пятница, 17 сентября 2021 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 16 липня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 16 липня 2021 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 16 липня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться у Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Броварському, Бородянському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Рокитнянському, Сквирському, Таращанському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському та Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць і номери будинків Вид планових робіт Час проведення
К.-Святошинський Чайки: Антонова, Валентини Чайки

Петропавлівська Борщагівка: Черкаська

Технічне обслуговування з 10 по 15 год
Бориспільський Мирне: Центральна Капітальний ремонт з 10 по 19 год
К.-Святошинський Дмитрівка: Мічуріна, Травнева, Незалежності, Олімпійська, Нова, Польова, Лісна, Радісна, Гагаріна, 40 років Перемоги, Садова, Миру, Молодіжна, Бузкова, Озерна, Щаслива, Дачна, Жовтнева, Сонячна, Шляхова, Польовий, Дмитрівка-2

Гореничі: Нова

Мила: Комарова, Затишна, Шевченка, 40-р. Перемоги, Садова, Садовий, Шевченка пров., Шевченківський пров., Проміжна, Підлісна, Прорізна, Комарова пров., Дмитрівська, Київська, Тополева, Спортивна, Європейська, Оксамитова, Наукова, Свободи, Дніпровська, Житомирська, 26 км автошляху Київ-Чоп, 25+500 км автошляху Київ-Чоп, Дослідна

Петрушки: Лісна, Лесі Українки, Шевченка, Миру, Центральна, Шевченка пров., Гагаріна, Газовиків, Садова, Ентузіастів, Франка, 40 років Перемоги, Гагаріна пров., Ломоносова, Лісова, Яблунева, Дачна, Богдана Хмельницького, Гайовий, Поле, 40-річчя Перемоги пров., Патріотів

Крюківщина: Дружби

Святопетрівське: Янтарна

Капітанівка: Соборна, Лісна, Соснова, В/Ч А-2319, СТ "Берізка-2"

Неграші: Садова

Тарасівка: Островського

Княжичі: Жовтнева

Боярка: Шевченка

Віта-Поштова: Траса Київ-Одеса

Шпитьки: Шевченка

Софіївська Борщагівка: Велика Кільцева

Любимівка: Польова

Шевченкове: Санаторна

Реконструкція з 10 по 19 год
К.-Святошинський Гореничі: Польова, Яблунева, Стрілецька, Нова, Космонавтів, Академічна, Садова, Військова, Квіткова, М.Рильського, Крутогірна, Б.Хмельницького, Франка, Гайдая, Весняна, Володимирська, Леніна, Дружби, Коцюбинського, Травнева, Травневий, Березова, Щорса, Висоцького, Соборна, Леніна пров., Паторжинського, Малиновського, Інженерна, Хоменка, Ватутіна, Верхній Вал, Депутатська, Молодіжна, Цвіткова, Висоцького пров., Західна, Жукова, Петрушківська, Підлісна, Сонячний, Гореницька, Приозерна, Південна, Північна, Київська, Відпочинку, Столична

Кременище: 50 років Перемоги

Віта-Поштова: Васильківська

Хотів: Чкалова

Мрія: Західна, Тополина

Малютянка: Затишна

Реконструкція з 10 по 16 год
К.-Святошинський Софіївська Борщагівка: Амосова пров., Амосова Реконструкція з 10 по 17 год
К.-Святошинський Гореничі: Польова, Леніна, Щорса, Соборна, Космонавтів, Нова, Молодіжна Реконструкція з 10 по 16 год
Ірпінський Ірпінь: Северинівська, 9 Лінія, Гостомельське Шосе, 10 Лінія, Полтавська Реконструкція з 9 по 17 год
Миронівський Македони: Авраменка, Центральна, Лісова, Садова, Джерельна, Македони Реконструкція з 9 по 19 год
Володарський Володарка: Зарічна, Армійська, Загородня

Ратуш: Лісництво

Чистка траси з 9 по 18 год
Ірпінський Горенка: Київська

Боярка: Агрономічна

Реконструкція з 9 по 17 год
Богуславський Медвин: Прокопенкова, Олександра Бочарова, 2 Першотравневий Реконструкція з 9 по 20 год
Бородянський Бабинці: Травнева, Івана Франка, Заводська, Зарічна, Луговий, Нова, Козацька, Миру, Кооперативна, Козацький пров., Лісова, 40 років Перемоги, Садова, Центральна, Лісовий пров., Сонячна, Вишнева, Шевченка пров., Шевченка

Буда-Бабинецька: Незалежності пров., Зоряний, Незалежності, Зоряна, Дружби, Лісова

Реконструкція з 9 по 17 год
Макарівський Людвинівка: Механізаторів, Польова Реконструкція з 9 по 18 год
Макарівський Пашківка: Колгоспна, Зелена, Зарічна Реконструкція з 9 по 17 год
Ірпінський Ірпінь: Університетська, Тургенівська, Лесі Українки Реконструкція з 9 по 17 год
Володарський Володарка: Зарічна, Армійська, Загородня

Ратуш: Лісництво

Чистка траси з 9 по 18 год
Іванківський Розважів: Іванківська Капітальний ремонт з 9 по 20 год
Іванківський Жміївка: Центральна, Перемоги, Молодіжна, Набережна, пров. Центральний, Дорожна, Піддубної, Шевченка, Мічуріна, Лісова, Садова, Шляхова

Верхолісся: Пашинських

Сидоровичі: Східно-Шевченківська, Гагаріна, Жовтнева, Франка, Лесі Українки

Олізарівка: Шевченка, Стара садова, Миру, Лесі Українки, Садова, Будівельників, Ровенська, Зарічна, Осницька, Шевченка пров.

Технічне обслуговування з 9 по 20 год
Таращанський Станишівка: Короленка, Польова, Колгоспна, Шевченка, Ярова, Зелена, Великоберезянська, Перемоги Реконструкція з 9 по 20 год
Згурівський Усівка: Молодіжна, Центральна, Центральний пров., Шевченка, Українська Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Баришівський Веселинівка: Б.Хмельницького, Горького, Київська, Квіткова, Гагаріна, пров. В.Дарди, Чехова, Пушкіна, Корольова, Гоголя Технічне обслуговування з 8 по 15 год
Рокитнянський Бирюки: Синячевського, Набережна, Богдана Хмельницького, Горова, Гагаріна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Білоцерківський Потіївка: Молодіжна, Вишнева, Пишканя, Склад, Зелена, Хоздвір, Урожайна, Миру, Пишканя пров., Надрічна, Житня, Польова, Шевченка

Чупира: Гагаріна, Нова, Першотравнева, Новоселівська

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Потіївка: Молодіжна, Вишнева Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Узин: Соборна, Поповича, Московська Чистка траси з 8 по 18 год
Бориспільський Іванків: Жовтнева, Народна, Ломоносова, Дружби, Незалежності, Центральна, Невизначена, Братуся, Набережна, Набережний, Харківська, Центральний, пров. Харківський, Нова, Лісна, Прорізна, Польова, Дзержинського, Урочище Бабич, Б.Іванова, В.Швеця, Кагатська, Кобзаря, Комарова пров., Кутузова, Суворова, Федора Петруся, Садова, Івана Суліми, Кулішова Левада, Лесі Українки, Нахімова

Бориспіль: Лугова, Київський Шлях

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Яготинський Яготин: Толбухіна, Привокзальна, Садова, Говорова пров., Київська, Черняховського, Говорова, Польова, Сінна, Сінний, Чайковського, Старицького, Ватутіна, Суворова, Кутузова Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Васильківський Дзвінкове: Нова, Ірпінська, Річна, Лісна, Лісний, Приірпінська, Запорізька, Київська Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Васильківський Дзвінкове: Леніна, Травнева, Грушевського, Незалежності Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Бориспільський Гнідин: Соборна, Центральна, Ватутіна пров., Щаслива, Нова, Вишнева, Берегова, Лугова-Мешкова, Українська, Юрія Вербицького, Пасічна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Гнідин: Соборна, Центральна, Ватутіна пров., Щаслива, Нова, Вишнева, Берегова, Лугова-Мешкова, Українська, Юрія Вербицького, Пасічна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Гнідин: Центральна, Буркута, Кравченка, Салютна, Прорізна, Вишнева, Озерна, Бортницька, Юності, Кравченка пров., Л.Українки, Учительська, Гагаріна, Набережна, Юності пров., Шевченка, Мєшкова, Пасічна, Вчительська, Лугова-Мешкова, Мішкова пров., Лугова, Центральний, Окопського, Шевченка пров., Загадка Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Фастівський Ставки: Пожежний, Шкільна, Миру, Будівельна, Заводська, Тиха, Дачний, Чернишевського, Л.Українки Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Білоцерківський Скребиші: Миру, Молодіжний, Калинова, Кільцева, Тихий, Шкільний Реконструкція з 8 по 19 год
Білоцерківський Скребиші: Калинова, Вишнева, Юрківська, Шевченка, Перемоги Реконструкція з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви, Радянська

Паришів: Невизначена

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Бровари: Білана Олександра, Лесі Українки, Геологів, Некрасова, Удовиченка Олександра, Білодібровна

Семиполки: Рукосуєва

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Храпачі: Шкільна, Ярова, Колгоспна, Молодіжна, Млин Реконструкція з 8 по 19 год
Білоцерківський Глушки: Центральна, Молодіжна, Весняна, пров. Поштовий, 1-го Травня Реконструкція з 8 по 19 год
Броварський Бровари: Полуботка Павла, Зазимський шлях, Петропавлівська, Чепурного, Деснянський, Чехова, Юрія Шевельова, Благодатна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Поправка: Нова, Прозорівська, Шевченка, Молодіжна, Зелена, Ярова, Яровий, Катодна, Клубний Реконструкція з 8 по 19 год
Броварський Бровари: Білана Олександра, Лесі Українки, Геологів, Некрасова, Удовиченка Олександра, Білодібровна

Семиполки: Рукосуєва

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Білоцерківський Хутір Одноріг: Чкалова, Шкільна, Шкільний

Скребиші: Нова

Поправка: Прозорівська, Комора

Реконструкція з 8 по 19 год
Білоцерківський Потіївка: Зірчанська, Зірчанський, Весняна Реконструкція з 8 по 19 год
Білоцерківський Чупира: Садова, Першотравнева, Станція, Свиноферма Реконструкція з 8 по 19 год
Баришівський Паришків: Нова, Київська, Гагаріна, Голосіівська, Першотравнева, Паркова, Шкільна, Молодіжна, Центральна, Вулиця невизначена, Лісовий, Вишнева, Воровського, Гайова

Корніївка: Щаслива, Тихий, Лугова, Шевченка, Болотна, Болотний, Березанська, Набережна, Бовищанська, Бузкова, Свободи, Українська, Франка, Лубянська, Гагаріна, Вербна, Козацька, Гайовий пров., Ватутіна

Бакумівка: Червоноармійська, Лісова

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Миронівський Миронівка: Козацька, Соборності, Слободяника, Паризької Комуни, Привокзальна пров., Коцюбинського, Конституції, Вишнева, Попова, Тракторний, Перемоги Технічне обслуговування з 8 по 19 год
П.-Хмельницький Харківці: Чапаєва, Героя, Альтицька, Садова, Польова, Леніна

Мазінки: Шевченка

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
К.-Святошинський Софіївська Борщагівка: Щаслива, Волошкова Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Богуславський Тептіївка: Корсунська, Лісний, П.Запорожця Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Ірпінський Гостомель: Героїв України, Південна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Таращанський Тараща: Софіївська, Лисогірська, Санаторна, Батюка, Левади, Штельмаха, Маяковського, Навроцького, Чехова, Бажана, Дачна Чистка траси з 8 по 19 год
Тетіївський Молочне: Лісова

Одайпіль: Ватутіна, Миру, Гагаріна, Космонавтів, Набережна, Перемоги, Польова

П'ятигори: Сікорського

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Богуславський Богуслав: 1 Гаражна, Миколаївська, Франка, Інтернаціональна, Інтернаціональний, Соборна, 40 років Перемоги, 2 Гаражна, Ювілейний, Будівельна, Гаражi Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Богуславський Богуслав: 1 Гаражна, Миколаївська, Франка, Інтернаціональна, Інтернаціональний, Соборна, 40 років Перемоги, 2 Гаражна, Ювілейний, Будівельна, Гаражi Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Таращанський Тараща: Софіївська, Лисогірська, Санаторна, Батюка, Левади, Штельмаха, Маяковського, Навроцького, Чехова, Бажана, Дачна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
К.-Святошинський Лісники: Підлісна, Нова, Ватутіна Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Кагарлицький Уляники: Джерельна Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Тетіївський Кашперівка: Київська, Ленінградська, Панченка, Свободи, Великий шлях, Польова Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Богуславський Медвин: Дученці, Гірчаків, Червінська, Кущі, Шевченка Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Вишгородський Рудня-Димерська: Чорноморська, Київська, Леніна, Молодіжна, Гайворонського, Комунарська, Меліораторів

Гута-Катюжанська: Київська, Садова, Лісна, Річна, Польова

Вахівка: Леніна, Шпака пров., Шевченка, Набережна

Любидва: Любидва, Вахівська

Сичівка: Грощенків

Володимирівка: Шевченка, Єрмошина, Лісна, Урочище Романієве

Катюжанка: Шевченка, Радянська

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Сквирський Сквира: Залізнична, Чумацька, Лівобережна

Фурси: Урочище "Товста", квартал

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Таращанський Юшків Ріг: Мічурінська, Центральна, Травнева Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Сквирський Сквира: Соборна, Незалежності, Шевченка, Київська, Незалежності пров., Гоголя, Червона Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Сквирський Сквира: Піщана, Прорізний, Лікарський, Дюканова пров., Дюканова Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Сквирський Сквира: Проектна, Проектний, Байдукова пров., Шкільний Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Кагарлицький Липовець: Садова, 1-го Травня, Миру Реконструкція з 8 по 18 год
Сквирський Сквира: Мічуріна, Піщана, Шевченка, Мічуріна пров., Лугова, Проектна Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Васильківський Вінницькі Стави: Гагаріна, Шевченка, Першотравнева

Ковалівка: Леніна

Технічне обслуговування з 8 по 16 год
Кагарлицький Шубівка: Пушкіна, Фалкова Реконструкція з 8 по 18 год
Сквирський Сквира: Набережна, Соборна Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Сквирський Сквира: Київська, Залізнична

Руда: Шевченка

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Кагарлицький Стави: Шевченка Реконструкція з 8 по 18 год
Сквирський Сквира: Відродження, Весняна, Весняний, Озерний пров., П.Мирного, Квітнева, Польовий, Грушевського, Озерна Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Броварський Княжичі: Преображенська, Чорновола, Залозного пров., Княжа, Залозного, Соборності, Будівельників, Княжий пров., Садова

Бровари: Гордієнка Костя

Реконструкція з 8 по 17 год
Кагарлицький Халча: ім. Романа Наумовича Куща, Б.Хмельницького, Кооперативний, Спортивний, Шкільна, Незалежності, Жовтнева, Новий, Миру, Березняки

Демівщина: Космонавтів

Реконструкція з 8 по 18 год
Обухівський Трипілля: Дружби, Миру, Шевченка

Обухів: Київська

Халеп'я: Вознесенська

Козин: Старокиївська

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Обухівський Трипілля: Лермонтова, Суворова, Партизанська, Партизанський, Корольова, Малишка

Щербанівка: Польова, Шевченка

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Обухівський Трипілля: Пушкіна, Корольова, Лермонтова, Гончара, Франка, Лесі Українки, Героїв Трипілля, Колгоспна, Польова, Наддніпрянська, Підгірна, Миру Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Кагарлицький Гребені: Героїв Дніпра, Київська, І.Зими, Вишнева, Польова Реконструкція з 8 по 18 год
Обухівський Трипілля: Шевченка, Зарічна, Київська, Терешкової, Перемоги пров., Козацька, Бобрицька, Лесі Українки, Довженка, Наддніпрянська, Корнійчука

Козин: Нова

Обухів: Піщана

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Кагарлицький Гребені: Київська, Дніпровська, Героїв Дніпра

Юшки: Шурухіна

Реконструкція з 8 по 18 год
Миронівський Миронівка: Чкалова, Бузницького, Чкалова пров., Миронівка Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Миронівський Великий Букрин: Героїв Дніпра, Шевченка, Запорізька

Малий Букрин: Михайлівська, Прорізна

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Миронівський Великий Букрин: Героїв Дніпра, Шевченка, Запорізька

Малий Букрин: Михайлівська, Прорізна

Капітальний ремонт з 8 по 17 год
Бориспільський Чубинське: Виставкова, Дачна, Л.Шевцовой, Погребняка, Виноградна, Київська, Бориспільська, Наукова, Вербицького, Хаврука, Яблунева, Садово-Дачна, Садибна, СТ “МВС України”, Садова

Мала Олександрівка: Лісова, Соснова, Садово-Янтарна, Київська, Гагаріна, Пшенична, Малинова, Янтарна, Горіхова, Космічна

Безуглівка:

Сошникiв: Іванова

Велика Олександрiвка: Вишнева, Київський Шлях, Незалежності, Б.Хмельницького, Гагаріна, Сухомлинського, Молодіжна, Кочнєва, Європейська, Тиха, Чубинського, Лесі Українки, Озерна, Сонячна, Каштанова, Петлицького

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Броварський Княжичі: Соборності, Нова, Тиха, Райдужна Реконструкція з 8 по 17 год
Обухівський Козин: Солов'яненка, Вереснева, Старокиївська

Українка: Б.Хмельницького, Чапаєва, Шевченка, Промислова, Енергетиків, СТ "Вычислитель", Вишнева, Приозерна, Придніпровська, пров. Загребельний, Загребельна

Обухів: Київська, Б.Хмельницького, Промислова

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Броварський Велика Димерка: Гагаріна, Бобрицька, Богданівська, Докучаєва, Березнева, Січнева, Заліська, Городня Реконструкція з 8 по 17 год
Іванківський Розважів: Шкільна, Сидоровицька, Миру, Підгірна, Іванківська Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Іванківський Розважів: Шкільна, Сидоровицька, Миру, Підгірна, Іванківська, Лісова, Озерна, Нова, Лугова, Новий

Ставрівка: Ставрівська

Шевченкове хутір: Шевченківська

Жеревпілля: Весела, Зелений Гай

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
К.-Святошинський Шпитьки: Центральна Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Шпитьки: Щорса, Леніна, Гагаріна Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Личанка: Козацька Реконструкція з 8 по 20 год
Таращанський Бовкун: Кобзаря, Шевченка Реконструкція з 8 по 19 год
К.-Святошинський Дмитрівка: Польова, Польовий, Лісна Реконструкція з 8 по 20 год
Таращанський Бовкун: Кобзаря, Шевченка Реконструкція з 8 по 19 год
К.-Святошинський Шпитьки: Калинова Реконструкція з 8 по 20 год
К.-Святошинський Мила: Дослідна, Європейська, Дипломатична Реконструкція з 8 по 20 год
Білоцерківський Біла Церква: Польова, Чайковського, Островського, Василя Симоненка, Романа Шухевича Технічне обслуговування з 6 по 19 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення KV повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 15 липня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новини київщини, новини київської області, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, дтек

пятница, 17 сентября 2021 г.
16:04
Припинити роботу може більше половини закладів освіти Київщини
15:45
Минздрав позволил комбинировать вакцины Moderna и Pfizer
15:24
Виталий Нестор: С целью снижения случаев преступности в Киеве планируют расширить круг пользователей информации в системе видеонаблюдения
15:05
Жителей Киевщины предупредили об ужесточении наказания за сжигание листьев
14:40
В выходные, 18-19 сентября, массовые мероприятия в столице изменят движение общественного транспорта (перечень маршрутов)
14:23
Кабмин согласовал кандидатуры пятерых новых членов набсовета “Центрэнерго”
14:04
В Киеве показатель вакцинации педагогов превысил 80%
13:54
В Киевсовете инициируют создание временной контрольной комиссии для изменения границ столицы
13:44
Департамент транспортной инфраструктуры КГГА объявил конкурс на должность руководителя ДЭУ Печерского района
13:26
Мурал на крыше ТРЦ Gulliver попал в Книгу рекордов Украины (видео)
13:03
Завтра, 18 сентября, из-за реконструкции пути временно изменит свой маршрут столичный трамвай №1 (схема)
12:46
В Киеве за сутки выявили 426 новых носителей коронавируса
12:25
У Фастівській лікарні завершили прибудову приймального відділення з протишоковою палатою і операційною (фото)
12:03
В Киеве гидрослужбы “Киевавтодора” усилили работу (фото)
11:45
В Киеве начали работать инспекторы по контролю качества пассажирских перевозок
11:25
За добу на Київщині виявили 257 нових носіїв коронавірусу
Календарь событий