суббота, 22 января 2022 г.

Планові відключення електроенергії в Київській області 15 серпня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 15 серпня 2021 року (повний список населених пунктів)

Завтра, 15 серпня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області пройдуть в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Згурівському, Іванківському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Обухівському, Переяслав-Хмельницькому, Сквирському, Тетіївському та Яготинському районах. Без світла залишиться і частина населених пунктів Ірпінського регіону.

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населений пункт/Назва вулиць Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Березань: Калинова, Криниці, ім. Григорія Сковороди, Журавлиний пров., Набережна, Журавлина, Молодіжна, Цегельна, Калиновий, Героїв Крут, Автошосе Київський Шлях, П. Мирного Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Баришівський Березань: Шевченків шлях Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Білоцерківський Матюші: Яблунева, Івана Франка Виконання приєднання клієнтів з 8 по 18 год
Богуславський Розкопанці: Вузький, Піщана, Польова, Кільцева, Крутий Спуск, Росьова, Росьовий пров., Садовий, Першотравнева Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Бориспільський Бориспіль: Пилипа Орлика, Багряного, Котляревського, О.Пчілки, Сагайдачного, 3 Лісний, Сагайдачного пров. Реконструкція з 8 по 18 год
Бориспільський Мала Олександрівка: Шкільна, Розкішна, Центральна, Квітнева, Гагаріна, Лісова, Мічуріна, Степова

Велика Олександрiвка: Чубинського

Безуглівка: 2 Степова

Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Бориспільський Бориспіль: Верхній Вал, Завокзальна, Заводська, Запорізька, Остапа Вересая, Петропавлівська, Франка, Великопромінська, Київський Шлях, Лисенка, Олександрівська, Олександрівський пров., Михайла Калмикова, Олеся Бердника, Репіна, Північна, Глибоцька, Ушакова, Пилипа Орлика Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Княжичі: Максименка, Кутузова, Гороб'я, Соборності, Мирна, Стогнія, Преображенська, Лисенка Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Броварський Калита: Малинова, Садова, Гоголя, Турчиновського, Слуківська, Пінчука, Бредака, Квітнева, Кленова, Набережна, Кругова, Коцюбинського, Озерна, Шевченка, Сонячна, Кобзаря, Миру, Молодіжний, Піщана, Піонерський, Спортивна, Першотравнева, Франка, Зернова, Вербова, Кошового, Скока, Нова, Ювілейний, Окружна, Урочище Млин, Чкалова, Шкільний, Піонерська, Бредака пров., Шкільна, Пушкіна, 1-го Травня, Левицького, Кооператив “Дружба”, Польова, Лесі Українки

Опанасів: Калинова, Петрівська, Радгоспна, Слуковський, Лісова, 1-го Травня, Першотравневий

Рудня: Козацька

Красилівка: Павла Тичини

Гоголів: Чернишевського

Заворичі: Вокзальна, Залізнична, Радгоспна, Пляжний, Лугова, Молодіжний, Шкільний пров., Польовий, Тепличний, Сонячна, Травнева

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Васильківський Саливонки: 1-го Травня, Леніна, Леніна пров., Набережна, Пушкіна, Польова Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Вишгородський Воропаїв: Київська, Шевченка, Незалежності, Чарівна, Молодіжна Капітальний ремонт з 8 по 20 год
Вишгородський Нові Петрівці: 1-го Травня, В/Ч 2860, Масив "Польовий", В/Ч 3027, Новопромислова, Каневська, Філімонівська, 1-го Травня пров., Івана Кудрі, Польова, Козацька, Європейська, Мощунський, Мощунська, Оболонська

Вишгород: Новопромислова, ТІЗ "Дідовиця", Ромашкова, Проммайданчик “Карат”, СТ "Виноградар", МКМ "Телеком Лтд", Шолуденка, Проммайданчик ГАЕС, Дідовиця, Виноградна, Полунична, Малинова, Ягідна, Фруктова, Квітковий

Толокунь: Лісна

Рови: Шевченка

Синяк: Депутатська

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Згурівський Усівка: Молодіжна, Центральна, Центральний пров., Шевченка, Українська Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Іванківський Сукачі: Миру, Шевченка, Рибокомбінат, Соборна, Шкільна, Незалежності, Шевченка пров., Лугова, Рибацька, Перемоги, Франка, В.Ходимчука, Чорнобильська, Світловодська, Будівельників, Садова, В.Кібенка, Кіровоградська, П.Осідач, Олександрійська, Дружби, Польова, І.Проскури

Іванків: Автомобілістів, Івана Проскури

Пироговичі: Лугова, Українська

Прибірськ: Соборна, Вишнева, Шевченка, Молодіжна

Хочева: Радянська, Миру

Капітальний ремонт з 8 по 18 год
Іванківський Тетерівське: Садова, Шевченка, Зелена Технічне обслуговування з 9 по 17 год
Іванківський Пироговичі: Українська, Лугова Капітальний ремонт з 9 по 20 год
Ірпінський Буча: Урожайний, Києво-Мироцька, Вишнева, Урожайна, Пушкінська, Новаторів, Лесі Українки, Нове шосе, Чкалова, Євгена Патона, Євгена Гребінки, Євгена Гребінки пров.

Коцюбинське: Пономарьова, Будівельна

Реконструкція з 9 по 19 год
К.-Святошинський Личанка: Польова, Пролетарська, Нова, Кооперативна, Шевченка, Покровська, Баштанна, Садовий, Шкільна, Центральна, Козацька, Вагнера, Господарська, Квітнева

Гатне: Коцюбинського, Зелений, Виноградна, Кібернетична

Мрія: Нова, Мечта, Житомирське шосе 26км, Горіхова, Кругликова, 27 км автошляху, Сонячна, Ромашкова, Тополина, Західна, Калинова, 29+300 км автошляху Київ-Чоп, Рокитнянська

Шпитьки: Ватутіна, Першотравнева, Молодіжна, Центральна, Фермерська, Нова, Леніна, Смолянська, Поле, Світла, Перемоги, Калинова, Кришталева, Яблунева, Дружби

Мила: Комарова, Дослідна, Європейська, Дипломатична, Житомирська

Шевченкове: Волошкова

Лісне: Лісна

Гурівщина: 29 км Житомирського шосе

Київ: 27 км траси Київ-Чоп

Гореничі: Теплична

Юрівка: Кооперативна

Боярка: Сахалінська

Святопетрівське: Польова

Кременище: 50 років Перемоги

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
К.-Святошинський Личанка: Польова, Пролетарська, Нова, Кооперативна, Шевченка, Покровська, Баштанна, Садовий, Шкільна, Центральна, Козацька, Вагнера, Господарська, Квітнева

Гатне: Коцюбинського, Зелений, Виноградна, Кібернетична

Мрія: Нова, Мечта, Житомирське шосе 26км, Горіхова, Кругликова, 27 км автошляху, Сонячна, Ромашкова, Тополина, Західна, Калинова, 29+300 км автошляху Київ-Чоп, Рокитнянська

Шпитьки: Ватутіна, Першотравнева, Молодіжна, Центральна, Фермерська, Нова, Леніна, Смолянська, Поле, Світла, Перемоги, Калинова, Кришталева, Яблунева, Дружби

Мила: Комарова, Дослідна, Європейська, Дипломатична, Житомирська

Шевченкове: Волошкова

Лісне: Лісна

Гурівщина: 29 км Житомирського шосе

Київ: 27 км траси Київ-Чоп

Гореничі: Теплична

Юрівка: Кооперативна

Боярка: Сахалінська

Святопетрівське: Польова

Кременище: 50 років Перемоги

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Кагарлицький Черняхів: Вишнева, Трипільська, Запорізька, Польова Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Кагарлицький Черняхів: Староцерківська, Приозерна, Садова, Молодіжна, Озерна Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Макарівський Ситняки: Миру, Луговий, Київська, В.Семенченка, Молодіжна Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Макарівський Рожів: Червона Площа, Котовського, Здвижка, Комсомольська Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Макарівський Зурівка: Дачна, Горького

Завалівка: Шевченка

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Макарівський Завалівка: Шевченка, Олі Токар, Сонячна, 1 Травня, Солов'їна Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Макарівський Людвинівка: Мотижинська, Кагатна, Центральна, Механізаторів Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Макарівський Макарів: Шевченка, Димитрія Ростовського, Б.Хмельницького Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Обухівський Жуківці: Горького, Гладуша, Юності, Горностаєва, Шевченка, П. Шинкаренка

Трипілля: Кобзаря

Чистка траси з 8 по 19 год
Обухівський Козин: ГООГ “Заплава-2”, Урочище Дубки, Столичне Шосе, Конча-Озерна, Конча-Заспа, Нова, Озерна, Лугова, СТ "Берегиня", Вереснева, Рассветна, Монашинська, Липська, Весняна, ж/м Краєвид, вул. Липська, ж/м "Краєвид", Київська

Підгірці: Боровкова

Обухів: Київська

Тарасівка: Пушкіна

Київ: Старик, Голосіївський р-н, Столичне шосе

Мала Вільшанка: Садова

Ремонтні роботи з 8 по 19 год
Обухівський Жуківці: Горького, Гладуша, Юності, Горностаєва, Шевченка, П. Шинкаренка

Трипілля: Кобзаря

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
П.-Хмельницький Світанок: Київська, Свято-Миколаївська, Садова, Польова, Ювілейна, Шевченка Капітальний ремонт з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Харківці: Чапаєва, Героя, Альтицька, Садова, Польова, Леніна

Мазінки: Шевченка

Капітальний ремонт з 8 по 20 год
П.-Хмельницький Дівички: Гагаріна, Молодіжна, Горького, Дружби, Жовтневої Революції, Перемоги, Леніна, Космонавтів

Переяслав-Хмельницький: Самутіної Ганни

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Сквирський Сквира: Слобідська, Максима Рильського, Максима Рильського пров., Каштановий пров. Капітальний ремонт з 8 по 19 год
Сквирський Сквира: Богачевського, Максима Рильського, Каштановий пров. Ремонтні роботи з 9 по 19 год
Тетіївський Тетіїв: Зарічна, Садова, Герцена, Ломоносова, Панченка пров., Садовий

Черепин: Петрівського

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Тетіївський Тетіїв: 8 Березня, Сонячногірська, Михайла Шляхтиченка Усунення дефекту з 9 по 19 год
Яготинський Гензерівка: Шкільна, Центральна Капітальний ремонт з 8 по 19 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном. 

Читайте: Планові відключення електроенергії в Київській області 14 серпня 2021 року (повний список населених пунктів)

Фото: phoneinf.com

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новости киевщины, новини київщини, новини київської області, путин, киевоблэнерго, бабаков, олександр бабаков, відключення електроенергії, Київобленерго, путін, отключения электроэнергии

пятница, 21 января 2022 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 22 січня 2022 року (повний список населених пунктів)
20:36
В Киеве будут судить чиновника Управляющей компании по обслуживанию жилфонда Шевченковского района за коррупцию при ремонте домов
20:26
“Киевзеленстрой” взял поселившихся на Оболони лебедей под свой патронат
20:05
Усадьба Барбана из-за снятия ареста с земучастка, на котором она расположена, находится под угрозой демонтажа
19:42
На улицах Киева с начала недели патрульные обнаружили 11 человек с наркотиками
19:41
По случаю Дня Соборности к памятникам Шевченко и Грушевскому в Киеве возложили цветы (фото)
19:24
Смертельный пожар на Киевщине: задержана 18-летняя мать, оставившая детей без присмотра
19:04
У Білій Церкві на Київщині хочуть побудувати новий парк
19:02
У задержанной в Киеве уроженки Николаевщины изъяли наркотиков на 250 тысяч гривен (фото)
18:44
Международный аэропорт “Борисполь” присоединился к Всеукраинской акции памяти защитников Донецкого аэропорта (видео)
18:20
На Киевщине задержали объявленного в международный розыск Интерпола беглеца (видео)
18:01
Власти Киева рекомендовали перевести всех работников на дистанционный режим работы из-за коронавируса
17:41
Бюджет Боярской общины в конце года недополучил почти 45 млн гривен - Александр Зарубин
17:37
В Киеве будут судить врачей за вымогательства при выдаче тел умерших от COVID-19
17:22
В “Интергал-Буд” рассказали о ходе строительства ЖК “Голосеевский”
17:09
ТРЦ Gulliver 31 января проведет розыгрыш наручных часов
Календарь событий