пятница, 17 сентября 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 24 липня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 24 липня 2021 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 24 липня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Баришівському, Бориспільському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському та Фастівському районах. 

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Баришівка: Некрасова, Новоселів, Центральна, Центральний, Березанська, Набережна, Садова, Богдана Хмельницького

Дернівка: Березанський шлях

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Баришівський Баришівка: Бажана, Червона, Паркова, Болотна, Гетьмана Дорошенка, Мічуріна, Мічуріна пров., Липняцька, Гагаріна, Бажана пров., Привокзальна, Одеська, Зерова, Трубіжська Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Бориспільський Велика Стариця: Жовтнева, Козацька, Заплавна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Дударкiв: Миру, Нова, Мисливська, Першотравнева, Московська, Пушкіна, Садова Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Кийлiв: Франка, Рудяківська, Паркова, Шевченка, Набережна, Дніпровська, Шкільна, 1 Рудяківська, Петренка, Дачі Дніпра, Гончарівська

Головурiв: Гарфункіна

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Броварський Требухів: Мічуріна, Постишева, Садова, Горочанський, Горобинова, Лугова, М.Буяло, Кутузова, Зоряна, Південна, Ковпака, Дударківська

Бровари: Мічуріна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Княжичі: Преображенська, Чорновола, Залозного пров., Княжа, Залозного, Соборності, Будівельників, Княжий пров., Садова

Бровари: Гордієнка Костя

Реконструкція з 8 по 17 год
Броварський Княжичі: Соборності, Нова, Тиха, Райдужна Реконструкція з 8 по 17 год
Васильківський Ксаверівка: Комсомольська, Садова, Радянська, Київська, Я.Барабася Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Васильківський Васильків: Небесної Сотні, Садова, Покровська, Головачова, Хохрякова, Коцюбинського, Соборна, Лермонтова Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Вишгородський Рихта: Подільська, Шевченка, Рихта, Лісна Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Володарський Зрайки: Лісова, Лесі Українки, Шевченка, Набережна, Леніна, Вулиця невизначена

Рачки: Суворова

Шевченкове: Миру, Першотравнева

Брідок: Лесі Українки, Франка

Хмельницьке: Славутська, Лісовий, Алмаатинська, Польовий, Дружби народів

Матвіїха: Чапаєва

Лобачів: Лісова, Набережна

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Згурівський Згурівка: Слов`янський пров., Братів Бригинських, Петровського, Московська, Толстого, Сонячна, Чернігівська

Черевки: Шкільна

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Іванківський Зимовище: Миру Капітальний ремонт з 9 по 17 год
Іванківський Рудня-Тальська: Жовтнева, Шкільна, Тальська

Рокитна Слобода: Лісова, 8 Березня

Білий Берег: Дружби, З.Космодем'янської

Триліси: Незалежна

Воропаївка: Вінницька, Миру, Рокітна, Шевченка, 1-го Травня

Шпилі: Шкільна, Калиновий, 1-го Травня, Миру, Шевченка, Зарічна, Шевченка пров., К.Фещенко

Р.Шпилівська: Зарічна, Дружби

Зимовище: Миру, 1-го Травня

Леонівка: Київська, Курловича, Шевченка, В.Кібенка пров., В.Кібенка

Феневичі: Ланова

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Кагарлицький Шпендівка: Польова, Миру

Бендюгівка: Жовтнева, Пушкіна

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Кагарлицький Стрітівка: Гагаріна, Б.Хмельницького, Шевченка, Кільцева, Молодіжна, Перемоги, Лесі Українки, Воропаївська, Героїв Трипілля, Берегова, Підгірна, Богуна, Нова, Польова Капітальний ремонт з 8 по 18 год
К.-Святошинський Петропавлівська Борщагівка: Мельниченко, Коротченко, Комсомольська, Берегова, Прорізна, Солом’янська, Весняна

Софіївська Борщагівка: Фермерська

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Тарасівка: Радянська, Космонавтів, Калініна, Боженка, Вишневий, Коцюбинського, Маяковського, Пушкіна, Леніна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Тарасівка: Шевченка, Ярова, Шкільна, Горького Чистка траси з 8 по 19 год
Макарівський Копилів: Київська, Білоцерківська, Жовтнева, Шевченка, Макарівська Технічне обслуговування з 9 по 20 год
Обухівський Копачів: Гагаріна

Шевченкове: Гагаріна

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Обухівський Красне Перше: Андрія Малишка, Шевченка, Загребля, Лесі Українки, Косинки Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Обухівський Красне Перше: Андрія Малишка, Соборна, Радянська, Жовтнева, Садова, Новоселиця, Виноградна, Набережна, Косинки, Шевченка, Юності, Лесі Українки Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Обухівський Красне Перше: Виноградна, Лесі Українки, Косинки, Радянська

Красна Слобідка: Пушкіна

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Обухівський Дерев'яна: СТ “Діброва”

Красне Перше: Садова

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Обухівський Красне Перше: Лесі Українки, Радянська, Юності, Косинки, Жовтнева, Виноградна, Садова Технічне обслуговування з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Космонавтів, Каштанна, Дружби, Алєксєєва, Петухова, Комарівська, Федоровича Тараса, Федоровича Тараса пров. Технічне обслуговування з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Шевченка, Музейний Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Шкільна Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Шкільна Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Мазепи Івана, Покровська, Сковороди, Хмельницького Богдана Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Шевченка, Мала Підвальна, Валовий Перекат, Сковороди Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Поліська, Делегацька, Гостинна, Авраменка Віктора, Зустрічна, Краєвидний, Краєвидна Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Можайська, Металургів, Заповітна, Соборна, Наливайка, Тітовського, Привітна, Ранкова Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Костомарова Миколи, Борисоглібська, Святилівська, Остапа Вишні, Свободи, Героїв Дніпра, Волошкова

Дем'янці: Центральна

Реконструкція з 8 по 18 год
Ставищанський Стрижавка: Польова, Лугова, Шкільна Технічне обслуговування з 16 по 19 год
Ставищанський Стрижавка: Ярова, Київська, Сонячний пров., Польова, Молодіжна, Пархоменка Капітальний ремонт з 8 по 16 год
Таращанський Ківшовата: Ярослава Мудрого, Б.Хмельницького, Ярослава Мудрого пров., Вишнева Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Тетіївський Стадниця: Шкільна, Радянська, Шевченка, Колгоспна, Піонерська, Жовтнева, Космонавтів, Заводська Технічне обслуговування з 9 по 19 год
Тетіївський Степове: Молодіжна, Будьоного, Перемоги, Площа Слави, Жовтнева, Людвіга Свободи, Дружби, Ватутіна, Набережна

Денихівка: Колгоспна, Набережна, Космонавтів, Молодіжна, Садова, Лиса Гора, Радянська

Високе: Бевзюка, Леніна, Прорізна, Шевченка, Жовтнева, Садова

Горошків: Центральна, Молодіжна, Шкільна, Польова, Жовтнева, Кругла, Заводська, Ярова, Лантушенко, Нагірна, Надії пров., Поповича, Шевченка, Садова, Франка, Нова

Ріденьке: Польова

Одайпіль: Миру

Кашперівка: Чумацький шлях, Шкільна

Технічне обслуговування з 9 по 19 год
Тетіївський П'ятигори: Кулішева Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Фастівський Кожанка: Шевченка пров., Шевченка, Кооперативна, Кооперативний, Квітнева, Триліська, Набережна, Ніколаєнка, Кірова пров., Зубарська, Комісарова, Лісний, Комісарова пров., Шкільна, Комарова

Триліси: Житловий масив, Миру, Кожанське Шоссе, Ж/м "Лісний", Корчіївка, Набережна, Незалежна, Нова, Лесі Українки, Котляревського, Соборна, Декабристів, Котовського пров., Гірська, Больничний, Котляревського пров., Горького, Зарічна, Б.Хмельницького, Островського, Дружби, Олександренка, Вишнева, Жовтнева, Олександренка пров., Околонська, Б.Хмельницького пров., Шевченка, Ж/м відгодувального пункту, Пушкіна, Шкільна, Шляхова, Франка, Короленка, Зарічний пров., Шляховий пров., Берегова, Горького пров., Шляховий, Гагаріна, Лугова, Першотравнева, Польова, Гончара, Богуна, Дачна, Молодіжна, Марка Вовчка, Степова, Шкільний, Довженка, Ланова, Козацька, Механізаторів, Червоноармійська, Садова, Степовий, Заводська, Заводський пров., Територія спиртзаводу

Королівка: Леніна, Триліська, Степова, Лісний, Березнева, Цегельний, Зелений

Бортники: Набережна, Південна, Буйка, Незалежності, Каштанова, Річний, Гайова, Польовий, Польова, Пушкіна, Незалежності пров., Шевченка, Лісова, Шевченка пров., Дачний масив "Весна", Господарство

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Фастівський Велика Офірна: Чумацький Шлях, Луговий, Леніна, Шевченка, Матросова, Шевченка пров., Садова, Малишка, Тичини, Толстого пров., Тичини пров., Садовий, Чумацький шлях пров., Набережна, Толстого, Набережний

Мала Снітинка: Гагаріна, Без назви, Гагаріна пров., Київська, Унавська, Собковського, Матросова, Шевченка, Матросова пров., Терешкової, Нова

Мотовилівка: Вулиця невизначена, Пархоменка, Новолісна, Лісна, Зелена, Світла, Лісовий, Зелений, Зіркова, Ставкова, Зірковий, Без назви

Вишняки: Лісна, Гагаріна, Тітова, Гагаріна пров., Тарасенківська, Лісовий, Піщана, Піщаний, Без назви

Велика Мотовилівка: Хмельницького

Скригалівка: Квітнева

Реконструкція з 5 по 16 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 23 липня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

четверг, 16 сентября 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 17 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:27
В Киеве задержали организатора схема по изготовлению “документов” для получения карты поляка
20:04
На Киевщине вновь можно ловить раков
19:41
Школи Київщини, де до 20 вересня не буде вакциновано 80% вчителів, можуть бути зачинені, – Василь Володін
19:26
В Киеве почтили память Гонгадзе (фото)
19:05
Мэра Киева просят не допустить застройки проданного недавно на аукционе участка в парке “Юность”
18:44
На Киевщине с воздуха разбрасывают вакцину против бешенства для диких животных (фото)
18:21
Перший капремонт за 40 років: у селі на Київщині оновлюють дитсадок у рамках “Великого будівництва” (відео)
18:00
Правоохранители проводят осмотр на строительстве Подольского моста с привлечением экспертов (фото)
17:41
ГБР обвиняет руководство КП “Киевский центр развития городской среды” в присвоении средств при реконструкции парка “Киото” (видео)
17:26
В Киеве за сутки от коронавируса умерли 2 человека
17:03
“Альянс Новобуд” и Cityconsult Development ввели в эксплуатацию сразу два дома
16:45
Центр обслуживания населения в Дарницком районе получил адрес
16:21
Баскетбольний майданчик і бігові доріжки: до кінці вересня на Київщині планують модернізувати ще один стадіон (фото)
16:00
Правоохранители проводят обыски в КП “Житлоинвест-УКБ” по делу о хищении средств на закупках пассажирских лифтов
15:46
Директор школы в Белой Церкви считает, что девочке с редким заболеванием “хрустального человека” не место в ее заведении
Календарь событий