воскресенье, 16 мая 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 23 березня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 23 березня 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 23 березня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Ставищенському, Таращанському та Фастівському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Лехнівка: Гагаріна, Гайдара, Яблуневий пров., Сагірова, Стадіонна, Роговця, Перепелиці, Енергетиків, Дачний, Транспортна, Труда, Шевченка, Механізаторів, Хуторська, Парковий, Молодіжна, Тихий, Братів Петренків, Торговий, З.Космодем'янської, Поштовий, Загайного пров., Будівельників, Лесі Українки, Заболотного пров., Яровий, Шкільний, Польова, Ювілейний, Машинобудівельна, Донецька, Центральний, Паркова, Вишневий, Набережний, Комарова

Недра: Недрянська, СТ

Капітальний ремонт з 6 по 17 год
Баришівський Хлопків: Хлопківська, Хуторська, Лісова, Польова, Набережна

Швачиха: Зоряна, Братерська

Дернівка: Невизначена, Польова, Гайова, Лесі Українки, Молодіжна, Калинова, Лисенка пров., Довженка, Мічуріна, Ватутіна пров., Суворова, Шевченка пров., Затишний пров., Центральна, Лісна, Франка, Клубний, Перемоги, Лісова, Б.Хмельницького, Квітуча, Дружня, Березанський шлях

Баришівка: Красилівка, Красилівський пров., Красилівська, Березанський Шлях

Коржі: Шевченка, СТ

Чистка траси з 8 по 17 год
Баришівський Бзів: Шевченка, Гагаріна, Сонячна, Автошосе Київський Шлях, Зоряна, Братів Гуріних, Зоряний, Молодіжна, Свято-Миколаївська, Польова, Поліська, Миру

Морозівка: Маяковського пров., 60-річчя Жовтня, Космічний, Садова, Новоселів пров., Гагаріна, Новоселів, Коцюбинського пров., Боженка, Д. Поповича, Стадіонна, Партизанський, Шкільний, Перемоги, Польовий, Щасливий, Грибенників, Жовтневий, Надозерний, 1-го Травня, Жовтнева, Комсомольська, Московська, Московський, Набережний, Озерна, Молодіжний, Привокзальна, Шевченка, Київська, Ленінський, Радянська, Щаслива, Українська, Квіткова, Новотрояндна, СТ

Березань: Білоглинна

Веселинівка: Гагаріна

Реконструкція з 9 по 17 год
Білоцерківський Узин: Нова, Перемоги, Світанкова, Волі Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Білоцерківський Розаліївка: Лесі Українки, Шевченка Технічне обслуговування з 9 по 18 год
Білоцерківський Розаліївка: Миру, Мічуріна Технічне обслуговування з 9 по 18 год
Богуславський Шупики: Кирилівська, Центр Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Богуславський Медвин: Олександра Бочарова, 1 Олександра Василенка пров., Олександра Василенка, Набережна, Набережний, Заводський, Шевченка, Хрещатик, Лісова Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Богуславський Дибинці: Кирієнка, Росьовий пров., Лесі Українки, Молодіжна, Ланок, Макаренка, Польова, Олексія Вовченка, Промисловий, Нова Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Богуславський Розкопанці: Лісова, Гайдамацька, Першотравнева, Козацька, Наливайка

Чайки: Центральна, Садова

Чистка траси з 8 по 17 год
Богуславський Бране Поле: Київська, Молодіжна, Миру, Центральна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бориспільський Мартусівка: Бориспільська, Молодіжна, Вишнева, Шевченка, Радгоспна, Шкільний, Калинова, Мойсеєва, Поле, Виноградна, Козацька, Шкільна, Котляревського пров., Дружби пров., Радгоспний, Дружби, Київський, Кооперативний, Чубинського, Широка, Перемоги, Гагаріна, Заводська, Лесі Українки, Польова, Травнева, Каштанова

Щасливе: Фестивальний

Гнідин: Нова, Польова, автодорога Київ-Ревне-Рогозів 9 км, Зелена, Дачна

Петропавлівське: Сливова, Садова, Абрикосова, Харківська, Полтавська, Будівельна, Вчительська, Тополина, Бориспільська, Травнева, Вишнева, Дружби, Молодіжна, Київська, Зелена, Центральна, Польова, Бузкова, Переяславська, Григорія Берегового, Григоренка, Берегового, Горіхова, СТ "Форвард+", вул. Каштанова, Лустівська

Проліски: Промислова

Воронькiв: Паркова

Київ: Лютеранська

Затишне: Центральна, Польова, Молодіжна, Шевченка, Травнева, Н.Тютюна, О.Бердник, Садова, Г. Бідненко

Святопетрівське: Вишнева, Лугова

Петрівське:

Вишеньки: Каштанова, Юності, Набережна, 4005

Бориспіль: Київський Шлях

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Бориспільський Гнідин: Соснова, Гагаріна, Лісовий, Нова, Вишнева, Заводський, Сосновий пров., І.Франка, Приозерна, Козацька, Центральна, Соснова (не використовувати), Пасічна, Урочище Притаївщина, Мостова, Ватутіна пров., Щаслива, Польова, Прорізна, Прорізний, Юності, Набережна, Калинова, Юрія Вербицького, Закарпатська, Героїв, Берегова, Сагайдачного, Жукова, Загадка, Український, Зарічна, Л.Українки, Озерна, Шевченка пров., Миру, Соборна, Лугова-Мешкова, Українська, Буркута, Кравченка, Салютна, Бортницька, Кравченка пров., Учительська, Юності пров., Шевченка, Мєшкова, Вчительська, Мішкова пров., Лугова, Центральний, Окопського, Заводська, Автозаводська, Урочище Пасічна, Онищенка, Механізаторів, Урочище Млиново, Сонячна, Шкільний, Вишеньківська, І.Франка пров., Анни Хаткіної, Кузбасова, Озорянська, Чубинського, Шкільна, Луговий пров.

Вишеньки: Садова, Шевченка

Петропавлівське: Центральна

Щасливе: Демидівська, Абрикосова, Аріпей, Львівська, Виноградна, Молодіжна, Фермерська, Мисливська, Соснова, Яблунева, Урожайна, Волошкова, Незалежності, Сонячна, Місячна, Бориспільська, Радянська, Миру, Героїв Майдану, Леніна, Костянтинівська, Чарівна, Вишнева, Лисенка, П.Загребельного, Л. Костенко, Коцюбинського, Шевченка, О.Вишні, Тичини П., Чорновола В'ячеслава

Гора: Молодіжна

Велика Олександрiвка: Кочнєва

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Глибоке: Виноградна, Центральна, Квітнева, Суворова, Шевченка, Калинова, Шевченка пров., Садова, Польова, Польовий, Квітневий Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бориспільський Кiрове: Молодіжна, Горького, Леніна, Пащенкових, Лугова, Привокзальна, Озерна

Кучаків: Молодіжна, Пащенкових

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Європейська, Незалежності, Черешневий пров., Нова, Матросова, Черешнева, Мирний, Ярославська, Остапа Вишні, Корольова, Свободи пров., Котляревського, Шевченка, Данила Галицького, Перемоги, Приозерна, Тургенєва, Шолом-Алейхема, Весняний, Л.Курбаса, Новий, Коцюбинського, Нова ІІ Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бородянський Пилиповичі: Незалежності, Шевченка, Гагаріна, Воровського, Петровського, Дружби, Вишнева, Молодіжна, Макійчукова, Привокзальна, Сонячна, Дачна, Миру, Польова, Світанкова, Лісова, Весела, пров. Сонячний-1, пров. Сонячний-2

Пороскотень: Лісова, Миру, Пороскотень, Перемоги, Нова, Лісна, Дачна, СТ “Дружба-2” вул. Центральна

Шибене: Кооперативна

Бородянка: Київська

Галинка: Центральна

Клавдiєво-Тарасове: Вулиця невизначена

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Броварський Калинівка: Ігорева, Чернігівська, Лісова, Новий, Садова, Миру, Травнева, Жовтнева, Шкільна, Північна, Хоменка, Травневий, Димерська, Молодіжна

Скибин: Озерна, Деснянська, Миру, Польова, Шкільний, Теплична, Шевченка, Вавілова пров., Калинівська

Пухівка: Рибальська

Требухів: Котовського

Семиполки: Вулиця невизначена

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Броварський Перемога: Березнева, Садова, Корольова, Гайдамацька, Травнева, Броварський Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Броварський Гайове: Центральна, Жукова, Коцюбинського, Куліша, Стуса, Нова Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Броварський Калита: Набережна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Броварський Гайове: Куліша Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Броварський Шевченкове: Ковпака, Затишна, Вокзальна, Першотравнева, Матросова, Гвардійська, Польова, Молодіжна, Паркова, СТ "Шевченково", Київська, Гоголівська, Б.Хмельницького, Незалежності, Лесі Українки, Садова, Докучаєва, Сагайдачного, Михайлівська, Вишнева, П.Ангеліной, Глібова, Вчительська, Мічуріна, Кільцева, Перша Кільцева, Друга Кільцева, Окунинівська, Довженка

Рудня: Ковпака, Молодіжна

Богданівка: Урожайна, Грушева, Богдана Хмельницького, Східна, Мешкова, Лучова, Лучовий, Високовольтна, Абрикосова, Липова, Матросова, Малинова, Теплична, Сливова, Озерна, Гагаріна, Шевченка, Польова, Парникова, Освітянська, Подильна, Очеретна, Заліська, Жовтнева, Окружна, Лермонтова, Травнева, Висока, Молодіжна, Ломоносова, Яблунева

Велика Димерка: Соборна, Богданівська, Вишнева, Вокзальна, Польова, Леніна пров.

Тарасівка:

Реконструкція з 10 по 16 год
Васильківський Калинівка: Залізнична, Б.Хмельницького, Шевченка, Володимирський, Пушкіна, Калинівський, О.Романенка, Шкільний, Макаренка, Калинівська, Центральна, Київська, Франка, Чкалова, Набережна, Лісова, Олега Кошового, Індустріальна, Кільцева, Степова, Зарічна, Суверенна, Вулиця невизначена

Кожухівка: Молодіжна, Газова, О.Понежди, Кільцева, Джерельна, Набережна, Михайлівська, Незалежності

Данилівка: Молодіжна, Данилівське шосе

Глеваха: Нова

Плесецьке: Центральна

Реконструкція з 8 по 18 год
Васильківський Васильків: Середи Валерія пров., Тракторна, Ольги Кобилянської, Юрія Литвина, Декабристів, Піщаний, Володимира Винниченка, Підгірний, Червоногвардійська, Ярослава Мудрого пров., Щорса, Дніпрельстан, А.Дармостука Капітальний ремонт з 10 по 16 год
Вишгородський Катюжанка: Святомихайлівська, Шевченка, Комуністична, Лісна, Леніна, Заводська, Зінченко, Ранкова, Вишнева, Південна, Сім'ї Дяківських, 60-річчя Жовтня

Литвинівка: Лесі Українки

Реконструкція з 8 по 18 год
Вишгородський Димер: Народна, Лугова, Садова, Ярослава Мудрого, Революції, Глибочицька Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Димер: Соборна, Набережна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Вишгородський Глібівка: Лесі Українки, Соборна, Кільцева, Урочище "Зелений бір", Вулиця невизначена

Новосілки: Ореханова

Ясногородка: СТ "Ясногородка-1", СТ "Сонячний", Приморська

Чистка траси з 8 по 18 год
Вишгородський Демидів: Київська, Радянська, Вербова, Фастова, Польова, 40 років Перемоги, Доценка, Лесі Українки, Козацька, Михайлівська, Яблунева Чистка траси з 8 по 18 год
Вишгородський Лютіж: Петрова, Цвілія, Трофімова Реконструкція з 9 по 17 год
Вишгородський Лютіж: Нефьодова, 50 років СРСР, Леніна, Миру, Цвілія, Комарова, Б.Хмельницького, Пушкіна, Петрова, Гагаріна

Воропаїв: Молодіжна

Реконструкція з 9 по 17 год
Володарський Тадіївка: Свободи, Шевченка Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Володарський Володарка: Коцюбинського, Перемоги, Перемоги пров., Житній, Миру, Кооперативна, Парковий

Петрашівка: Шевченка

Капітальний ремонт з 10 по 17 год
Іванківський Іванків: Київська, Запрудська, Миру, Дружби, Шевченка Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Іванківський Іванків: Київський, Гагаріна, Ватутіна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Іванківський Іванків: Хоменка, Автомобілістів, Толочина, Енергетиків, Заводська, К.Терентюк, Автомобілістів пров., Івана Проскури, Л. Бикова Реконструкція з 8 по 18 год
Іванківський Красятичі: Воздвиженська Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Ірпінський Мироцьке: Шевченка, Шевченка пров., Леніна, Радгоспна Реконструкція з 8 по 17 год
Ірпінський Мироцьке: Щорса, Чапаєва Реконструкція з 8 по 17 год
Ірпінський Мироцьке: Радянська, Радгоспна Реконструкція з 8 по 17 год
Ірпінський Ірпінь: Українська, Мінеральна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Ірпінь: Виговського, Київська Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Ірпінь: Університетська, Тургенівська Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Ірпінь: Українська Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Ворзель: Ватутіна

Ірпінь: Озерна, Достоєвського пров., Михайлівський, Михайлівська

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Ірпінь: Ніжинська, Соборна

Буча: Старояблунська, Миколи Гамалія

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Ірпінь: Героїв, 6 Лінія, Ломоносова, Ломоносова пров., Польовий, Польова, Львівська, Натана Рибака, Героїв пров., Полтавська Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Ірпінь: Новоірпінська, Донецька, Чайковського Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Ірпінь: Дзержинського, Героїв, Варшавська, Львівська, Річний пров., Радянська, Лугова Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Ірпінь: Дзержинського, Жовтнева, Северинівська, 9 Лінія Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Ірпінь: Миру, Соборна, Українська Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Ірпінь: Соборна, Матросова Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Ірпінь: Ломоносова, Героїв, Варшавська, 6 Лінія Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Ірпінь: Раднаркома, Університетська, Тищенка Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Ірпінь: Миру, Центральна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Ірпінь: Миколи Будника пров., Університетська, Паризької Комуни

Буча: Енергетиків

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Ірпінь: 74 Cтрілкової Дивізії, Спартака, Северинівська, Варшавська Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Ірпінський Ірпінь: Новооскольська Технічне обслуговування з 8 по 17 год
К.-Святошинський Крюківщина: Гагаріна, Квіткова, Шевченка, Котляревського, Андріївська, Ужгородська, Каштанова, Поповича, Зоряна, Володимирська, Б.Хмельницького, Шкільна, Тарасівська, Археологічна, Зелена, Сахравська, Вітряна, Молодіжна, Парникова, Гайова, Львівська, Райдужна, Виноградна, Лісна, Перемоги, Ситниченко, Тургенєва, Кільцева, Жовтнева, Ситниченко пров., Механізаторів, Новосільська, Космонавтів, Сагайдачного, Вишнева, Балукова, Київська, Парковий, Теплична, Поштова, Лугова, Будьоного, Затишна, Приозерна, Гетьмана Сагайдачного, Садова

Петропавлівська Борщагівка: Південна

Святопетрівське: 40 років Перемоги, Лесі Українки, Святоюріївська

Музичі: Космічна, Щорса, Лісний

Тарасівка: Зелена, Зелений, Поле

Дмитрівка: Лісна, Дачна

Софіївська Борщагівка: Толстого, Велика Кільцева

Гатне: Київська, СТ “Арсеналець-5”, Дамбова, Квіткова

Хотів: Паширова

Гурівщина: Київська

Реконструкція з 8 по 17 год
К.-Святошинський Нове: Патона, Амосова, О.Кобилянської, Соловяненка, І.Миколайчука Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Нове: Івасюка, Білозіра, Правика, Боярська, П. Вірського, Сагайдачного, Софіївський Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Нове: Козацька, С.Крушельницької, Івана Мазепи, Незалежності, Соловяненка, Богуна, Боярська, І.Миколайчука, Вербицького, Є.Гуцала, Грушевського, Правика, Соборна

Тарасівка: Зелений

Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Нове: Козацька, Вербицького, Сагайдачного, Боярська Реконструкція з 8 по 18 год
К.-Святошинський Вишневе: Київська Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Кагарлицький Слобода: Василя Березового, Миру, Вишнева, Малишка, Нагірна, Шевченка, Площа Слави, Заріччя, Стріховська, Садова, Поповича, Свободи, Молодіжна, Незалежності, Комсомольська, Народний, Гагаріна, Лісова, Берегова, Підлісна, Польова

Халча: ім. Романа Наумовича Куща, Б.Хмельницького, Кооперативний, Спортивний, Шкільна, Незалежності, Жовтнева, Новий, Миру, Березняки, Кошового, Будівельників, Шевченка, Пролетарський, Польова, Серпнева, Садова, Черешнева, Дружби, Перемоги, Бригадна, Першотравнева, Дорошенка, Гагаріна

Демівщина: Космонавтів

Зікрачі: Садова, Незалежності, Б. Хмельницького пров.

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Кагарлицький Уляники: Уляники, Джерельна, Ярова, Б.Хмельницького, М.Рильського

Ржищів: Комсомольська, Соборна, Освіти, Вишнева, Шевченка, Комарова, Б.Хмельницького, Будівельників, Ярослава Мудрого, Незалежності, Новоселів, Кошового, Героїв Дніпра, Лісна, Фестивальна, Спасо-Преображенська, Зарічна, Монастирська, Ярмаркова, Калинова, Юрія Гладченка, Миру, Київський Шлях, Польова, Наддніпрянська, Білоцерківський, Кагарлицький, Стадіонна, Михайла Грушевського, Мальовнича, Прорізна

Балико-Щучинка: Героїв Дніпра, Харківська, Придніпровська, Задорожнього, Лесі Українки, Білодіда, Гагаріна, Козирева, Туриха, Комарівська, Ватутіна, Польова, Шкільна, Центральна

Кагарлик: Комунарська, Котляревського

Півці: Центральна

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Макарівський Маковище: Шевченка, Жовтнева, Польова Чистка траси з 8 по 18 год
Макарівський Червона Слобода: Лесі Українки, Жовтнева, Набережна, Шевченка, Польова, Крайова, Дачна, Заводська

Рожів: Червона Площа, Котовського, Здвижка, Комсомольська, Польова, Бондарівка, Шевченка, Висажна, Молодіжна, Миру, Леніна, Щорса

Великий Карашин: Радянська, Леніна, Перемоги, Ровенська, Дубнівська, Брусилівська, Набережна, Польова, Шевченка, Нова, Ланова, Островського, Коломійська, Будівельна, Франка, Косівська, Галицька, Дружби, Київська, Костопільська, Кузнецова, Жовтнева

Карашин: Окружна

Чистка траси з 8 по 18 год
Миронівський Владиславка: Центральна, Набережна Чистка траси з 8 по 17 год
Миронівський Липовий Ріг: Дніпровська, Козацька, Кленова, Шевченка, Набережна, Ярова, Лісова

Пії: Центральна

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Миронівський Пії: Пиі, Центральна, Молодецька, Левадна, Тракторна, Березова, Франка, Південна, Молодіжна, Річна, Пушкіна, Дачна, 1-го Травня, Заводська, Бузкова, Канівська, Шевченка, Лугова, Підгірна, Західна, Марії Душки, Садова

Росава: Набережна

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Миронівський Миронівка: Соборності, Першотравнева, Перемоги, Бузницького, Героїв Небесної Сотні, Ватутіна, Михайлівська, Пушкіна

Юхни: Першотравнева

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Миронівський Миронівка: Кондратовича, Соборності, Шевченка, Миру, Лісова, Деркача пров., Чкалова, Батури Капітальний ремонт з 9 по 16 год
Обухівський Підгірці: Лісова, Лісна, Піщана, Сосновий Бір, СТ "Берізка", Київська, Васильківська, Столичне шосе, Городищенська

Романків: Лісова, Дубовий гай, Сосновий бір, Травнева, Зелена

Козин: Старообухівська, Нова, Конча-Заспа, Старокиївська

Українка: Приозерна, Промислова, Зв'язку, Соснова, Юності, СТ “Орія”

Семенівка: Грушевського

Обухів: Б.Хмельницького, Каштанова, Київська

Малі Дмитровичі: Садова

Мала Вільшанка: Садова

Нові Безрадичі: Набережна, Тиханська, Садова, Кооп. “Авгур”

Матяшівка: Польова

Перше Травня: М.Рильського

Верем'я: Дубового

Великі Дмитровичі: Польова

с/рада Старобезрадичівська: СТ Пролісок

Київ: Старообухівська

Григорівка: Героїв Майдану

Реконструкція з 8 по 19 год
Обухівський Обухів: Волошкова, Малишка, Яблуневий м-р, Київська

Підгірці: Озерна, Садова, Лісова, Київська, Піщана, Жорновки, Лугова, Боровкова, Васильківська, Нагірна, Гагаріна, Ж/м "Луч", Лісна, Межигірська, СТ "Берізка", В/Ч, Столичне шосе, Польова, Дубова

Романків: Лісова, Соснова, Розкішна

Мала Вільшанка: Садова

Козин: Конча-Озерна

Нещерів: Садова

Витачів: Нагірна

Семенівка: Грушевського

Українка: Соснова

Перегонівка: Хуторна

Реконструкція з 8 по 19 год
Обухівський Обухів: Шевченка, Садова, Шкільна, Робоча, Незалежності, Козацький шлях, Осипенка, Вербова, 40 років Перемоги, Яблуневий м-р, Підгірний ж/м, Б.Хмельницького, Київська, Совхозна, Шкільний

Витачів: Першотравнева

Мала Вільшанка: Садова

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
П.-Хмельницький Козлів: Піщана, Польова, Касяни, Лої Капітальний ремонт з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Ніколенка Анатолія, Золотоніське Шосе, Музейна, Ромашкова, Черняховського, Петропавлівська, Потапенка Ярослава, Самутіної Ганни Технічне обслуговування з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Переяслав-Хмельницький: Ніколенка Анатолія, Золотоніське Шосе, Музейна, Ромашкова, Черняховського, Петропавлівська, Потапенка Ярослава, Самутіної Ганни Капітальний ремонт з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Козлів: Піщана, Польова, Касяни, Лої Реконструкція з 8 по 17 год
Рокитнянський Житні Гори: Висока, Центральна, Першотравнева, Островського, Високий, Польова, Верхній пров., Гайова, Вишнева, Гагаріна

Савинці: Грубого, Вишневий, Садова, Набережна, О.Кобильченко пров., Шкільна, Поповича, Сухецького, 8 Березня, Жовтнева, Українська, Першотравнева, Південна, Київська, Глиняної пров., Жовтневий, Польова

Рокитне: Польова, Вокзальна, Залізнодорожна, Телешівська, Петра Запорожця, Волі

Ольшаниця: Горянська

Першотравневе: Господарство

Чистка траси з 8 по 17 год
Рокитнянський Шарки: Надрічний, Набережна, 8 Березня Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Рокитнянський Шарки: Надрічний, Набережна, 8 Березня Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Сквирський Сквира: Київська, Мічуріна, Мічуріна пров., Гагаріна, Байдукова, Байдукова пров., Проектна, Залізнична Чистка траси з 8 по 19 год
Сквирський Сквира: Залізнична, Київська Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Сквирський Сквира: Київська, Лугова, Байдукова, Мічуріна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Сквирський Сквира: Чкалова, Ватутіна, Маслова, Маслова пров., Плугатаря, Папаніна, Медовий, Франка, Співоча, Ольшевського Чистка траси з 8 по 18 год
Ставищанський Попружна: Незалежності, Польова, Зарічна, Пасічна, Травневий

Станіславчик: Набережна, Вишнева, Садова, Шевченка, Леніна

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Таращанський Плоске: Центральна, Садова, Кузенного, Молодіжна, Шевченка Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Фастівський Веприк: Калинова, Дружби, Гагаріна, Жукова, Стеценка, Садова, Некрасова, Миру, СТ "Приозерний", Боженка, Шевченка, Соборна, Покровська, Дачна, Лісна, Лісний, 12 Грудня

Ставки: Пожежний, Шкільна, Миру, Будівельна, Заводська, Тиха, Дачний, Чернишевського, Л.Українки, Молодіжна, Шевченка, Шевчука, Озерна, Озерний пров., Пушкіна, Курчатова, Садова, Дубкова, Фастівська, Герцена пров., Герцена

Скригалівка: Леніна, Пащенка, Лазо пров., Боженка пров., Набережна, Чехова пров., Весняна, Межова, Дружби, Фастівецька, П.Тичини, Фастівська, Герцена пров., Курчатова, Горяна, Зарічна, 8 Березня, М.Рильського, Коцюбинського, Чехова, Коцюбинського пров., Щорса

Вишня: Вишнева

Дмитрівка: Некрасова

Велика Офірна:

Технічне обслуговування з 8 по 19 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 22 березня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новости киевщины, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, отключения электроэнергии, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін

воскресенье, 16 мая 2021 г.
14:06
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
15:01
В продажу поступили билеты на железнодорожный маршрут Киев - Вена
14:04
За сутки в Киеве от коронавируса умер 21 человек
13:03
Столичную власть просят возместить убытки от падения дерева жителю дома № 8 по ул. Парково-Сырецкой
12:01
За добу на Київщині виявили 277 носіїв коронавірусу
11:05
В Фастовском районе подросток зарезал отчима
10:06
За сутки в Украине выявили 3 620 новых носителей коронавируса
09:04
Сегодня, 16 мая, на улице Льва Толстого на полтора месяца ограничили движение (схема)
07:15
Планові відключення електроенергії в Київській області 16 травня 2021 року (повний список населених пунктів)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 16 мая 2021 года
суббота, 15 мая 2021 г.
18:03
Сегодня в Киеве заработали фонтаны
17:05
Столичные троллейбусы в ночь на 16 и 17 мая изменят маршруты в связи с капремонтом проспекта Бандеры (схемы)
16:04
В Киеве за минувшие сутки выявили более 500 новых носителей коронавируса
15:45
Славутич може позбавити фінансування місцеві ветеранські організації
15:03
Сегодня в столице стартовали национальные соревнования ветеранов “Игры Воинов”
14:06
Неизвестные устроили “пенное шоу” в фонтане на Контрактовой площади столицы (фото)
Календарь событий