среда, 19 мая 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 24 березня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 24 березня 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 24 березня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівський, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському та Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Баришівка: Київський шлях, Яблуневий, Київський, Ломоносова, Нагорянська, Комарова, Пушкіна, Пасічний Капітальний ремонт з 8 по 16 год
Білоцерківський Василів: Хоздвір, Горіхова, Садова, М.С.Стадника, Ставок

Людвинівка: Незалежна, Волі, Леніна

Буденний: Набережна, Гагаріна, Червона Зірка, Шевченка, Травнева

Михайлівка: Дружба

Степок: Миру

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Василів: Хоздвір, Горіхова, Садова, М.С.Стадника, Ставок

Людвинівка: Незалежна, Волі, Леніна

Буденний: Набережна, Гагаріна, Червона Зірка, Шевченка, Травнева

Михайлівка: Дружба

Степок: Миру

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Василів: Садова, М.С.Стадника, Ставок Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Людвинівка: Незалежна, Леніна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Фурси: Сіркова, Богдана Хмельницького, Європейська, Соснова Чистка траси з 8 по 18 год
Білоцерківський Острійки: Героїв України, ГРС Реконструкція з 9 по 20 год
Білоцерківський Узин: Світанкова, Зарічна Технічне обслуговування з 9 по 18 год
Білоцерківський Озерна: Богдана Хмельницького Реконструкція з 9 по 20 год
Білоцерківський Узин: Коханка Технічне обслуговування з 9 по 18 год
Богуславський Бородані: Корольова, Франка пров., Набережна, Остапа Вишні, Марка Вовчка Чистка траси з 8 по 17 год
Богуславський Медвин: Олександра Бочарова Чистка траси з 8 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Запорізька Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Велика Олександрiвка: Київський Шлях, Авдеєва

Гора: Жовтнева

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Чубинське: Київська, Садово-Дачна, Погребняка, Дачна, СТ “МВС України”, Садова, Яблунева, Блізниченка, СТ “Агро”, Бориспільська, Лінія, Л.Шевцовой, Хаврука, Виноградна, Артема, Вербицького, Костенка, Виставкова

Сошникiв: Іванова

Мала Олександрівка: Горіхова, Гагаріна, Київська, Окружна, Шкільна, Розкішна, Центральна, Квітнева, Лісова, Мічуріна, Степова, Будівельників, Костенка, Франка, Ліни Костенко, Весняна, Перемоги, Польова, Курчатова, Комарова, Корольова, Щаслива, Райдужна, Мальовнича, Малинова, Лазурна

Велика Олександрiвка: Кільцева, Лесі Українки, Молодіжна, Кочнєва, Вишнева, Київський Шлях, Незалежності, Чубинського, Бориспільська, Озерна, Тиха, Сухомлинського, Європейська, Чкалова, Авдеєва, Броварська, Перспективна, Грушевського, Каштанова, Сонячна, масив Ферма, Войтюка

Бориспіль: Київський Шлях, Сірова пров.

Безуглівка: 2 Степова, Щаслива, Веселковий пров., Березова, Курчатова, Тюльпанова, Корольова, Набережна, Гагаріна

Кiрове: Пащенкових

Лебедин: Сулими Івана

Процiв: Івана Кудрі

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Проліски: Броварська, Центральна Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Мала Олександрівка: Лісова Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Київський Шлях Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Велика Олександрiвка: Бориспільська Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Кийлiв: Дачі Дніпра

Бориспіль: Ватутіна, Старокиївська, Гоголя, Котляревського, Бежівка, Володимира Момота, Євгена Коновальця, Київський Шлях, Кошового, Ленінградська, Соборна, Сергія Камінського, Бабкіна, Бабкіна пров., Військове містечко

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Бориспільський Бориспіль: Панаса Мирного, Броварська, Київський Шлях, Глібова, Маяковського, Запорізька Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Бориспільський Велика Олександрiвка: Матросова, Миру, Героїв України, Котляревського, Шевченка, Гагаріна, Луговий, Лесі Українки, Чкалова, Маяковського, Б.Хмельницького, Соборна, Європейська, Авдеєва, Київський Шлях, Ватутіна, Бориспільська, Зоряна, Петлицького, Господарська, Озерна, Тополева, Фізкультури, Квіткова, Броварська, Грушевського

Олександрівка: Берегова

Гора: Яблунева, Щаслива, Покровська, Мічуріна, Толстого, Франка, Тиха, Калинова, Жовтнева, Лісова, Лермонтова, Квітнева, Комуністична, Вереснева, Ошитковський, Бориспільська, Грушевського, Аеропортовська, Басюли, Гагаріна, Мирний, Кооперативний, Мостова, Шкільна, Центральна, Інститутська, Шевченка, Західна, Пушкіна, Науки, Проектна, Польова, Степова, Київська, Молодіжна, Сонячна, Східна, Басейна, 8 Березня, Вишнева, Горіхова, Гоголя, Чубинського, Зоряна, Польова II, Л.Українки, Локаторна, 2 Польова, Гірський пров., ІІ Польовий пров., П.Морозова, Лютневий, Прорізний, Лісний, Чубинського пров., Івана Мазепи, Тургенєва, В`ячеслава Чорновола, Верни, Івана Котляревського пров., Європейський, Зелена, Садова

Бориспіль: Маяковського, Лугова, Декабристів

Мала Олександрівка: Лісова, Гагаріна, Окружна

Чубинське: Погребняка, Дачна, Бориспільська, Блізниченка, Київська

Петропавлівське: Горіхова, Малинова, Молодіжна

Мартусівка: Бориспільська, Заводська

Вишеньки: Шевченка

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Бориспільський Григорівка: Стасюка, Красилівська, Лісова, Бориспільська

Дударкiв: Незалежності

Перегуди: Центральна

Гнідин: Кравченка

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Військове містечко, Київський Шлях, Володимира Момота, Захисників Вітчизни, Соцмістечко Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Теплична, 2 Лютневий, Валентина Лисиці, Польовий, Польова

Глибоке: Полковника Радієвського, Героїв Майдану

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Глибоке: Виноградна, Центральна, Квітнева, Суворова, Шевченка, Калинова, Шевченка пров., Садова, Польова, Польовий, Квітневий Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бориспільський Гора: Центральна, Сонячна, Басейна, Грушевського Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бориспільський Іванків: Джерельна, Федора Петруся, Братуся, Гагаріна, Петруся, Бродівська, Федора Петруся пров., Бориспільська, Шевченка пров., Шевченка, Кобзаря, Фрунзе, Остапа Вишні, Лозова, Польова, Зоряна, Джерельний пров., Нахімова Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Київський Шлях, Бабкіна, Бабкіна пров., Військове містечко Капітальний ремонт з 9 по 16 год
Броварський Богданівка: Богдана Хмельницького, Церковна, СТ "Прилісся", Центральна

Залісся: Резиденція, Центральна

Велика Димерка: Промислова

Рожни: Свободи

Рожівка: Броварська, Слави

Зазим'є: Пролетарська, Осіння

Бровари: Шевченка

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Броварський Рудня: Л. Українки

Требухів: Б.Хмельницького, Миру, Гоголівська, Будівельників, Пушкіна, Дружби, П'ятниці, Чкалова, Жовтнева, Свердлова, Щорса, Червоноармійська, Матросова, Матросова пров., Поповича, Паркова, СТ "Переможець", Перемоги, Суворова, Квітнева, Горького пров., Корольова, Горького, Суворова пров., Польовий, Польова, Котовського, Котовського пров., Довженка, Пасічна, Світанкова, Лугова, Кутузова, Луговий, Ватутіна пров., О.Холод, І. Ковбасинського, Комінтерна, Коцюбинського, Єсеніна, Вербна, Зіркова, Гоголя

Княжичі: Героїв Крут

Бровари: Броварської сотні, Болбочана Петра пров., Орлика Пилипа

ПереможецьТребухів: Перемоги, Ю.Бабіча, Заозерна

Гоголів: СТ "Прогрес", Київська, Вулиця невизначена

Реконструкція з 10 по 16 год
Броварський Шевченкове: Механізаторів, Кошового, Київська, Гоголівська, Козацька, Макаренка, Лесі Українки, Б.Хмельницького, Михайлівська, Нова, Незалежності, Райдужна, Гіталова, Шкільна, Глібова, Вокзальна, Космонавтів, Бобрицька, Кругла, Першотравнева, Залізнична, Матросова, Гілляччя пров., Гілляче, Молодіжна, Вишнева, Молодіжний, Шевченка, Аеродромна

Бобрик: Лесі Українки, Шевченка, Коцюбинського, Колгоспна, Теплична, Франка, Молодіжна, Кленова, Матросова, Козацька, Лісова, Михайлівська, Соборності, Ватутіна, Польова, К.Свирської, Нова

Гайове: Центральна

Требухів: Першотравнева, Вокзальний, Вокзальна

Пухівка: Радгоспна

Капітальний ремонт з 10 по 16 год
Васильківський Крячки: Кривова, Авіаторів, Енергетиків, Матросова, Центральна, Прорізна, Центральний, Кленова, Святкова, Сосновий, Паркова, Народна, Верхня, Межова, Березанська

Васильків: Декабристів, Радянська, Волошкова, Маяковського, Миколи Бурки пров., Комарова пров., Космонавтів, Волошковий пров., Миколи Бурки, Польова, Комарова, Пилипа Орлика, В/М 11, Маяковського пров., Тракторна, Бурки

Березанщина: Трипільська, Бузкова, Народна, Щаслива, Озерний пров., Радгоспна, Кривова, Миру, Ковшевацького, Набережна, Лісова, Київська, Сонячна, Пархоменка, Весняна, Науки, Львівська, Яблунева, Васильківська, Яблуневий пров., Львівський

Путрівка: Софіївська, Траса Київ-Одеса, Вулиця невизначена, Путрівська, Польова, Підлісний, Ковшевацького, Бульварний

Глеваха: Південна

Калинівка: Залізнична

Кобці: Ковшевацького, Зелена, Спортивна, Злагоди, Лісова, Сонячний

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Васильківський Глеваха: Київська, Морозова, Морозова пров., Додохова, Нова, Антонова, Коцюбинського, Шевченка, Лермонтова, Карпенків Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Васильківський Васильків: Донбасівський Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Васильківський Залізне: Мічуріна, Горовий Реконструкція з 10 по 18 год
Васильківський Васильків: А.Дармостука, Щорса, Кошмана, Кошмана пров. Капітальний ремонт з 10 по 16 год
Васильківський Васильків: Середи Валерія пров., Тракторна, Ольги Кобилянської, Юрія Литвина, Декабристів, Піщаний, Володимира Винниченка, Підгірний, Червоногвардійська, Ярослава Мудрого пров., Щорса, Дніпрельстан, А.Дармостука Капітальний ремонт з 10 по 16 год
Вишгородський Димер: Бударіна, Революції, Вулиця невизначена, Дніпровська Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Димер: Зоряна, Благовісна, Шевченка Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Демидів: Київська, Радянська, Вербова, Фастова, Польова, 40 років Перемоги, Доценка, Лесі Українки, Козацька, Михайлівська, Яблунева Чистка траси з 8 по 18 год
Вишгородський Глібівка: Лесі Українки, Соборна, Кільцева, Урочище "Зелений бір", Вулиця невизначена

Новосілки: Ореханова

Ясногородка: СТ "Ясногородка-1", СТ "Сонячний", Приморська

Чистка траси з 8 по 18 год
Вишгородський Лютіж: Петрова, Цвілія, Трофімова Реконструкція з 9 по 17 год
Вишгородський Лютіж: Нефьодова, 50 років СРСР, Леніна, Миру, Цвілія, Комарова, Б.Хмельницького, Пушкіна, Петрова, Гагаріна

Воропаїв: Молодіжна

Реконструкція з 9 по 17 год
Володарський Гайворон: Сліпенчука, Круглий, Набережна, Садова

Петрашівка: Річна

Пархомівка: Свято – Покровська

Рогізна: Кірова

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Згурівський Стара Оржиця: Набережна, Миру, Центральна, Степова, Дружби, Шевченка, Гагаріна, Запоріжська, Заводська, Будівельників, Будівельна, Гоголя, Садова, Польова, Сонячна, Лісна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Іванківський Іванків: Толочина, Київська, Зоряний пров., Поліська, Зоряна, Заводська, Садова, Київський Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Іванківський Іванків: Толочина, Київська, Ватутіна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Іванківський Іванків: Хоменка, Автомобілістів, Толочина, Енергетиків, Заводська, К.Терентюк, Автомобілістів пров., Івана Проскури, Л. Бикова Реконструкція з 8 по 18 год
Іванківський Рудня-Тальська: Жовтнева, Шкільна, Тальська

Рокитна Слобода: Лісова, 8 Березня

Білий Берег: Дружби, З.Космодем'янської

Триліси: Незалежна

Воропаївка: Вінницька, Миру, Рокітна, Шевченка, 1-го Травня

Шпилі: Шкільна, Калиновий, 1-го Травня, Миру, Шевченка, Зарічна, Шевченка пров., К.Фещенко

Р.Шпилівська: Зарічна, Дружби

Зимовище: Миру, 1-го Травня

Леонівка: Київська, Курловича, Шевченка, В.Кібенка пров., В.Кібенка

Феневичі: Ланова

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Іванківський Красятичі: Воздвиженська Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Ірпінський Михайлівка-Рубежівка: СТ "Калина", Радянська, Мічуріна, Абрікосова, Світла

Забуччя: Рідна

Реконструкція з 8 по 17 год
Ірпінський Михайлівка-Рубежівка: Радянська, 3 Лінія, Хутірська

Забуччя: Рідна

Реконструкція з 8 по 17 год
Ірпінський Коцюбинське: Островського, Паризької Комуни, Лісова, Артема, Бакала Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Коцюбинське: Шевченка, Бакала, I провулок Шевченка Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Кагарлицький Черняхів: Вишнева, Трипільська, Запорізька, Польова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Кагарлицький Стайки: Ранкова, Зарічна, Шевченка, Григорія Іванченка, Незалежності, Кільцева, Київська, Стадіонна, Колгоспна, Козацька, Дніпровський, Наддніпрянська Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Нове: Святошинська, Яблунева, Кочергіна, Тарасівська, Польова, Л.Курбаса, Лобановського

Тарасівка: Подільська, Яблунева

Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Нове: Є.Гуцала, С.Крушельницької, О.Кобилянської, Богуна, Соловяненка Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Тарасівка: Соснова

Нове: Соснова

Боярка: Андріяшева О.

Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Нове: Незалежності пров., Незалежності, Софіївський, Сагайдачного, Андріївський Капітальний ремонт з 8 по 18 год
К.-Святошинський Хотів: Шевченка, Т.Наливайко, Гагаріна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
К.-Святошинський Боярка: 50 років Жовтня, Магістральна, Білогородська, СТ "Вугільник" Лінія 25 Технічне обслуговування з 8 по 17 год
К.-Святошинський Малютянка: Чехова, Лісна, Гоголя, Лісний, Чехова пров., Перемоги, Воровського, Воровського пров., Матросова, Ботанічна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
К.-Святошинський Крюківщина: Тургенєва, Лісна, Лісний, Західний, Нова, Новий, Сахравська, Польова, Мічуріна, Привокзальна, Кільцева, Ярова, Балукова, Ленінградська площа, Ленінградська, Південний, Першотравнева, Пошта, до вимоги, Солов'їна, Козацька, Чумацька, Миру, Соснова, Сонячна, Яблунева, Боярська, Новосільська, Залізнична, Слов'янська

Боярка: Полярна

Тарасівка: Шевченка, Ярова, Шкільна, Горького, Абрикосова, Олініченко, Братів Чмілів, Маяковського, Н.Олійниченка, Островського, Довженка, Київська, Комарова, Кірова, Надії

Софіївська Борщагівка: Печерська, Скіфська

Гатне: Курганна, Ярова

Ходосівка: Островського, Молодіжна

Вишневе: Балукова, В.Чорновола, Першотравнева

Шпитьки: Лугова

Шевченкове: Ранкова

Реконструкція з 10 по 15 год
Макарівський Соснівка: Київська, Набережна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Макарівський Червона Слобода: Лесі Українки, Жовтнева, Набережна, Шевченка, Польова, Крайова, Дачна, Заводська

Рожів: Червона Площа, Котовського, Здвижка, Комсомольська, Польова, Бондарівка, Шевченка, Висажна, Молодіжна, Миру, Леніна, Щорса

Великий Карашин: Радянська, Леніна, Перемоги, Ровенська, Дубнівська, Брусилівська, Набережна, Польова, Шевченка, Нова, Ланова, Островського, Коломійська, Будівельна, Франка, Косівська, Галицька, Дружби, Київська, Костопільська, Кузнецова, Жовтнева

Карашин: Окружна

Чистка траси з 8 по 18 год
Миронівський Владиславка: Центральна

Гулі: Набережна, Лугова

Чистка траси з 8 по 17 год
Миронівський Тулинці: Перемоги, 12 Липня, Зелена, Барвіночна, Польова, Чкалова, Садова, Канівська

Миронівка: Бузницького, Миронівка

Грушів: Грушів

Ходорів: Героїв Дніпра

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Миронівський Македони: Македони, Джерельна

Кулешів: Хутір Кулешевий, Шевченка

Козин: Самарка

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Миронівський Македони: Авраменка, Центральна, Лісова, Садова, Джерельна, Македони, Донецька, Шахтобудівників, Копилова, Лугова, Горловська, Торезька, Шахтарів

Пії: Південна, Франка

Малі Прицьки: Яблунева

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Миронівський Маслівка: Захарченка

Шандра: Дачна, Гагаріна, Чкалова, Фермерська, Вишнева, Садова, Михайлівська, Шандра, Т.Шевченка, Лугова, Трохименка, Євпаторійська, Сімферопольська, Севастопольська, Перекопський

Салів: Центральна

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Миронівський Пії: Пиі, Центральна, Молодецька, Левадна, Тракторна, Березова, Франка, Південна, Молодіжна, Річна, Пушкіна, Дачна, 1-го Травня, Заводська, Бузкова, Канівська, Шевченка, Лугова, Підгірна, Західна, Марії Душки, Садова

Росава: Набережна

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Миронівський Пустовіти: Шевченка

Миронівка: Коцюбинського, Слободяника, Мирона Зеленого, Конституції

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Обухівський Обухів: Робоча, Солов`їна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Хмельницького Богдана, Узький, Гористий, Героїв Дніпра, Небесної Сотні, Маяковського, Шкільна Капітальний ремонт з 8 по 16 год
П.-Хмельницький Пристроми: Козацька, Сонячна, Черняховського, Польова, Покровська Чистка траси з 8 по 17 год
Рокитнянський Телешівка: Слобідська, Лісний пров. Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Сквирський Сквира: Залізнична, Київська Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Сквирський Кривошиїнці: Сквирська, Горіхова, Ковалівка 1 Чистка траси з 8 по 18 год
Ставищанський Розкішна: Галянта Віталія, Шевченка Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Таращанський Калинове: Гайдамаківська, Набережний, Нестерівка пров., Гончара пров., Калиновий, Набережна Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Таращанський Ріжки: Лугова, Центральна Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Тетіївський Степове: Молодіжна, Будьоного, Перемоги, Площа Слави, Жовтнева, Людвіга Свободи, Дружби, Ватутіна, Набережна

Денихівка: Колгоспна, Набережна, Космонавтів, Молодіжна, Садова, Лиса Гора, Радянська

Високе: Бевзюка, Леніна, Прорізна, Шевченка, Жовтнева, Садова

Горошків: Центральна, Молодіжна, Шкільна, Польова, Жовтнева, Кругла, Заводська, Ярова, Лантушенко, Нагірна, Надії пров., Поповича, Шевченка, Садова, Франка, Нова

Ріденьке: Польова

Одайпіль: Миру

Кашперівка: Чумацький шлях, Шкільна

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Тетіївський Григорівка: 8 Березня, 50-річчя ВЛКСМ, Київська, Горького, Скибенецька, Комсомольська

Скибинці: Леніна, 70 років Жовтня, Лісна, Гоголя, Шевченка, Шкільна, Зарічна, Перемоги, Миру, Гагаріна, Комсомольська, Одеський, Одеська, Лугова, Польова

Високе: Леніна

Кашперівка: Київська, Новаторів, Шкільна, Короленка, Нова, Хлібодарна, Великий шлях, Садова, Ленінградська, Космонавтів, Максима Рильського, Ярослава Мудрого пров., Миру, Польова

Чистка траси з 8 по 17 год
Фастівський Кожанка: Шевченка пров., Шевченка, Кооперативна, Кооперативний, Квітнева, Триліська, Набережна, Ніколаєнка, Кірова пров., Зубарська, Комісарова, Лісний, Комісарова пров., Шкільна, Комарова

Триліси: Житловий масив, Миру, Кожанське Шоссе, Ж/м "Лісний", Корчіївка, Набережна, Незалежна, Нова, Лесі Українки, Котляревського, Соборна, Декабристів, Котовського пров., Гірська, Больничний, Котляревського пров., Горького, Зарічна, Б.Хмельницького, Островського, Дружби, Олександренка, Вишнева, Жовтнева, Олександренка пров., Околонська, Б.Хмельницького пров., Шевченка, Ж/м відгодувального пункту, Пушкіна, Шкільна, Шляхова, Франка, Короленка, Зарічний пров., Шляховий пров., Берегова, Горького пров., Шляховий, Гагаріна, Лугова, Першотравнева, Польова, Гончара, Богуна, Дачна, Молодіжна, Марка Вовчка, Степова, Шкільний, Довженка, Ланова, Козацька, Механізаторів, Червоноармійська, Садова, Степовий, Заводська, Заводський пров., Територія спиртзаводу

Королівка: Леніна, Триліська, Степова, Лісний, Березнева, Цегельний, Зелений

Бортники: Набережна, Південна, Буйка, Незалежності, Каштанова, Річний, Гайова, Польовий, Польова, Пушкіна, Незалежності пров., Шевченка, Лісова, Шевченка пров., Дачний масив "Весна", Господарство

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Яготинський Яготин: Робітнича Чистка траси з 8 по 17 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 23 березня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новости киевщины, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, отключения электроэнергии, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін

вторник, 18 мая 2021 г.
10:28
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
20:45
В среду, 19 мая, ярмарки пройдут в шести районах Киева (адреса)
20:28
В столичном парке “Отрадный” создали самый длинный мурал в Украине на историческую тематику (фото)
20:02
В субботу, 22 мая, в Киеве стартует фестиваль национального производителя “Made in Ukraine”
19:44
На улице Пушкинской установят мемориальную доску украинскому композитору Ивану Карабицу
19:25
В Тетіїві на Київщині капітально відремонтують приміщення школи №3
19:04
Жители нескольких домов на Троещине пожалавались Шмыгалю на тарифы “Киевводоканала”
18:47
Парламент отправил в отставку министра здравоохранения Максима Степанова
18:41
Столичную власть просят проверить законность строительства на улице Электротехнической
18:27
Жители Дарницкого района десять лет страдают от постоянных порывов теплотрассы
18:06
Прокуратура через суд требует вернуть общине две квартиры в центре Киева
17:43
За год на учете в Киеве стало на тысячу меньше безработных
17:26
ВР удовлетворила заявление об отставке министра экономики Игоря Петрашко
17:10
В рамках программы “Безопасная Киевщина” закупят микроавтобусы для СБУ
17:01
Рада уволила министра инфраструктуры Владислава Криклия
16:51
Национальный рейтинг качества управления корпоративной репутацией назвал победителей и вручил репутационные “Оскары”
Календарь событий