среда, 29 сентября 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 17 липня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 17 липня 2021 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 17 липня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться у Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Сквирському, Ставищенському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському та Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків Вид планових робіт Час проведення
Кагарлицький Ржищів: Оболонська, Соборна, Бузкова, Зоряна, 1-го Травня Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Ржищів: Вишнева, Новоселів, Героїв Дніпра, Юрія Гладченка, Комарова, Польова Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Ржищів: Шевченка, Калинова, Новоселів, Прорізна Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Ржищів: Джерельна, Панорамна, Соборна, Силкіних, Оболонська Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Яблунівка: Яблунівка Реконструкція з 8 по 18 год
Броварський Княжичі: Соборності, Нова, Тиха, Райдужна Реконструкція з 8 по 17 год
Бориспільський Бориспіль: Верхній Вал, Завокзальна, Заводська, Запорізька, Остапа Вересая, Петропавлівська, Франка, Великопромінська, Київський Шлях, Лисенка, Олександрівська, Олександрівський пров., Михайла Калмикова, Олеся Бердника, Репіна, Північна, Глибоцька, Ушакова, Пилипа Орлика Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Броварський Велика Димерка: Гагаріна, Бобрицька, Богданівська, Докучаєва, Березнева, Січнева, Заліська, Городня Реконструкція з 8 по 17 год
Васильківський Іванковичі: Окружна, Табачний, Ярова, Леніна, Чубаря пров., Захисників Вітчизни, Шкільна, Хутірський, Білоруський, Шкільний, Полтавський, Рози Люксембург пров., Кавказька, Щорса пров., Зарічна, Зарічний, Котовського, Підгірний, Радянська, Івана Кудрі, Мисливський, Селянська, Садова, Молодіжна, Ворошилова, Піщаний, Радянський, Прорізна, СТ "Роднічок", Озірна, СТ "Шляховик", Курська, Р.Люксембург, Чубаря, Котова

Рославичі: Польова, Лісова, Польовий, Леніна, Нагірна, Гоголя, СТ "Південне", СТ "Просвіщенець", Підгірна, Поле, Шевченка

Зелений Бір: Грушевського, Зоряна

Мархалівка: Комсомольська, Калініна, Кавказька, Зарічна, Леніна, Грушевського, Гагаріна, Дачна, Освіти, Шкільна, Київська, СТ "Берізка", Сосновий, Лісова, Садова, Кавказький, 1 Травня, Яровий, Вільхова, Нова, Соснова

Васильків: В/М 11

Глеваха: Дорожна

Реконструкція з 8 по 19 год
Іванківський Ставрівка: Ставрівська Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Обухівський Трипілля: Вишнева, Тюленіна, Берегова, Б.Хмельницького, Шевченка, Кошового, Ціолковського, Лермонтова, Незалежності Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Обухівський Трипілля: Юності, Б.Хмельницького Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Обухівський Трипілля: Дружби, Незалежності, Молодіжна, Лесі Українки, Зелений Гай

Козин: Солов'яненка

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Обухівський Трипілля: Яблунева, Будівельників, Грушевського, Суворова, Польова Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Білоцерківський Біла Церква: Польова, Чайковського, Островського, Василя Симоненка, Романа Шухевича Технічне обслуговування з 6 по 19 год
Фастівський Велика Офірна: Чумацький Шлях, Луговий, Леніна, Шевченка, Матросова, Шевченка пров., Садова, Малишка, Тичини, Толстого пров., Тичини пров., Садовий, Чумацький шлях пров., Набережна, Толстого, Набережний

Мала Снітинка: Гагаріна, Без назви, Гагаріна пров., Київська, Унавська, Собковського, Матросова, Шевченка, Матросова пров., Терешкової, Нова

Мотовилівка: Вулиця невизначена, Пархоменка, Новолісна, Лісна, Зелена, Світла, Лісовий, Зелений, Зіркова, Ставкова, Зірковий, Без назви

Вишняки: Лісна, Гагаріна, Тітова, Гагаріна пров., Тарасенківська, Лісовий, Піщана, Піщаний, Без назви

Велика Мотовилівка: Хмельницького

Скригалівка: Квітнева

Реконструкція з 5 по 16 год
Іванківський Розважів: Шкільна, Сидоровицька, Миру, Підгірна, Іванківська, Лісова, Озерна, Нова, Лугова, Новий

Ставрівка: Ставрівська

Шевченкове хутір: Шевченківська

Жеревпілля: Весела, Зелений Гай

Капітальний ремонт з 10 по 17 год
Тетіївський Кашперівка: Київська, Кірова пров., Кірова, Арсенія Степового, Прибережна, Депутатська, Гайдамацький, Сонячна, Новаторів, Героїв Чорнобиля пров., Базарна, Радгоспна, Лесі Українки Технічне обслуговування з 9 по 20 год
Володарський Володарка: Коцюбинського, Набережна, Миру Чистка траси з 9 по 18 год
Ірпінський Горенка: Київська

Боярка: Агрономічна

Реконструкція з 9 по 17 год
К.-Святошинський Музичі: Кар'єрний, Дачна, Кар’єрна, Семеренка

Княжичі: Новоселицька, Газопровідна

Лука: Леніна

Технічне обслуговування з 9 по 15 год
Макарівський Копилів: Київська, Білоцерківська, Жовтнева, Шевченка, Макарівська Технічне обслуговування з 9 по 19 год
Миронівський Миронівка: Захарченка, Стрілецька, Заслонова, Старченка, Енергетиків, Суботіна, Трансформаторна, Молодіжна Капітальний ремонт з 9 по 18 год
Бориспільський Петропавлівське: Яблунева, Бортницька, Тополина, Зелена Капітальний ремонт з 9 по 19 год
П.-Хмельницький Пристроми: Першотравнева, Гордіївська, 1-го Травня, Свободи, Набережна, Сонячна, Черняховського, Козацька, Незалежності, Шевченка, Польова, Покровська, 30 років Перемоги, Молодіжна, Перемоги, Миколаївська, Броварська Технічне обслуговування з 9 по 17 год
П.-Хмельницький Пристроми: Шевченка, Миколаївська, Незалежності, Молодіжна, Броварська Капітальний ремонт з 9 по 18 год
Макарівський Пашківка: Колгоспна, Зелена, Зарічна Реконструкція з 9 по 17 год
Володарський Володарка: Коцюбинського, Набережна, Миру Чистка траси з 9 по 18 год
Богуславський Половецьке: Корсунська Технічне обслуговування з 9 по 20 год
Згурівський Мала Супоївка: Короленка, Роговця, Шевченка, Українська, Яковця

Усівка: Центральна

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Бориспільський Нестерівка: Гайдамацька, Весняна, Ювілейна, 1 Шолохова пров., Комінтерна, Східна, Квітнева, Незалежна, Космонавтів, Виноградна, Світлична, Шолохова, Декабристів, Невського, 2 Шолохова пров., Вишнева, Молодіжна, пров. Молодіжний, Партизанів, Примакова

Бориспіль: Вишнева, Виноградна, Шолохова, Шолохова пров., Молодіжний пров., Декабристів пров., Східна, Северина Наливайка, Незалежності, Пантелеймона Куліша, Патріотів

Лозівка: Лозова, Чернобильська

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Нестерівка: Гайдамацька, Весняна, Ювілейна, 1 Шолохова пров., Комінтерна, Східна, Квітнева, Незалежна, Космонавтів, Виноградна, Світлична, Шолохова, Декабристів, Невського, 2 Шолохова пров., Вишнева, Молодіжна, пров. Молодіжний, Партизанів, Примакова

Бориспіль: Вишнева, Виноградна, Шолохова, Шолохова пров., Молодіжний пров., Декабристів пров., Східна, Северина Наливайка, Незалежності, Пантелеймона Куліша, Патріотів

Лозівка: Лозова, Чернобильська

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Яготинський Лемешівка: Центральна, Ватутіна, Гагаріна, Трудова Чистка траси з 8 по 19 год
Васильківський Перевіз: Центральна, Річна, Польова, Кар'єрна, А. Головка

Дзвінкове: Ірпінська

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Васильківський Діброва: Центральна, Грушевського, Лісовий, Калинова, Мічуріна, Яровий, Нова, Горіховий, Вишнева, Шкільна

Здорівка: Ватутіна

Багрин: Київська

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Фастівський Ставки: Пожежний, Шкільна, Миру, Будівельна, Заводська, Тиха, Дачний, Чернишевського, Л.Українки Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви, Радянська

Паришів: Невизначена

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Калита: Миру, Шевченка, Ювілейний, Скока, Молодіжний, Піщана, Сонячна, Осіння, Новоселів, Польова, Прорізна, Малинова, Бредака, Кобзаря, Бредака пров.

Погреби: Малишка

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Баришівський Баришівка: Соборна, Шахтарський, Добра, Коцюбинського, Соборний, Шахтарська, Ватутіна

Пасічна: Черняхівська

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Броварський Перемога: Садова, Заводська, Франка, Зазимська, Яблуневий, Гайдамацька

Калинівка: Лісова

Пухівка: Пасічанська

Квітневе: Центральна, Польова, Залізничний, Старий, Польовий, Нова, Новий пров., Тихий, Радгоспна, Залізнична, Іванова, Вагіна, Квітнева, Гоголівська, Об'їздна, Молодіжний, Молодіжна, Леніна пров.

Бровари: Лісова, Промвузол

Велика Димерка:

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Богуславський Богуслав: Польовий, Маяковського, Липнева, А. Галика, Соборна, 2 Гаражна, І.Середи, Південна, Липневий, Галика Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Миронівський Миронівка: Слободяника пров., Слободяника, Мирона Зеленого, Мирона Зеленого пров. Технічне обслуговування з 8 по 19 год
П.-Хмельницький Дівички: Гагаріна, Молодіжна, Горького, Дружби, Жовтневої Революції, Перемоги, Леніна, Космонавтів

Переяслав-Хмельницький: Самутіної Ганни

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Пологи-Яненки: Новоселиця, Сонячна, Миру, Ровесників, Громовська, Молодіжна

Переяслав-Хмельницький: Набережна

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Сквирський Тхорівка: Домбеля, Миру, Шевченка, Садова, Жовтнева, Сквирська Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Богуславський Половецьке: Корсунська Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Таращанський Улашівка: Набережна, Лісова, Ярова, Таращанська

Тараща: Пушкіна

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Ставищанський Ставище: Степова, Хутірська, Кущова, Цимбала Сергія, Зелена, Піщана, Польова, Паланського

Антонівка: Польова, Шкільна, Перемоги, З.Космодем'янської, Лесі Українки, Набережна, Ярівська, Червоноармійський, Лісова, Матросова, Молодіжна, Шкільний

Полковниче: Христюка

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Тетіївський Скибинці: Гоголя Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Тетіївський Скибинці: Леніна, Шевченка, Шкільна, Зарічна, Перемоги, Гоголя Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Тетіївський Скибинці: Леніна, Шевченка, Шкільна, Зарічна, Перемоги, Гоголя Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Тетіївський Скибинці: Миру, Зарічна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Тетіївський Скибинці: Миру, Зарічна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Богуславський Медвин: Дученці, Гірчаків, Червінська, Кущі, Шевченка Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Вишгородський Сувид: Лісова, Підлісна Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Сквирський Сквира: Чкалова, Ватутіна, Маслова, Маслова пров., Плугатаря, Папаніна, Медовий, Франка, Співоча, Ольшевського Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Броварський Княжичі: Преображенська, Чорновола, Залозного пров., Княжа, Залозного, Соборності, Будівельників, Княжий пров., Садова

Бровари: Гордієнка Костя

Реконструкція з 8 по 17 год
Сквирський Сквира: Якушкіна пров., Слобідська, Богачевського, Максима Рильського, Максима Рильського пров. Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Сквирський Сквира: Максима Рильського, Слобідська, Коцюбинського, Каштановий пров. Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Сквирський Сквира: Богачевського, Громова, Незалежності, Горького Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Сквирський Сквира: Фруктових садів, Стаханова, Миру Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Сквирський Сквира: Незалежності, Стаханова, Фруктових садів, Комунар пров. Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Сквирський Сквира: Богачевського, Максима Рильського, Каштановий пров. Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Сквирський Сквира: Каштановий пров., Богачевського Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Таращанський Юшків Ріг: Мічурінська, Центральна, Травнева Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Ржищів: Соборна, Ярмаркова, Освіти Реконструкція з 8 по 18 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення KV повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 16 липня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

вторник, 28 сентября 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 29 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:26
С завтрашнего дня, 29 сентября, на пяти перекрестках в Ирпене на Киевщине перекроют движение (адреса)
20:04
Граждане Украины в октябре будут отдыхать четыре дня подряд
19:42
“Киевводоканал” вводит в своих центрах обслуживания дополнительные карантинные ограничения
19:31
Разумков заявил, что не подпишет “антиолигархический закон” Зеленского и пойдет с заявлением о преступлении в ГБР
19:28
Под Киевом женщина в лесу обнаружила гранату
19:25
Пошкодження фасаду в школі № 1 міста Українка є механічними та будуть усунуті впродовж тижня, – Василь Володін
19:05
Из Киева в Китай отправился первый в истории Украины контейнерный поезд с экспортным грузом
18:41
“Киевспецтранс” объявил конкурс на разработку проекта строительства комплекса по переработке концентрата на полигоне ТБО в Подгорцах
18:20
Олексій Чернишов: Розвиток індустріальних парків дасть потужний рестарт вітчизняній промисловості (фото)
18:02
В КГГА хотят закончить ремонт покрытия на Южном мосту на 10 дней раньше запланированного срока
17:44
В Государственной миграционной службе прошли обыски
17:28
Подозреваемый в неуплате более 100 млн гривен налогов нардеп Мялик предстанет перед судом
17:23
Довгоочікуваний дитсадок зводять “з нуля” на Київщині в рамках “Великого будівництва”
17:03
Правоохранители разоблачили группу киевлян, занимавшихся производством и сбытом наркотиков (фото)
16:44
Киевсовет 7 октября проведет пленарное заседание
Календарь событий