четверг, 5 августа 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 23 липня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 23 липня 2021 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 23 липня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться у Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бороднянському, Бориспільському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському та Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків Вид планових робіт Час проведення
Обухівський Козин: Садова, Набережна, Солов'яненка, Шевченка, Лісова, Нова, Південна, Жеваги, Гагаріна, Партизанська, Кожедуба, Лесі Українки, Шевченка пров., Київська, Франка, Лісна, Городній пров., Колінченко, Набережно-Лугова, Вербний, Озерна, Конча-Заспа, Берегова, Козацький пров., Лугова, Вереснева, Дамба, СТ "Берегиня", Столичне Шосе, пров. СТОЛИЧНИЙ, Ханський, Софіївський, Козацька, пров. Рибальський, Жовтневої Революції, Вербовий

Обухів: Васильківська, Лукавиця ж/м, Київська, Гайдамацька

Романків: Лісова

Мала Вільшанка: Шевченка

Київ: Столичне шосе

Реконструкція з 14 по 17 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Можайська, Оболонна, Лагерна, Героїв Крут, Лозова, Литвиненка Михайла, Миру, Дніпровська, Дніпровський, 2 Можайський, Героїв Дніпра Технічне обслуговування з 12 по 20 год
Обухівський Перегонівка: Лісова

Козин: Зарічна, Нова, Лугова, Дамба, Вереснева, Старокиївська, Іржавська, Конча-Озерна, ж/м “Козинський”, Солов'яненка, Набережна, СТ "Берегиня", Урочище Козин, Зоряний, ж/м "Краєвид", Пайова, Берегова, СТ "Міжріччя-1", ж/м "Козинський 2", Березова

Обухів: Малишка

Германівка: Б.Хмельницького, Комсомольська

Романків: Березова

Реконструкція з 10 по 13 год
Макарівський Макарів: Довга, Житня, Нова, Проектна Реконструкція з 10 по 19 год
Макарівський Макарів: Довга, Житня, Шляхетська, Нова, Абрикосова Реконструкція з 10 по 19 год
Бородянський Пісківка: Ніни Сосніної Реконструкція з 10 по 15 год
Білоцерківський Біла Церква: Першотравнева, Андрія Шептицького, Водопійна Реконструкція з 10 по 16 год
Сквирський Великополовецьке: Підгайя

Мала Михайлівка: Бесарабська, Селище

Реконструкція з 9 по 20 год
Ірпінський Горенка: Київська

Боярка: Агрономічна

Реконструкція з 9 по 17 год
Богуславський Медвин: Прокопенкова, Олександра Бочарова, 2 Першотравневий Реконструкція з 9 по 20 год
Макарівський Пашківка: Пролетарська, Горького, Першотравнева, Садова, Кірова, Пугачова, Калініна, Набережна

Фасова: Шевченка

Весела Слобода: Комсомольська

Технічне обслуговування з 9 по 16 год
К.-Святошинський Гатне: Джерельна, Озерна, Козацька, Каштанова, Доброго Дуба, Березнева, Мічуріна, Садова, Доброго шляху, Жулянська, Вишнева, Покровська, Комарова, Музейна, Гагаріна, Яблунева, Шкільна, Володимирська, Прикордонна, Південна, Київська, Щасливий пров., Ватутіна, Парковий, В. Швеця, Березневий

Крюківщина: Київська, Котирло, Я.Мудрого, Червоноармійська, Шкільна, Жовтнева, Космонавтів, Балукова пров., Балукова, Новосільська, Кірова пров., Космонавтів пров., Археологічна, Сагайдачного, Парникова, Афінська, Дніпровська, Захисна, Мальцева, Благовісна, Єдності, Світанкова, Одеська, П. Орлика, Ярова, Жулянська, Европейська

Вишневе: Першотравнева, В.Чорновола, Григорія Сковороди, Піонерська, Шевченка, Святоюрівська, Південна, Освіти, І. Мазепи, Затишна, Балукова, Свободи, Сонячна, Кутузова, Ватутіна, Садова, Святошинська, Промислова, Лесі Українки, Лісний, Європейська, Київська, Зелена, Машинобудівників, Весняний, Б.Хмельницького, Козацька, П.Дорошенка, Василя Стуса, Миколи Хвильового, І. Франка, Стуса, Сагайдачного Петра, Островського

Хотів: Т.Наливайко, Вигінська, Червоноармійська, Суворова

Лісники: Суворова, Клубна

Тарасівка: Братів Щеглов пров., Шевченка, Бондарчука

Софіївська Борщагівка: Вишнева, Весняна, Чорновола, Соборна, Велика Кільцева, Мала Кільцева, Промислова, Кільцева, Асканія, Чорновола пров., Хутір Фермерський вул. Вишнева, Пушкіна, Травнева, Миру

Петропавлівська Борщагівка: Трояндова, Щорса, Леніна, Жовтнева

Боярка: Маяковського, Б.Хмельницького, Молодіжна

Княжичі: Леніна

Лісне: Лісна

Святопетрівське: Лесі Українки, Шевченка, бульв. Шевченка

Юрівка: Лугова

Малютянка: Затишна

Мрія: Західна

Забір'я: Зелена

Мила: Підлісна

Гореничі: Спортивна

Реконструкція з 9 по 18 год
Макарівський Гавронщина: Київська, Миколаївська, Жовтнева, Товстолеская, Шевченка, 1 Травня, Польова

Плахтянка: Жовтнева, Ватутіна, Коцюбинського, Чапаєва, Кавказька, Лугова, КТП в полі

Червона Гірка: 1 Травня, Франка, Шевченка, КТП в полі, Ковпака, Соснова

Маковище: Садова, Набережна, Жовтнева, Корабельна

Андріївка: Шевченка, 1 Травня, О.Меля, КТП в полі

Макарів: Садова, Абрикосова, Житня

Бишів: Садова

Технічне обслуговування з 9 по 19 год
Володарський Капустинці: Набережна, Леніна, Миру, Шевченка, Сквирська, Першотравнева, Ворошилова, Куйбишева

Коржиха: Володарська

Технічне обслуговування з 9 по 19 год
Бородянський Пісківка: Ніни Сосніної, Шкільна, Тетерівська, Центральна, Весняна, Санаторна, Дачна, 1-го Травня

Діброва: Валентина Опанасенка

Луб'янка: 1-го Травня

Технічне обслуговування з 9 по 17 год
Таращанський Калинове: Набережна, Заводська, Зарічна, Молодіжна, Вуличний Реконструкція з 9 по 19 год
Макарівський Макарів: Механізаторів, Медична, Космонавтів, Петриченка, Героїв Чорнобиля, Б.Хмельницького, Гагаріна, Ватутіна, Банківська, Незалежності, Комарова Технічне обслуговування з 9 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви, Ливарна, Радянська, Миру, Червонопрапорна, Кірова Технічне обслуговування з 9 по 19 год
Кагарлицький Стайки: Преображенська, Зелена, Шестопала, Садова, Вербна, Чехова, Київська, Свободи Реконструкція з 9 по 21 год
Іванківський Нові Макалевичі: Польова, Миру, Правди

Ковалівка: Гагаріна, Молодіжна

Доманівка: Садова, Лісова

Карпилівка: 8 Березня, Корольова

Піски: Садова

Степанівка: Зарічна, Пролетарська

Капітальний ремонт з 9 по 17 год
Бориспільський Сулимівка: Садова, Леніна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Сулимівка: Першотравнева, Івана Богуна, Лісова, Підлісна, Давидюка, Польовий, 8 Березня, Садова, Вишневий, Виноградна, Озерна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Сулимівка: Комсомольська, Лугова, Піонерів, Ворошилова, Піонерська, Польовий, Леніна

Гора: Центральна

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Баришівський Перемога: Старокиївська, Забайкальська, Братів Ковалів, Ядлівська, Нова, Партизанська Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Білоцерківський Трушки: Набережна, Нечуй-Левицького, Козацька, Юрія Гагаріна, Мічуріна, Чкалова, Вишнева, Зоряна, Шкільна, Центральна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Рокитнянський Житні Гори: Першотравнева, Островського, Високий, Польова, Верхній пров., Гайова Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Білоцерківський Сорокотяги: Вишнева, 2 Вишневий, Чкалова, Центральна, 2 Центральний пров., Берегова, 1Центральний пров., 3 Центральний пров., Травнева, 1 Вишневий, Миру Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Яготинський Супоївка: Молодіжна, Яготинська, Агостроївська, Ковпака, Глухівська

Озерне: Першотравнева

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Васильківський Васильків: Березова, Соборна, Донбасівська, Донбасівський, Цегельний Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Білоцерківський Фурси: 8 Березня, Ярослава Мудрого, Левадна, Польова, Першотравнева, Шолохова, Чкалова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Васильківський Васильків: Небесної Сотні, Садова, Покровська, Головачова, Хохрякова, Коцюбинського, Соборна, Лермонтова Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: Житомирський пров. Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Трушки: Набережна, Нечуй-Левицького, Козацька, Юрія Гагаріна, Мічуріна, Чкалова, Вишнева, Зоряна, Шкільна, Центральна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Білоцерківський Трушки: Набережна, Нечуй-Левицького, Козацька, Юрія Гагаріна, Мічуріна, Чкалова, Вишнева, Зоряна, Шкільна, Центральна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Шкарівка: Миру, Надрічний, Миру пров. Чистка траси з 8 по 18 год
Білоцерківський Томилівка: Молодіжна, Кринична, Слави, Дружби Чистка траси з 8 по 18 год
Володарський Зрайки: Лісова, Лесі Українки, Шевченка, Набережна, Леніна, Вулиця невизначена

Рачки: Суворова

Шевченкове: Миру, Першотравнева

Брідок: Лесі Українки, Франка

Хмельницьке: Славутська, Лісовий, Алмаатинська, Польовий, Дружби народів

Матвіїха: Чапаєва

Лобачів: Лісова, Набережна

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Білоцерківський Фурси: Сіркова, Богдана Хмельницького, Європейська, Соснова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Володарський Зрайки: Лісова, Лесі Українки, Шевченка, Набережна, Леніна, Вулиця невизначена

Рачки: Суворова

Шевченкове: Миру, Першотравнева

Брідок: Лесі Українки, Франка

Хмельницьке: Славутська, Лісовий, Алмаатинська, Польовий, Дружби народів

Матвіїха: Чапаєва

Лобачів: Лісова, Набережна

Чистка траси з 8 по 19 год
Броварський Княжичі: Київська, Дачна, Озерна, Стогнія, Залозного пров., Княжа, Стогнія пров., Залозного, 5 Лінія, Київський, 3 Лінія, Ялинкова, Абрикосова, Лісна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Баришівський Березань: Калинова, Криниці, ім. Григорія Сковороди, Журавлиний пров., Набережна, Журавлина, Молодіжна, Цегельна, Калиновий, Героїв Крут, Автошосе Київський Шлях, П. Мирного Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Сквирський Великополовецьке: Садова, Першотравнева Чистка траси з 8 по 18 год
Миронівський Гулі: Набережна, Гулі Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Сквирський Сквира: Чкалова, Ватутіна, Маслова, Маслова пров., Плугатаря, Папаніна, Медовий, Франка, Співоча, Ольшевського, Слобідська, Лесі Українки, Максима Рильського, Короленка, Слободянський, Горького, пров. Горького, Кобзаря, Hовоселецька, Яблуневий, Соборна, Толстого пров., Річний, Новоселицький, Незалежності, Б.Хмельницького, Вишнева, Матросова, Кільцевий, Бондаря-Дністрового пров., Бондаря-Дністрового, Новоселицька, Калинова, Сонячна, Першотравнева, Леваневського, Громова, Стаханова, Фруктових садів, Комунар пров., П.Осипенко

Антонів: Слобода

Чистка траси з 8 по 19 год
П.-Хмельницький Пристроми: 30 років Перемоги, Польова, Ватутіна, Покровська, Козацька, Сонячна, Бобровників, Першотравнева, Набережна, Гордіївська, Черняховського, Свободи, Незалежності, Молодіжна, Діброва, Броварська, Миколаївська, Шевченка

Переяславське: Горького

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
К.-Святошинський Шпитьки: Леніна, Паркова, Шмідта, Гагаріна

Дмитрівка: Молодіжна

Хотів: Паширова

Мила: Комарова

Боярка: Хрещатик

Гореничі: Леніна

Гнатівка: Заводська

Гатне: Озерна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Боярка: Тарасівська, Шевченка, Замковий, Польова, Лисенка, Донбасівський, Старий, Васильківська, Франка, Загородня, Зелена, Іванівський Тупік, Зелений, Київська, Київський, Вокзальна, Притвірський, Михайла Грушевського, Січових Стрільців, Криворізький, Кібенка, Лікарняний, Ягідна, Хрещатик, С.Шамрая, Східна, Базарний, Будаївського, Нова, Амбулаторна, Малий, Транссигнальна, Парковий, О. Ткаченко пров., Богданівська, Новобогданівська, О.Богомазова, Вокзальний, Азовська, Лугова, Кооперативна, Криворізький Тупик, Прорізна, Харківський, Вишнева, Матросова, Артилерійська, 1 Піщана, Самійленка, Васильківський, Лікарняна, Декабристів, Озерна, Зелений Тупик, М.Гирявця пров., Некрасова, М.Шляхового, Калинова, Крилова, Деснянська, 2 Піщана, Б. Іваницького, Витвистий Тупик, Байкальський, Агрономічна, Волинський, Фестивальна, Лісодослідна, Злагоди, Кримський, Білогородська, Молодіжна, Шкільна, Б.Хмельницького, Дежньова, Соборності, Пушкіна, 50 років Жовтня, Леніна, Сади,25 лінія, Проектована, В.Петріва, Боярка, Лесі Українки, Пролетарська

Нове: Чорновола, Боярська, Тополиний, Хабарова, Садова, Чкалова пров., Чкалова, Польова, Залізнична, Садовий, Мічуріна, Боярський, Вишневий, Тарасівська, Незалежності, Квітнева, Сагайдачного, Івана Мазепи, Богуна, Кочергіна

Крюківщина: Франка, Грушевського

Гатне: Райдужна

Забір'я: Вишнева

Ходосівка: Квітнева, Мазепи

Стоянка: Тичини

Святопетрівське: Київська, Святоюріївська

Дмитрівка: Молодіжна

Гореничі: Леніна

Бобриця: Козацька, Янтарна

Білогородка: Поляна

Вишневе: Промислова, Європейська

Хотів: Паширова, Б.Хмельницького, Лікарняний

Софіївська Борщагівка: Київська

Тарасівка: Боженка, Залізнична

Лісники: Ватутіна

Музичі: Леніна

Новосілки: Академічна

Бузова: Зоряна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Тетіївський Погреби: Ювілейна, Братів Левчуків, Берегова, Партизанська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Ірпінь: Гоголя Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ставищанський Ставище: Польова, Нагірна, Зарічний пров., Ладика Олександра Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Ставищанський Торчиця: Польова, Хліборобська, Шкільна, Садова, Хуторянська, Вишнева, Дачна, Набережна, Першотравнева, Михайлівська, Озерна, Лугова, Кооперативна, Лісова, Кузнечна

Василиха: Наумова, Вишнева, Лугова, Банна, Партизанська, Польова, Садова, Степова, Лісова, Набережна, Пустовітна, Хутірська

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Шпитьки: Щорса, Шевченка, Центральна, Гагаріна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Макарівський Андріївка: Набережна, О.Меля, 1 Травня Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ірпінський Гостомель: Садова, Сосновий, Кулішова, Шкільна, Річна, Шкільний, Лісництво, Чумацький шлях, Окружна, Річний

Горенка: Садова

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Обухівський Красне Перше: Миру, Гагаріна, Франка, Виноградна, Радянська

Козіївка: Гагаріна, Миру

Обухів: Каштанова

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Ірпінський Гостомель: Південна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Кагарлицький Черняхів: Свободи, Щаслива, Гагаріна

Кагарлик: Гагаріна

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Кагарлицький Стрітівка: Гагаріна, Б.Хмельницького, Шевченка, Кільцева, Молодіжна, Перемоги, Лесі Українки, Воропаївська, Героїв Трипілля, Берегова, Підгірна, Богуна, Нова, Польова Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Обухівський Дерев'яна: Садова, Гончарна, Шкільна, Глинищанська, Ярова, Сонячна, Підгірний, Молодіжна

Макарів: Радянська

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Обухівський Дерев'яна: Молодіжна, Шкільна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Обухівський Дерев'яна: Шкільна, Ліщана Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Ірпінський Ірпінь: Львівська, 9 Лінія Реконструкція з 8 по 18 год
Обухівський Дерев'яна: Хуторна, Усівська, Глинищанська, Невизначена Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Хотянівка: Київська, Деснянська, Деснянський, Садова, Вишнева Технічне обслуговування з 8 по 16 год
Вишгородський Савенки: Лісова, Травнева, Лугова, Молодіжний пров. Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Таращанський Лука: Аграрний пров. Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Рокитнянський Насташка: Першотравнева, Центральна, Шевченка Капітальний ремонт з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Кузнецова, Кравченка, Губаря, Новоселицька, Низинна, Героїв Дніпра, Яблунева Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Героїв Дніпра, Богуна, Правика, Каранська, Дібровна, Степова Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Літописна, Музейна Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Космонавтів, Каштанна, Дружби, Алєксєєва, Петухова, Комарівська, Федоровича Тараса, Федоровича Тараса пров. Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Осіння, Хмельницького Богдана, Літня, Зимова, Пшенична Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Стовп'яги: Польова, Комунарська, Садова

Переяслав-Хмельницький: Комунарська

Кавказ: Вишнева, Польова, Незалежності, Низинна, Історична

Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Прибережна, Героїв Дніпра, Правика, Святкова, Степова, Хуторянська, Привітна, Об'їзна, Борисовське поле Реконструкція з 8 по 18 год
Білоцерківський Фурси: Нечуй-Левицького, Миру, Шевченка, Ярослава Мудрого, Шкільна, Боженка Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Бориспіль: Богдана Ступки, Тургенєва, Європейська, Комарова, Франка, Гетьмана Дорошенка, Крилова, Сагайдачного, Липова, Збанацького, Коцюбинського, 8 Березня, Незалежності, Перемоги, Грушевського, Ентузіастів, Березневий, Князя Святослава, Польовий, Князя Володимира, Яблунева, Головатого, Білоозерська, Черешнева, Шевченка, Лютнева, Академіка Глушка, Тарасовський, Робітнича, Лютневий, 2 Лютневий, Бориса Гмирі, Репіна, Кошового, Володимира Івасюка, Михайлівська, Робітничий, Василя Симиренка, Коцюбинського пров., Л.Курбаса, Петра Волянюка, Броварська, Віри Онацької, Крашенівка, Бежівка, Квітки-Основ'яненка, Пушкіна, Київський Шлях, Грушевського пров., Івана Черпака, Військове містечко, Антона Яцюти, Туполева, Вікентія Хвойки, Стеценка, Дзержинського, Дружби, Екскаваторна, Скіфська, Залізнична, Паркова, Михайла Врубеля, Остапа Вишні, Толстого, Залізничний, Січових Стрільців, Чкалова, Яцютівка, Широка, М.Карпенка, Челюскінців, Братів Шило, Прудкого, Довженка, Ярослава Гашека, Голубівка, Маяковського, Богдана Хмельницького пров., Назарія Яремчука, Миколи Березового, Сковороди, Будівельна, Павлівська, Ціолковського, П.Верни, Челюскінців пров., Розумовського, Сосюра, Косогона, Пушкіна пров., Сірова, Ю.Максюти, Яновського пров., Стасюка, Чернігівська, Матросова, Лісова, 1 Матросова пров., Олексія Потапенка, Молодіжна, Котляревського, Черешневий пров., Нова, Мирний, Ярославська, Корольова, Свободи пров., Данила Галицького, Приозерна, Шолом-Алейхема, Весняний, Новий, Нова ІІ, Кутузова пров., Свободи, Покровська, Святомиколаївська, Вознесенська, Герцена пров., Переяславська, Чернишевського, Теплична, Кутузова, Василя Лукашевича, Ціолковського пров., Герцена, Жовтнева, Запорізька, Городня, Сергія Камінського, Кооперативна, А. Малишка пров., Дніпровська, Н.Левицького, А. Малишка, Преображенська, Івана Піддубного, Слов`янська, Вітрова, Плеханова, Академіка Заболотного, Богдана Ступки пров., Галицька, М.Залізняка, Олесницька, Нахімова, В.Йови, Каховська, Сергія Жигалка, Спортивна, Стасюка пров., Павла Полуботка, Лобашевського, Богомольця, Лобановського, Остапа Вересая, Амосова, Поштова, С.Сосніних, Катерини Бранки, Макаренка, М. Цветаєвої, Вересая пров., Д. Волошка, Вересая, Спортивний, Стефаника, Булгакова, Пирогова, Привокзальна

Гнідин: Озерна, І.Франка

Лозівка: Профспілкова

Воронькiв: Українська

Щасливе: Мисливська

Глибоке: 2-га О. Курбаса

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Бориспіль: Військове містечко, Бабкіна пров., Пушкіна, Островського, Косогона, Київський Шлях, А.Солов’яненка, Козацька, Лугова, Поштова, Сергія Жигалка, Старокиївська, Нахімова, Пушкіна пров., 2 Польовий, 3 км. автодороги Бориспіль – Дніпропетровськ, Сосюра, Каховська, Ціолковського, Василя Лукашевича, Каховський, Чернишевського, Герцена, Незалежності, Сковороди, Березовського, Сірова пров., Сірова, Березовського пров., Вересая, Остапа Вересая, Польовий, Спортивна, Розумовського, Лісова, Теплична, 2 Лютневий, Валентина Лисиці, Польова, Покровська, Франка, Ціолковського пров., Академіка Шульги пров., Герцена пров., Академіка Шульги, Князя Бориса, 5 км автошляху Бориспіль-Золотоноша, Глібова, П.Верни, Драгоманова, Стефаника, Булгакова, Вересая пров., Білоозерська, Амосова, Кутузова, Лобановського, Р. Окіпної пров., Раїси Окіпної

Рогозiв: Центральна, Іванківська, Котляревського, Перемоги, Березняки, Івана Богуна пров., Соборності, Вишнева, Тарасівська, Соборності пров., Малишевського, Вітчизняна, Степана Разіна, Садова, Садовий, Незалежності, Глибоцька, Комарова, Дружби, Незалежності пров., Калинова, Озерна, Набережна, Гагаріна, Польова, Лугова, Галавурівська, Головурівська, Зоряна, 13 км автодороги Бориспіль-П.Хмельницький, Яблунева, Вороньківська

Городище: Центральна, Соборна, Волошкова, Степова, Привітна, Чубинського, Проліскова, Лугова, Кірова, Слави, Свободи, Травнева, Райдужна

Проліски: Промислова

Гнідин: Героїв, Невизначена, Заводська

Глибоке: Центральна, Полковника Радієвського, Героїв Майдану, Польова

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Княжичі: Преображенська, Чорновола, Залозного пров., Княжа, Залозного, Соборності, Будівельників, Княжий пров., Садова

Бровари: Гордієнка Костя

Реконструкція з 8 по 17 год
Білоцерківський Фурси: Європейська, Червона, Надрічна, Молодіжна, Ювілейна, Лугова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Велика Димерка: Бобрицька, Ніколаєва, Гоголівська, Поповича, Зеленого, Пугачова, Озерна, Богданівська, Городня, Котляревського, Пушкіна, Парникова, Соборна, Промислова, Паркова, Щорса, Шевченка, Польова, Південний, Південна, Вокзальна, Покровська, Котовського, Степана Разіна, Морозова, Некрасова, Берегова, Калинова, Курчатова, Є.Безсмертної, Вереснева, Пархоменка, Заліська, Мічуріна, Освітня, Літківська, Гагаріна, Докучаєва, Березнева, Січнева, Ситюкова, Щорса пров., Леніна пров., Броварська, Лесі Українки, Євтушенка, Поштова, Горького

Богданівка: Горького

Пухівка: Лугова

Літки: Гагаріна

Семиполки: Лесі Українки

Реконструкція з 8 по 17 год
Бородянський Пісківка: Шевченка, Центральна Реконструкція з 8 по 18 год
Бородянський Пісківка: Привітна, Центральна, Шевченка, Заводська Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Бородянський Пісківка: Весела, Залізнична, Пушкіна, Гагаріна, Нова, Поповича, Стройнюка Реконструкція з 8 по 18 год
Бородянський Пісківка: Привітна Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Броварський Княжичі: Соборності, Нова, Тиха, Райдужна Реконструкція з 8 по 17 год
Миронівський Пії: Пиі, Центральна, Молодецька, Левадна, Тракторна, Березова, Франка, Південна, Молодіжна, Річна, Пушкіна, Дачна, 1-го Травня, Заводська, Бузкова, Канівська, Шевченка, Лугова, Підгірна, Західна, Марії Душки, Садова

Росава: Набережна

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
К.-Святошинський Крюківщина: Пошта, до вимоги Реконструкція з 8 по 20 год
Кагарлицький Півці: 8 Березня

Яблунівка: Яблунівка

Реконструкція з 8 по 19 год
Іванківський Зимовище: Миру, 1-го Травня Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Іванківський Рудня-Тальська: Жовтнева, Шкільна, Тальська

Рокитна Слобода: Лісова, 8 Березня

Білий Берег: Дружби, З.Космодем'янської

Триліси: Незалежна

Воропаївка: Вінницька, Миру, Рокітна, Шевченка, 1-го Травня

Шпилі: Шкільна, Калиновий, 1-го Травня, Миру, Шевченка, Зарічна, Шевченка пров., К.Фещенко

Р.Шпилівська: Зарічна, Дружби

Зимовище: Миру, 1-го Травня

Леонівка: Київська, Курловича, Шевченка, В.Кібенка пров., В.Кібенка

Феневичі: Ланова

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Фастівський Фастів: Лебедина, Європейська, Житомирська, Європейський пров., Годованцева, Солов`їна, Бишівська, Дорогинська, Дорогинський, Сагайдачного, Дорошенка, Журавлина, Грушевського, Коржаневського, Сковороди, Коржанівського пров., Сонячна, Козацька, Савченка, Силенка, Савченка пров., І. Виговського, Тітова, Лермонтова, Лермонтова пров., Григоренка Дмитра, Героїв Мінометників, Бояринцева, Драгоманова

Мала Снітинка: Польова, СТ “Чайка” вул. Калинова, Терешкової, Молодіжна, Матросова, Шкільна, Сеповська, Тітова

Велика Офірна: Чумацький Шлях

Реконструкція з 5 по 16 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення KV повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 22 липня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

четверг, 5 августа 2021 г.
19:45
Зданию “Квіти України” в центре Киева присвоили охранный статус
19:26
Центр вакцинації у Вишгороді відсьогоді працює в холі центральної районної лікарні
19:04
В селі Ташань на Київщині з'явиться центр надання адмінпослуг
18:42
КГГА на 45 млн гривен купила лекарства для больных спинальной мышечной атрофией
18:21
Нову операційну залу та протишокову палату облаштували в Макарівській лікарні
18:02
СНБО поручил Кабмину назначить Кубракова главой Укрзализныци - СМИ
17:48
ГБР проводит осмотр объектов “Киевводоканала”
17:30
Коммунальные памятники архитектуры отреставрируют за миллиард гривен - закон вступил в силу
17:21
Чергове здорожчання електроенергії загрожує закриттями підприємств, - депутат Шапран
17:01
НАПК взялось за проверку судей ВС в деле “Дома-монстра” на киевском Подоле
16:46
Михаил Терентьев: Голосование за проекты Общественного бюджета на следующий год начнется уже 17 августа
16:26
При установке системы кондиционирования в Святошинском детском доме интернате похитили 300 тысяч гривен - прокуратура
16:04
Столичные власти отчитались о присвоении охранного статуса нескольким историческим зданиям
15:51
Киевгорстроевцев наградили ко Дню строителей
15:40
Кабмин отложил тендеры по выдаче 5G-лицензий, пятое поколение мобсвязи внедрят позже намеченных сроков
15:26
Коммунальщиков просят провести ремонт в подъезде “Дома Булгакова” на улице Рейтарской
Календарь событий