суббота, 24 июля 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 22 липня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 22 липня 2021 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 22 липня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться у Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бороднянському, Бориспільському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському та Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків Вид планових робіт Час проведення
Васильківський Лосятин: Шевченка Капітальний ремонт з 13 по 19 год
К.-Святошинський Боярка: Молодіжна, Дніпровська, Лінійна, Світлогорська, Сади,12,13,14 лінія, Зеленогірська, Заводска, Дачна, Сєдова, Індустріальна, Газова, Полярна, Лінія 23, СТ "Трудівник", лінія 11, СТ “Тюльпан”, СТ "Більшовик 2", лінія11, Сади, 16 лінія

Тарасівка: Садова

Реконструкція з 10 по 18 год
Обухівський Старі Безрадичі: Тиханська, Київська, СТ "Підгірне" , вул Вишнева, Березова, Набережна, Свободи, СТ “Березове”, СТ “Медик-3”, Капустяна, Конюша

Польок: Революції

Великі Дмитровичі: Молодіжна, Комсомольська, Польова

Плюти: Сосновий, Плютовська, СТ “Світанок-2”, СТ “Луговий”

Нові Безрадичі: Березова, Шевченка, Підгірна, Набережна, Тиханська, Сонячна, Київська, Садова, Пушкіна, Церковний пров., Першотравнева, Комсомольська, Молодіжна, Капустяна, Левада, пров. Підгірний

Капустяна: Капустяна

Нещерів: Трьохджерельна, Садова, Чехова, Лугова, Молодіжна, Лісова, Гагаріна, Васильківська, СТ "Роднічок", Зелена, Горіхова, Горького, Преображенська, Косіора, СТ “Стугна”, Івушка

Обухів: Дзюбівка, Зінченка, Жеваги, Польок, Лугова, Каштанова, Чумацький шлях, Київська, Промислова, Лукавиця ж/м, Гоголя, Волошкова, Миру, Пушкіна, Ковалевський ж/м

Тарасівка: Шевченка, Пушкіна

Підгірці: Польова

Степок: Корольова

Березове: Березова

Малі Дмитровичі: Вишнева

Креничі: СТ "Лесная Поляна-2"

Козин: Рудики, Нова

Мала Вільшанка: Садова

Ленди: Сонячна

Трипілля: Суворова

Романків: Лісова

Витачів: Нагірна

Копачів: Дачний

Перше Травня: П. Гудима

Перегонівка: Гержана

Щербанівка: Шевченка

Паращина: Садова

Германівка: 30 років Перемоги

Українка: ---

Реконструкція з 10 по 19 год
К.-Святошинський Музичі: Прорізна, Дачна, Урожайна, Садова, Київська, Кооперативна, Сонячна, Харченка, Приозерна, Літня, Долиногірська, Зоряна, Грибний, Кар'єрний, Лісний, Шевченка, Зелена, Першотравнева, К.Маркса, Вишнева, Затишна, Сонячний, Лугова, Зоряний, Ватутіна, Зарічна, Південний, Жовтневий, Першотравневий, Леніна, Ентузіастів, Підгірна, Дружби, Берегова, Підлісна, Вільхова, Кар’єрна, Ярова, Гагаріна

Неграші: Польова, Садова, Шляхова, Петрівського, Зелена, Будівельна, Ватутіна, Шевченка, Затишна, Індустріальна, Межова, Активна

Віта-Поштова: Київська

Боярка: І. Мазепи, Дачна

Дмитрівка: Гагаріна

Мила: Прорізна

Білогородка: 40 років Перемоги, Леніна

Тарасівка: Шевченка

Гореничі: Північна

Реконструкція з 10 по 18 год
К.-Святошинський Горбовичі: Київська, Озерна, Некрасова, Вишнева, Польова, Урочище Кочур, Щаслива

Забір'я: Загородня

Петрушки: Лесі Українки

Шпитьки: Шевченка

Вишневе: Ломоносова

Гореничі: урочище Кочур, Каштановий

Реконструкція з 10 по 18 год
К.-Святошинський Дмитрівка: Мічуріна, Травнева, Незалежності, Олімпійська, Нова, Польова, Лісна, Радісна, Гагаріна, 40 років Перемоги, Садова, Миру, Молодіжна, Бузкова, Озерна, Щаслива, Дачна, Жовтнева, Сонячна, Шляхова, Польовий, Дмитрівка-2

Гореничі: Нова

Мила: Комарова, Затишна, Шевченка, 40-р. Перемоги, Садова, Садовий, Шевченка пров., Шевченківський пров., Проміжна, Підлісна, Прорізна, Комарова пров., Дмитрівська, Київська, Тополева, Спортивна, Європейська, Оксамитова, Наукова, Свободи, Дніпровська, Житомирська, 26 км автошляху Київ-Чоп, 25+500 км автошляху Київ-Чоп, Дослідна

Петрушки: Лісна, Лесі Українки, Шевченка, Миру, Центральна, Шевченка пров., Гагаріна, Газовиків, Садова, Ентузіастів, Франка, 40 років Перемоги, Гагаріна пров., Ломоносова, Лісова, Яблунева, Дачна, Богдана Хмельницького, Гайовий, Поле, 40-річчя Перемоги пров., Патріотів

Крюківщина: Дружби

Святопетрівське: Янтарна

Капітанівка: Соборна, Лісна, Соснова, В/Ч А-2319, СТ "Берізка-2"

Неграші: Садова

Тарасівка: Островського

Княжичі: Жовтнева

Боярка: Шевченка

Віта-Поштова: Траса Київ-Одеса

Шпитьки: Шевченка

Софіївська Борщагівка: Велика Кільцева

Любимівка: Польова

Шевченкове: Санаторна

Реконструкція з 10 по 19 год
Обухівський Красне Перше: Миру, Гагаріна, Франка, Виноградна, Радянська

Козіївка: Гагаріна, Миру

Обухів: Каштанова

Капітальний ремонт з 9 по 18 год
Ірпінський Горенка: Київська

Боярка: Агрономічна

Реконструкція з 9 по 17 год
Богуславський Медвин: Прокопенкова, Олександра Бочарова, 2 Першотравневий Реконструкція з 9 по 20 год
Кагарлицький Стайки: Преображенська, Зелена, Шестопала, Садова, Вербна, Чехова, Київська, Свободи Реконструкція з 9 по 21 год
Сквирський Великополовецьке: Підгайя

Мала Михайлівка: Бесарабська, Селище

Реконструкція з 9 по 20 год
П.-Хмельницький Чирське: Київська, Набережна, Підгірна Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Васильківський Тростинська Hовоселиця: Шевченка, Чапаєва

UA/Не присвоєно: UA/Не присвоєно

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Васильківський Тростинська Hовоселиця: Шевченка, Чапаєва

UA/Не присвоєно: UA/Не присвоєно

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Баришівський Баришівка: Лугова, Луговий, Штанька, Паркова, Болотна, Воздвиженська, Радужний, Чайковського, Космонавтів, Бажана Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Рокитнянський Бирюки: Синячевського, Набережна, Богдана Хмельницького, Горова, Гагаріна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Голубівка, Головатого Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Чупира: Надрічна, 2 відділення, Катодна, Шкільна, 3 відділення, Молодіжна, 4 відділення, Робітнича (4 відділення), Скважина, Станція, Урожайна, Шевченка, Вишнева, Новоселівська, Ставок, Миру, Єдності, Нова, Садова, Голубина, Шкільний, Гетьманська, Незалежності

Озерна: Комора, Гуртожиток, Контора, Хоздвір, Котельня, Молодіжна, Їдальня, Клуб, Коридорне освітлення, Магазин, Зоряна, Адмінбудинок, Заправка

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Чупира: Новоселівська, Надрічна, Ставок Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Скребиші: Миру, Набережна, Садова, Літній табір, Ферма, Нова Чистка траси з 8 по 18 год
Яготинський Озерне: Першотравнева, Озернянська, Островського Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Васильківський Васильків: Березова, Соборна, Донбасівська, Донбасівський, Цегельний Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Білоцерківський Узин: 8 Березня, Калинова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Узин: Волі, Вишнева Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Узин: Незалежності, Ярослава Мудрого Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Васильківський Мала Солтанівка: Володимирська, Комсомольська, Садова, Київська, Першотравневий, Миколаївська, Першотравнева, Солов`їна, Польова Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Фастівський Кожанка: Піонерська, Софіївська, Новоселицька Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Кожанка: Скрипака Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви, Радянська

Паришів: Невизначена

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Калита: Малинова, Садова, Гоголя, Турчиновського, Слуківська, Пінчука, Бредака, Квітнева, Кленова, Набережна, Кругова, Коцюбинського, Озерна, Шевченка, Сонячна, Кобзаря, Миру, Молодіжний, Піщана, Піонерський, Спортивна, Першотравнева, Франка, Зернова, Вербова, Кошового, Скока, Нова, Ювілейний, Окружна, Урочище Млин, Чкалова, Шкільний, Піонерська, Бредака пров., Шкільна, Пушкіна, 1-го Травня, Левицького, Кооператив “Дружба”, Польова, Лесі Українки

Опанасів: Калинова, Петрівська, Радгоспна, Слуковський, Лісова, 1-го Травня, Першотравневий

Рудня: Козацька

Красилівка: Павла Тичини

Гоголів: Чернишевського

Заворичі: Вокзальна, Залізнична, Радгоспна, Пляжний, Лугова, Молодіжний, Шкільний пров., Польовий, Тепличний, Сонячна, Травнева

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Володарський Зрайки: Лісова, Лесі Українки, Шевченка, Набережна, Леніна, Вулиця невизначена

Рачки: Суворова

Шевченкове: Миру, Першотравнева

Брідок: Лесі Українки, Франка

Хмельницьке: Славутська, Лісовий, Алмаатинська, Польовий, Дружби народів

Матвіїха: Чапаєва

Лобачів: Лісова, Набережна

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Броварський Калита: Малинова, Садова, Гоголя, Турчиновського, Слуківська, Пінчука, Бредака, Квітнева, Кленова, Набережна, Кругова, Коцюбинського, Озерна, Шевченка, Сонячна, Кобзаря, Миру, Молодіжний, Піщана, Піонерський, Спортивна, Першотравнева, Франка, Зернова, Вербова, Кошового, Скока, Нова, Ювілейний, Окружна, Урочище Млин, Чкалова, Шкільний, Піонерська, Бредака пров., Шкільна, Пушкіна, 1-го Травня, Левицького, Кооператив “Дружба”, Польова, Лесі Українки

Опанасів: Калинова, Петрівська, Радгоспна, Слуковський, Лісова, 1-го Травня, Першотравневий

Рудня: Козацька

Красилівка: Павла Тичини

Гоголів: Чернишевського

Заворичі: Вокзальна, Залізнична, Радгоспна, Пляжний, Лугова, Молодіжний, Шкільний пров., Польовий, Тепличний, Сонячна, Травнева

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Баришівський Баришівка: Лугова, Луговий, Штанька, Паркова, Болотна, Воздвиженська, Радужний, Чайковського, Космонавтів, Бажана Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Миронівський Гулі: Набережна, Гулі Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Сквирський Сквира: Чкалова, Ватутіна, Маслова, Маслова пров., Плугатаря, Папаніна, Медовий, Франка, Співоча, Ольшевського, Слобідська, Лесі Українки, Максима Рильського, Короленка, Слободянський, Горького, пров. Горького, Кобзаря, Hовоселецька, Яблуневий, Соборна, Толстого пров., Річний, Новоселицький, Незалежності, Б.Хмельницького, Вишнева, Матросова, Кільцевий, Бондаря-Дністрового пров., Бондаря-Дністрового, Новоселицька, Калинова, Сонячна, Першотравнева, Леваневського, Громова, Стаханова, Фруктових садів, Комунар пров., П.Осипенко

Антонів: Слобода

Чистка траси з 8 по 19 год
Тетіївський Голодьки: Польова, Шевченка, Набережна, Нова, Колгоспна, Миру, Колесніка Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Шпитьки: Леніна, Паркова, Шмідта, Гагаріна

Дмитрівка: Молодіжна

Хотів: Паширова

Мила: Комарова

Боярка: Хрещатик

Гореничі: Леніна

Гнатівка: Заводська

Гатне: Озерна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Ставищанський Ставище: Польова, Нагірна, Зарічний пров., Ладика Олександра Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Таращанський Улашівка: Лісова, Набережна, Ярова Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Кагарлицький Мирівка: Польова, Берегова Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Кагарлицький Стрітівка: Гагаріна, Б.Хмельницького, Шевченка, Кільцева, Молодіжна, Перемоги, Лесі Українки, Воропаївська, Героїв Трипілля, Берегова, Підгірна, Богуна, Нова, Польова Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Тетіївський Голодьки: Польова, Шевченка, Набережна, Нова, Колгоспна, Миру, Колесніка Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Обухівський Жуківці: Дружби, Овдієнка, Шевченка Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Миронівський Македони: Македони, Шахтобудівників, Садова, Центральна, Торезька, Джерельна

Малі Прицьки: Яблунева

Чистка траси з 8 по 17 год
Обухівський Жуківці: Гагаріна, Зарічна, Білика, Шевченка Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Обухівський Жуківці: Горького, Гладуша, Юності, Горностаєва, Шевченка, П. Шинкаренка

Трипілля: Кобзаря

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Обухівський Козин: СТ "Берег", ж/м "Краєвид", СТ "Міжріччя-1", Конча-Заспа, Старокиївська, Солов'яненка, пров. Рибальський, Вереснева, Дамба, Ханський, СТ "Берегиня", Садова, Столичне Шосе, Нова, ж/м “Козинський”, Лугова, СТ “Роздолля”, Київська

Мала Вільшанка: Садова

Обухів: Яблуневий м-р, Київська, Каштанова

Плюти: Лугова, Плютовська, Ж/м Лісовий, СТ “Світанок-2”, Малишка, ж/м “Лісовий”, вул. Лісова

Григорівка: Леніна

Нові Безрадичі: Кооп. “Авгур”

Українка: Приозерна, Київська, СТ“Дружба”, СТ "Мрія", СТ "Ліра", СТ “Берізка”, СТ “Енран”

Реконструкція з 8 по 17 год
Ірпінський Ірпінь: Героїв, 6 Лінія, Ломоносова, Ломоносова пров., Польовий, Польова, Львівська, Натана Рибака, Героїв пров., Полтавська Реконструкція з 8 по 18 год
Бориспільський Гнідин: Урочище Млиново, Млиново Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Бориспільський Процiв: Дружби, СТ “Симфонія”, Веселкова, Берегова, Пролісок, Висока дамба, Вишнева, Урочище Млиново

Бориспіль: Шевченка, Нова ІІ, Київський Шлях, Броварська, Спортивна

Гнідин: Урочище Млиново, Урочище Гатне, Салютна, Лугова, Дачна, Млиново, СТ “Княжий затон”, Виноградна, Л-123 “Лютіж”, Польова, Зелена

Вишеньки: Приозерна, Садова, Б.Хмельницького, Набережна, Млиново, Зелена, Нова, Берегова, Лугова, Леніна, Шлюз, Придніпровська, Дамба-3, Вербова, Ялтинська, Роздільна, Центральна

Дударкiв: Лесі Українки

Кийлiв: Рудяківська

Петропавлівське: Тополина

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Вишгородський Воропаїв: CТ“Авіатор”, Воропаїв, СТ "Букет", СТ “Букет-3”, Київська

Жукин: Дружби, Українська, Радянська, Перемоги, Київська, Дачна, СТ "Букет тп 285", Шевченка, Гетьманська, Новосільна, Дубовий, Миру, Піонерська, Коцюбинського, Обірок, Придеснянська, СТ "Букет ТП-777", Жукин, Вулиця невизначена

Нижча Дубечня: Лугова

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Весела, Сонячна, Озерна, Алєксєєва, Дружби, Цвіточна Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Можайська, Лагерна, 1 Лагерний, Кооперативна, Орлова, Орлова пров., Соснова Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Сікорського Михайла, Сковороди Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Героїв Дніпра Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Ювілейна, Панфілова, Монастирська Реконструкція з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Лозова, Соснова, Лісова, Кооперативна, 1 Лагерний Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Забір'я: Лісна, Лісова Реконструкція з 8 по 20 год
Броварський Княжичі: Преображенська, Чорновола, Залозного пров., Княжа, Залозного, Соборності, Будівельників, Княжий пров., Садова

Бровари: Гордієнка Костя

Реконструкція з 8 по 17 год
К.-Святошинський Нове: Святошинська, Тарасівська, Польова Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Нове: Грушева, лінія 2, Грушева, лінія 1, Вишнева Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Тарасівка: Горького, Надії Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Боярка: Хрещатик

Шпитьки: Лугова

Реконструкція з 8 по 20 год
Фастівський Кожанка: Шевченка, Кільцевий, Лугова, Луговий, Шевченка пров., Садова, Садовий, Миру пров., Завокзальна, Андрія Сабадаша, Скрипака, Дружби, Сергія Гуріча, Андрія Галущенка, Півнянська, Вишнева, Інтернаціональна, Заводський, Півня, Піонерська, Софіївська, Новоселицька, Поштова, Заводська, Гагаріна, Миру, Гагаріна пров., Нова

Дмитрівка: Шевченка, Ігоря Струтинського, Миру, Тітова пров., Пушкіна, Садова, Лісова, Кільцева, Пушкіна пров., Польова, Унавська, Тітова, Некрасова, Некрасова пров., Гагаріна, Вінницька, Вулиця невизначена, Незалежності

Волиця: Тесленка, Шкільна, Унавська, Косовських, Горького, Шевченка, Гагаріна, Бояринцева, Квітнева, Транспортна

Півні: Незалежності, Лесі Українки, Горького, М.Рильського, Шевченка, Тітова, Підгірна, Петровського, Польова, Набережний, Береговий, Набережна

Реконструкція з 8 по 19 год
Сквирський Великополовецьке: Підгайя, Центральна, Соборна, Чапаєва Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Сквирський Пищики: Миру, Гагаріна, Будівельна, Леніна Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Сквирський Руда: Франка Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Сквирський Пищики: Театральна

Руда: Медична, Польова, Відділок “Руда”

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Бородянський Блиставиця: Молодіжна, Соборна, Садова, Центральна, Приозерна Реконструкція з 8 по 18 год
Бородянський Блиставиця: Ярослава Мудрого

Здвижівка: Шевченка

Микуличі: Центральна

Чабани: Польова

Реконструкція з 8 по 18 год
Бородянський Блиставиця: Ярослава Мудрого Реконструкція з 8 по 18 год
Бородянський Дружня: Радянська, Молодіжна Реконструкція з 8 по 18 год
Сквирський Самгородок: Центральна, Садова, Лісова Реконструкція з 8 по 20 год
Броварський Княжичі: Соборності, Нова, Тиха, Райдужна Реконструкція з 8 по 17 год
Таращанський Тараща: Б.Хмельницького, Софіївська, Паркова, Героїв Чорнобиля, Кооперативна, Ломана, Гаражний, Пролетарська, Володимира Великого, Січнева Реконструкція з 8 по 20 год
Баришівський Рудницьке: Шевченка, Черняхівська, Гагаріна, Лесі Українки, Жукова, Церковна, Кірова, Леніна, Рудницька, Щорса, Тичини, Гайова, Тарасенківка, Черняхівський, Зарічанська, Дружби народів, Донецька, Шахтарська, Будівельників, Польова, Лісова, Миру

Баришівка: Центральна

Лук’янiвка: Гагаріна, Суворова, Садова, Миру, пров. Парковий, Шевченка, Чернігівська, Кирпоноса, Щастя, Вербова

Селище: Буковинська, Польовий, Ватутіна, Польова, Ужгородська, Закарпатська, Черновицька

Реконструкція з 8 по 20 год
Кагарлицький Ржищів: Комарова, Соборна, Незалежності, Лісна

Кагарлик: Котляревського

Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Уляники: Джерельна Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Півці: 1-го Травня, Садова, 8 Березня, Дружби, Пивці Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Ржищів: Ярослава Мудрого, Олександра Довженка, Козацька, Яблунева, Михайла Грушевського Реконструкція з 8 по 18 год
Фастівський Томашівка: Рибинка, Вулиця невизначена, Лесі Українки

Дорогинка: Гагаріна, Гаєва, Шевченка, Комарова, Молодіжна, Колгоспна, Грисюка, Центральна, Грисюка пров., Дачна, Вулиця невизначена, Колгоспний пров., Шкільна, Польова, Польовий, Морозова

Пришивальня: Набережна, Набережний, Буйка, Буйка пров., Щорса, Щорса пров., Леніна

Ярошівка: Садова, Вінницька, Василенка, Буйка, Войтенка, Кооператив "Веселка", Польова

Велика Мотовилівка: Васильківська

Реконструкція з 5 по 16 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення KV повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 21 липня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

суббота, 24 июля 2021 г.
18:01
Планові відключення електроенергії в Київській області 25 липня 2021 року (повний список населених пунктів)
17:03
Полицию просят проверить законность размещения автомобильной стоянки по улице Драгоманова, 6
16:06
На проспекте Бандеры произошел пожар на СТО
15:01
За сутки в Киеве от последствий COVID-19 умер один человек
14:55
Осенью в Киеве и ряде городов Украины вырастут тарифы на горячую воду и отопление
14:04
В Киеве отметили 31-ю годовщину поднятия украинского флага над столицей (фото)
13:06
Сегодня вечером, 24 июля, на трех станциях метро возможны ограничения из-за футбола
12:13
Олексій Чернишов: Проєкт “DNISTER CANYON” — чудовий приклад переваг децентралізації
12:02
За останню добу на коронавірус захворіли 30 жителів Київщини
11:03
В Броварах капітально відремонтують освітлення на 23 вулицях та шляхопроводі
10:04
За сутки в Украине привились от коронавируса почти 153 тысячи человек
09:01
В Украине отменили штрафы за нарушение правил въезда-выезда из ОРДЛО
08:06
В Украине увеличился налог на доход по страховым договорам для аграриев
07:15
Субботние ярмарки 24 июля пройдут в восьми районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 24 июля 2021 года
пятница, 23 июля 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 24 липня 2021 року (повний список населених пунктів)
Календарь событий