вторник, 7 декабря 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 23 жовтня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 23 жовтня 2021 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 23 жовтня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться у Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бороднянському, Бориспільському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському та Яготинському районах.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Баришівка: Софіївська, Софіївська-34, Селянська, Київський шлях Ремонтні роботи з 22 по 7 год
Баришівський Лехнівка: Братів Петренків, Ювілейний, Польова, Роговця, Центральний, Енергетиків, Шевченка, Копачевська, Донецька, Будівельників, Машинобудівельна, Труда, Транспортна, Паркова, Механізаторів

Ярешки: Луговий, Набережна, Т.Г.Шевченка, Космонавтів, Чкалова, Героїв Небесної Сотні, Центральний пров., Набережний, Садовий, Гагаріна, Козацька, Овочевий, Дружби, Чорнобильська, Новочистогалівська, Криворізька, Нікопольська, Дніпровська

Баришівка: Центральна

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Баришівський Масківці: Майданна, Щаслива, Тиха, Лугова, Мисливців, 1-го Травня, Центральна, Шевченка Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Білоцерківський Біла Церква: Леваневського Ремонтні роботи з 6 по 19 год
Білоцерківський Озерна: ГРС, Польова, Перковського, Хоздвір, Ферма, Котельня, Водопійна

Чупира: Садова, Шевченка

Тадіївка: Шевченка, Свободи, Миру

Тарасівка: Гайок, Дружби

Ремонтні роботи з 9 по 23 год
Білоцерківський Потіївка: Зірчанська, Зірчанський, Весняна, Шкільна, Центральна, Ставок, Центральний, Зарічна, Заріччя

Чупира: Садова, Першотравнева, Станція, Свиноферма, Зернотік

Ремонтні роботи з 9 по 23 год
Білоцерківський Потіївка: Молодіжна, Вишнева, Пишканя, Склад, Зелена, Хоздвір, Урожайна, Миру, Пишканя пров., Надрічна, Житня, Польова, Шевченка

Чупира: Гагаріна, Нова, Першотравнева, Новоселівська

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Богуславський Богуслав: Польовий, Маяковського, Липнева, А. Галика, Соборна, 2 Гаражна, І.Середи, Південна, Липневий, Галика Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Богуславський Богуслав: Пушкіна, Коцюбинського, Робоча, Поштовий, Пушкіна пров., Лермонтова, Лермонтова пров., Зразкова, Окружна Ремонтні роботи з 9 по 20 год
Богуславський Гута: Котолупівський, Шевченка Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Богуславський Мисайлівка: Кірова, Вишнева, Гагаріна, Нова, Сливова, Сонячна, Яблунева, Лісова, Космача, Г. Бондаренка, Грушевського Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Бориспільський Бориспіль: Пилипа Орлика, Багряного, Котляревського, О.Пчілки, Сагайдачного, 3 Лісний, Сагайдачного пров. Ремонтні роботи з 9 по 18 год
Бориспільський Бориспіль: Квітневий, Гришинська, Марка Вовчка, Репіна, Весняний Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бориспільський Рогозiв: Центральна, Іванківська, Котляревського, Перемоги, Березняки, Івана Богуна пров. Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бориспільський Рогозiв: Вітчизняна, Центральна, Гарматний, Шаруна, Братуся, Озерна, Набережна Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Бородянський Шибене: Шевченка, Піонерська Усунення дефекту з 8 по 18 год
Броварський Княжичі: Свободи, Стогнія, Соборності, Нова, Стогнія пров., Лісна Технічне переоснащення з 8 по 17 год
Броварський Погреби: Соборна, Центральна, Яблунева, Шевченка, Малишка, Некрасова, Ватутіна, Лесі Українки, Єдності, Гончара, Молодіжна, Грушевського, Тополина, Солов'їна, Зарічна, Франка, Берегова, Європейська, Весняна, Гоголя, Лугова

Зазим'є: Промислова

Пухівка: Деснянська

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Броварський Зоря Войково: Гагаріна, Гагаріна пров., Леніна, пров. Перемоги, Щорса, Перемоги, Миру

Зоря: Сонячна, Димерська, Перемоги

Велика Димерка: Вокзальна, Садова, Комунальна, Бобрицька, Вереснева, М.Миронець, Тарасівська, Степана Разіна, Пушкіна, Богданівський, Квітнева, Заліська, Лісова, Квітневий, Богданівська, Відродження, Січнева, Пушкіна пров., Городня, Північна, Вишнева, Докучаєва, Покровська, Чернігівська, Сковороди, Окружна, Молодіжна, Котовського, Бобрицький, Волошкова, Тополина, Грушевського

Гоголів: Жовтнева, Миру

Семиполки: Миру

Богданівка:

Рожни: Старе село

Требухів: Парникова

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Броварський Красилівка: Благодатна, Луговий, Миру, Космонавтів, Ставковий, Мирний, Лугова, Мічуріна, Молодіжна

Гоголів: Європейська

Ремонтні роботи з 8 по 17 год
Васильківський Калинівка: Залізнична

Данилівка: ДОС, Вишневий, Данилівське шосе, В/М 21, Незалежності, Нова, Шляхова

Кожухівка: СТ "Калинівське", Приозерна 2, Приозерна 3, Приозерна 1, Вокзальна, Калинова, Центральна 1, Озерна, Польова, Лугова, Лісова, Залізнична

Технічне переоснащення з 10 по 16 год
Васильківський Калинівка: Сонячний, Сонячна, Лісова Технічне переоснащення з 9 по 17 год
Васильківський Плесецьке: Гагаріна, Островського, Мотовилівська, Лісна, Пушкіна пров., 1-го Травня, Островського пров., Лисенка, Лисенка пров., Хоменка Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Васильківський Липовий Скиток: Садова, Бобрицька, Академічна, Польова, Лугова, Незалежності

Бобриця: Бобрицька

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Вишгородський Нові Петрівці: Ново – Київська, Леніна, Оболонська, 1-го Травня, 1-го Травня пров., Європейська, Польова, Свято-Покровська, Масив "Лазарів сад", Садова, Корольова пров., Богдана, Вишгородська, Богдана пров., Валківська, Ярова, Боженка, Корольова, Н.Прорізна, Дачна, Набережна, В/Ч 2860, Дружби, Новопромислова, Ягідна, Святославська, Масив "Вишгородський", Київська, 60 Років СРСР, Київський, Спаська, Каневська, Козацька, Урочище Лазарів сад, Володимирівська, Ігорівська, Ольги Княгині, Масив "Піонер", Ватутіна, Бучанська, Ірпінська, Петрівська, Гоголівська, Мощунський, Мощунська, Івана Кудрі, Урочище Козина спина, ОЗЖБ "Енергія", Кірова, Миколи Лисенка, С. Палія, Масив "Польовий", Монастирецька, Масив “Біля Дитячого садка”, Баліцька, Дачний пров., Івана Франка, Каневський

Вишгород: Глібова, Ромашкова, ОЗЖМ "ГАЕС Межигір'я", Новопромислова, Спаська

Старі Петрівці: Леніна, Вулиця невизначена, Жовтневий пров., Дачна

Димер: Родинна

Козаровичі: Ірпінська

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Вишгородський Катюжанка: Радянська, Київська, Кірова, Шевченка, Озерна, Лугова Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Вишгородський Димер: Вишнева, Дніпровська, Соборна, Набережна, Шевченка, Володимирська, Горького, Незалежності, Злагоди, Пашкова, В. Сухомлинського, Вербна, Гоголя, Покровська, Вулиця невизначена

Гаврилівка: Лісна, Вулиця невизначена

Козаровичі: Лесі Українки, Київська, Польова, Гостєва, Благодатний, Незалежності, Соборна

Жукин: Шевченка

Глібівка: Польова

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Іванківський Кухарі: Заводський, Заводська, Лесі Українки, Т. Шевченка, Піщана, Польова, Ворзельська

Підгайне: Київська, Чорнобаєва пров., 1-го Травня, Лісова, Сергієнко, Щорса пров., Лугова, Садова, Хмельова

Рудня-Левківська: Дружби

Жеревпілля: Заводська, Запорізька

Розважів: Заводська

Жерева: Жеревська

Тетерівське: Миру, Прорізна, Лісова, Садова, Шевченка, Зелена, Соборна, Центральна, Лугова, Набережна, Дружби

Зимовище: Миру

Яхнівка: Яхнівська, Річна

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
К.-Святошинський Гнатівка: Київська Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Кагарлицький Черняхів: Староцерківська, Приозерна, Садова, Молодіжна, Озерна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Макарівський Мотижин: Згоди, Довга, Садова, Топольова, Надія, Польова, Шевченка Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Макарівський Кодра: Ключова, Лесі Українки, Ковпака, Центральна, Кооперативний, Ковпака пров. Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Макарівський Маковище: Молодіжна, Польова, Садова Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Макарівський Маковище: 40 років Перемоги, Польова Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Макарівський Маковище: Польова, Центральна, Набережна, Жовтнева, 40 років Перемоги

Макарів: Ватутіна

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Макарівський Маковище: Шевченка, Жовтнева, Польова Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Миронівський Миронівка: Захарченка, Стрілецька, Заслонова, Старченка, Енергетиків, Суботіна, Трансформаторна, Молодіжна Ремонтні роботи з 9 по 18 год
Миронівський Миронівка: Захарченка, Стрілецька, Заслонова, Старченка, Енергетиків, Суботіна, Трансформаторна, Молодіжна Ремонтні роботи з 9 по 18 год
Миронівський Миронівка: Захарченка, Стрілецька, Заслонова, Старченка, Енергетиків, Суботіна, Трансформаторна, Молодіжна Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Обухівський Матяшівка: Коноша

Красна Слобідка: Приозерна

Виконання приєднання клієнтів з 9 по 17 год
Обухівський Красне Перше: Андрія Малишка, Шевченка, Загребля, Лесі Українки, Косинки, Юності, Соборна, Радянська, Жовтнева, Садова, Новоселиця, Виноградна, Набережна, Нова, Підгірна, Миру, Гагаріна, Франка, Ярова

Долина: Шевченка, 48 Стрілецького полку, Калинова, Миру, 8 Березня, Франка, Солов`їна, Лісова, Садова, Космонавтів, Першотравнева

Трипілля: Шевченка

Великі Дмитровичі: Польова

Макарів: Радянська

Підгірці:

Дерев'яна: Садова, Автошлях Київ-Знам’янка 47 км, СТ “Діброва”

Обухів: Трипільська, Київська, Каштанова

Красна Слобідка: Пушкіна, Першотравнева

Козіївка: Гагаріна, Миру, Польова

Козин: СТ "Берегиня"

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
П.-Хмельницький Стовп'яги: Соснівська, Київська Ремонтні роботи з 8 по 18 год
П.-Хмельницький Сомкова Долина: Лісова, Шевченка, Якима Сомка Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Рокитнянський Рокитне: Гайова, Слави, Поповича Технічне переоснащення з 8 по 20 год
Рокитнянський Рокитне: Заводська, 9 Січня, Миколаєва Технічне переоснащення з 8 по 20 год
Рокитнянський Рокитне: Шевченка Технічне переоснащення з 8 по 20 год
Рокитнянський Рокитне: Жовтнева, Першотравнева, Нижній пров., Петра Запорожця Технічне переоснащення з 8 по 20 год
Сквирський Пустоварівка: Соборна Ремонтні роботи з 8 по 20 год
Сквирський Горобіївка: Колгоспна, Травневий, Шевченка, Сквирська, Сквирський бульвар, Жовтнева, Жовтневий, Зв'язку, Шкільна Ремонтні роботи з 9 по 19 год
Сквирський Красноліси: Шевченка, Гагаріна, Будьоного, Петровського, Молодіжна, Щорса, Закарпатський пров., Шкільна Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Сквирський Красноліси: Горького, Шкільна, Гагаріна Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Ставищанський Брилівка: Першотравнева Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Ставищанський Брилівка: Першотравнева Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Ставищанський Брилівка: Заріччя Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Ставищанський Брилівка: Заріччя Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Таращанський Червоні Яри: Яблунева, Перемоги, Незалежності, Зелена, Польова, Вишнева, Соснова

Ріжки: Молодіжна, Шевченка, Центральна, Набережна, Лісова, Лісовий пров., Шкільна, Нагірна, Садова, Перемоги

Северинівка: Шевченка, Нова, Центральна, Шкільна, Молодіжна, Садовий пров., Садова, Костини, Польова, Перемоги

Тараща: Повітрофлотська

Ремонтні роботи з 9 по 18 год
Таращанський Велика Березянка: Трохименка, Михайлівська, Крупської, Чкалова, Лесі Українки, Новоселиця, Затишна, Щастя, Перемоги, Стадіонний Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Таращанський Юшків Ріг: Травнева, Кооперативна, Шевченка, Лугова, Центральна, Червона, Народна, Інтернаціональна

Велика Березянка: Великоберезянська

Тараща: Мудрого Ярослава, Стуса

Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Тетіївський Дубина: Щорса, Шевченка, Вулиця невизначена

Дородка: Чапаєва, Центральна

Стадниця: Жовтнева, Лесі Українки, Радянська, Колгоспна, Гагаріна, Березова Гатка, Польова, Зарічна

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Фастівський Фастів: Заборовського, Княгині Ольги, Боженка Олександра Гавриловича, Береговий пров., Берегова, Щастя, Свято-Покровська Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Радянська, Кірова, Без назви Роботи споживачів/суміжних ліцензіатів з 8 по 18 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви, Ливарна Ремонтні роботи з 8 по 18 год
Яготинський Яготин: Поштова, Траса Київ-Харків

Воронівщина: Шевченка, Гайдара, Лесі Українки, Лесі Українки пров.

Двірківщина: Яготинська, Центральна, Двірківська, Двірківський, Гагаріна

Черняхівський відділок: Черняхівський відділок, Центральна, Польовий стан

Черняхівка: Шевченка

Ремонтні роботи з 8 по 19 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення KV повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 22 жовтня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

понедельник, 6 декабря 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 7 грудня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:35
Найближчі роки мають стати часом відбудови Київщини, - Ярослав Москаленко
20:26
Ко Дню Вооруженных Сил Украины “Укрпочта” выпустила новые почтовые марки
20:02
Столичные власти намерены обустроить в парке “Муромец” самое большое в Украине бейсбольное поле
19:45
В ноябре Киевский рыбоохранный патруль провел 152 рейда и зафиксировал 158 нарушений
19:23
“Киевводоканал” просит суд признать внеплановые проверки Госэкоинспекции противоправными
19:15
У Вишгороді на Київщині підприємця підозрюють у привласненні понад 300 тисяч гривень бюджетних коштів
19:01
Кличко поручил рекламировать вакцинацию от COVID-19
18:53
В Киеве пройдет благотворительная выставка беспризорных кошек “Подари мне дом”
18:46
“Велике будівництво” фізкультурно-оздоровчого комплексу в Миронівці на завершальній стадії
18:22
Ход строительства ЖК “Абрикосовый”
18:12
Ярослав Добрянський привітав Макарівський медичний коледж з 65-річчям, - “За Майбутнє”
18:05
Клиники Киева получили 93 тысячи доз вакцин от ковида (список)
17:47
Очередные габаритные ворота установили в Деснянском районе Киева
17:23
За неделю заболеваемость гриппом и ОРВИ в Киеве почти не снизилась
17:01
В ноябре столичные РГА заказали ремонты 19 придомовых территорий и внутриквартальных проездов (адреса)
Календарь событий