вторник, 7 декабря 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 24 жовтня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 24 жовтня 2021 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 24 жовтня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться у Богуславському, Бороднянському, Бориспільському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Чорнобильському та Яготинському районах.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Богуславський Мисайлівка: Г. Бондаренка, Кірова, Гагаріна, Лісова, П’ятихатки, Лесі Українки, Центральна, Набережна, Леніна пров., Ярі, Польова, М.Гризун, Променева, Франка, Сонячна, Логвинівка, Нагірна, Грушевського, Зелена, Щаслива, Лугова, Шевченка, Садова, Молодіжна, Котляревського, Космача, Вишнева, Нова, Сливова, Яблунева

Чайки: Садова, Урожайна, Набережна, Чайки, Вулиця невизначена, Центральна

Розкопанці: Зарічана, Росьова, Заріччя, Крутий Спуск, Набережна, Іванівка, Молодіжна, Піщаний, Піщана, Садовий, Лісний, Лісний пров., Росьовий пров., Вишнева, Пролетарська, Першотравнева, Кільцева, Зелений Яр, Вузький, Польова, Долина, Антюшина, Лісова, Гайдамацька, Козацька, Наливайка

Богуслав: Мисайлівська

Дибинці: Ланок, Олексія Вовченка

Усунення дефекту з 8 по 20 год
Богуславський Мисайлівка: Набережна

Чайки: Набережна, Центральна, Чайки

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Богуславський Богуслав: Марка Вовчка, Франка, Ватутіна, Франка пров., Толстого, Відродження, Заросянська Виконання приєднання клієнтів з 8 по 18 год
Богуславський Чайки: Садова, Набережна, Замлиння, Урожайна Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Пилипа Орлика, Багряного, Котляревського, О.Пчілки, Сагайдачного, 3 Лісний, Сагайдачного пров. Ремонтні роботи з 9 по 18 год
Бориспільський Вишеньки: Придніпровська, Жертв Революції, Героїв Космосу, Ялтинська, Ковпака, Лозова, Приозерна, Багринівська, Короленка

Гнідин: Урочище Млиново, Юрія Вербицького

Бориспіль: Котляревського

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бориспільський Вишеньки: Короленка, Дружби народів, Храмова, Горького, Леніна, Гоголя, Центральна, Лесі Українки, Жертв Революції, Боженка, Гагаріна, Братів Ганжів Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бородянський Шибене: Перша Зарічна, Кооперативна, Франка, Петровського, Шевченка

Красний Ріг: Красий Ріг, Маковських, Маковських Братів, СТ "Озерний"

Усунення дефекту з 8 по 18 год
Броварський Залісся: Резиденція, Центральна

Пухівка: Шевченка

Велика Димерка:

Богданівка: СТ "Заліське", Горького, Чернігівська, Осіння, Різдвяна, Чумацький шлях, Райдужна, Прорізна, Південна, Літня, Сонячна

UA/Не присвоєно: UA/Не присвоєно

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Броварський Пухівка: П. Мирного, Шевченка, Шевченка пров., Тиха, Хуторська, Космонавтів, Сагайдачного, Рожівська, Мисливська Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Броварський Княжичі: Свободи, Стогнія, Соборності, Нова, Стогнія пров., Лісна Технічне переоснащення з 8 по 17 год
Васильківський Тростинка: Миру, 1-го Травня, Щорса, Комарова, Гагаріна, Перемоги, Хліборобська, Зарічна, Поле Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Васильківський Велика Бугаївка: Шевченка, Шевченка пров., Лісна, Гагаріна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Васильківський Глеваха: Яблунева, Кошового, Володимирська, Додохова, Вокзальна, Спортивна, Грушевського Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Вишгородський Лютіж: Грушевського, Леніна, Харківця, Визволителів, Дніпровська Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Вишгородський Лютіж: Шевченка, Нефьодова, Леніна, Ватутіна, Визволителів, Вітряного Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Вишгородський Катюжанка: Вербова, Комуністична, Переселення, Кругова, Поштова, Нова

Нові Петрівці: Корольова

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Володарський Володарка: Зарічна, Загородня, Лісова, Армійська

Логвин: Молодіжна, Першотравнева, Гагаріна, 40 років Перемоги, Квітнева, Лісова

Ратуш: Лісництво

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Згурівський Аркадіївка: Першотравнева, Українська, Червоноармійська Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Іванківський Кухарі: Заводський, Заводська, Лесі Українки, Т. Шевченка, Піщана, Польова, Ворзельська

Підгайне: Київська, Чорнобаєва пров., 1-го Травня, Лісова, Сергієнко, Щорса пров., Лугова, Садова, Хмельова

Рудня-Левківська: Дружби

Жеревпілля: Заводська, Запорізька

Розважів: Заводська

Жерева: Жеревська

Тетерівське: Миру, Прорізна, Лісова, Садова, Шевченка, Зелена, Соборна, Центральна, Лугова, Набережна, Дружби

Зимовище: Миру

Яхнівка: Яхнівська, Річна

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
К.-Святошинський Шпитьки: Шевченка, Леніна, Лермонтова, Щорса, Механізаторів, Центральна, Лугова, Галицька

Круглик: Вітянська

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Кагарлицький Черняхів: Староцерківська, Приозерна, Садова, Молодіжна, Озерна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Макарівський Соснівка: Волинська, Ковельська, Рокитнянська, Пшенична, Анатолія Сніжка Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Макарівський Наливайківка: Жовтнева

Пашківка: Центральна

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Макарівський Мотижин: Згоди, Довга, Садова, Топольова, Надія, Польова, Шевченка Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Макарівський Кодра: Ключова, Лесі Українки, Ковпака, Центральна, Кооперативний, Ковпака пров. Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Миронівський Яхни: Лісова, Яхни, Першотравнева, Перемоги, Спортивна, Ярова, Корсунська, Кооперативна, Міжгірна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Обухівський Обухів: Волошкова, Пушкіна, Вільний, Соборна, Панаса Мирного, Козацький шлях, Мічуріна, Лугова, Яровівська Технічне переоснащення з 10 по 17 год
Обухівський Жуківці: Київська, Когута, Гагаріна, Дружби, Овдієнка, Шевченка, Зарічна, Білика, Горького

Копачів: Квітуча

Обухів: Малишка, Київська

Щербанівка: Кооператив "Дубок", Шевченка, Кооператив "Чайка", Гагаріна, Корольова, Косинки, Лесі Українки

Трипілля: Степова, СТ "Дубок"

Нові Безрадичі:

Витачів: Придніпровська

Долина: Садова

Українка: Київська, ---, Українська міська рада

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Обухівський Обухів: Каштанова Ремонтні роботи з 8 по 19 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Весела, Сонячна, Озерна, Алєксєєва, Дружби, Цвіточна Ремонтні роботи з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Козлів: Гайова, Колгоспна, Майдан, Жулі, Гаманець, Шлях, Лої, Піщана Ремонтні роботи з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Переяславське: Шевченка Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Сквирський Красноліси: Шевченка, Гагаріна, Будьоного, Петровського, Молодіжна, Щорса, Закарпатський пров., Шкільна Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Сквирський Красноліси: Горького, Шкільна, Гагаріна Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Сквирський Самгородок: Шевченка, Садова, Замкова, Молодіжна, Шкільна Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Ставищанський Брилівка: Першотравнева Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Ставищанський Ставище: Заводський

Брилівка: Вишнева

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Ставищанський Брилівка: Петрівська Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Ставищанський Брилівка: Вишнева, Петрівська, Першотравнева

Василиха: Шкільний

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Таращанський Тараща: Шевченка, Софіївська, Героїв Чорнобиля Усунення дефекту з 8 по 19 год
Таращанський Дубівка: Польова, Шевченка, Набережна, Космонавтів, Шкільна, Фізкультурна Усунення дефекту з 8 по 19 год
Тетіївський Голодьки: 8 Березня, Вишнева, Цвіткова, Лісова, Жовтнева, Шевченка, Леніна, Першотравнева, Миру, Шкільна, Крючкова, Польова, Набережна, Нова, Колгоспна, Колесніка, Садова

Росішки: 60-річчя Жовтня

Стадниця: Зарічна, Заводська

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Тетіївський Стадниця: Заводська Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви, Радянська

Паришів: Невизначена

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Чорнобильський Чорнобиль: Радянська, Кірова, Без назви Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів з 8 по 18 год
Яготинський Жоравка: Першотравнева, Польовий стан Ремонтні роботи з 8 по 19 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення KV повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 23 жовтня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

понедельник, 6 декабря 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 7 грудня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:35
Найближчі роки мають стати часом відбудови Київщини, - Ярослав Москаленко
20:26
Ко Дню Вооруженных Сил Украины “Укрпочта” выпустила новые почтовые марки
20:02
Столичные власти намерены обустроить в парке “Муромец” самое большое в Украине бейсбольное поле
19:45
В ноябре Киевский рыбоохранный патруль провел 152 рейда и зафиксировал 158 нарушений
19:23
“Киевводоканал” просит суд признать внеплановые проверки Госэкоинспекции противоправными
19:15
У Вишгороді на Київщині підприємця підозрюють у привласненні понад 300 тисяч гривень бюджетних коштів
19:01
Кличко поручил рекламировать вакцинацию от COVID-19
18:53
В Киеве пройдет благотворительная выставка беспризорных кошек “Подари мне дом”
18:46
“Велике будівництво” фізкультурно-оздоровчого комплексу в Миронівці на завершальній стадії
18:22
Ход строительства ЖК “Абрикосовый”
18:12
Ярослав Добрянський привітав Макарівський медичний коледж з 65-річчям, - “За Майбутнє”
18:05
Клиники Киева получили 93 тысячи доз вакцин от ковида (список)
17:47
Очередные габаритные ворота установили в Деснянском районе Киева
17:23
За неделю заболеваемость гриппом и ОРВИ в Киеве почти не снизилась
17:01
В ноябре столичные РГА заказали ремонты 19 придомовых территорий и внутриквартальных проездов (адреса)
Календарь событий