.-Святошинський Лісники: Тельмана, Клубна, Вітряні Гори, Вітряна, Панська, Центральна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Макарівський Копилів: Київська, Білоцерківська, Жовтнева, Шевченка, Макарівська Технічне обслуговування з 9 по 20 год
Обухівський Красне Перше: Миру, Гагаріна, Франка, Виноградна, Радянська

Козіївка: Гагаріна, Миру

Обухів: Каштанова

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Магдебурзького права, Гімназійна, Покровська, Київська, Річна Чистка траси з 14 по 20 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Магдебурзького права, Гімназійна, Покровська, Київська, Річна Технічне обслуговування з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Студеники: Переяславське Шосе, Переяславське Шосе пров., Мохорівка, Лісова, Якушева, Акаційова, Студениківська, Вишнева, Козелецька, Якушева пров. Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Ставищанський Гостра Могила: Молодіжна, Зелений, Вербова

Любча: Поштова

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Таращанський Ківшовата: Ярослава Мудрого, Б.Хмельницького, Ярослава Мудрого пров., Вишнева Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Таращанський Калинове: Молодіжна, Чумаківка, Патріотичний пров., Старинська

Тараща: Б.Хмельницького

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Тетіївський Стадниця: Шкільна, Радянська, Шевченка, Колгоспна, Піонерська, Жовтнева, Космонавтів, Заводська Технічне обслуговування з 9 по 19 год
Тетіївський Степове: Молодіжна, Будьоного, Перемоги, Площа Слави, Жовтнева, Людвіга Свободи, Дружби, Ватутіна, Набережна

Денихівка: Колгоспна, Набережна, Космонавтів, Молодіжна, Садова, Лиса Гора, Радянська

Високе: Бевзюка, Леніна, Прорізна, Шевченка, Жовтнева, Садова

Горошків: Центральна, Молодіжна, Шкільна, Польова, Жовтнева, Кругла, Заводська, Ярова, Лантушенко, Нагірна, Надії пров., Поповича, Шевченка, Садова, Франка, Нова

Ріденьке: Польова

Одайпіль: Миру

Кашперівка: Чумацький шлях, Шкільна

Технічне обслуговування з 9 по 19 год
Тетіївський Денихівка: Набережна, Космонавтів, Молодіжна

Одайпіль: Миру

Капітальний ремонт з 8 по 19 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 24 липня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

пятница, 17 сентября 2021 г.
07:15
Сегодня, 17 сентября, ярмарки пройдут в девяти районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 17 сентября 2021 года
четверг, 16 сентября 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 17 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:27
В Киеве задержали организатора схема по изготовлению “документов” для получения карты поляка
20:04
На Киевщине вновь можно ловить раков
19:41
Школи Київщини, де до 20 вересня не буде вакциновано 80% вчителів, можуть бути зачинені, – Василь Володін
19:26
В Киеве почтили память Гонгадзе (фото)
19:05
Мэра Киева просят не допустить застройки проданного недавно на аукционе участка в парке “Юность”
18:44
На Киевщине с воздуха разбрасывают вакцину против бешенства для диких животных (фото)
18:21
Перший капремонт за 40 років: у селі на Київщині оновлюють дитсадок у рамках “Великого будівництва” (відео)
18:00
Правоохранители проводят осмотр на строительстве Подольского моста с привлечением экспертов (фото)
17:41
ГБР обвиняет руководство КП “Киевский центр развития городской среды” в присвоении средств при реконструкции парка “Киото” (видео)
17:26
В Киеве за сутки от коронавируса умерли 2 человека
17:03
“Альянс Новобуд” и Cityconsult Development ввели в эксплуатацию сразу два дома
16:45
Центр обслуживания населения в Дарницком районе получил адрес
16:21
Баскетбольний майданчик і бігові доріжки: до кінці вересня на Київщині планують модернізувати ще один стадіон (фото)
Календарь событий